Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere 1 baie Corbu Jud Constanta
5
3

Apartament 2 camere 1 baie Corbu Jud Constanta

Apartament 2 camere de vânzare Corbu, Constanța Îți dorești liniște, aer curat și apropierea de mare? Acest apartament este alegerea perfectă! Detalii principale: Suprafață generoasă: 64 mp Compartimentare practică, include debara pentru depozitare Renovat recent gata de mutare Aer condiționat ...

672 EUR/m2 | 64 m2

Corbu, Constanta

Promovat
Vand aparatment 2 camere Baba Dochia- 80000 Euro
4

Vand aparatment 2 camere Baba Dochia- 80000 Euro

Vand apartament 2 camere, decomandat, mobilat, utilat, etajul 3 din 4. Este situat pe artera principala str. Baba Dochia pret 80000 Euro. Tel.

1633 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Particular Domnesti Ilfov - 6800 mp lotizat.ideal pentru constructia a 12 vile.
1

Particular vand teren in suprafata de 6600 mp,dezmebrat,ideal pentru constructia a 12 unitati locative. Zona in plina dezvoltare,utilitati existente,exista posibilitatea sa fie achizitionat si un alt lot de teren cu suprafata de 6800 mp.

6,800 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
De inchiriat garsoniera
4

De inchiriat garsoniera

De închiriat garsonieră bloc nou, parter Ofer spre închiriere garsonieră situată la parter, într-un bloc nou, izolat termic, dotat cu lift. Garsoniera este compusă din: o cameră spațioasă hol bucătărie separată baie Dotări și avantaje: Mobilier complet nou Electrocasnice noi: frigider, mașină de ...

25 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă din cărămidă renovată (2025) sector 1 bucuresti p+1
9
15

Vând casă construită în 1941, structură solidă din cărămidă, renovată integral în 2025. Proprietatea se află într-o zonă liniștită si cu multă verdeață . Detalii casă: Camere: 3 camere, 2 băi, cameră pentru centrală. Îmbunătățiri: Gresie, faianță, parchet. Acoperișul este din tablă Lindab pusă în 2024 ...

1015 EUR/m2 | 130 m2

16 Februarie, Sector 1, Bucuresti

Casa Malul cu Flori , Dambovita
10
48

Casa Malul cu Flori , Dambovita

Casa la curte , suprafață curte 1080 m 2 , construcție casa 90 M 2 din BCA , anvelopata , construcție 2006 , 3 camere , baie , Bucătărie , magazie , gresie , faianța , termopan , parabolică , apa , canalizare , curent , str Malul cu Flori , in spatele centrului de echitație , zona cu cel mai bun strat ...

567 EUR/m2 | 90 m2

Malu cu Flori, Dambovita

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita 32

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita

Garsonieră amenajata 1 camere, balcon încalzire cu centrala termică în condensare ,ușa metalică, geamuri termopan, gresie, faianță, podele laminate, uși de interior noi zugravit în lavabila Suprafața construită 30 mp.

30 m2

Resita, Caras-Severin

Casa cabana tip A
10
28

Casa cabana tip A

Se vinde cabana la Colibita situată intr o poziție cu vedere superba la Lac si munți Călimani ,finisata ,branșată la utilități formata din 2 dormitoare si 2 bai la etaj iar la parter : Salon generos cu Bucătărie openspace , baie , dormitor , sauna . Terasa generoasa . parcări amenajate ! Teren 300 ...

911 EUR/m2 | 95 m2

Colibita, Bistrita-Nasaud

Vand casa de vacanta in Rastolita, recent finalizata
5
1

Vand casa de vacanta in Rastolita, recent finalizata

Vând casă de vacanta lux , constructie 2025 deosebită la 70 km de Tg Mures , în Rastolita ,pe valea Muresului, la poalele Munților Călimani. Recent inaugurată cabana dispune de: 4 dormitoare family cu bai propri Bucatarie complet utilata Living spatios cu coltar extensibil Terasa mare Foisor ...

