Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vânzare teren Batoți(citiți cu atenție!)
8

Vânzare teren Batoți(citiți cu atenție!)

Oportunitate de investiție în localitatea Batoți, județul Mehedinți! Vând două parcele de teren extravilan, situate strategic la intrarea în localitate, într-o zonă în plină dezvoltare, marcată de construcții noi și vile de vacanță. Configurație și suprafețe: Lot 1: 604 mp Lot 2: 650 mp Parcelele ...

1,254 m2

Batoti, Mehedinti

Promovat
Vand mansardă
4
4

Vand mansardă

Vand mansardă 6 camere 2 bucatarii ,2 bai,175 mp Universitate -Spitalul Coltei.

767 EUR/m2 | 150 m2

Centrul Istoric, Sector 3, Bucuresti

Promovat
inchiriere

inchiriere

bloc nou în ansamblu rezidențial 2 camere parter,complet utilat nou centrală si încălzire în pardoseala (parchet) terasa curte 50mp cu gazon și tuia zona tribunal

50 m2

Centru, Craiova, Dolj

Promovat
Casa individuală
2

Casa individuală

Proprietar, vând casă individuală Parter în vatra veche a satului, la cheie cu 140000EURO. Casa este alcătuită din 3 camere,baie, bucătărie, teren. Com. Sânandrei, jud. Timiș, str. Liniștei, Nr 24.

1628 EUR/m2 | 86 m2

Vatra Veche , Sanandrei, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan la 8 km de Brașov, la intrare în Bod dinspre Sânpetru
5
6

Teren intravilan cu suprafața de 625 mp cu deschidere la 2 drumuri. Se află situat la intrare în Bod dinspre Sânpetru. (se afla la 60 m de DJ 103 asfaltat.)

625 m2

Bod, Brasov

Apartament 4

Apartament

Vând apartament,4 camere,2 băi,bucătărie,debara,2balcoane,fără îmbunătățiri,etaj 1,b-dul Minerilor,Rovinari,județul Gorj

786 EUR/m2 | 70 m2

Rovinari, Gorj

teren , vie
3
6

teren , vie

Vand teren cu vie in Oituz, zona Curte, in spatele monumentuui. Terenul are cadastru si are 840 mp. pret 5000e.

Oituz, Bacau

casa locuibila in comuna vama
5

casa locuibila in comuna vama

vand casa locuibila in comuna vama langa drumul european.det la tel .pret 55000 euro neg

138 EUR/m2 | 400 m2

Vama, Suceava

Teren de vânzare Joița
4

Teren de vânzare Joița

Teren intravilan de vânzare, suprafață 3.400 mp, cu posibilitate de extindere în comuna Joița, aflată la 15 km depărtare de București. Terenul se află într-o zonă care este într-o continuă dezvoltare, în apropiere construind-se diverse proiecte rezidențiale. Terenul are o suprafață plană, fără construcții ...

Joita, Giurgiu

Teren 10.000 mp
6
1

Teren 10.000 mp

In primul rand anuntul se adreseaza oamenilor de afaceri cu viziune sau companiilor mari care au in conducere persoane cu viziune si stiu ce insemna cuvantul predictibilitate . Terenul se afla in localitatea VADENI judetul BRAILA in apropierea noului pod peste Dunare . Terenul are urmatoare facilitati ...

10,000 m2

Vadeni, Braila

Apartament 2 camere semidecomandat - 58 m2 utili | Zona Matei Millo | Direct proprietar
10

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Matei Millo (în apropiere de A3 și Lemon Retail Park), într-un bloc boutique finalizat în 2022, cu regim de înălțime P+3. Apartamentul are o suprafață utilă de 58 m și un balcon generos de 6.8 m , fiind poziționat la etajul 2. Locuința ...

2155 EUR/m2 | 58 m2

Voluntari, Ilfov

Teren Breaza-Talea sau loturi 1000mp
5
1

Teren Breaza-Talea sau loturi 1000mp

Teren Extravilan. Se pot vinde si loturi de 1000 mp Teren Comuna Talea 3400 mp cu deschidere 72 ml, terenul se afla la intrare in sat si are toata latura din spate 100 ml vecina cu padurea. Talea este o localitate în județul Prahova, Muntenia, România. Comuna Talea este situat în partea de nord-vest ...

