Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
PROPRIETAR. VÂND apartament decomandat 2 camere Râul Doamnei - Dr Taberei - Ghencea + Boxă la subsol
9
1

Apartamentul se afla într-un Complex rezidential cu acces securizat, cu iesire la doua străzi, la etajul 4 4, este decomandat, are o suprafata utilă de 56 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp amenajat ca o terasa, fiind dotat cu masa si scaune, perfect pentru relaxare. Boxa are o suprafața de 4 ...

2498 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere - Baba Novac
10

Apartament de vanzare - 2 camere - Baba Novac

Apartament 2 camere open-space Compozitori Baba Novac, Constanța Proprietar vand apartament 2 camere open space, situate in cartier Compozitori Baba Novac. Detalii apartament: - Etaj 2 9 (bloc cu lift). - Suprafata totala 56mp utila 50mp. - Open-space - spațios, luminos, bine compartimentat. - ...

1940 EUR/m2 | 50 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Inchiriez spatiu - zona centrale
6
1

Inchiriez spatiu - zona centrale

Spațiu de inchiriat în zona Iosefin O oportunitate de investiție într-o zonă cu istorie și potențial! Locație: Iosefin Suprafață: 55 mp Compartimentare: 3 camere + 1 baie Situație actuală: spațiul este liber din 1 mai 2026. Este inclusă şi o grădină de 200 mp. Euro 350,00 usor negociabil ...

55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 2 camere   COMISION ZERO 0%- PROPRIETAR -De închiriere, totul nou!
8

Apartament 2 camere COMISION ZERO 0%- PROPRIETAR -De închiriere, totul nou!

Apartament 2 camere COMISION ZERO 0%- PROPRIETAR -De închiriere, totul nou! Locație: Str. Voroneț, zona Decebal (rândul 2 de blocuri zona foarte liniștită, ferit de zgomote stradale, dar fix la 2 pași de cafenele și restaurante). Etaj: 4 4. Fara vecini deasupra! Apropiere Piata Alba Iulia, ...

61 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren intravilan Sat Snagov 50000 euro
1
2

Vand teren intravilan Sat Snagov 50000 euro

Vand teren intravilan sat Snagov 581 mp, deschidere 26 m, aleea Plopilor. Utilitati in apropriere, imprejmuit pe o latură. Preț 50000 e.

581 m2

Snagov, Ilfov

Apartament cu 2 camere etaj intermediar zona Carrefour Teilor complet mobilat utilat
5
1

Ofer spre vânzare (proprietar, fără comision) apartament cu 2 camere, situat în Florești, chiar vis-a-vis de Carrefour Teilor, într-un imobil construit în 2019, bine întreținut și izolat termic. Apartamentul are o suprafață utilă de 46 mp, plus balcon de 6 mp cu debara, ideal pentru depozitare și momente ...

2283 EUR/m2 | 46 m2

Floresti, Cluj

Teren de vânzare intravilan arabil
2
3

Teren de vânzare intravilan arabil

Loturile (5 x 400 m ) sunt între Comuna Vasilați și Satul Nuci și fac parte dintr-un lot de 10.000 m care a fost dezmembrat. Au cadastru si intabulare, pot fi vandute separat.

2,500 m2

Vasilati, Calarasi

 LUJERULUI-Veteranilor Metrou-300 m 2 camere decomandat 2 din 10 ANUNT REAL DIRECT PROPRIETAR
10
5

ANUNT REAL PROPRIETAR Apartament 2 camere Iuliu Maniu - Lujerului-Veteranilor , etaj 2 din 10 decomandat, renovat, complet mobilat si utilat, APARTAMENTUL SE AFLA LA DOAR 3 MINUTE DE STATIA DE METROU LUJERULUI; In apropiere de: Piata Veteranilor , Plazza Romania , Mall AFI Cotroceni, Hypermarketuri ...

45 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Teren arabil 2

Teren arabil

Teren arabil aproape de cimitir loc Sebesul de Sus jud Sibiu suprafata2000mp;1400mp

Sebesu de Sus, Sibiu

Promovat
inchiriez garsoniera pe calea bucuresti langa mc
8
1

inchiriez garsoniera pe calea bucuresti langa mc

Închiriez garsonieră pe termen lung situată pe Calea București lângă patiseria petru , la rotonda. Aceasta este situată la et 2 din 10, renovată, dispune de aer condiționat, aragaz, hotă, televizor , frigider , mobilier , baie cu duș. Preț de închiriere 300 euro plus garanția 300 euro! Nu închiriez prin ...

28 m2

Craiova, Dolj

Vand teren extravilan comuna Barbatesti, Valcea, zona PARC NATIONAL!!!
8
13

Vand teren extravilan cu o suprafata de 2050 metrii patrati, situat in comuna BARBATESTI, Judetul VALCEA (SUBCARPAȚII OLTENIEI), in apropierea PARCULUI NATIONAL BUILA-VANTURARITA!!! Parcul Național Buila-Vânturarița este o arie protejată de interes național, situată în Subcarpații Getici, pe teritoriul ...

Barbatesti, Valcea

Vând cabana Muntele Baisorii
6
6

Vând cabana Muntele Baisorii

Cabana de vânzare în Muntele Baisorii: - mobilata, - utilitati : apa ,curent,canalizare, - suprafata utila : 60 m.p., - compartimentare : Parter - living cu bucătărie, baie. Etaj - două dormitoare, hol. - teren 300 m.p., - acces facil din drumul principal - 20 m. - construcție 2010 Acte in regula atât ...

