Garsonieră la parter acces rapid, ideală pentru cabinet, locuit, birou sau alta investitie
Garsoniera 30 mp + Balcon 4.5 mp
1071 EUR/m2 | 35 m2
Campeni, Alba
17 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
Garsoniera 30 mp + Balcon 4.5 mp
1071 EUR/m2 | 35 m2
Campeni, Alba
17 mai
Complexul Felicity este localizat langa padurea Baneasa la cca 150m si detine paza proprie cu intrare selectiva. Detine 2 locuri de joaca utilate pentru copii si un teren de sport. Apartamentul are: centrala proprie, dresing atasat dormitorului, baie plus un grup sanitar,terasa inchisa 10 mp inclusa ...
1792 EUR/m2 | 72 m2
Sector 1, Bucuresti
14 mai
Închiriez ap situat în Centru Brăilei , complet utilat ,termopane ,centrala ,aer condiționat , etaj 3,,bloc cu lift ,40 mp utili și balcon de 6 m.
40 m2
Braila, Braila
15 mai
Apartament 2 camere, dormitor si living+bucatarie, an 2018, 2 balcoane, aer conditionat, centrala proprie, mobila moderna realizata la comanda. Dispune de loc de parcare in garaj subteran. Direct de la proprietar. Pretul chiriei include abonamentul la internet digi.
67 m2
Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj
ieri 20:53
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând teren intravilan lunca Cetatuii cartier chihan .500 mp ,+cota parte la drum de acces lat de 7m .suprafața de teren este dreapta utilități in apropiere .zona în dezvoltare .preț 30000 mii eu .
500 m2
Lunca Cetatuii, Iasi
azi 11:26
Casa situata la soseaua principala Călărași Fetești Nr 29 supr.totala 800m2,supr.locuibila 150m2,Utilități :curent electric,încălzire lemne,apa,canal, fosă,baie.Pret 60000 euro negociabil. Telefon .
400 EUR/m2 | 150 m2
Iezeru, Calarasi
azi 11:26
Proprietar ,închiriez apartament două camere la preț de garsoniera ,micuț dar cochet , zona Lizeanu- Obor,100 m de statie tramvai și autobuz , la curte , vecini civilizați, apartamentul este contorizat separat la gaze ,lumina si apa , cheltuieli minime ,nu se plătește ca la bloc întreținere,cât se consumă ...
35 m2
Obor, Sector 2, Bucuresti
azi 11:26
Terenul oferă un potențial generos datorită suprafeței mari și a formei care permite diverse compartimentări sau amenajări. Zona este recunoscută pentru aerul curat și proximitatea față de complexele de agrement din zonă.
4,000 m2
Belciugatele, Calarasi
azi 11:26
1000 m2 intravilan.Alexandria str dr stâncă cu acces din str mărășești
Alexandria, Teleorman
azi 11:26
Spatiul este situat la distanta de 70km de Bucuresti si la 50km de Alexandria,pe centrul Comercial Videle Lipscani. Pretabil magazin are o cladire 80mp, posibilitate extindere cladire pana la 100mp, spatiu depozitare, parcare si aprovizionare. Are grup sanitar, posibilitate de bar-bucatarie, racordat ...
78 m2
Videle, Teleorman
azi 11:26
30mp locuibili, cu utilitățile necesare, ex: apa curent canalizare gazele sunt la poartă. alte detalii la telefon:
767 EUR/m2 | 30 m2
Bascov, Arges
azi 11:26
Apartament Spatios 3 camere, Ploiesti, str Bobalna. Garaj si boxa inclusa. Locatie: zona Ploiesti Sud, strada Bobana, 46 B Etaj: 2 din 4 Suprafata utila totala: 122 mp An constructie: 1980 Localizare si Avantaje zona: - Pozitionare excelenta: zona Ploiesti Sud, o zona linistita si accesibila; - Proximitate: ...
1853 EUR/m2 | 116 m2
Sud, Ploiesti, Prahova
azi 11:26
Teren de vânzare intr-o zona linistita lângă padure.In suprafața de 1000mp.
Cartierul După Zid, Medias, Sibiu
azi 11:26
Spatiul este situat la distanta de 70km de Bucuresti si la 50km de Alexandria,pe centrul Comercial Videle Lipscani. Pretabil magazin are o cladire 40mp, posibilitate extindere cladire pana la 80mp, spatiu depozitare, parcare si aprovizionare. Are grup sanitar, posibilitate de bar-bucatarie, racordat ...
80 m2
Central, Videle, Teleorman
azi 11:26
Vând apartament cu 2 camere zona M17 etaj 4 4 cu centrală termică,izolație termica 10 cm mobilat și utilat nu există probleme cu izolația. Apartamentul se vinde exact ca în imagini. Suprafața totală este de 37mp.
1054 EUR/m2 | 37 m2
Galati, Galati
azi 11:26
Teren intravilan de vânzare în Prahova, zona Cheia-Buzoianu, suprafața de 7500 mp, preț negociabil. Deschidere la drum 43 de metri.
Cheia, Prahova
azi 11:26
Teren intravilan intabulat stradal comercial Videle sos Pitesti 88 Teren intabulat intravilan pretabil comert depozit, statie peco sau market de inchiriat sau vanzare deschidere stradala 66m nu are vecinatati case apropiate 2222mp teren argilos, utilitati: trifazic, apa, gaze. Exista posibilitate si ...