Ploiesti, Prahova

Inchiriez apartament 2 camere
5

Inchiriez apartament 2 camere

Apartamentul se află într-o zonă rezidențială din zona Banatului construit de grupul Catali în anul 2023. Este la etajul 6 dispune de un loc de parcare, apartamentul este complet mobilat și utilat, are montat aer condiționat, mașina de spălat vase, uscător. Datorită poziției are costuri de întreținere ...

57 m2

Mioveni, Arges

Vind casa cu curte suprafata 444m p 3

Vind casa cu curte suprafata 444m p

localitatea Nicoresti centru jud Galati pret 32.000 Euro

72 EUR/m2 | 444 m2

Nicoresti, Galati

Teren intravilan, Ștefănești
5
4

Teren intravilan, Ștefănești

Teren intravilan, Ștefănești, lângă primărie, 1400 mp, construcții noi, 38.500 euro. Telefon:

1,400 m2

stefanesti, Arges

Vânzare teren

Vânzare teren

Intravilan 1475 m.p pretabil orice construcție

Stoenesti, Arges

Teren intravilan asfalt,utilitati, Runcu,  Dambovita
2
8

Teren intravilan asfalt,utilitati, Runcu, Dambovita

900 mp, intre case in Runcu Dambovita , sat Ferestre cu deschidere 24 m la asfalt. Utilitati :gaz,curent,apa ,cablu TV si net la limita de proprietate.

900 m2

Runcu, Dambovita

Teren in Fintinele
9
1

Teren in Fintinele

Teren intravilan 2439 mp lângă pădure Fântânele, Sibiu Vând teren intravilan în suprafață de 2439 mp situat într-o zonă liniștită din Fântânele, aproape de sat și de pădure. Terenul este aproximativ 75% drept, ideal pentru construcție Partea superioară urcă ușor spre liziera pădurii, oferind ...

2,439 m2

Sibiu, Sibiu

Dascălu Ilfov Loturi de 918 mp și de 3850 mp  intravilan
9
26

Dascălu Ilfov Loturi de 918 mp și de 3850 mp intravilan

Dascălu Ilfov Loturi de 918 mp sau 3850 mp teren intravilan situat într o zona in plina dezvoltare și sistematizare la 50 m de Drumul Județean, acces la drum asfaltat, pietruit, toate actele. Teren construibil După terminarea lucrărilor, preț dublu ! Cu o inflație de peste 30% in ultimii 3 ...

918 m2

Dascalu, Ilfov

vind apartament 3camere decomant confort0 faleza sud..
9
3

vind apartament 3camere decomant confort0 faleza sud..

baie +grup sanitar,gaze,2buc aer condiționat, parcare plătită et p înalt,curat,liber acte la zi

65 m2

Falez%c4%83+Sud, Constanta, Constanta

Teren cu casa Ghercesti, sat Garlesti, strada principala 4

Teren cu casa Ghercesti, sat Garlesti, strada principala

Vand 3300 mp teren ( din care 1000 intravilan ) deschidere 16 m in Ghercesti sat Garlesti la strada principala ( asfalt plus toate utilitatile ) Pe teren se afla o casa parter + mansarda , constructie 2004 din BCA cu placa de beton intre etaje. Pret 36 euro mp .

3,300 m2

Ghercesti, Dolj

Vând casa 155mp cu teren în lzvoarele, jud Giurgiu
8
4

Vând casa 155mp cu teren în lzvoarele, jud Giurgiu

Casa P+m 155 mp cu teren 830mp, 20 km de Giurgiu și 60 de București, in Izvoarele Chiriacu jud Giurgiu Casa din BCA construita in 2010, izolata cu polistiren de 10cm, acoperiș Lindab geamuri termopan, uși metal Parter 77mp cu 2 dormitoare baie bucatarie cu living open space total mobilat și utilat, ...

465 EUR/m2 | 155 m2

Izvoarele, Giurgiu

Teren langa padure 45m deschidere toate utilitatile  20  mp
8
3

Teren langa padure 45m deschidere toate utilitatile 20 mp

teren lângă pădure 15500mp deschidere 30m sau 20000mp deschidere 37m sau 23000mp deschidere 45m . Terenul este pt folosință mixtă, atât hale, cat și locuințe . utilități :gaze,curent , transformatorul de curent este la capătul terenului, asfalt, la 10 min de mers pe jos de pădure, 5 min de grădiniță ...