1667 EUR/m2 | 60 m2

Muntele Baisorii, Cluj

Se vinde!!!! Casă și teren Sanmihaiul de Câmpie!
5
10

Se vinde!!!! Casă și teren Sanmihaiul de Câmpie!

Vând Casă de locuit situata în Sânmihaiu de Câmpie, Jud. BN, cu o suprafață construită de 150 mp., având baie și gaz. Casa este construită pe teren în suprafață de 3161 mp., teren pe care mai este situată o bucătărie de vară. Imobilul se afla la aprox. 40 km. de orașul Bistrița.

227 EUR/m2 | 150 m2

Sanmihaiu de Campie, Bistrita-Nasaud

Vand Urgent teren agricol, raza comunei Casimcea !!!! 2

Vand Urgent teren agricol, raza comunei Casimcea !!!!

Vand URGENT, teren agricol, extravilan, com. Casimcea, Jud. Tulcea, dupa cum urmeaza: - 23.229 mp ( 2,3229 ha) = 18.500 euro - 15.216 mp ( 1,5216 ha) = 12.000 euro - 4021 mp ( 0,4021 ha) = 3200 euro - 1467 mp ( 0,1467 ha) = 1100 euro

Casimcea, Tulcea

Vand parcela teren 800 m cu 10000 lac Surduc
8
9

Vand parcela teren 800 m cu 10000 lac Surduc

Vand parcela teren 800m cu 10000 si o parcela 3000m cu 30000 lac Surduc Timis. Toate utilitatile la intrarea in parcela. Informatii nr tel

800 m2

Fardea, Timis

 Vand casa 2 camere zona Petre Ispirescu
10
16

Vand casa 2 camere zona Petre Ispirescu

casa 2 camere cu suprafata utila 50mp partial mobilata,baie,bucatarie mare, incalzire cu centrala termica si calorifere,iar vara este aer conditionat nou, cablu tv,wi fi, supraveghere cu web cam, geamuri si usi termopan,baia cu cabina de dus moderna,pe jos parchet si gresie, acoperis nou ,tabla ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vând vila Costinești
10
2

Vând vila Costinești

Vând vila în Costinești situata în zona Epava, la doar 100 de m de mare. Clădirea dispune de 20 de camere, 3 apartamente toate cu vedere frontala spre mare, 2 oficii, camera pentru personal, recepție, subsol, parcare, grădină , terasa. Constructie solida din cărămidă la parter, et 1 și 2 din bca. ...

1386 EUR/m2 | 1,082 m2

Costinesti, Constanta

Proprietar-vând etaj vilă cu mansardă-150mp
5
1

Proprietar-vând etaj vilă cu mansardă-150mp

De vânzare! în Roman, Neamț. Etaj vilă 1 din1,cu pod amenajat!preț în euro. Zonă frumoasă,camere înalte,geamuri mari-lumină naturală! 150 mp utili în total!! 75 mp nivel. Construcție solidă din cărămidă,pereți exteriori de 50 cm. Pod mansardat amenajat pe toată suprafața apartamentului cu baie,cameră ...

Roman, Neamt

Vând casă în Moresti Mureș 5 camere gaz curent apă canalizare 4.7 ari actele în regulă drum asfaltat
1
6

Vând casă în Moresti Mureș 5 camere gaz curent apă canalizare pot locui 2 familii are 2 întrări 4,7 ari grădină pomi fructiferi vită de vie actele în regulă la 6 km de Tg Mureș drum asfaltat Preț 89999euro negociabil

752 EUR/m2 | 115 m2

Mureseni, Mures

Proprietar direct, ofer spre închiriere etaj casă-120mp
3

Proprietar direct, ofer spre închiriere etaj casă-120mp

Proprietar, ofer spre închiriere spațiu situat la etaj casă, cu terasă mare,două băi -zonă super! --aproximativ 120 mp. Ideal birouri contabilitate,birouri diferite,cabinet medical, stomatologie, ginecologie, medicina generală,salon de înfrumusețare,coafor, frizerie, activități școlare, ...variante similare! Sau ...

120 m2

Roman, Neamt

Casa de vanzare
8
3

Casa de vanzare

Vila de vanzare, cu o suprafata utila de 245 m2, curte 1470 m2 imprejmuita cu panouri de gard zincat, iar pe fata gard de piatra cu panouri de fier forjat, 2 terase deschise imense (11 2,5) la parter si etaj, cu vedere impresionanta catre padure si lac. Casa are o fundatie de 2 m, cu o crama generoasa ...

667 EUR/m2 | 300 m2

Babadag, Tulcea

Vand casa in Giarmata Mare
7
9

Vand casa in Giarmata Mare

Proprietar, vand casa cu teren in Giarmata Mare.Casa are suprafata construita de 198 mp, teren 1348 mp,situata central pe 2 fronturi stradale asfaltate.Casa are acoperis tigla metalica,izolata termic, detine clima , centrala termica, geamuri , usi termopan, 3 sobe teracota functionale.Casa dispune de ...

884 EUR/m2 | 198 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si 2 bai tip PC zona Decebal Dacia
10
1

Apartament cu 3 camere si 2 bai tip PC zona Decebal Dacia

De vânzare apartament mobilat si utilat complet , într-o zonă liniștită și aproape de centru centre comerciale scoli, grădinițe , 2 minute de malul crisului, pe strada Lisabonei cu 3 camere 2 bai și 2 balcoane et 3 din 4 doar două apartamente pe etaj! Apartamentul a fost renovat in totalitate instalația ...