Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament  cu două camere in Dumbravita
5

Apartament cu două camere in Dumbravita

Ofer spre inchiriere apartament decomandat cu doua camere , spațios, bucătărie separata, etaj 1, doua locuri de parcare, mobilat si utilat.

53 m2

Petre Tutea, Timisoara, Timis

Promovat
 Vand urgent ,Casa cu vedere la Dunare , zona turistica 3 km moldova noua jud caras Severin
10
4

De vanzare casa cu vedere panoramica la dunare ( zona turistica, noi am vrut sa facem pensiune) Vindem casa deoarece ne-am mutat inapoi in belgia , casa 200 mp amprenta la sol ce contine 5 camere ,living 60 mp ,hol plus bucatarie 60 mp,beci ,2 bai , mansarda ne terminata plus teresa, panouri solare off- ...

240 EUR/m2 | 300 m2

Moldova Veche, Caras-Severin

Promovat
Vand Duplex la 4min mers pe jos de metrou Apărătorii Patriei, 3 camere, 2 bai, 72mp
8
3

Vand apartament tip duplex (mansarda) la 4 minute de mers pe jos de stația de metrou Apărătorii Patriei - Construcție 2013 - 3 camere (living + 2 dormitoare) - 2 bai - Bucatarie inchisa (nu este open space) - 67mp utili 71mp total 87mp construiti + cota indiviza teren - Cadastru complet pe ambele ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Aparatorii%2525252bPatriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand teren zonă autostrazilor 3

Vand teren zonă autostrazilor

Terenul se află pe dj Timișoara-Lipova,langa șosea, curent La 2 km de autostradă Fs 60m Ideal Peco,logistic etc 20000mp

20,000 m2

Pischia, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan zonă de vis
3
1

Teren intravilan zonă de vis

Teren intravilan în Vulcan, Hunedoara, situat în zona centrală a orașului, cu acces facil către Pasul Vulcan și stațiunea Straja. Suprafață: 287 mp. Terenul beneficiază de posibilitate de racordare la utilități (gaz, apă, canalizare) și este ideal pentru o casă de vacanță, cabană sau un spațiu de relaxare, ...

287 m2

Vulcan, Hunedoara

Închiriez Garsonieră
5
1

Închiriez Garsonieră

închiriez Garsonieră în cartier Tudor în stare f .b.de locuit la et.2 cu fața la soare,proaspăt zugrăvit și aranjat .

33 m2

Targu Mures, Mures

teren intravilan la mare - TUZLA
2
2

teren intravilan la mare - TUZLA

De vanzare 1000 mp intravilan.

Tuzla, Constanta

Vând garsonieră zona Nicolae Teclu 3

Vând garsonieră zona Nicolae Teclu

Vând garsonieră Hils Brauner

2432 EUR/m2 | 37 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand apartament cu 2 camere strada Vâltoarei
10
4

Vand apartament cu 2 camere strada Vâltoarei

Proprietar vand apartament 2 camere strada vâltoarei nr.4 bl.6( in spatele școlii nr.136), confort 2, etaj 4 4, 37m2, bloc izolat termic, centrală proprie,semidecomandat.

1135 EUR/m2 | 37 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Teren cu AC pt 3 case de locuit
4
2

Teren cu AC pt 3 case de locuit

Teren de vanzare de 829 mp, cu AC pentru 3 case de locuit individuale, cu accese separate, in curte comuna, cu 3 garaje si 4 parcari. Amplasament in zona Diamant, la 5 minute pe jos de piata Diamant, Kaufland, Lidl si statia de autobuz. AC nr 2 05.01.2026. Detalii aferente fiecarei case: regim de inaltime ...