23,500 m2

Teghes, Ilfov

Vând Apartament Energia Residence
10
3

Vând Apartament Energia Residence

Vând apartament 3 camere Energia Rezidence Mai multe detalii la telefon loc parcare subteran tva inclus

2000 EUR/m2 | 85 m2

Energia, Constanta, Constanta

vand Casa  strada 1 Decembrie 1918
2
6

vand Casa strada 1 Decembrie 1918

Vând casă cu teren de 600 mp. casa trebuie renovată ,20 ml deschidere la strada,nu este în patrimoniu, subsol și parter, suprafața desfășurată de 200 mp. Casa are acoperișul schimbat complet și tâmplăria schimbată.

1188 EUR/m2 | 160 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Închiriez apartament 3 camere Rogerius
5
1

Închiriez apartament 3 camere Rogerius

Apartamentul este decomdat, se afla la etajul 3, la 2 minute de piata Rogerius si Liceul nr 11 Este spatios, complet mobilat si utilT

88 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vand apartament cu 2 camere 11

Vand apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat ,cu mici îmbunătățiri,centrala proprie ,etaj 4 4,fara balcon ,zona Unirii Sud,aproape de farmacii,bănci,Luca.Exclus orice fel de agenție!

1075 EUR/m2 | 40 m2

Buzau, Buzau

Casa de vanzare in Budesti sat Andronesti
4
3

Casa de vanzare in Budesti sat Andronesti

1.Teren agricol 6000mp x 10 euro mp în Com.Budesti.Sat Andronesti 2.Teren agricol 2500 mp x20 euro în Com .Budesti .Sat Andronesti. 3.Casa batraneasca cu anexe si curte gradina1200 mp intravilan si 2800 mp extravilan care este gradina tot în Budesti la sat Andronesti la str.principala Preț 40.000 euro utilități ...

6,000 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Proprietar inchiriez ap 2 camere decomandat  Centrala in zona Medicina
5
8

Proprietar inchiriez ap 2 camere decomandat Centrala in zona Medicina

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Bastion - Medicina ( 2 minute de Medicina ) . Apartamentul este decomandat, comfort 1. Se inchiriaza mobilat si utilat ( frigider, masina de spalat, aragaz, clima ). Dispune de centrala termica noua ! Nu se accepta studenti straini sau animale de companie. Adresa: ...

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Teren de vânzare

Teren de vânzare

Vand teren intravilan in sup de 2600mp situat in localitatea Bejan, comuna Soimus, jud. Hunedoara. Terenul este situat in spatele fostului CAP cu posibilitate de racordare la reteaua de gaz, apa, canalizare si curent Preț 12 euro mp negociabil. Tel .

2,600 m2

Bejan, Hunedoara

Teren Industrial - de vanzare Dej
3

Teren Industrial - de vanzare Dej

Teren industrial de vânzare oportunitate excelentă pentru investiție Se oferă spre vânzare teren industrial situat într-o zonă industrială, ideal pentru activități logistice, producție sau depozitare. Suprafață totală: 5.800 mp Front stradal: 55 ml deschidere generoasă, ideală pentru acces facil ...

5,800 m2

Dej, Cluj

Casă de vânzare în orașul Siret
3
3

Casă de vânzare în orașul Siret

Casă de vânzare în orașul Siret pe strada 9 Mai, nr 19 cu teren intravilan de 1000 mp Construcție din cărămidă, cu etaj, din anul 1935. - cu instalație electrică și de apă - 8 camere - 4 intrări Gaz tras la poartă Cu garaj Casa și terenul intabulate Suprafață locuibilă de 237 mp

633 EUR/m2 | 237 m2

Siret, Suceava

Apartament 2 camere 1

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere etajul 1 situat în zona Piața Sârbilor, lângă Grădinița nr. 20. 39.3 mp. Zonă liniștită, ideal pentru familie. Pentru mai multe detalii, sunați la telefon sau whatssap

1 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Teren Simian Calea Craiovei
2

Teren Simian Calea Craiovei

vând parcele de 700 mp , vis a vis de gara din Simian

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vând casă 5 & 2 camere in aceași curte
8
4

Vând casă 5 & 2 camere in aceași curte

Vând casă 5 camere an construcție 1997 P +E , suprafață utilă 140m amprenta la sol 70 m :5 camere, bucătărie mare echipată,baie echipată,hol , terasă mare.Casa are izolație exterior, interior, ziduri groase de 45 neizolat ,geamuri termopan PVC 3 f.,parchet laminat, acoperit cu țiglă Bramac. Casă 2 camere ...

