Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Casa individuala de vanzare in Remetea Mare cu curte si gradina, pret 205.330 euro, negociabil
10
4

Aceasta proprietate, situata in comuna Remetea Mare, la doar 8 minute de Timisoara, se afla intr-o zona aerisită de case vile, se intinde pe o suprafață de 1219 mp si
dispune de un spațiu generos de locuit, având o suprafață de 100 mp , construita 136 mp, construita in regim de inaltime, parter si mansarda, ...

2053 EUR/m2 | 100 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Vând apartament 45 mp utili cu parcare
3

Vând apartament 45 mp utili cu parcare

Vând apartament 45 mp utili cu 2 balcoane de 6, 5 mp ambele , total 52 mp plus un spatiu de depozitare în mansarda cu acces din holul încăperii an construcție 2018 cu centrala proprie pe gaz și încălzire în pardoseală și parcare este situat în Sf Ilie com Șcheia, Suceava este liber și se poate muta ...

1833 EUR/m2 | 45 m2

Suceava, Suceava

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,
5
1

Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,

Apartament 2 camere decomandat zona 1 Mai, Piatra Neamț | Etaj 1 | 54,91mp | 2 locuri parcare *Proprietar*, ofer spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona 1 Mai, la etajul 1 al unui imobil ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Caracteristici principale: - Suprafață utilă: ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Închiriez o cameră complet mobilată în Arad
1
3

Închiriez o cameră complet mobilată în Arad

Închiriez o cameră complet mobilată, intr- o casă privată, Arad, zona centrala, toate cheltuielile incluse, unei femei singure.

18 m2

Central, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament in spate la Intim, Reșița
9

Vand apartament in spate la Intim, Reșița

Vând apartament situat în spate la Intim având magazine aproape de piață, școli, spital. Apartamentul se afla la et. 3 din 10 cu lift nou și balustradă nouă. Este anvelopat recent de o luna. Si exterior și interior. Schimbată instalația electrică, termică și sanitară. Apartamentul este renovat recent, ...

1140 EUR/m2 | 50 m2

Resita Mica, Caras-Severin

Vand doua locuri de veci, in Lugoj, in Cimitirul Ortodox Roman
3

Doua locuri de veci, foarte central: in dreapta si putin in spatele Capelei.

Targoviste, Dambovita

Teren intravilan Cluj, Zona Campenesti
7
2

Teren intravilan Cluj, Zona Campenesti

Teren intravilan de vânzare Feurdeni, Comuna Chinteni, jud. Cluj Accesibil și în imediata apropiere a satului Câmpenești. Coordonate exacte: 46 52'25.3"N, 23 41'15.9"E Nr. cadastral: 77845 Suprafață: 3.480 mp Preț: 12 euro mp Descriere generală Se oferă spre vânzare un teren intravilan, ...

3,480 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera de închiriat in spate jumbo
6
1

Garsoniera de închiriat in spate jumbo

garsonieră de închiriat! Zona bularga, et1, 21 mp, centrală proprie. Mobilată și utilată complet. Chirie 265 pe lună plus o lună garanție. Detalii la nr

21 m2

Baza 3, Iasi, Iasi

oferta spatiu inchiriere
5
1

oferta spatiu inchiriere

Camera de Comert si Industrie Bihor , cu sediul in Oradea, str Mihai Eminescu nr 25A ofera spre inchiriere o suprafata de 280 mp , in cladirea situata la adresa: Oradea str Roman Ciorogariu nr 65 etaj II corp B Facilitati: Cladirea este amplasata in zona centrala a municipiului Oradea la aprox ...

280 m2

Central, Oradea, Bihor

Vand inchiriez teren intravilan Brezoi !
2

Vand inchiriez teren intravilan Brezoi !

Localizare: Se află în interiorul perimetrului oras Brezoi. Infrastructură: Beneficiază de utilități precum apă, canalizare și electricitate, necesare pentru dezvoltarea urbană. Destinație: Este destinat construirii de clădiri rezidențiale, comerciale, industriale cum ar fi fabrici sau pentru alte scopuri ...

36,781 m2

Brezoi, Valcea

Inchiriez apartament cu 2 camere confort I etaj 3 buzaului
4

Inchiriez apartament cu 2 camere confort I etaj 3 buzaului

Se închiriază apartament cu 2 camere confort 1 etaj 3 in zona buzaului foarte spatios si luminos.Nu accept animale de companie.Locație excelentă, aproape de zone comerciale, stații de transport, școli. Zonă sigură și liniștită.Cer si ofer seriozitate.

