Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand teren intravilan
8

Vand teren intravilan

Proprietar, vand teren intravilan, com Adunatii Copaceni, la 22 km de Bucuresti. SU 3.400 MP, toate utilitatile. Pretabil pt orice tip de constructie, sau ca investitie. Terenul se vinde intreg, neparcelat. Pozitie deosebita, intre vile, zona in plina dezvoltare. Relatii la telefon: .

3,400 m2

Darasti-Vlasca, Giurgiu

Promovat
apartament de ichiriat
5

apartament de ichiriat

Aparatament 65m2,situat in cartier Confort Park,Sos Vitan Barzesti

65 m2

Vitan, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Direct la Palas | Apartament 1 cameră | Lazar Residence | Mutare 1 Iunie
5

Proprietar ofer spre închiriere un apartament modern cu o cameră, situat în inima orașului, în complexul rezidențial Lazar Residence, chiar lângă Palas Mall. Locuința se află la un etaj intermediar al unui bloc nou și beneficiază de o logie ideală pentru momente de relaxare.Specificații și dotări:Confort: ...

26 m2

Centru Civic, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere lux Drumul Taberei
9
7

Apartament 3 camere lux Drumul Taberei

Apartament 3 camere decomandat lux in Drumul Taberei, situat intre Bd Timisora si Valea Ialomitei. Apartamentul este la circa 100m de statia de metrou Valea ialomitei, ideal pentru o familie deoarece gradinita se afla la circa 50m de bloc, Kaufland in stanga blocului, piata Valea Ialomitei la100m, Plazza ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1371 m  Teren intravilat, sat Cotmenita, comuna Babana
5
12

1371 m Teren intravilat, sat Cotmenita, comuna Babana

Vând teren intravilan, 1371 m in localitatea Cotmenița, punct Băcani, comuna Băbana. Deschidere 26m. 10 000 euro

1,371 m2

Cotmenita, Arges

Vanzare casa ,220 mp,500 cu teren,fosa, fantana, utilitati la poarta,la rosu cu ferestre,80000 euro
2

Vanzare casa proprietar, 80000 euro

364 EUR/m2 | 220 m2

Ciurea,cartier chihan , Lunca Cetatuii, Iasi

Garsoniera Rasnov ISR
8
3

Garsoniera Rasnov ISR

Garsoniera se află pe strada ISR, in centrul Râșnovului, la 2 min de piață și cele mai importante magazine, la 3 min de Penny și Sergiana. Se vinde mobilata și utilată, are izolație pe exterior și consum foarte redus de energie. Încălzirea se face cu convector pe gaz. Tel: Accept doar cash.

1333 EUR/m2 | 21 m2

Rasnov, Brasov

vand apartament 1 camera
10
1

vand apartament 1 camera

un apartament 1 camera decomandat 23.5 mp confort 1 cu aier conditionat si un led tv 108 samsung noi...poate fii chiar si mobilat , are incalzire cu 4 calorifere centrala pe gaz...merita vazut

1233 EUR/m2 | 24 m2

Braila, Braila

Modernul sí rusticul la un loc
9

Modernul sí rusticul la un loc

Vand casa cu curte zona rurala frumoasa constructie noua an 2007 suprafata de 74 mp teren 471mp izolat extrrior si interior.Este compus dintr-un dormitor living bucatarie baie hol o terasa acoperita de26mp o camara spatioasa sí spatiu pt cazan si masina de spalat,apa calda este furnizat din cazan iarna ...

1257 EUR/m2 | 74 m2

Batanii Mici, Covasna

Inchiriere garsoniera Green Park Residence-Tineretului 81 Chiajna
4

Se inchiriaza garsoniera in zona Militari Residence, Complex Rezidential Green Park Residence, mobilata si utilata complet modern situata la etajul 3 4 cu lift, la 3 min. mijloace de transport in comun. Dotari: centrala proprie, balcon inchis, aer conditionat, masina spalat. Vecinatati: Autostrada ...