1068 EUR/m2 | 206 m2

Sibiu, Sibiu

inchiriere apartament 2

inchiriere apartament

inchiriez apartament 2 camere zona unirii sud (langa liceul pedagogic) de preferinta la elevi.Relatii la telefon

50 m2

Unirii Sud, Buzau, Buzau

vand teren intravilan 13.000mp in comuna glimboca
1
2

vand teren intravilan 13.000mp in comuna glimboca

Vand teren intravilan in comuna Glimboca cu o suprafata de aproximativ 13.000 mp, utilitati in apropiere, pret 5 negociabil.

Glimboca, Caras-Severin

Apartament de închiriat
6

Apartament de închiriat

Închiriez apartament 2 camere, situat în Velența, strada Borsecului, etaj 2, preț 1400 lei, garanție 1400 lei

38 m2

Velenta, Oradea, Bihor

Vând teren intravilan + casa batraneasca 5

Vând teren intravilan + casa batraneasca

Comuna Patru Frați, Ialomița, suprafață de 2219 mp, la 60 km de București. Imobilul are electricitate, put cu pompa, deschidere 55 m, strada asfaltata. Locația are cadastru.

2,219 m2

Adancata, Ialomita

Eroilor-Grozavesti, proprietar, garsoniera in complex rezidential
6

ANUNT REAL Proprietar, inchiriez garsoniera moderna in bloc nou, langa Metrou Grozavesti (magistrala M1), la 7-8 min de mers. Luminoasa, priveliste, liniste, bucataria separata, balcon, 32 mp, et 6 din 11. Mobila de calitate cu spatii generoase depozitare, pat, dressing, centrala termica cu termostat ...

32 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Costinești lot de 514 mp rond Aviasan în rate
8
27

Costinești lot de 514 mp rond Aviasan în rate

Costinești- Tuzla loturi de 514 mp și 1000 mp aflate în zona Aerodromul International Aviasan. Rond Aviasan nod de legătură cu Aerodromul, terenul se afla amplasat în câmp la 350 m de DN Constanta-Mangalia și la 600 m de pista Aerodromului. Accesul se face pe drum de exploatare. Posibilitate de plata ...

514 m2

Costinesti, Constanta

Vând apartament!
5

Vând apartament!

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Lipovei, mobilat, decomandat, living open space, spatiu separat de gatit(usa sticla, izolata,aragaz, cuptor, chiuveta, masina spalat vase). La 10 min. de mers pe jos la Iulius Mall, Dedeman,Euro, Kappa.Statia de autobuz linia 40 si E2 este la 100 m.Apartam.este ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

20 ha Amenajare Piscicola Ialomița, Lacul Strachina de închiriere
7
5

20 ha Amenajare Piscicola Ialomița, Lacul Strachina de închiriere ( nu este concesiune ) Curent, drum acces baltă, dig betonat, ecluza de tip călugăr, baltă naturala pe curs de râu, pescuit sportiv, industrial, acvacultura, o balta cu tradiție în Județul Ialomița, lac folosit in piscicultura încă ...

67 m2

Tandarei, Ialomita

Casă de vânzare în Barlad 16

Casă de vânzare în Barlad

Casă de vânzare în Bârlad zona Confecții, Str. Câmpia Libertății nr.5 Vând casă situată într-o zonă liniștită și bine poziționată din Bârlad (zona Confecții), pe strada Câmpia Libertății. Suprafață teren: 300 mp Suprafață utilă casă: 100 mp Construcție din cărămidă, solidă și bine întreținută ...

880 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Vila P+1,hala 70 m2 la parter, la DN4
7
1

Vila P+1,hala 70 m2 la parter, la DN4

Suprafata construita la sol:130 mp; Constructie in regim P+1, edificata in 1995, construita din BCA, acoperita cu tabla,formata din: la parter:hala 70m2 si 2,8 m inaltime,2 camere,1 bucatarie,1hol, casa scarii; la etaj:1 living,2 camere, 1 bucatarie, 1 baie, 1 hol, 1 terasa semiinchisa cu termopan. Incalzire ...