60 m2

Braila, Braila

Apartament cu 2 camere Giroc
8
1

Apartament cu 2 camere Giroc

Vând apartament cu 2 camere situat in Giroc, Str. Neptun, cu o suprafață utilă de 49 mp + un balcon de 5,31 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 și este compartimentat astfel: - 1 dormitor; - living + bucătărie open space; - 1 hol acces; - 1 baie. Situat la strada principala la 1 minut distanță ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Teren intravilan centura de vest Ploiești
4
9

Teren intravilan centura de vest Ploiești

Vand teren intravilan arabil, situat pe centura vest Ploiești, deschidere la DN1 de 36 m, suprafața de 9336 mp. Terenul este situat pe partea dreaptă în sensul de mers București - Brașov în zona sensului giratoriu de la Rompetrol Vă prezentăm un teren intravilan arabil cu potențial excelent de investiție, ...

9,336 m2

Ploiesti, Prahova

Vand apartament cu 2 camere
8
1

Vand apartament cu 2 camere

Apartament cu 2 camere, semidecomandat Zona centrală Strada Nouă, Nr. 3, Etaj 3 aproape de școală, grădiniță, magazine Suprafață utilă: 33 mp Centrală termică, geamuri termopan Zonă liniștită, cu spații verzi Apartamentul se află într-un bloc curat și liniștit Se vinde cu tot ce este in el. Detalii ...

1667 EUR/m2 | 33 m2

Campia Turzii, Cluj

vand apartament 2 camere
5

vand apartament 2 camere

Acest apartament cu 2 camere plus balcon, are o suprafață de 50 mp, situat la etajul 3, bloc izolat, geamuri termopan noi. Finisajele sunt de calitate înaltă,apartament complet renovat în anul 2025, instalație electrică nouă, instalație de încălzire nouă, trasă prin pereți, tavane coborâte , electrocasnice ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Turda, Cluj

inchiriez Ap 2 camere
1

inchiriez Ap 2 camere

Apartament 2 camere bloc nou 65 metri doua balcoane parter liber 1 iunie

65 m2

Botosani, Botosani

Promovat
Metrou Aparatorii Patriei, 2 camere ofer spre inchiriere
10

Metrou Aparatorii Patriei, 2 camere ofer spre inchiriere

L accept cats! Bloc nou cu parculet, Drumul Binelui, et.1, lift, centrala proprie, aer conditionat, mobilat, utilat. In apropierea parcului Tudor Arghezii. Zona comerciala diversa. Exclus colaborarea cu agentii.

45 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

vand teren bran

vand teren bran

vand teren zona penny 2500m

2,500 m2

Bran, Brasov

Vand casa in centrul Resitei
1
29

Vand casa in centrul Resitei

Vand casa in centrul Resitei situata pe strada Independentei, vis-a -vis de Scoala Generala nr. 2 și Posta veche. Are curte spatioasa de aproximativ 250 mp. Casa necesita mici renovari. Pretul fix 75000 euro. Nu sunati pentru negocieri, schimburi. Nu colaborez cu agentii imobiliare!!!! Rog sa fiu sunat ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Centrul Civic, Resita, Caras-Severin

Vand apartament cu 2 camere
10
1

Vand apartament cu 2 camere

Zona centrală, lângă piața, grădinița, școală. Apartamentul se vinde mobilat fără electrocasnice

1271 EUR/m2 | 59 m2

Mioveni, Arges

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3  4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro
8
6

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala termica,aer conditionat ,simplu ,vedere pe doua parti doua apartamente pe nivel ,plus GARAJ pret 76 000 euro

1134 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Vand apartament 3 camere, sos. Bucuresti
10
4

Vand apartament 3 camere, sos. Bucuresti

Apartamentul se afla pe sos. Bucuresti, deasupra fostului magazin Orient Junior cofetaria ARGO, cu vedere stradala. Tavanul este izolat cu pluta de 5 cm si rigips, avand rupere termica de 2-3 cm. Toate ferestrele, inclusiv balconul, au termopan Rehau cu 5 camere si rulouri exterioare din aluminiu, iar ...

1291 EUR/m2 | 67 m2

Giurgiu, Giurgiu

Vând  Casă sau  schimb cu variante .
10
13

Vând Casă sau schimb cu variante .

Vând Casă sau Schimb cu Apartament sau Garsoniera în Pitești sau Bucuresti sau schimb cu Auto Suv + diferență ( depinde de auto ) Casa se află în Lunca Corbului jud Argeș, casa este din cărămidă și învelită cu tablă . Mai multe anexe în curte, 1 Garaj , 2 beciuri , 1 bucătărie de ...

450 EUR/m2 | 120 m2

Lunca Corbului, Arges

2 camere etajul 1 Braytim
20
40

2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea