Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuală de vânzare
10
4

Casa individuală de vânzare

Casă individuală de vânzare Orțișoara, jud. Timiș | 180 mp utili | 650 mp teren | 100000 De vânzare casă individuală situată în comuna Orțișoara, județul Timiș, ideală pentru cei care își doresc liniște, spațiu și acces facil către Timișoara. Suprafață construită: 180 mp Teren: 650 mp Compartimentare: ...

154 EUR/m2 | 650 m2

Ortisoara, Timis

Promovat
Vand casa Amara Ialomita strada Mircesti
5

Vand casa Amara Ialomita strada Mircesti

Vilă de vânzare 180 mp Amara, Ialomița, lângă lac Oportunitate excelentă de achiziție! Vă prezentăm o vilă spațioasă și luminoasă, situată în Amara, județul Ialomița, într-o zonă liniștită, foarte aproape de lac. Proprietatea are o suprafață utilă de 180 mp și este ideală atât pentru locuință permanentă, ...

889 EUR/m2 | 180 m2

Amara Noua, Amara, Ialomita

Promovat
Inchiriez apartament
10

Inchiriez apartament

Inchiriez apartament nou 2023,mobilat .utilat2 camere,2 holuru,1 baie,bucatarie tilata,etajul 2(exista lift) si 1 loc parcare Incalzire in pardoseala,aer conditionat,semineu,video interfon57mp.Balcon 10,8mp,cu vedere la Bulevardul Calea timisoarei Apartamentul e disponibil cu 1 martie 2026 Locatie Giroc(la ...

57 m2

Giroc, Timis

Promovat
PACHET: 2 apartamente cu 3 camere în Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14 și Tineretului 10)
10
2

1. Primul apartament cu 3 camere este semidecomandat, are 62mp (58mp util), etaj 1 din 4, Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14, cu vedere la bulevard, peste drum de Victoria Shopping Center). Prețul reflectă locația ultracentrală, apartamentul fiind adecvat atât pentru locuit cât și pentru office ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 1600 m2 in Constanta zona Tomis Nord...
5
18

Teren intravilan 1600 m2 in Constanta zona Tomis Nord...

Teren intravilan 1600 m2 Tomis Nord zona Dedeman intre vile... Pot 50%, Cut 2si regim de inaltime P+3+4 retras... Utilitati... Pretabil bloc... Se accepta variante... 110 m2 , suprafata totala: 16 .

1,600 m2

Constanta, Constanta

Casă de vânzare
9

Casă de vânzare

Vând casă la roșu necompartimentată în Comuna Bozioru ,Judetul Buzau.In apropiere sunt Babele de la Ulmet ,Schiturile rupestre Nucu,Lacul Mocearu. Suprafața casei este de 100 mp ,cu posibilitatea de mansardare sus. Terenul are 1000 mp. Mai multe detalii la telefon.

500 EUR/m2 | 100 m2

Bozioru, Buzau

Apartament de vanzare 3

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere mobilat, zona centrala Tulcea

1477 EUR/m2 | 44 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare
7

Casa de vanzare

Casa de caramida,situated la strada , in Satul Podriga , Com Drăguşeni,Județul Botoşani.Are 5 camere in total (o baie , bucatarie,sufragerie,dormitor ,camera de depozitare pt centrala).Pretul fiind de un miliard sapte sute de lei , negociabil. Pt mai multe detalii sunati la numarul de telefon .

2055556 EUR/m2 | 18 m2

Podriga, Botosani

Vând teren intravilan Cerna Tulcea 3124 m
2
2

Vând teren intravilan Cerna Tulcea 3124 m

Vând teren intravilan in suprafață de 3124m situat langa șosea curent electric la stâlp,apa,canalizare .teren perfect drept ,ideal pentru construcții.Toate actele vânzări terenului sunt pregătite.vanzare imediată pret8800euro

3,124 m2

Tulcea, Tulcea

Cabană buștean rotund Câmpulung Arges
10

Cabană buștean rotund Câmpulung Arges

Cabana buștean rotund premium. Clasificată 3 stele de Min Turismului. 4 camere cu baie proprie, bucătărie, cam centralei,living spațios. P+m 184 mp construiti. Teren 6240 mp cu livada pomi fructiferi, parcare amenajata și foișor 40 mp. Inaugurată revelion 2026. Potențial turistic crescut in loc Valea ...

2195 EUR/m2 | 164 m2

Șelari , Valea Mare-Pravat, Arges

casă parter+etaj,Craiova Popoveni ,360 mii euro
10
4

casă parter+etaj,Craiova Popoveni ,360 mii euro

Casă P+1 Construită în 2007, oferă un echilibru perfect între confort, spațiu și natură. Cu o suprafață utilă de 280 mp și un teren generos de 1112 mp, această proprietate este ideală pentru o familie care apreciază liniștea . Grădina matură, atent întreținută, creează un ambient de poveste, perfect ...

5 EUR/m2 | 280 m2

1 Mai, Craiova, Dolj

Apartment de vanzare

Apartment de vanzare

Urgent!!!!! Vand apartament 3 camere str Tudor Vladimirescu -tip vagon -Centrala termica - termopane - balcon inchis - imbunatatit -acte in curs de procesare Pretul este fix. Raspund la telefon intre orele 18.00-20.00 luni-vineri Rog seriozitate Pret 32.000euro fix

516 EUR/m2 | 62 m2

Urlati, Prahova

Închiriez garsonieră regim hotelier ! 1

Închiriez garsonieră regim hotelier !

Garsonieră are toate condițiile mai multe detali la telefon

30 m2

Calarasi, Calarasi

Teren industrial Centura București 14100mp
4

Teren industrial Centura București 14100mp

Centura București, intravilan, 14100 mp, lângă Sameday Hub Central, Chitila, cu deschidere la două drumuri, acces principal direct din Centura București, deschidere 36 m, L medie=450 m Categorie de folosință: teren arabil Utilități la stradă: apă, canalizare, energie electrică, gaz. Regim urbanistic ...

14,100 m2

Chitila, Ilfov

Teren Splaiul Unirii
4
2

Teren Splaiul Unirii

Proprietar direct vand teren Splaiul Unirii-Drumul Lunca Cetatii-Drumul Lunca Veche S=5000 mp deschidere de 31 metri-intravilan.Terenul nu are stalpi pe el.Detin certificat de urbansim actual-hale,depozite,sali de sport,agrement etc. Terenul se afla dupa sensul giratoriu Drumul Lunca Priporului si Drmul ...

5,000 m2

Splaiul+Unirii, Sector 3, Bucuresti

Teren de vanzare
1

Teren de vanzare

Vând teren pentru casă (1500mp) parcelabil la nevoie în Com.Albota, sat Dumitresti cu toate utilitățile. Terenul se află la 8km de Pitești într-o zona liniștită. Prețul este de 37 EUR mp

1,500 m2

Gura Vaii, Arges

 Teren Splaiul Unirii ,sector 3
3
4

Teren Splaiul Unirii ,sector 3

Proprietar direct vand teren Splaiul Unirii-str Drumul Lunca veche , S=5000 mp.Deschidere de 31 metri.Strazi asfaltate.Nu exista stalpi pe teren Terenul se afla in apropierea sensului giratoriu drumul Lunca Priporului cu Drumul Lunca Cetatii. Acces catre teren din Splaiul Unirii, Th Pallady,Nicolae Teclu ...