Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere, Alexandru cel Bun, etaj intermediar, vedere bulevard, mobilat și utilat
4
2

Persoană fizică vând apartament cu 3 camere decomandat, situat în cartierul Alexandru cel Bun, poziționat la etaj intermediar, cu vedere atât către bulevard, cât și în spatele blocului. Apartamentul este luminos, bine compartimentat și se vinde mobilat și utilat, exact ca în fotografii. Suprafață utilă ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Promovat
 Casa individuala de vanzare in Remetea Mare cu curte si gradina, pret 205.330 euro, negociabil
10
4

Aceasta proprietate, situata in comuna Remetea Mare, la doar 8 minute de Timisoara, se afla intr-o zona aerisită de case vile, se intinde pe o suprafață de 1219 mp si
dispune de un spațiu generos de locuit, având o suprafață de 100 mp , construita 136 mp, construita in regim de inaltime, parter si mansarda, ...

2053 EUR/m2 | 100 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Vând  apartament
2
4

Vând apartament

Apartament in zonă centrală , bloc tip vilă , situat intre magazinul Lani si Politie, cu 2 pivnițe la subsol și spatii de utilități. Are centrală în condensare și storuri tip rulou la toate ferestrele Constructie solida din caramida in zona linistita .Spatiu verde propriu cu contract la primarie . ...

942 EUR/m2 | 52 m2

Plopeni, Prahova

Promovat
Ofer spre inchiriere spatiu central
5

Ofer spre inchiriere spatiu central

Ofer spre închiriere spațiu situat la demisol, în centrul orașului Arad, zona Piața Avram Iancu. Spațiul are o suprafață utilă de aproximativ 70 mp și a fost recent renovat integral, având un aspect modern, cu finisaje de calitate, iluminat gândit pt confort vizual și productivitate, precum și sistem ...

70 m2

Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren cu casa nelocuibila
4
2

Vand teren cu casa nelocuibila

Vând teren cu casa nelocuibilă , 2800 mp , apă , curent . Pentru Mai multe detalii sunați la telefon din anunț .

2,800 m2

Iosifalau, Timis

Se vinde VILĂ LA ALB,pretabila pentru inchiriere tip pensiune.
10

Se vinde Casa de vacanta,in Poiana Marului,in judetul Caras-Severin,in apropierea lacului Poiana Marului(Scorilo),casa este la alb in interior,la parter,bucatarie cu living open space,coridor,camera,baie,terasa acoperita,camera tehnica(placata cu gresie complet),la etaj sunt trei camere decomandate,fiecare ...

1513 EUR/m2 | 152 m2

Poiana Marului, Caras-Severin

Vând teren intravilan 1741 mp Tomesti, Iași
2
2

Vând teren intravilan 1741 mp Tomesti, Iași

Proprietar, vand teren intravilan in suprafata de 1741 m.p. situat in com.Tomesti, jud. Iasi, str. Condeiului (zona Podu Vatafului nr.cadastral 70774, T42 1,p.2169 1 84). Terenul este drept, nu necesita nivelare. Toate utilitatile sunt la marginea terenului. Telefon

Tomesti, Iasi

Vând casa +teren
12
5

Vând casa +teren

Casa cu teren de 950m2, racordata la gaze , apa , canalizare , curent . Certificat energetic Cadastru 300000 Tel : Florin

3333 EUR/m2 | 90 m2

Busteni, Prahova

Vând teren in Jucu
1
1

Vând teren in Jucu

Vând teren in Jucu km17 ,zona de case 4350mp, utilități aproape (apă ,gaz curent,canalizare) acte la zi. CF la zi. 174000 euro negociabil.

Jucu de Sus, Cluj

Ofer spre inchiriere
9

Ofer spre inchiriere

Proprietar, ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere, zona Girocului, strada foarte liniștită cu vegetație, parter. Apartamentul este renovat, mobilierul nou si dispune de centrala electrica. Pret: 380 euro + garanție. Contract ANAF. Nu colaborez cu agenții imobiliare.

63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa Tunari Otopeni
10
7

Casa Tunari Otopeni

3dormitoare, 3 băi,living, bucătărie, zona de luat masa, terasă acoperită.Toate utilitățile trase:apă curentă, canal, gaze, curent.Sistem de ventilație centralizat AC pe fiecare etaj marca Fujitsu, centrală pe gaz proprie.Construcție 2009, fără nici o problemă, fără sarcini!Se află pe strada Paris 1 ...

1625 EUR/m2 | 120 m2

Tunari, Ilfov

Teren Corbeanca Laguna Albastra
7
2

Teren Corbeanca Laguna Albastra

Disponibile 3 loturi de teren de 475mp, 552 mp,555 mp, intravilan, in complex Magnolia,pe strada Laguna Albastră,ideale pentru construirea caminului mult visat.Acces pe drum privat cu barieră și supraveghere video!Loturile sunt împrejmuite de case,curent și gaze la limita proprietății!Toate loturile ...

550 m2

Ostratu, Ilfov

Vand teren extravilan Polovragi (Moiaga)
2
1

Vand teren extravilan Polovragi (Moiaga)

Suprafata 5986 mp, teren fanete, situata in extravilanul comunei Polovragi, judetul Gorj, punctul "Moiaga"

5,986 m2

Polovragi, Gorj

Garsonieră de vânzare - cartierul Plevna (Dorohoi-Botoșani)
5
5

Garsonieră de vânzare - cartierul Plevna (Dorohoi-Botoșani)

Imobilul este situat în cartierul Plevna (în spatele școlii nr. 8) Strada Aleea Criva Nr. 14 Bloc I4 Etaj 1 Nr. 9 Compartimentare: semidecomandat Suprafață utilă: 24 m2 An construcție bloc: 1977-1990 Avantaje imobil: locație bună, aproape de școli, grădinițe, farmacii, piață agroalimentară ...

1250 EUR/m2 | 24 m2

Dorohoi, Botosani

Casa Ocna Mures 90450 euro
4
2

Casa Ocna Mures 90450 euro

Casa este construita in anul 1970, situata pe strada Memorandumului, nr 94 si are 72 mp suprafata utila, 1000 mp teren. Utilitati: - curent electric - apa - gaz - racordata la canalizare. Este locuibila, are bucatarie, baie functionala, camara, 2 camere, hol (nelocuita de 14 ani). Toate taxele sunt ...

1256 EUR/m2 | 72 m2

Ocna Mures, Alba

Proprietar, Vând Casă pe Deal în Oradea, zonă centrală !
7
1

Proprietar, Vând Casă pe Deal în Oradea, zonă centrală !

Proprietate spațioasă ideală ca proiect de investiții, locație bună în Oradea! Suprafață construită aprox. 120 m pătrați, curte și grădina aprox. 500 m pătrați. Casa este renovabilă, cu potențial pentru firme dar și pentru locuit, front stradal 80 m liniari cu două intrări auto în proiect; are apă-canal, ...

1246 EUR/m2 | 120 m2

Central, Oradea, Bihor

Vand casa in rosu
1
35

Vand casa in rosu

Proprietar vand casa in rosu in comuna Giroc , jud Timis . Casa este pe regim de parter + mansarda si pod .Este compusa din doua apartamente pe parter si un apartament in mansarda .Locatia imobilului este pe o strada linistita .Fiind in rosu se vinde exact asa cum se vede in poze .Constructie realizata ...

596 EUR/m2 | 218 m2

Giroc, Timis

Casă de vinzare
4
4

Casă de vinzare

Vind casă în Buzău, cartier Dorobanti, str Viilor nr 53. Casa este racordată la toate utilitățile și beneficiază de toate facilitățile necesare pentru locuit. Mai multe detalii în privat. de euro

339 EUR/m2 | 280 m2

Buzau, Buzau

Vând apartament în rate!
8

Vând apartament în rate!

Vând apartament compus din; sufragerie, dormitor hol, bucătărie și baie, are 50 mp, are nevoie de renovare. Este situat lângă Scoala 5, într-un bloc cu zece nivele la ultimul etaj, cu lift funcțional. Prețul este de 32000 euro la plata cash. Se poate plăti si in rate pe 2 ani, dar prețul va crește ...

457 EUR/m2 | 70 m2

Calarasi, Calarasi

Teren intravilan 700 mp zona Wings Manastur
6
9

Teren intravilan 700 mp zona Wings Manastur

Persoana fizica vand: Teren intravilan 700 mp zona Wings Manastur Acces de pe Aleea Nectarului Nr CF: 266241 PUZ in lucru. Incadrare ULi C - LOCUINŢE CU REGIM REDUS DE ÎNĂLŢIME INDIVIDUALE ŞI COLECTIVE MICI PRET 70 000 EUR (100 EUR mp) Cel mai rapid raspund pe whatsapp

700 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Casa de vânzare
1
2

Casa de vânzare

Vând casa în Luduș str Oarba nr.36,compusă din 2 camere+ bucătărie,9000 m curte cu anexe

1200 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Ludus, Mures

Proprietar, vand padure langa Caransebes 2

Proprietar, vand padure langa Caransebes

Proprietar, vand 11.600mp padure (teren extravilan) compus din 3 parcele (5.800mp, 4.200mp, 1.600mp) intabulate cu carte funciara, la 5km de Caransebes, acte la zi, pret negociabil.

11,600 m2

Caransebes, Caras-Severin

vand, sau schimb teren in maguri
1
22

vand, sau schimb teren in maguri

vand teren in maguri ideal pentru cabane. zona superba la margine de sat.

Maguri, Cluj

Vand casa  sat Traian, mobilata, dotata cu panouri fotovoltaice, preț 124 900euro
10
1

Vand casa sat Traian, mobilata, dotata cu panouri fotovoltaice, preț 124 900euro

Vand casa tip duplex situata în satul Traian, la 16 km de Galati. Casă are o suprafață la sol de 76 mp și desfășurată de 140 mp. La parter e dotata cu un living spațios cu bucătărie tip open space, baie, veranda și camera tehnica a centralei. La etaj exista doua dormitoare, o baie și un hol spațios. ...

892 EUR/m2 | 140 m2

Traian, Galati

Salvează căutarea