829 m2

Diamant, Targu Mures, Mures

Casă de vânzare în Șiclău.  Jud . Arad
5
24

Casă de vânzare în Șiclău. Jud . Arad

Casă de vânzare în Șiclău. Jud. Arad! Suprafață Proprietate:70m Suprafață Teren:1,555m 4 Dormitoare , 1 coridor , cămară , bucătărie de vara peste curte Grajd , anexe porci , colna pentru lemne , saivan Structură Acoperiș: Țiglă Ceramică Structură imobil: Văiugă

364 EUR/m2 | 55 m2

Siclau, Arad

Teren Ramnicu Valcea 1105 mp- Zona Cetatuia
6
4

Teren Ramnicu Valcea 1105 mp- Zona Cetatuia

CETATUIA, TEREN 1105 MP, TOATE UTILITATILE Rm.Valcea, str. Alexandru Budisteanu, nr.12A 43.000 Euro O zona deosebita, vecinatati de calitate ! Terenul se afla la 500 m de Calea lui Traian, avand acces asfaltat, o strada nou amenajata. Apropierea fata de zona urbana, privelistea minunata si ...

Ramnicu Valcea, Valcea

Casă mare la țară cu teren generos în zonă superbă
10
40

Casă mare la țară cu teren generos în zonă superbă

Acum aveți șansa de a cumpăra un adevărat mini-domeniu personal, la poalele unui deal mirific, într-o zonă superbă, care este ideală pentru apicultori atât datorită proximității de lunca Mureșului cât și apropierii de codrii de pe dealurile din apropiere. Localizată la doar 6 KM de reședința de vară ...

290 EUR/m2 | 117 m2

Savarsin, Arad

teren de vanzare
1
5

teren de vanzare

2030 metri pătrați lotul nr. 1

Pecineaga, Constanta

Vand pamant 3

Vand pamant

Vand pamant intravilan 29 arii in localitatea Vad drumul podului 130000 mii lei . Informatii dupa ora 20 .

Vad, Cluj

Apartament Gaesti  Apartament 3 camere Gaesti
10
1

Apartament Gaesti Apartament 3 camere Gaesti

* Vand apartament 3 camere, decomandat, in Gaesti Dambovita, situat la etajul 4 al unui imobil cu regim de inaltime P+4E, avand suprafata de 78 mp * Blocul dispune de pod cu acoperiș inalt ,curat si izolat ! * Se vinde complet mobilat,utilat si bransat la toate utilitatile ! * Apartamentul dispune ...

1051 EUR/m2 | 78 m2

Gaesti, Dambovita

Vila 700mp mamaia nord
10

Vila 700mp mamaia nord

Vila pensiune Mamaia Nord,pe partea cu marea,poate fi folosita pentru,camin de batrani,clinica medicala,clinica stomatologica,clinica veterinara,restaurant ,supermarket,13 camere plus un apartament de 100 mp care la cerere se poate transforma in la cerere 3-4 camere,amprenta sol 180 mp,teren 555 plus ...

Mamaia-Sat, Constanta

Închiriez apartament cu o camera
10
3

Închiriez apartament cu o camera

Închiriez apartament cu o camera, situat in zona sediului Electrica, aproape de Lidl, pe strada Ion Minulescu. Apartamentul este compus din hol, bucătărie, baie, living cu canapea extensibila, boxa transformată în dormitor și balcon închis. Pentru detalii sunați la numărul de telefon.

38 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vând casă și grădină
5
4

Vând casă și grădină

Casă de 119mp din cărămidă ,cu 588 mp teren-curte dreaptă cu acces auto și front stradal în zonă accesibilă,aproape de gara Petroșani,poziționată la drumul principal -pretabil pentru spațiu comercial,are 4 camere, geamuri termopan 90%,bucătărie,baie,anexe,utilități;instalația de încălzire (calorifere)noi,gaz ...

336 EUR/m2 | 119 m2

Colonie, Petrosani, Hunedoara

Teren intravilan cartier Satu Nou-Slatina
2
3

Teren intravilan cartier Satu Nou-Slatina

Vand teren intravilan in cartier Satu Nou-Slatina-Olt, in suprafata de 1064 mp, partial imprejmuit, cu acces la toate dotarile necesare la strada principala(gaze, apa, canalizare, energie electrica, internet prin fibra optica, televiziune...etc). Terenul este in proportie de 66% plan si 33% in panta, ...

Slatina, Olt

oportunitate rara : vand pavilion administrativ

oportunitate rara : vand pavilion administrativ

OPORTUNITATE RARĂ Preț EXCEPȚIONAL! Pavilion administrativ P+2, situat strategic în Vaslui, în spatele stației Lukoil (intrare dinspre Bârlad). 2 etaje + parter comercial 8 camere etaj ideal birouri, clinică, cazare sau sediu firmă Acces facil + zonă în dezvoltare Utilitățile sunt în ...

