Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
    Vand teren extravilan, langa satul clopotiva
3

Vand teren extravilan, langa satul clopotiva

Vând teren extravilan lângă Clopotiva, terenul este situat lângă locul de decolare a parapantistilor Suprafata teren 5000 m2 pretul de vanzare al terenului este de 8 euro m2 .

5,000 m2

Clopotiva, Hunedoara

Promovat
Vand teren zona Rusu - Parang
6
3

Vand teren zona Rusu - Parang

Teren intravillan intre cele doua telescaune, cu acces la drum neasfaltat dinspre Hotel Rusu, telescaun nou si acces la drum asfaltat dinspre Hotel Ayana, telescaun vechi. Terenul nu este parcelat, se realizeaza la cerere functie de zona dorita. Terenul dispune de posibilitate racordare utilitati - apa, ...

1,000 m2

Petrosani, Hunedoara

Promovat
1692 mp, la sosea, utilitati
10
2

1692 mp, la sosea, utilitati

Laturi: cca 36 ml x 47 ml. Inaltime constructii: P+2. Pe langa gard trec utilitatile : canalizare, gaze, electricitate. Pe sos. Calugareni, inainte de pod, la cca. 800 de centru (Primarie). Vis a vis este o piscina cu plata si in apropiere un stadion. Sunt case in jur. La cca 200 m e lunca si raull ...

1,692 m2

Magurele, Ilfov

Promovat
Casa de vanzare COSTRUTIE NOU 2015 cu 3 camere
10
4

Casa de vanzare COSTRUTIE NOU 2015 cu 3 camere

Vand casa cu acte la zi, 100mp cu 2 dormitoare , leaving open space cu bucatarie , o baie, si 2 holuri, construita recent in 2015 , 750mp teren cu toate utilitatile: apa, fosa septica, centrala termica pe gaze cu autorizatie ISCIR la zi, gresie, faianta, parchet, izolatie 10cm polistiren. Zona linistita,acces ...

1320 EUR/m2 | 100 m2

Sipotu, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila Corbeanca PREMIUM
10
10

Vila Corbeanca PREMIUM

Vila in suprafața de 140 metri situată intr-un complex de 17 case , drum privat . Vila este alcătuită din 3 dormitoare , sufragerie , Bucătărie și 2 băi . Prețul de 165000 este preț la gri , nu se adaugă TVA

1179 EUR/m2 | 140 m2

Corbeanca, Ilfov

Vand teren intravilan + extravilan
1
4

Vand teren intravilan + extravilan

Terenul este la 3 km de Alba Iulia (intre Alba si Paclisa), are posibilitatea utilitatilor (apa ,canal , gaz , curent ) , Suprafata este de 2900 mp cu deschidere de 6 m la drumul principal ( in fata 400 mp intravilan si 2500 mp in spate extravilan ). Pret 20 eur mp - negociabil

Alba Iulia, Alba

Apartament 3 camere, 66 mp + beci   Deva
9
1

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...

1230 EUR/m2 | 66 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Închiriez apartament cu 2 camere și dependințe, de comodat, complet utilat, în zona Rogerius.
8

Închiriez ap 2 camere, 2 holuri, baie, bucătărie și balcon, complet utilat, aer condiționat, în stare execentă, la Etj IX, cu acoperiș țiglă, lift nou.

56 m2

Oradea, Bihor

Teren extravilan Gruiu Lipia 3

Teren extravilan Gruiu Lipia

Teren extravilan Sat Lipia 2700 m2 aproape de autostrada A3

Lipia, Ilfov

Vand teren intravilan
9
28

Vand teren intravilan

Terenul se afla in Orasul Comarnic, Jud. Prahova, pe strada Podu Lung Suprafata: 600mp (plan drept) Deschidere front: 15mp Pret 65 Euro mp Utilitati: - Drum asfaltat - Curent electric - Gaze naturale - Canalizare - Apa curenta - Cablu TV, internet Toate actele sunt pregatite ptr vanzare (cadastru, ...

