Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex cu 5 camere
12

Duplex cu 5 camere

Spre inchiriere duplex cu 5 camere zona Braytim Giroc Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un duplex cu 5 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -3 dormitoare, -birou dormitor, -3 bai -dressing -camera tehnica -terasa -loc ...

135 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
 Teren intravilan de vânzare!
6
3

Teren intravilan de vânzare!

Teren intravilan de vanzare, în suprafață de 1400 mp ! Toate utilitățile (apa, gaz,curent), sunt la poarta! Strada asfaltata Zona foarte buna ! Prețul este negociabil la fata locului! Gardul este nou construit (noiembrie 2025) , din țeavă 4x4x3mm , țeava are peste 2 m înălțime! Pe teren sunt amplasate ...

1,400 m2

Dulcesti, Constanta

Promovat
vand apartament
5
1

vand apartament

Apartament 3 camere , bloc nou zona Mărul de Aur .Str Victoriei Pret 118.000 etaj 2 Suprafață utilă 87mp Balcon 12 mp Loc de parcare inclus Izolat exterior ( vata bazaltică ) Plafoanele izolate la interior . Microcentralä, proprie . 2 bäi ( una făcută cu materiale din Franta)+ finisajele sunt făcute ...

1356 EUR/m2 | 87 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Inchirirz hală industrială spațiu comercial
10

Inchirirz hală industrială spațiu comercial

Inchiriez hala industriala pretabil pentru diferite activități hala dispune de toate utilitățile apa,canal,gaz curent trifazic de mare putere.

1,000 m2

Nocrich, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă în Lișna. Com Suharau jud. BT
9
8

Vând casă în Lișna. Com Suharau jud. BT

Vând casă, în localitatea Lișna comuna Suharau jud. Botoșani cu anexă și grădină, suprafață de 40 Ari (4000 mp) Casa este situată în centru la șosea. Detalii la telefon Prețul este ușor negociabil 26500 Euro

221 EUR/m2 | 120 m2

Lisna, Botosani

Apartament 2 camere, decomandat, ultracentral, boxă 9 mp, garaj în spatele blocului
7
1

Apartament situat pe str. Isaccei, Piața Veche, suprafață utilă 53mp, et. 1 din 3, open space living cu bucătărie, balcon închis, boxă 9 mp, garaj în spatele blocului. Încălzire pe gaz, centrală proprie.

1509 EUR/m2 | 53 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere, decomandat, zona torontalului, Iulius Mall
13
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, pe 2 parti, 2 bai, centrala proprie, balcon, clima, boxa independenta (cu coborare din bucatarie), amenajat cu gresie, faianta, termopane, parchet, usi interior germania,1 baie cu vana si 1 baie cabina dus, clima, loc parcare. ...

1613 EUR/m2 | 80 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casa de Vanzare in Dorna Arini - Spatioasa si Confortabila
5
2

Casa de Vanzare in Dorna Arini - Spatioasa si Confortabila

Casă de Vânzare în Dorna Arini - Spațioasă și Confortabilă Descoperă această proprietate minunată situată la doar o distanță de 4 km de Vatra Dornei și 8 km până în centrul orașului, ideală pentru cei care doresc să se bucure de un stil de viață liniștit, dar cu acces facil la facilitățile ...

944 EUR/m2 | 180 m2

Vatra Dornei, Suceava

casa de vanzare
7
4

casa de vanzare

Vând casă în Moara Nica cu toate utilitățile ,la cheie, parter plus etaj de 150 mp construiți pe 4 ari teren !!La etaj sunt 3 dormitoare și o baie iar la parter o bucătărie ,baie,living cu terasă !! Ideală pentru o familie ce caută confort și funcționalitate!! Prețul este de 175 000 euro cu tva!! Pozele ...

1167 EUR/m2 | 150 m2

Suceava, Suceava

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)
8
16

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM) Vând apart. 4 cam. spațios (100 mp) -situat în spate la mag. MM, -două balcoane mari, parter înalt -expunere dublă, două băi, beci -preț: 139000 euro -tel: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. .

1390 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Teren intravilan 2000 mp   Zona Dimitrie Cantemir toate utilitatile
10
2

Teren intravilan 2000 mp Zona Dimitrie Cantemir toate utilitatile

Vând teren intravilan 2000 mp în zona Dimitrie Cantemir, acces din str. Col. Budeanu Aurel. Livadă matură, productivă, cu pomi fructiferi pe rod: pruni, cireși, caiși, vișini și peri perfectă pentru consum propriu sau mică producție Toate utilitățile la poartă: apă, canalizare, curent Stradă asfaltată ...

2,000 m2

Vaslui, Vaslui

Teren  1200 mp, Călimănești, Vâlcea, 20 m deschidere
2
1

Teren 1200 mp, Călimănești, Vâlcea, 20 m deschidere

Teren construibil, liber de construcții, formă regulată, fără construcții cu mai multe niveluri în loturile învecinate, cu acces extrem de facil la utilități (gaze, apă, electricitate LEA, canalizare, iluminat stradal, CATV), strada asfaltată, zonă liniștită, mixtă, Jiblea Veche, strada General Magheru, ...

1,200 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

De vanzare spatiu comercial - SAD
5
5

De vanzare spatiu comercial - SAD

Spatiu comercial (SAD) la parter bloc,in suprafata de 132 mp,compus din magazin,depozit,birou,WC. Mai are un sopron metalic de 20mp si o terasa de 25mp. Suprafata construita totala 177 mp. Bunuri comune 8 %. Teren proprietate 45 mp.