432 EUR/m2 | 809 m2

Vaslui, Vaslui

Casa de vanzare in Poienarii Rali,Prahova 43000euro
6
2

Casa de vanzare in Poienarii Rali,Prahova 43000euro

Casa de vanzare sau la schimb cu apartament Casa are 109mp,curent electric,apa curenta.

391 EUR/m2 | 110 m2

Poienarii Rali, Prahova

Teren Casa Moinesti

Teren Casa Moinesti

1800 m2.Toate utilitatile:gaz, curent. Strada este asfaltata. Terenul este situat in strada Muntelui cartier Micleasca., suprafata totala: 1000, Front stradal: 18 m2

1,800 m2

Moinesti, Bacau

Casa de vanzare
7

Casa de vanzare

Se vinde casa in cartierul Sarat din Campia Turzii compusa din 4camere,baie,hol,cămara +anexe si gradina.Suprafata construita este de 108mp iar suprafata totala este de 580mp.

1111 EUR/m2 | 108 m2

Campia Turzii, Cluj

Casa Single in Bucuresti, P+2+M, 368 mp, teren 530 mp, 299000 e, Neg.
10

Oportunitate de investitie pentru afacere sau locuinta ! Casa individuala in Bucuresti cu suprafata de 368 mp construiti si 333 mp utili cu un teren generos de 530 mp, ideal pentru locuinta sau afacerea ta. Anul constructiei 2025, toate documentele finalizate. Atat structura cat si finisajele sunt ...

1042 EUR/m2 | 287 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere,Bld Independentei cu Str Școlilor, confort 1, decomandat,59mp utili+3 balcoane, aer condiționat, centrala, termopane, rulouri exterioare din aluminiu, placat interior, exterior. Et 7+2 etaje tehnice, bloc cu lift nou. Preț 75000 euro negociabil.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Braila, Braila

Teren intravilan Rădulești,Dobra.
10
1

Teren intravilan Rădulești,Dobra.

Se vind in Sat Rădulești,com Dobra, judetul Hunedoara,4944 M2 teren extravilan (intravilan),4832 in acte , teren cu o deschidere 20 m,zona deosebita cu posibilitate de edificare casa sau cabana ,zona cu asfalt până la limita terenului ,liniștită .Se poate ajunge în 10 minute la locație de pe autostrada ...

Dobra, Hunedoara

Vand padure de urgență in Sântajude Vale,com. Țaga, jud. CLUJ 1

Vand padure de urgență in Sântajude Vale,com. Țaga, jud. CLUJ

Vând pădure, în satul Sântejude Vale, comuna Țaga, județul Cluj. Suprafața pădurii: 3450 metri pătrați Deținem toate actele la zi. Preț 200 euro ar negociabil.

Santejude-Vale, Cluj

Apartament 2 camere
5
2

Apartament 2 camere

Apartament de 50 mp în Popești Leordeni, cu parcare proprie și prevazut cu pod ca spațiu în plus de depozitare. În capătul străzii se afla școala, grădiniță, sala de sport, parc copii, precum și stația de autobuz 480

1638 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Teren intravilan de vânzare 4

Teren intravilan de vânzare

Teren intravilan Satu Nou STR maguri 36,utilități:Apă. Curent Gaze Suprafața 1200 m,deschidere de 25 m

Slatina, Olt

Vând garsonieră în București!

Vând garsonieră în București!

Garsoniera este situată pe Aleea Livezilor 24, sector 5, București și se vinde complet mobilată. Schimb și cu o autorulotă complet echipată. Ofer detalii aici și pe whatsapp. Mulțumesc anticipat!

15 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand teren 3000mp intravilan Titesti DN73
1
2

Vand teren 3000mp intravilan Titesti DN73

Vand teren suprafata 3000mp intravilan loc. Titesti DN73. (5km de Mioveni) Utilitati apa, gaz, canalizare la poarta. Intrarea principala 22m. Pret 20 euro mp. Pentru mai multe detalii: .