550 EUR/m2 | 200 m2

Frumusani, Calarasi

Apartament 2 camere de lux
10
6

Apartament 2 camere de lux

Vind ap 2 camere de lux et 1 din 8 cu vedere la mare 2 balcoane 72m full mobilat nou nout.

2467 EUR/m2 | 60 m2

Mamaia Nord, Constanta, Constanta

Teren de vanzare, Scheia-Suceava, 5331 mp, 2000 euro arul
6
2

Teren de vanzare, Scheia-Suceava, 5331 mp, 2000 euro arul

Teren extravilan parcelat total 5331 mp, 5 loturi (între 990 și 1150 mp) | Șcheia, Suceava. Vizavi de parcarea de pe șoseaua de centură. Vând 5 parcele de teren extravilan, cu suprafețe între 990 mp și 1150 mp, total 5331 mp, situate în comuna Șcheia, județul Suceava, vizavi de parcarea de pe șoseaua ...

Sfantu Ilie, Suceava

Vând sau închiriez.
5
22

Vând sau închiriez.

Proprietar.Vand sau închiriez 0,9 ha [9000 mp] teren intravilan in com.Topolovatu Mare intabulat,posibilitate apa,gaz,curent,la sosea.Aproape si de Autostrada.Pret negociabil 5 mp.Telefon . , suprafata totala: 9000, Front stradal: 57,5 ml.

15,000 m2

Topolovatu Mare, Timis

Garsoniera Chiajna libera  complet mobilat si loc de parcare
8
1

Garsoniera Chiajna libera complet mobilat si loc de parcare

Garsoniera , an 2019, etaj 6, balcon geam securizat, complet utilat, aer cond, frigider , masina spalat, canapea ext.Loc de parcare proprietar! Vizionari exclusiv , vineri dupa amiaza ,sambata si duminica! POSIBILITATE INCHIRIERE !

1719 EUR/m2 | 32 m2

Dudu, Ilfov

Prahova Telega 1530 mp teren intravilan
10
4

Prahova Telega 1530 mp teren intravilan

Jud Prahova, Loc. Doftana - Telega, teren 1530 mp intravilan, între case, deschidere la DN, utilități, Lacul Doftana Punct Turistic de interes Național. zona turistica pretabil Spatii de Cazare, Casă de Vacanță sau de Locuit. Opriți devalorizarea banilor dvs cu investiția în terenuri! Cel mai bun ...

1,530 m2

Telega, Prahova

Afumați Surlari 5000 mp zona Grădini langa Lac Mostiștea
6
4

Afumați Surlari 5000 mp zona Grădini langa Lac Mostiștea

Afumați - Surlari Lot de 5000 mp zona Grădini, deschidere directă la Lacul Mostiștea și drum de acces zona deosebită, cadastru, intabulare, padure in apropiere. Posibilitate de plată în rate direct la proprietar Opriți devalorizarea banilor dvs cu investiția în terenuri Detalii la Tel: 0_7_2_6 ...

5,000 m2

Surlari, Ilfov

C.tie 2025 sector 3 nelocuită
5
10

C.tie 2025 sector 3 nelocuită

Liberă , nefinisat la interior, adică fără gresie și faianță dar zugrăvit În alb . teren 83 mp.din care jumătate este amprenta locuinței ,având la parter bucătărie și living open space de asemeni posibilitatea extinderii,in spate cu o încăpere pt grup sanitar de serviciu și depozitare unelte.La taj sunt ...

2222 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar,vand casa P+1
9

Proprietar,vand casa P+1

Proprietar , vand casa parter plus etaj ,toate utilitatile, 3 dormitoare ,sufragerie, bucatarie,2 bai , 2 terase,subsol. Centrala gaz ,izolatie polistiren,2 garaje, anexe gospodaresti, bucatarie de vara, sera, vie ,pomi fructiferi. Suprafata totala cu tot cu gradina 2200 mp .Strada principala. Pret informativ ...

1188 EUR/m2 | 160 m2

Jimbolia, Timis

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea