Imobiliare
Anunțuri promovate – Vezi toate
Casa Giroc 155000
CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012
1292 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
17 mai
vânzare teren
Vând teren 856 metri pătrați, intravilan, în sat Varatica, la 2 Km de DN 7A , teren plat, langa malul Oltului , zonă liniștită.
Varatica, Valcea
12 mai
Apartament in zona Rebreanu Soarelui
Spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Soarelui Rebreanu Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -dormitor, -baie -balcon Pentru alte detalii nu ezitati ...
47 m2
Soarelui, Timisoara, Timis
17 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Casa Micalaca
Vand casa si anexa pentru renovat sau demolat In Micalaca, 2 camere, bucatarie, baie, hol, camara, 70 m2. Teren 355 m2, front stradal 13ml. Utilitati : curent electric, gaz, apa retea, canalizare. Incalzire teracote gaz. Loc linistit, retras de aglomeratie si trafic auto. Pentru mai multe detali contactati ...
1143 EUR/m2 | 70 m2
Arad, Arad
azi 00:52
Vand teren extravilan Miroslava
Vand teren in Miroslava, sat Proselnici, la fosta livada Proselnici, in spate la cimitirul din sat. 5000 mp, front stradal 20m, cu acces la 2 drumuri de acces. Ca pozitionare: 200m de la padurea Proselnici SAU 400 metri de la satul Cornesti
5,000 m2
Proselnici, Iasi
azi 00:52
Vand teren
Vand teren extravilan.Terenul este situat in apropierea castelului Bunffy.
5,000 m2
Bontida, Cluj
azi 00:48
CASA SINGUR CURTE, Colentina,100mp teren,3 cam,80mp, renovata 2024
Casă singur în curte, Zona Colentina, parc Motodrom, Carrefour Colentina la 5 min, teren 100 mp, 3 camere,80 mp, parțial mansardată, termopane, centrală nouă , totul renovat în 2024, termoizolata , curte liberă betonată , preț de ap Nu se acceptă credit ipotecar
1313 EUR/m2 | 80 m2
Colentina, Sector 2, Bucuresti
azi 00:48
Colentina,Spital Fundeni, str Smeurei,3 cam 80 mp, 100m teren,2 gr san,singur curte
Colentina, 3 camere,80 mp, 2 gr sanitare, 2 intrări, 100 mp teren, singur în curte, casa renovată integral în 2020-2023, centrală termică în garanție , Nu se acceptă credit , preț de ap la bloc . Preț negociabil .Se vinde mobilat și utilat
1313 EUR/m2 | 80 m2
Colentina, Sector 2, Bucuresti
azi 00:48
Apartment 2 camere cetate
Direct de la Proprietar! Ofer spre inchiriere Apartament 2 camere, situat in CETATE etaj 4, Complet mobilat si utilat, proaspăt renovat. Ocupabil imediat. Bulevard, stație de autobuz, școală, spital in apropiere
48 m2
Alba Iulia, Alba
azi 00:48
Vand casa comuna fratesti judetul giurgiu.
3 camere un living bucatarie baie hol compusa de teren intravilal 995 mp ,485 mp tarla3 parcela 524 daca doriti mai multe detali sunati la nr afisat sau veniti la fata locului .sau poze wasap
1852 EUR/m2 | 81 m2
Fratesti, Giurgiu
azi 00:45
vinzare teren
teren intravilan ,situat in apropierea depozit Harmony linia de centura 10 minute de gara si craiovita pe strada Frasinilor nr 23.Terenul are 2175 m patr.cu deschidere de 11m. Unic proprietar pret 33eur m .patr .conf Pug si Puz zona constructie case utilitati in vecinatate. rog mes ...
2,175 m2
Craiova, Dolj
azi 00:44
Teren cu livada de vanzare
Se propune spre vanzare un teren cu livada aflat pe versantul unui deal, cu portiuni plate pe alocuri in satul Podeni, comuna Bunesti, judetul Suceava, in suprafata de un hectar. Acesta are la baza drumul principal E85, de pe care se face accesul direct. Prezinta o priveliste panoramica spectaculoasa ...
10,000 m2
Falticeni, Suceava
azi 00:42
Casa de vanzare, sat Gugesti, comuna Botesti, jud. Vaslui, 34500 neg.
Casa de vânzare cu succesiune dezbătută, în sat Gugești, com. Boțești, jud. Vaslui, cu teren intravilan în suprafață de 4634 mp, din care curți, construcții 1278 mp. Utilități: fântână,curent electric, drum pietruit și rețea comunală de apă, la poartă. Preț 34500 EUR negociabil
575 EUR/m2 | 60 m2
Gugesti, Vaslui
azi 00:41
Proprietar vand Duplex 5 camere zona Lipovei
De vânzare Jumătate de duplex spațios în Timișoara, zona Lipovei | Proprietar Preț: 239.000 Euro Fără comision Str. Ion Mincu Zona Lipovei, Timișoara 168 mp utili | 140 mp teren | P+E+M Construit în 2001 | Cărămidă + acoperiș din țiglă Front stradal: 6,5 m - 4 dormitoare - Living spațios - Bucătărie ...
1423 EUR/m2 | 168 m2
Timisoara, Timis
azi 00:40
Inchiriez teren intravilan
Inchiriez teren intravilan în suprafață de 3500 mp, situat în Galați, pe strada Tecuci 247
Vest, Galati, Galati
azi 00:38
Proprietar Ap 3cam, mobilat&utilat, loc de parcare
Apartament 3 camere decomandat, etaj 3 4, cu loc de parcare inclus un spațiu cu personalitate, boem și artistic, gândit pentru confortul de zi cu zi. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind ideală atât pentru mutare imediată, cât și pentru cineva care își dorește un cămin deja cu suflet ...
2103 EUR/m2 | 64 m2
Popesti-Leordeni, Ilfov
azi 00:38
Apartament 2 camere Rovine zona Poștă Părculeț
Apartament 2 camere decomandat, spațios, luminos și modern, situat în Rovine zona Poștă Părculeț, într-un bloc construit în 1986, la etajul 7 7. Apartamentul are o suprafață totală de 56 mp și este compartimentat eficient, oferind spații aerisite și bine organizate. Bucătăria a fost mutată pe balconul ...
2042 EUR/m2 | 48 m2
Rovine, Craiova, Dolj
azi 00:37
Vila 2 corpuri cladire, anexe si teren 5645 mp
Corp 1: PARTER Suprafata construita 83,0 mp (3 dormitoare, bucatarie, baie, hol acces, pivnita. (posibilitate mansardare, scara de acces fiind executata). Constructia are :fundatii din beton si piatra. Structura este din lemn si zidarie.Sarpanta este din lemn cu invelitoarea din tabla. Casa are instalatie ...
596 EUR/m2 | 151 m2
Merisoru, Dambovita
azi 00:36
Apartament de închiriat
ÎNCHIRIEZ APARTAMENT 2 CAMERE, CALEA TIMISORII, MOBILAT ȘI UTILAT, GIROC-ESSO.
54 m2
Timisoara, Timis
azi 00:34
de nchiriat
Închiriez garsoniera, 24 m,etaj 1 str Cuza Vodă,în spatele spitalului judetean.Disponibil din 1 mai 2026
24 m2
Baia Mare, Maramures
azi 00:31
vand teren glina cu utilitati 353 m com cernica la 26.000 eu
vand teren cu utilitati 353 metri comuna cernica la 26.000 euro
353 m2
Glina, Ilfov
azi 00:30
Garsoniera de vanzare.
Se vinde garsonieră de 27 mp, bine compartimentată, potrivită pentru o persoană sau un cuplu. Garsoniera dispune de cameră luminoasă, baie și zonă de bucătărie. Locuința nu este racordată la gaz, gătitul se face pe butelie, iar încălzirea este electrică. Situată într-o zonă accesibilă, aproape de magazine, ...
958 EUR/m2 | 24 m2
Marasesti, Vrancea
azi 00:27
Închiriez spațiu depozit
Spațiu depozit de închiriat situat în zona Dedeman Carrefour Constanța innsuoradata de 145mp
145 m2
Constanta, Constanta
azi 00:27
City Park Mall Închiriez apartament Constanța 2 camere zona City Park Mall
Închiriez apartament 2 camere zona City Park Mall, stradal cu vedere la Bd. Al. Lapusneanu, situat la et 4 10, lift, centrala gaz. Apartament stradal cu vedere la parcul Tăbăcărie și Bd Al. Lăpusneanu
47 m2
City%252525252525252525252bPark%252525252525252525252bMall, Constanta, Constanta
azi 00:27
Vand teren Aninoasa Jud Dambovita
Vând teren in Aninoasa, județ Dâmbovița în suprafață de 9140 mp intravilan + extravilan. Terenul este situat între case într-o zonă superbă de deal, aproape de padure și la 6 km de municipiul Târgoviște. Drum asfaltat și toate utilitățile la proprietate: curent, gaze, apă, canalizare, internet etc. ...
9,140 m2
Aninoasa, Dambovita
azi 00:27
Vanzare vila Costinesti
Vând vilă în Schitu-Costinesti, P+E+M. Are 20 camere de închiriat, fiecare prevăzută cu baie proprie. În cameră se află mobilier (pat dublu în unele camere, pat dublu+pat simplu în alte camere, dulap de haine, masă), minibar, televizor. Incălzirea se face cu panouri solare, care pot fi si conectate ...
