Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand duplex la cheie,zid dublu,direct proprietar,5 camere,3 bai
10
1

DUPLEX MODERN LA CHEIE DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% STRADA TIMIȘ DUMBRĂVIȚA -- Punem o atenție sporită în mici detalii ascunse care asigură confortul și dinamica casei Vă prezentăm un duplex modern, complet branșat la toate utilitățile, cu finisaje la alegere și dotări premium. ...

2359 EUR/m2 | 142 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Teren intravilan de vânzare Luna de Sus
3
3

Teren intravilan de vânzare Luna de Sus

Vând teren intravilan în suprafată de 1200 m2 in Luna de Sus cu CF, certificat urbanism ce permite construirea unei case individuale, imprejmuit cu gard, zonă deosebit de linistită, toate utilitățile la limita proprietății.

1,200 m2

Luna de Sus, Cluj

Promovat
Apartament 4 Camere, 99 mp, Etajul 1 - Confort și Spațiu
10

Apartament 4 Camere, 99 mp, Etajul 1 - Confort și Spațiu

Cauți un cămin primitor, unde fiecare membru al familiei să aibă propriul spațiu? Vă propun spre vânzare un apartament generos de 4 camere, situat într-o zonă liniștită și căutată. Situat la etajul 1 din 4, apartamentul oferă accesul facil și confortul unei locuințe echilibrate, ideală pentru o familie ...

909 EUR/m2 | 99 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Promovat
Chirie: Apartament ultra- central, 3 camere in Bacau
10
1

Chirie: Apartament ultra- central, 3 camere in Bacau

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, situat în inima Bacăului (zona Ultra-Centrală), ideal pentru cei care își doresc confort, spațiu și acces rapid la toate punctele de interes ale orașului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 9, într-un bloc sigur, dotat cu lift modern. Dotări și Beneficii: * ...

87 m2

Bacau, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 2 camere confort 1Bdul 1848 sau schimb cu garsonieră plus diferență dambu exclus ultimul etaj
5

Proprietar vând un apartament cu 2 camere, confort 1, situat în cartierul Dâmbu Pietros, în zona Darina, pe Bulevardul 1848 o locație bine conectată. Imobilul se află într-o zonă cu acces facil către magazine, piață agroalimentară, unități de învățământ, cabinete medicale și mijloace de transport ...

1664 EUR/m2 | 58 m2

Dambu%252bPietros, Targu Mures, Mures

vând apartament cu doua camere 56mp
5

vând apartament cu doua camere 56mp

de vânzare apartament cu doua camere 56 mp locație pe strada florilor apartamentul se află la mansarda blocului nivel înălțime 4 + mansardă apartamentul se vinde mobilat și utilat complet+ loc de parcare in fata blocului cu cf separat este pretabil și pentru credit bancar fiind trecut în cf locuință ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Floresti, Cluj

teren intravilan de vânzare
1
1

teren intravilan de vânzare

teren intravilan în suprafață de 1154 m2

1,154 m2

Mosneni, Constanta

Schimb apartament 3 camere ultracentral zona 0 confort 1
7
6

Schimb apartament 3 camere ultracentral zona 0 confort 1

Schimb (cu apartament 3 camere in alta zonă + diferența) apartament 3 camere, 2 balcoane inchise, ultracentral deasupra complex Fortuna, confort 1, decomandat, cu vedere la centru ( Strada Mare ), etaj 8 din 11 , renovat parțial doar camerele (cumpărătorul își poate renova și restul cum dorește cu o ...

70 m2

Pitesti, Arges

Teren intravilan de vânzare in Partoș, Alba Iulia.
3

Teren intravilan de vânzare in Partoș, Alba Iulia.

Vand teren de construcție in Partoș, Alba Iulia cu utilitați apropiate.

