Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar, inchiriez 2 camere Pajura
10

Proprietar, inchiriez 2 camere Pajura

Apartament 2 camere situat la parter, complet mobilat si utilat cu multiple spatii de depozitare. Blocul cu 4 etaje se afla pe strada Faurei, o zona linistita si cu multe spatii verzi. Metrou (statia Jiului) la 2 statii de troleibuz.

50 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament decomandat,  2 camere, zona foarte bună  in Craiova
10
6

Apartament decomandat, 2 camere, zona foarte bună in Craiova

Vand apartament 2 camere cu suprafata de 56 mp decomandat, situat la etajul 2 din 4, într-o zona linistita situat pe str. Caracal, vis-a-vis de Spitalul Militar si in imediata apropiere a Lidl, Kaufland si a statiei de autobuz. Detalii proprietate: - Suprafață utila totala : 56,39 mp. - Structura ...

2266 EUR/m2 | 56 m2

Craiova, Dolj

Promovat
1  2 Duplex , Giroc
8
11

1 2 Duplex , Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Promovat
Încheierea garsonieră
9

Încheierea garsonieră

Persoana fizică închiriez garsonieră 21 mp, situată în Sibiu, str. Oțelarilor, nr.64, et.1, ap.19. Garsoniere este amenajată modern, cu mașină de spălat haine cu uscător, cuptor, plită, cuptor cu microunde, hotă, televizor etc. Un loc de parcare sub geam. Blocul are lift și este nou.

21 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 6108 mp - Domnești - lângă Fashion House Outlet Militari retail logistic
1

Vând teren intravilan strategic în Domnești (str. Mohorului), situat într-o zonă comercială și de servicii în plină dezvoltare, în imediata apropiere de A1 și Fashion House Militari. Terenul beneficiază de acces facil și conectivitate excelentă, infrastructura din zonă fiind în continuă dezvoltare, cu ...

6,108 m2

Domnesti, Ilfov

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin
10
9

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin

Sufragerie cu semineu pe lemne, centrala, demisol amenajat, pod, curte 35 mp, nou renovata, situata la 200 m de statia de tramvai, 800 m fata de piata Iosefin. Contact dupa ora 16:00.

1712 EUR/m2 | 73 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament in Giroc
10

Proprietar vand apartament in Giroc

De vânzare apartament cu două camere în comuna Giroc numărul 2 A strada preot David Voniga, apartamentul se află în comuna, vatra veche, aproape de toate magazinele importante...sunt proprietar pe apartament, actele sunt în regulă. încălzirea se face prin intermediul unei centrale de apartament, are ...

2116 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Teren intravilan ideal casa si gradina-3230 mp 1

Teren intravilan ideal casa si gradina-3230 mp

Vand teren intravilan, 3230 mp, la strada principala, situat intre case, cu iesire si la paraul Amarazuia, zona linistita, ideal casa si gradina, acces utilitati, in satul Balosani, com. Stejari, jud. Gorj.

3,230 m2

Balosani, Gorj

Casă Sântana de Mureș, Sanlacta
5
4

Casă Sântana de Mureș, Sanlacta

Proprietar vând casă situată în Sântana de Mureș, pe Strada Viorelelor, zona Sanlacta, la doar 4 km de centrul municipiului Târgu Mureș. Caracteristici generale: Construcție finalizată în 2010 Structură din cărămidă, izolație exterioară Acoperiș din țiglă Suprafață construită la sol: 126 mp Teren ...

983 EUR/m2 | 200 m2

Santana de Mures, Mures

Apartament 2 camere *Decomandat* La Bulevard, Brâncoveanu, Sector 4
10
10

- Decomandat, 2 camere, stradal Brâncoveanu - Huedin Nr 1, bloc 3 - vedere spre Sud, lumină pe tot parcursul zilei, amplasat la jumătatea blocului - călduros, nu este pe colț, - balcon de 2,98 m, - certificat energetic B, toate actele sunt gata, fara risc seismic - anul 1975, - gata de locuit, coloane ...

1961 EUR/m2 | 38 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Vand casa in Turceni Gorj
10
2

Vand casa in Turceni Gorj

Vand casa in Turceni. Descriere: Teren: 10 ari Casa: -Suprafata locuibila: 300mp -Demisol+Parter+Etaj+Mansarda -1 Living + 4 Dormitoare + Mansarda Locuibila -Garaj -Utilitati: Gaze+Apa+Canalizare -Izolatie termica cu polistiren -Incalzire cu centrala pe gaze -Construita in perioada 2006-2010

300 EUR/m2 | 300 m2

Turceni, Gorj

Casa la curte Livezeni Arges
5

Casa la curte Livezeni Arges

Vand casa la curte, comuna Stalpeni, Sat Livezeni Arges. Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la nr de telefon.

