Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vânzare teren intravilan, aproape A0
6
1

Vânzare teren intravilan, aproape A0

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DRAGOMIREȘTI VALE, ILFOV Oportunitate investiție construcție locuință Zonă în dezvoltare aproape de Autostrada A0 și Centura București Suprafață totală: 3848 mp 3682 mp intravilan 166 mp extravilan Deschidere: 11,90 ml Acces din Centura ...

3,848 m2

Dragomiresti-Vale, Ilfov

Promovat
Inchiriez apartament in Floresti strada Eroilor
10

Inchiriez apartament in Floresti strada Eroilor

Persoana fizica inchiriez apartament in Floresti strada Eroilor. Apartamentul dispune de 50 mp si un balcon de 14 mp fiind compartimentat astfel: Bucatarie si living open space Un dormitor si baie. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ( ca si in poze). Incalzire in pardoseala. De asemenea dispune ...

50 m2

Floresti, Cluj

Promovat
apartament doua camere
10
5

apartament doua camere

Ofer spre inchiriere apartament 64 mp complet utilat si mobilat,ideal pentru un cuplu,compus din doua camere,bucatarie,baie,hol,balcon,boxa,in bloc nou izolat termic,expus la S-E, (avantaj facturi),dotat cu ascensor si parcare individuala.Locatie Cartier Tei.Se inchiriaza pe termen lung (minim un an) ...

64 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând duplex Moșnița cu utilitati
10
14

Vând duplex Moșnița cu utilitati

Proprietar vând duplex Moșnița cu utilitati,gaz, curent, apa, iluminat, canalizare,2026, asfalt, 2 dormitoare plus dressing si baie la etaj, jos dormitor baie bucătărie și living,poziționat langa asfalt, drumul boilor colt cu Sofia, 800m de centura, despărțit prin camera tehnica , 160mp construit,111 ...

1577 EUR/m2 | 111 m2

Mosnita Noua, Timis

De închiriat_teren stradal intravilan_Mărăcineni_DN73_E574
7
4

De închiriat_teren stradal intravilan_Mărăcineni_DN73_E574

De închiriat în Mărăcineni, Argeșelu, teren cu suprafața de 4 342 m2 intravilan, deschidere: 20, lungime: 217. Imobilul se oferă spre închiriere atât pe termen scurt, între 1 an și 3 ani, cât și pe termen mediu sau lung, între 3 ani și 5 ani însă nu mai mult de 10 ani, cu posibilitatea de prelungire ...

4,342 m2

Maracineni, Arges

inchiriere apartament
5

inchiriere apartament

închiriez apartament în Alba Iulia, zona Cetate,str.Vasile Goldis

36 m2

Carolina, Alba Iulia, Alba

Vand apartament in Calan, HD, pe str. Florilor Et. 1
2
3

Vand apartament in Calan, HD, pe str. Florilor Et. 1

Proprietar, vand apartament cu doua camere in localitatea Calan, judetul Hunedoara, in centru, pe strada Florilor, partea cu scoala. Apartamentul este intr-un bloc izolat, pe partea unde bate soarele, avand un confort termic ridicat. Stare buna, 2 camere + balcon. -Etaj 1, gaz, balcon inchis, mobilat ...

800 EUR/m2 | 45 m2

Calan, Hunedoara

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

PET FRIENDLY Apartament Tipografilor Medicina Take Ionescu Vivalia ISHO Unirii Victoriei Iulius
7
7

Apartamentul este Pet Friendly si este situat in cartierul Tipografilor din Timisoara, in imediata proximitate a tuturor punctelor de interes mentionate in titlul anuntului, Dispunand compartimentarea a trei camere, regasita astfel in fotografiile spre prezentare atasate. Centrala termica & Climatizare ...

60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii
10

Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1652 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
3

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
12

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Apartament Complex Studentesc Politehnica UVT Medicina Judetean Stadion Olimpia Vivalia Fabric
4
2

Apartamentul este situat pe Bulevardul Eroilor de la Tisa in Timisoara si dispune compartimentarea a 2 camere : Centrala termica Climatizare Ascensor Bucatarie utilata complet Amplasare facila fata de punctele de interes ale orasului Timisoara Loc de parcare privat Complexul rezidential ...

45 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand casa individuala in Giroc
10
9

Proprietar vand casa individuala in Giroc

Proprietar vand casa individuala P+M, constructie din 2011, situata in Giroc- Vatra Veche, cu suprafata terenului de 250 MP si o suprafata utila de 99 MP, compartimentata astfel: PARTER: - Hol access - Dormitor - Living - Bucatarie open space (cu posibilitate de inchidere) - Baie cu cabina de dus si ...

1869 EUR/m2 | 99 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Vand teren zona Cabana Rusu
5
2

Vand teren zona Cabana Rusu

Vând teren intravilant mai sus de Cabana Rusu pt construcție cabane , situat lângă drumul principală în suprafață de 700 metri pătrați .

700 m2

Petrosani, Hunedoara

Promovat
Duplex in Dumbravita
20
2

Duplex in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri solare ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Vând apartament cu 2 camere, zonă centrală
5
6

Vând apartament cu 2 camere, zonă centrală

Vând apartament în zonă centrală, decomandat cu 2 camere, etj 4. Situat pe strada C. D. Gherea nr.6, vis-a-vis de Lidl. Preț: 42.000 euro, ușor negociabil Contact:

840 EUR/m2 | 50 m2

Dorohoi, Botosani

Garsoniera conf 1dec brosteni-colegiu
8
1

Garsoniera conf 1dec brosteni-colegiu

Garsoniera confort 1 decomandat, complet mobilata si utilata( aragaz, frigider, masina spalat, cuptor microunde, aspirator), canapea extensibila-dublu pat, ct, logie, boxa, interfon scara, bloc curat si anvelopat, zona brosteni-penny market si parcul tineretului, langa liceele contactoare, marghiloman ...

33 m2

Brosteni, Buzau, Buzau

Salvează căutarea