600 m2

Comarnic, Prahova

Vand casa vacanță
10
21

Vand casa vacanță

Cabana se află pe DN 17 km, la 6 km de Piatra Fântânele. Construcția este pe fundație de beton, din bca și lemn, acoperită cu plăci de azbociment. La parter terasă, living cu bucătărie, baie și hol. La mansardă 2 dormitoare, hol și balcon. Suprafata 60 metri pătrati. Apă din fântână, prin cădere. Instalatie ...

507 EUR/m2 | 75 m2

Piatra Fantanele, Bistrita-Nasaud

Vand casa cu teren intravilan
9
19

Vand casa cu teren intravilan

Vă oferim oportunitatea de a achiziționa un teren intravilan generos, în suprafață de 1939mp, și casa demolabila sau renovată în totalitate cu suprafața de 119 mp situat în pitoreasca comună Talea, județul Prahova. Cunoscută drept satul dintre nori , Talea este destinația ideală pentru cei care caută ...

429 EUR/m2 | 119 m2

TALEA, Prahova

Ofer spre închiriere apartament 1

Ofer spre închiriere apartament

Ofer spre închiriere apartament 2 camere, decomandat, nemobilat zona școala nr 8. Preț 350 euro + avans 2 luni de garanție .

58 m2

Giurgiu, Giurgiu

Vând casa pe bra?ul sulinei din delta dunarii 8

Vând casa pe bra?ul sulinei din delta dunarii

Casă și teren=5000 m pătrați. Casa are 3 camere, anexă, bucătărie, beci și magazie.

60 EUR/m2 | 1,000 m2

Maliuc, Tulcea

Teren agricol Cornetu Ilfov
1
1

Teren agricol Cornetu Ilfov

Teren agricol situat in Tarlaua 4, parcela 1 33 1, suprafata 5119 mp

5,119 m2

1 Decembrie, Ilfov

Vand 9 ari teren intravilan cu bucatarie si pivnita
2

Vand 9 ari teren intravilan cu bucatarie si pivnita

Vand 9 ari teren intravilan, cu bucatarie si pivnita , zona centrala,cu apa si curent, acte la zi.Pret 25000euro negociabil.

900 m2

Budesti, Maramures

Garsoniera et 3 4, 14min Pta Muncii
1
1

Garsoniera et 3 4, 14min Pta Muncii

Garsoniera mobilata, et 3 din 4 fara lift.Mobilata, n am poze inplusa

20 m2

Sector 3, Bucuresti

Direct de la proprietar  Teren intravilan DE VÂNZARE Campina-PH, cartier Voila (negociabil)
10
5

Direct de la proprietar Teren intravilan DE VÂNZARE Campina-PH, cartier Voila (negociabil)

Teren intravilan, situat in Municipiul Campina, Cartierul Voila (la periferia Campinei, drumul spre barajul Paltinu, zona retrasa, linistita, aproape de natura), avand suprafata de 2490 mp si o deschidere de 15,41 m. Terenul, relativ plat, este ideal pentru construirea unei case de vacanta, locuinta ...

2,490 m2

Voila, Campina, Prahova

Garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia
10
3

Garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia

Nu colaborez cu agenții imobiliare! Nu deranjați inutil! Proprietar Bloc solid, reabilitat termic, fără risc seismic, construit în anul 1970 Etaj 4 din 4 (terasă refăcută odată cu reabilitarea, polistiren 30 cm + panouri fotovoltaice) Suprafață utilă 17,44 mp Conectată la toate utilitățile orașului ...

2361 EUR/m2 | 18 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Proprietar vând casă 3 camere curte 860 m + gradina 2000 m, Giarmata Vii
5
3

De vânzare casa aflată în curs de renovare, recent mansardata cu acoperiș nou , lemn, țiglă ceramică structura solida și multiple posibilități de amenajare. Casa și curtea au suprafață de 860 metri pătrați, gaz, curent, apa, canalizare, iar gradina 2000 metri pătrați