625 EUR/m2 | 132 m2

Lugoj, Timis

Dau în chirie ap. 1 cam. lângă Catedrală (BM)
8
19

Dau în chirie ap. 1 cam. lângă Catedrală (BM)

Dau în chirie ap. 1 cam. lângă Catedrală (BM) Dau în chirie garsonieră pe bd. Republicii -mobilată, spațioasă, balcon, et. 4 lift -preț: 180 euro lună + garanții* Telefon: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase.

33 m2

Baia Mare, Maramures

Casă la 7 km de Râmnicu  VÂLCEA Bujoreni-Olteni, 5 camere, garaj
6
3

Casă la 7 km de Râmnicu VÂLCEA Bujoreni-Olteni, 5 camere, garaj

Casă în comuna Bujoreni, parter+etaj mansardat, parter cu bucătărie mare și living foarte spațios, etaj cu 4 camere decomandate si hol spațios, 3 terase generoase (sud și nord), bai mari câte una pe nivel. Teren 568 mp. Utilități: apă curentă, centrală termică cu lemn (cameră tehnică dedicată) electricitate, ...

783 EUR/m2 | 180 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

(BM) Chirie ultracentrală   luxurry, etaj unu !
10
10

(BM) Chirie ultracentrală luxurry, etaj unu !

(BM) Chirie ultracentrală luxurry, etaj unu! Dau în chirie ap. două camere ultracentral: -ultrafinisat, mobilat, utilat complet -încălzire în pardoseală, aer condiționat -etaj unu - cu expunere la bulevard -preț: 380 euro lună + garanție. Telefon: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. ...

55 m2

Baia Mare, Maramures

Particular casă de vanzare
1
5

Particular casă de vanzare

Vând casa ,ideală pentru familie sau pentru locuit+ investitie. Casa este construita din cărămidă (renovată în 2009 prin izolare termică atât exterior și interior , acoperiș schimbat în 2025), bine întreținută , funcțională, cu o curte generoasă de 465 mp si multiple posibilități de amenajare . Casa ...

1830 EUR/m2 | 112 m2

Bariera Vâlcii, Craiova, Dolj

Teren intravilan
1
1

Teren intravilan

Teren intravilan Teren intravilan situat intr-o zona deosebita ,ideal pentru constructia unei case.Cu o suprafata de 750 mp,acest teren beneficiaza de un PUZ aprobat si de certificat de urbanism care confirma posibilitatea construirii unei case sau doua,facandu-l o oportunitate excelenta pentru investitie.Amplasament ...

Selimbar, Sibiu, Sibiu

Vand casă la Roșiori   SM, în centru.
10
7

Vand casă la Roșiori SM, în centru.

De vânzare (în jud. Satu Mare) două case în aceeași curte - situate ultracentral ideale pentru două familii, părinți sau pentru investiție: -casa 1: două camere spațioase, antreu mare, cămară mare (se poate face și o baie), terasă , izolată exterior, termopan, interior finisată. Casa este potrivită ...

409 EUR/m2 | 110 m2

Rosiori, Satu Mare

Teren intravilan Orăști
5
3

Teren intravilan Orăști

Teren intravilan,sat Orăști Frumușani,3273mp ,deschidere 24ml la 2drumuri ,cadastru ,de la proprietar,utilități la 500 m .prețul este ușor negociabil .. prețul este m2

3,273 m2

Orasti, Calarasi

Vand  ap. superb - 3 cam. + 1 cam. bonus   bd. Rep. (BM).
9
13

Vand ap. superb - 3 cam. + 1 cam. bonus bd. Rep. (BM).

Vând ap. mare 3 cam. + 1 cam. bonus, -supraf. 95 mp, în Baia Mare, situat pe: -bd. Republicii (liceul Sportiv-Petrom) -decomandat, amenajat, spațios, etaj 4 -geamuri termopan, centrală nouă, izolat -acoperiș autorizat, exp. dublă, două băi Preț: 100000 euro. Tel.: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi- ...

833 EUR/m2 | 120 m2

Baia Mare, Maramures

Închiriez garsonieră Marasti
6
1

Închiriez garsonieră Marasti

Închiriez garsonieră cu balcon zona Expo Transilvania,aproape de mijloacele de transport și magazine,zona linistita

32 m2

Expo Transilvania , Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camere et 1, zona Diana, langa Spiru Haret.
10
6

Apartament 3 camere et 1, zona Diana, langa Spiru Haret.

Vând apartament 3 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, etaj1, 49mp, compartimentat astfel: 2 dormitoare, sufragerie, hol, baie, bucatarie, terasă. Apartamentul este izolat exterior, are centrala prin condensatie, aer condiționat si geamuri termopan. Baia si holul necesita renovare. În proximitate ...

1551 EUR/m2 | 49 m2

9+Mai, Targu Jiu, Gorj

Proprietate la Munte de 1300 MP,i.Casa de 11 Mp Drum din Asfalt
3

La MUNTE. Teren Extravilan de 1300 MP, Casuta Salas, fost Sopron:Din Beton,Caramida,Otel si BCA.,De 11MP. Platou Montan ideal pentru Cabane,Camping bungalouri, Plantatie .Drum din Asfalt.Locatia este intre Comunele Cornea si Plugova., La 25 km de Herculane.Jud: CS .,La sud est de Varful Piatra Erisovei ...

645 EUR/m2 | 11 m2

Macoviste, Cornea, Caras-Severin

Salvează căutarea