Titesti, Arges

Teren intravilan strada Ioan Teodor olteanu
4
1

Teren intravilan strada Ioan Teodor olteanu

Se vinde teren cu acces direct din strada principală are o suprafață de 15 ari ,12,5 metri front stradal ,e perfect pentru constriurea casei tale , curentul ,apa și canalizarea trec pe la capătul terenului, pentru mai multe detalii contactați mă ,sunt particular nu agenție.

1,400 m2

Ludus, Mures

Branesti,Ilfov lot538mp si841 cu utilități
1

Branesti,Ilfov lot538mp si841 cu utilități

Branesti, Ilfov, lot de538 mp si 840mp cu utilități ,gaz,apa,curent,str.salcamului, aproape de pădure, 80EMP, Tel.

548 m2

Islaz, Ilfov

Teren liber
3

Teren liber

Teren liber de construit Galați zona industrial mp

300 m2

Galati, Galati

De închiriat
8
1

De închiriat

De închiriat ap. cu 2 camere,mobilat si utilat vis-a-vis de penny Vâlcele,

60 m2

Focsani, Vrancea

Vand spatiu comercial
4
1

Vand spatiu comercial

Vind proprietate compusa din spatiu depozitare și birou, zona Piata, cu Sc=159 mp, Sd=417mp construcție, regim de inaltime S+P+M, teren 229mp.

289 EUR/m2 | 308 m2

Simeria, Hunedoara

Spațiu comercial de închiriat
6

Spațiu comercial de închiriat

Spațiu comercial de închiriat în Centrul Orașului lângă Liceul Decebal

40 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Imobiliare-Inchiriere..camere ,apartament 4

Imobiliare-Inchiriere..camere ,apartament

Inchiriez camere in apartament cu 4 camere ,dotari moderene ,totul nou. Inhiriez camere in camin de nefemilisti zona Dedeman Telefon

90 m2

Pitesti, Arges

Inchiriez garsoniera vis a vis de Athenee Palace nou renovata
7
1

Inchiriez garsoniera nou renovata vis a vis de Hotel Athene Palace - Calea Victoriei colt cu Stirbei Voda. Garsoniera dispune de obiecte sanitare noi, mobilier dormitor nou Ikea SONGESAND si este dotata cu electrocasnice (TV-nou, masina de spalat-noua,frigider, AC) si servicii TV si Internet.

25 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Proprietar,Teren cug 3000 m
3
2

Proprietar,Teren cug 3000 m

persoana fizica, teren intravilan în zona Cug lingă cimitirul Bună Vestire pretabil pentru blocuri. 52latime 58Lungime.toate utilitățile lingă teren.

Galata, Iasi, Iasi

Apartament de vanzare ,2 camere,în Centru
7
6

Apartament de vanzare ,2 camere,în Centru

Apartament 2 camere, fond nou in centru lângă liceul economic și oficiul de cadastru Etaj 2 Centrala noua Motan cu garanție Rulouri geamuri exterioare Aer condiționat în fiecare cameră Baie cu duș Walk-in, vas wc și bideu Cersanit, cu baterii Grohe Living spațios, cu piatră naturală pe perete Parchet ...

2182 EUR/m2 | 55 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere Braytim
5

Apartament 2 camere Braytim

MD Imobiliare va propune spre vanzare un Apartament cu 2 camere de 57 mp + 8 mp terasa compartimentat astfel: - living + bucatarie open space - hol - baie - dormitor - balcon cu iesire din living - urcare in pod cu scara interioara din living - etaj 3 3 cu spatiu de depozitare deasupra pe toata suprafata ...

1702 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren Păulești 480mp
2
1

Teren Păulești 480mp

Teren intravilan in Păulesti 480mp. Strada Dumbrava, utilități apă și canalizare.zona liniștită. Deschidere front stradal 17 m.

480 m2

PAULESTI, Prahova

Studio la prima inchiriere 420 E
11

Studio la prima inchiriere 420 E

Studio Premium cu cameră separată Parter Sânpetru (Brașov) Ofer spre închiriere apartament tip studio extins, situat la parter, în zonă rezidențială liniștită din Sânpetru Subcetate. Apartamentul se remarcă prin compartimentarea practică și spațiul suplimentar rar întâlnit la studiouri. Suprafață ...

58 m2

Sanpetru, Brasov

Vand casa sau schimb cu apartament
4
2

Vand casa sau schimb cu apartament

Vând casă in satul Colibasi. Suprafața casă 66 mp, construcție din cărămidă, cu izolație din polistiren, tâmplărie termopan. Deține carte funciară. Suprafața teren 1627 mp. Casa este renovată pe interior și este locuibilă . Sau schimb cu apartament în Ramnicu Sărat!

606 EUR/m2 | 66 m2

Colibasi, Buzau

Casă P+teren 600 mp , utilități, Budiu Mic   Mureș
5

Casă P+teren 600 mp , utilități, Budiu Mic Mureș

Casă parter, 145 mp , 3 camere + living, bucătărie, 2 băi, dressing, terasă acoperită și garaj. Construcție solidă (căramidă, fundație beton), acoperiș țiglă, utilități complete. Teren 600 m intravilan, zonă liniștită, aproape de Târgu Mureș. Construită în 2017. Separat se vinde terenul intravilan limitrof ...

1724 EUR/m2 | 145 m2

Budiu Mic, Mures

Vand   Inchiriez casa -zona Sagului Timisoara 5

Vand Inchiriez casa -zona Sagului Timisoara

Vand casa cu teren, aflata la 5 minute de complexul Timisoara Shopping City. Suprafata totala a terenului este de 1400 mp, iar suprafata construita este de 400 mp. Casa dispune de curte interioara in care se afla un garaj, o bucatarie de vara si un loc de depozitare al alimentelor. Frontul stradal ...

931 EUR/m2 | 360 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa 2 camere  teren magazie pt spațiu comercial, birouri, intrea din stradă, zona centrala, în rate
5

Casa 2 camere teren magazie pt spațiu comercial, birouri, intrea din stradă, zona centrala, în rate

Vând casa cu 2 camere și bucătărie, situata în Vatra Dornei peste drum de politie pe strada unirii nr 15 cu intrare din stradă pretabila pt spațiu comercial, are și teren în spatele casei cu magazie ,perfectă pt o afacerea la banii ches este 65000 euro sai în rate pe 5 ani 100.000euro ocupabila imediat, ...

650 EUR/m2 | 100 m2

Vatra Dornei, Suceava

Teren intravilan
1
1

Teren intravilan

Teren intravilan, 1800 mp, liber de sarcini, Scorțaru Vechi jud Brăila 25 euro metru pătrat

1,800 m2

Scortaru Vechi, Braila

casa de vînzare cartier Goranu judetul Vâlcea
5
5

casa de vînzare cartier Goranu judetul Vâlcea

6 camere 2 Terase 2 Bai 500 m pământ 130 m construcție la 900 m de centrul orașului Apa ,Gaze naturale, Canalizare, curent electric preț 120 000 euro negociabil

92 EUR/m2 | 1,300 m2

Goranu, Ramnicu Valcea, Valcea

Vând apartament Ostroveni

Vând apartament Ostroveni

Vând apartament situat în zona C-uri , la etajul 4 5. Etajul 5 este mansardat. Suprafața este de 40 metri pătrați , semidecomandat Se vinde parțial mobilat. Apartamentul este dotat cu giga calorimetru. Beneficiile zonei : în apropiere se afla școala nr. 10 , școala nr.6 (Liceul Ferdinand) , Grădinița ...

1500 EUR/m2 | 40 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

persoana fizica vând apartament pe bulevardul 21 decembrie
8
3

persoana fizica vând apartament pe bulevardul 21 decembrie

persoana fizica vând apartament pe bulevardul 21 decembrie. Centrala proprie,finisat,mobilat. 2 camere,hol,debara,bucatarie,baie. Etaj 11 din 11,bloc cu lift.

3000 EUR/m2 | 55 m2

Cluj-Napoca, Cluj

vind loc de casa
5
7

vind loc de casa

vind loc de casa in loc Niscov,com Vernesti Bz,1200mp cu constructie din lemn tip casa de vacanta,26mp,dotata cu dus ,wc,camera,bucatarie.Locul dispune de imprejmuire,apa,curent,se afla la drum asfaltat,intre case nou construite.Toate actele la zi.Pret 26eur mp

1,200 m2

Bradeanca, Buzau

Salvează căutarea