1833 EUR/m2 | 60 m2

Livezeni, Arges

Vând apartament 3 camere
8
3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere decomandat 61 metri pătrați etaj 4 cu acoperiș, izolat exterior,mobilat parțial, mobila bucătărie MDF , plită pe gaz, cuptor electric, hotă, frigider, aer condiționat,mașină de spălat rufe Bosch, centrala termica Bosch, instalatii încălzire și sanitare în cupru, instalație electrică ...

1508 EUR/m2 | 61 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere decomandat spatios loc de parcare inclus
5
4

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat in Pitești zona Prundu, parchet , gresie, faianță, termopan,ușă metalică ,balcon închis , centrală proprie pe gaze și calorifere, utilat și mobilat modest,necesita modernizări după preferință,dar este locuibil. Suprafata utila este de 54 mp, Blocul are regimul ...

1315 EUR/m2 | 54 m2

Pitesti, Arges

Promovat
CASĂ familială întăbulată DE VÂNZARE  în Comuna și satul FIZEȘU GHERLII,  nr. 24 (Jud Cluj)
10

CASĂ familială întăbulată DE VÂNZARE în Comuna și satul FIZEȘU GHERLII, nr. 24 (Jud Cluj)

Imobilul are o suprafață de 2200 mp în acte, 2022 mp măsurabili, și cuprinde: Corpul C1 137 mp, format din: 3 camere, hol, cămară, baie, bucătărie cu intrare separată din curte, pivniță incăpătoare, betonată și izolată, două curți + plus anexe în Corpul C2 116 mp - anexe: - grajd, șură cu posibilitatea ...

569 EUR/m2 | 137 m2

Fizesu Gherlii, Cluj

Teren intravilan 2000mp
2
13

Teren intravilan 2000mp

vindem teren intravilan situat in Baia Mare strada Gordanului în spate la Salamander,terenul este in suprafața de 2000 mp .pret 3000euro ar

Baia Mare, Maramures

Teren colibita
3
5

Teren colibita

vindem teren intravilan in suprafața de 950 mp Colibita . pret 3000euro/ar

Colibita, Bistrita-Nasaud

cabinet medical tomis nord omw
2

cabinet medical tomis nord omw

Se ofera spre inchiriere cabinet medical in tomis nord langa bisericuta , spatiul a fost transformat din apartament , este trecut cabinet in acte , necesita renovare completa, se inchiriaza pe termen lung.

58 m2

Constanta, Constanta

Bloc Baile Borsa P+4
5

Bloc Baile Borsa P+4

Vând teren în suprafață de 1100 mp situat în Baile Borșa str independenței ,pe teren se află un bloc P+4 etaje (fostul cămin ipeg) în suprafață de 20000 mp care se poate renova .pret 65000euro

59 EUR/m2 | 1,100 m2

Borsa, Maramures

Apartament ,sptiu Cluj- Baciu str saturn 125 mp
5
6

Apartament ,sptiu Cluj- Baciu str saturn 125 mp

Vimdem spatiu comercial situat in cluj cartier baciu strada saturn in suprafata de 143 mp ,Schimb cu Auto . pret 105000 euro

840 EUR/m2 | 125 m2

Baciu, Cluj

teren Dubova  Schimb cu AUTO
9
11

teren Dubova Schimb cu AUTO

teren la Dunăre autorizatie de construcție valabilă curent apa canalizare Proect de 9 camere Sau făcut mai multe investiții Alte informații la tel schimb cu auto

1 m2

Dubova, Mehedinti

vand garsoniera
6
9

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Casă Sântana de Mureș, zona Sanlacta
8
2

Casă Sântana de Mureș, zona Sanlacta

983 EUR/m2 | 200 m2

Santana de Mures, Mures

Teren Cihei 531mp
1
6

Teren Cihei 531mp

Vand teren in Cihei la intersectia strazilor Theodor Pallady cu Stefan Luchian. Terenul face parte dintr-o parcela cu alti 4 proprietari ce trebuie dezmembrata. Dupa dezmembrare va rezulta o parcela de 531 mp. Utilitati la parcela.

531 m2

Cihei, Bihor

Salvează căutarea