1222 EUR/m2 | 180 m2

Iod, Mures

Apartament 3 camere
10
12

Apartament 3 camere

Ofer spre vanzare apartament, 3 cam, mobilat . Acesta este situat pe Str. 9 Mai, Plopilor, în imediata vecinătate a Școlii nr 12 Constantin Brâncuși, proximitatea Mall-ului. Beneficiind de lumină naturală pe parcursul zilei. Caracteristici: etajul 2 4, 3 camere semidecomandate, 2 dormitoare, sufragerie, ...

1580 EUR/m2 | 50 m2

9%2bMai, Targu Jiu, Gorj

Casa 2 camere Tomis 2
6
5

Casa 2 camere Tomis 2

Vand casa la pret de apartament , Tomis 2 zona Capitol, caramida, acoperita cu tabla Lindab, 2 camere, baie, bucatarie, camera tehnica, suprafata utila 55 mp, refacuta integral in 2019,teren 84 mp, mobilata, utilata,toate facilitatile , loc parcare rezervat, 117.000 EU usor negociabil .

2127 EUR/m2 | 55 m2

Tomis II, Constanta, Constanta

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere, centrala pe gaz, zona intre Anda si KM 4-5
10

Ofer spre închiriere apartament 2 camere, 50 mp, curat si igenizat, etaj1. Balcon, centrala si plita pe gaz, aer condiționat, 2 televizoare, masina de spalat ,frigider, mobilat si utilat de actualitate, un loc de parcare inclus in pret, parcare inchisa cu porti electrice, interfon, cablu tv, internet, ...

50 m2

Constanta, Constanta

Inchiriez vila Techirghiol
10

Inchiriez vila Techirghiol

Ofer la inchiriat vila 5 camere Techirghiol, parter + etaj, semimobilata si semiutilata, toate imbunatatirile, incalzire centrala,acces curte, minim 1 an, 1000 EU luna, plata lunar + 1 luna garantie !

150 m2

Nord-Vest, Techirghiol, Constanta

Casa 4 camere Costinesti
5
2

Casa 4 camere Costinesti

Costinesti - vand casa noua , BCA, acoperis tabla Bilka, living + bucatarie, 3 dormitoare, baie,,suprafata utila 118 mp, amprenta la sol 124 mp, nefinisata interior,toate utilitatile racordate la retea,(apa,gaz,curent mono si trifazic 24 kw putere instalata, canalizare) , geamuri termopan,teren total ...

932 EUR/m2 | 118 m2

Costinesti, Constanta

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 2 camere Compozitori
10
2

Apartament 2 camere Compozitori

Ofer la vanzare apartament 2 camere Compozitori,bloc 2008,etaj 1,supraf. utila 70 mp (balcon 10 mp inclus),centrala termica cu incalzire in pardoseala,mobilat si utilat, boxa demisol 5 mp cu aerisire, loc parcare rezervat, toate imbunatatirile, 135.000 EU usor negociabil in functie de termenul de habitatie. ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Constanta, Constanta

Apartament 2 camere  Stadion
7
4

Apartament 2 camere Stadion

Inchiriez apartament 2 camere decomandat zona Stadion , bloc nou cu lift, etaj2,supraf. 52 mp, mobilat si utilat complet nou (primul chirias) ,loc parcare etc, minim 1 an, exclus ankmale de companie, 690 EU luna, plata lunar + 1 luna garantie.

52 m2

Stadion, Constanta, Constanta

Km5- Vand casa P+M cu garaj auto
8
17

Km5- Vand casa P+M cu garaj auto

Se vinde casa P+M cu garaj auto pentru 2 masini Casa este compusa in felul urmator : - parter :garaj auto cu baie proprie ,suprafata garajului 55 mp,un living mare spatios si luminos cu geamuri mari ,o bucatarie open space si o baie ,suprafata lor fiind de 50 mp ; -mansarda :o baie ,3 dormitoare ...

1421 EUR/m2 | 190 m2

Km%2525252525252525252b5, Constanta, Constanta

Proprietar, vând casă la intrare in Prejmer
3
1

Proprietar, vând casă la intrare in Prejmer

Proprietar, vând casă la intrare in Prejmer str Sportului ,97 mp utili formată din : zonă zi 30 mp, două dormitoare ,un birou , 2 băi , terasă. Teren 650 mp, la stradă asfaltată, Utilități : apă, curent , canalizare . Încălzire în pardoseală cu pompă de căldură , izolație de 15 cm, tâmplărie top salamander ...