Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
1

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de inchiriat Piata Victoriei Bucuresti

Apartament de inchiriat Piata Victoriei Bucuresti

Apartament 4 camere 124mp, Piata Victoriei, la 50 de gura de metrou, cu vedere directa spre cladirea guvernului, etaj 4, 2 grupuri sanitare, aer conditionat, etc. Liber de pe data de 1 iunie 2026. Ideal pentru firme. Paza la poarta.

124 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Hală de inchiriat!
5
1

Hală de inchiriat!

De închiriat hală industrială complet utilată Buhoci, jud. Bacău Ofer spre închiriere hală industrială cu suprafața de 649 mp, situată în localitatea Buhoci, județul Bacău, în apropierea nodului de acces către Autostrada A7 locație ideală pentru activități logistice și transport. Hala dispune de ...

649 m2

Buhoci, Bacau

Promovat
Propietar vind Vila P+2Etaje Zona Centrala
10
3

Propietar vind Vila P+2Etaje Zona Centrala

Propietar vind Vila P+2Etaje zona centrala. Compartimentată în 3 apartamente decomandate, unul pe nivel, fiecare compus din Living, dormitor, bucătărie, baie și balcon. La 5 minute de Parcul Romanescu. Curte cu boltă vie în față și curte cu pomi și grădină în spatele casei. Preț NEGOCIABIL. Pentru ...

1811 EUR/m2 | 254 m2

Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere Vlaicu-Lebada
9
10

Vand apartament 2 camere Vlaicu-Lebada

Vand apartament 2 camere in Vlaicu -Lebada, (zona X-uri) et .1, mobilat si utilat (masina de spalat, frigider, tv, etc) cu centrala proprie pe gaz, clima, loc de parcare. Apartamentul are o boxa la subsol amenajata. .Apartamentul se afla aproape de mijloacele de transport, supermaket-uri, gradinita si ...

1365 EUR/m2 | 48 m2

Arad, Arad

Proprietar vand duplex despartit prin camera tehnica
10
2

Proprietar vand duplex despartit prin camera tehnica

Proprietar va propunem spre vanzare duplex modern pe parter despartit prin camera tehnica, cu 2 dormitoare si o terasa închisă transformata in birou, situat intr-o pozitie excelenta in Mosnita Veche, foarte aproape de magazine (Lidl 2) si alte zone de interes, Aceasta jumatate de duplex ofera 80mp ...

2119 EUR/m2 | 80 m2

Mosnita Veche, Timis

Închiriez apartament
3
1

Închiriez apartament

Ofer spre închiriere apartament 2 camere decomandate mobilate complet, apartamentul este izolat termic și renovat în interior. Număr telefon (răspund pe WhatsApp)

50 m2

Targu Neamt, Neamt

Închiriez Garsoniera . 1

Închiriez Garsoniera .

Zona - str.Libertatii,bl.K2,etj. 2, str.Libertatii ( lângă fântână arteziana " mag.Penny".Ptr detalii în privat!

31 m2

Alexandria, Teleorman

Padure de vanzare 1

Padure de vanzare

De vânzare 5700 mp padure județ Arad, localitatea Dud, padure salcâm neexploatata de 30 ani.

5,700 m2

Chier, Arad

De vânzare
2
5

De vânzare

Imobil +garaj nelocuibile, zonă liniștită

3,667 m2

Campurelu, Giurgiu

INCHIRIEZ apartament cu 2 camere Târgu Frumos

INCHIRIEZ apartament cu 2 camere Târgu Frumos

Închiriez apartament cu 2 camere in Târgu Frumos. Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon :

40 m2

Targu Frumos, Iasi

Teren intravilan la intrare in orasul Brasov
9

Teren intravilan la intrare in orasul Brasov

Vand teren , intravilan, in Brasov-Sacele, in apropiere de Hanul Domnesc, accesul la teren se face pe langa Hanul Domnesc, canalizare pe teren, 7600 mp , 30 euro mp Toate actele la zi.

Nord-Vest, Sacele, Brasov

Apartament 2 camere
9
3

Apartament 2 camere

Vând un apartament situat in Hunedoara (in spatele Bisericii Golgota) -apartament cu 2 camere -situat la etajul 3 -instalatia de curent pe cupru. -instalatia de încălzire pe PPR -Are al doilea foc -termopane -Centrala termică -usa metalica -gresie și faianță in bucătărie -gresie și faianță in baie -parchet ...

635 EUR/m2 | 37 m2

Hunedoara, Hunedoara

Teren intravilan ,in Drăgășani   Sutești
10
1

Teren intravilan ,in Drăgășani Sutești

Proprietar vând teren intravilan + extravilan in com Sutești : 3750m2 cu deschidere de 30 m la drumul principal asfaltat . Curent și apă la principala . De 10 ani nu a mai fost cultivat Terenul se afla in Com Suțești , sat Verdea Nr 188. La 7 km de Mun Drăgășani și la câțiva pași de multiplele Crame ...