600 m2

Alba Iulia, Alba

VÂND sau schimb apartament 3 camere ultracentral confort 1 decomandat
7
12

VÂND sau schimb apartament (cu apartament 3 camere in alta zonă + diferența) apartament 3 camere, 2 balcoane inchise, ultracentral deasupra complex Fortuna, confort 1, decomandat, cu vedere la centru ( Strada Mare ), etaj 8 din 11 , renovat parțial doar camerele (cumpărătorul își poate renova și restul ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Pitesti, Arges

Vând teren 20 ari langa centura Satu Mare zona Ratu Mare-Balta Blondă.
10
2

Vând teren 20 ari cu gradina,cabana de lemn de 12mp cu panou solar pt curent,fântână forata la 40m adâncime.Terenul se afla in zona Ratu Mare,Balta Blonda langa centura Satu Mare in vecinătatea pasarelei peste calea ferată și drumului spre Sătmărel.Toate actele în regulă.

2,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere la cheie in Giroc
10
1

Apartament 2 camere la cheie in Giroc

Un apartament pentru cine vrea să se mute rapid, fără șantier, fără costuri ascunse și fără luni pierdute cu amenajări. În loc să cauți mobilă, meseriași și electrocasnice, aici intri direct și locuiești. Vânzare direct de la proprietar, fără comisioane. De ce acest apartament este o alegere sigură: *Vanzare ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Inchiriez  spatiu comercial
8

Inchiriez spatiu comercial

Inchiriez spatiu comercial in Deva Str.Marasti ,bl.D3 ,aprox 40 mp ,2 camere ,grup sanitar ,functioneaza in prezent ca si cabinet psihologic , plus loc de parcare gratis ,exclus mag. alimentar.Incepind cu data 1 iunie 2026 chirie +garantie

40 m2

Deva, Hunedoara

proprietar garsoniera Chiajna
6

proprietar garsoniera Chiajna

Garsoniera decomandata, cu baie, hol și bucătărie separată, spațioasă 35 mp, demisol înalt, bloc nou și îngrijit. Zona linistita. Complet mobilata și utilată modern. Avans plus garanție. Liberă, doar pentru persoane civilizate și curate.

35 m2

Chiajna, Ilfov

VAND TEREN Gura Calitei, Bucuresti, sector 3
10
6

VAND TEREN Gura Calitei, Bucuresti, sector 3

Terenul are o formă pătrată, este îngrădit, cu gard viu, pomi, flori și puț (făcut de noi). Acces la drum asfaltat si la 2 străzi (drum privat și drum public), cu utilități, case construite lângă teren. Aproape de Auchan, Ikea, Jumbo. Zona este în plină dezvoltare. Nu doresc colaborari cu agentii im ...

500 m2

Sector 3, Bucuresti

Teren arabil 5

Teren arabil

Vând teren arabil suprafață 5200mp în parcela 4 17 Boldesti-Scaeni zona " Pârloage"

Boldesti-Scaeni, Prahova

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare- 2 camere
5
3

Apartament de vânzare- 2 camere

Vând apartament cu 2 camere în HCC situat între Lidl și Kaufland . Apartamentul este spațios, are 52 mp.

1308 EUR/m2 | 52 m2

Caracal, Olt

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren intravilan

Teren intravilan

Teren intravilan ,deschidere 14,5 m ,zona foarte bună, în apropiere centru comercial ,stație transport comul ,parc deosebit de frumos

500 m2

Mihail Kogalniceanu, Constanta

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera, Piata Balcescu
10

Apartament cu o camera, Piata Balcescu

Apartamentul este situat pe strada Ciprian Porumbescu, la 50m de Piata Balcescu-o zona centrala a orasului. La 15 minute de mers pe jos de Universitatea de Vest si 17 minute pana in Piata Victoriei. Se afla la etajul 4 al unui imobil cu 5 etaje. Suprafata utila este de 29.5mp, avand o buna compartimentare: -hol ...

2645 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar
10

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar

Direct proprietar, comision 0%! Apartament cu doua camere, decomandat, suprafata utila 50mp. Situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

vând teren 500 m2 intravilan Cisnădioara
3
1

vând teren 500 m2 intravilan Cisnădioara

Teren construcții 500 m2 intravilan, strada Cireșilor, Cisnadioara. Rog seriozitate

500 m2

Cisnadioara, Sibiu

Salvează căutarea