3,750 m2

Verdea, Valcea

Apartament 3 camere
5

Apartament 3 camere

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la etajul 1, pe Aleea Nouă nr. 8, într-o zonă bine poziționată, între Școala 7 și Serviciul Pașapoarte. Apartamentul are o suprafață de 52,2 mp și dispune de: construcție din cărămidă izolație termică geamuri termopan centrală termică Locuința este ...

1284 EUR/m2 | 52 m2

Botosani, Botosani

Teren intravilan de vanzare
6

Teren intravilan de vanzare

Se vinde terenul intravilan aflat în Păuliș județul Arad. 6000 mp terenul se află la șoseaua națională Arad Deva. Front stradal 42 m situat între gară și primărie.

6,000 m2

Paulis, Arad

Apartament cu două camere
5
2

Apartament cu două camere

De vânzare Apartament 2 camere Sighișoara cartier Bărăgan Etaj 4 Situat pe mijlocul blocului Parțial mobilat Balcon închis Geamuri termopan Centrală proprie Aer condiționat Izolație interioară și exterioară Pivniță 56 mp Detalii în privat.

1071 EUR/m2 | 56 m2

Sighisoara, Mures

Se vinde teren intravilan 6000 mp
6
4

Se vinde teren intravilan 6000 mp

Arad, Arad

Vând grădină intravilan 1400 m Silagiu oraș Buziaș telefon  3

Vând grădină intravilan 1400 m Silagiu oraș Buziaș telefon

1400 m teren intravilant

1,400 m2

Silagiu, Timis

Vanzare casa   pensiune P+M
10

Vanzare casa pensiune P+M

Proprietate deosebita, formata din casa cu etaj +anexe pe un teren intravilan in suprafata de 18 arii. Zona turistica, la o distanta de 15 km fata de Baia Mare si 13 km fata de Cavnic. Utilitati: asfalt pe 2 laturi a terenului, curent trifazic, apa, fosa septica. Panorama deosebita, merita vazuta! Ocazie ...

607 EUR/m2 | 150 m2

Danesti, Maramures

Apartament 2 camere Bragadiru
4
1

Apartament 2 camere Bragadiru

Apartament 2 camere semidecomandat, Cartierul Verde, Bragadiru

1058 EUR/m2 | 52 m2

Bragadiru, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat cu parcare
5

Apartament 2 camere decomandat cu parcare

PF. vând apartament cu două camere decomandat 58 mp, etaj 4, mansardă, se vinde utilat mobilat, aer condiționat la 1 min de stație, magazine.

1240 EUR/m2 | 58 m2

Floresti, Cluj

Apartament 4 camere
3

Apartament 4 camere

Vând apartament 4 camere în Micro 38, etaj 4 4, luminos, vedere față. Living primitor, ideal familie. Aproape de școală, stație și piață. Zonă liniștită, acces facil. Perfect pentru locuit sau investiție. Contact pentru detalii și vizionare rapidă și sigură acum.

1020 EUR/m2 | 98 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare în Huedin
3
3

Casă de vânzare în Huedin

Casă de vânzare în Huedin, strada Ecaterina Varga, suprafață 244 m Preț: 70000EUR, ușor negociabil. Informații la telefon!

287 EUR/m2 | 244 m2

Huedin, Cluj

Vila P+1 Bragadiru Central
8
1

Vila P+1 Bragadiru Central

Vila P+1 Bragadiru Central Foarte Aproape de Primarie. Constructie 2009 Teren 350 mp Deschidere 11 ml. Imobilul este compus din 5 camere + dependinte avand o amprenta de 96 mp prevazuta cu centrala termica ,etc .Dispune de un garaj generos - Curte pavata recent, Cadastru + Intabulare.Strada civilizata ...

2292 EUR/m2 | 96 m2

Bragadiru, Ilfov

Teren intravilan la 3 km de BEACH PLEASE festival si NIBIRIU. Accept si CRYPTO
6

Vand teren intravilan in suprafata de 480 mp, in apropiere de sosea asfaltata. La 5 min de festivalul Beach Please. Accept si plata in crypto ETH sau BTC.

500 m2

Schitu, Costinesti, Constanta

Vand teren in Gilau str, Banfy
4
1

Vand teren in Gilau str, Banfy

vand teren in Gilau , In Sesul de jos, 5000 mp cadastrat terenul are front de 25 m la strada Banffy, unde sunt trase utilitatile(curent,apa, gaz, canal) pretul 80 eur mp daca se doreste mai este un teren langa acesta de 2900 mp cu front de 15

Gilau, Cluj-Napoca, Cluj

Teren de vanzare
1

Teren de vanzare

Teren intravilan cu o suprafață de 945 mp, situat în Sânmihaiul Român, pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon

945 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Proprietar, inchiriez garsoniera Aleea Lacramioarei - Vitan Dristor

Proprietar, ofer spre inchiriere garsoniera situată la parter înalt pe Aleea Lăcrămioarei 9 într-un bloc de 4 etaje, decomandată, mobilată și utilată complet. Zona este una verde și foarte aerisită, ferită de agitația bulevardului, dar accesibilă. La 400m de metri este Auchan Vitan si Piata Bobocica; ...