774 EUR/m2 | 711 m2
Costinesti, Constanta
azi 00:27
Teren Intravilan - 681 mp - in Copou, zona Viticultori
Recapitulare detalii teren: Suprafață: 681 mp Deschidere la drum: 20m - se vede si in schita Utilitățile : Da, în apropiere Avem un Certificat de urbanism valabil pentru informare Vedere panoramică asupra zonei Zonă liniștită, ideală pentru investitie, relaxare și locuit. Contact: doar whatsapp Persoană ...
681 m2
Copou, Iasi, Iasi
azi 00:26
Cedez concesionare loc de veci in cimitirul central Bacau
Loc de veci cu bordura de ciment și gărduț
Bacau, Bacau
azi 00:26
Inchiriez loc de parcare acoperit, Racadau, Magnolia, rezidential
Inhiriez loc de parcare acoperit, in complex rezidential, protejat de intemperii, ploaie, soare ninsoare. Locul de parcare este in Brasov, zona Racadau, Magnolia, cu acces auto din strada Carpatilor sau b-dul Muncii. Accesul se face printr-o bariera, pozitionata la circa 10 m de loc parcare. zero, ...
13 m2
Racadau, Brasov, Brasov
azi 00:26
vand casa timpuri noi 250 metri cu teren 500 metri deschidere 15 metri la 500000 euro
vand casa timpuri noi 250 metri cu teren 500 metri deschidere 15 metri la 500000 euro, Se pot construi s+p+2+3r
1938 EUR/m2 | 258 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 00:23
Vând casă
Vând casă 3 camere,bucătărie, baie, 2 debarale,terasă mare,garaj, beci Utilități curent,apa, canalizare, gaz,centrala pe gaz. Casa izolată, vopsită, pavaj curte,teren 9 ari. Strada asfaltata
1350 EUR/m2 | 100 m2
Botiz, Satu Mare
azi 00:23
For rent !Chirie 3 cam smart lux NUFĂRUL ARENA
Chirie apartam 3 cam renovat format din 2 dormitoare living generos cu bucatarie separata terasa mobilata utilata loc de luat masa in curte plus spatii de depozitare situate residential WESST NUFARUL pret plus depozit o luna call or what's app
1 m2
Oradea, Bihor
azi 00:22
For rent! Chirie apartam 2 cam lux NUFĂRUL RESIDENCE
Chirie apartamente 2 camere smart lux mobilat cu toate utilitatile format din living plus dormito parcare auto diferite cartiere residentiale Universitatii Onestilor pret plus depozit call or WhatsApp
55 m2
Oradea, Bihor
azi 00:22
vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 mp deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp
vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 m deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp se pot construi 18000 metri un număr de 180 apartamente la 500 metri de metrou
10,000 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 00:22
Vand apartam 2 camere smart lux UNIVERSITATII RESIDENTIAL
Vand apartam 2 cam smart nou semidecomandat cu dormitor si living bucatarie open space termopan și usa de siguranță zona residence ARED Universitatii Acte in regula accept credit info call or whatsapp
2036 EUR/m2 | 55 m2
Oradea, Bihor
azi 00:22
hotel mamaia Constanța 120 camere restaurant piscina si plaja la mare 7.777.777 euro telefon WhatsAp
hotel mamaia Constanța 120 camere restaurant piscina si plaja la mare 5.777.777 euro telefon WhatsApp +40724180018 +40741112600
963 EUR/m2 | 6,000 m2
Mamaia, Constanta
azi 00:22
Teren 9 ha cu deschidere la E85
Ofer spre vânzare teren agricol în suprafață de 9 hectare (90.000 mp), situat între Bizighești si Garoafa, județul Vrancea, cu deschidere directă la E85 una dintre cele mai circulate artere rutiere din România. Poziția excelentă oferă un potențial ridicat pentru investiții, fiind ideal pentru: ...
90 m2
Bizighesti, Vrancea
azi 00:21
teren de vanzare
vând 2 terenuri ileana de calarasi 1 de 1000mp 8000 euro terenul si unul de 5000 care se poate si parcela 40000 euro Acte la zi. Fără utilități
1,000 m2
Ileana, Calarasi
azi 00:21
Dau in chirie garsoniera zona Sagului
Dau in chirie garsoniera zona Sagului , fosta uscatorie , bloc de aprtamente , 17 mp2 Pret 200 de euro pe luna + garantia 200 de euro. Incalzirea toata electrica. Aprope de linia lui 9 si de sensul giratoriu resitei
17 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 00:21
Vând apartament cu doua camere
Apartamentul are 52 metri pătrați, două balcoane din care unul este închis, parchet din stejar, gresie în băi, jaluzele din lemn, instalatie alarmă, parcare plătită în acest an, mobilat parțial ( sufragerie). Este situat in Ampoi 3 la etajul 3.
1337 EUR/m2 | 52 m2
Ampoi 3, Alba Iulia, Alba
azi 00:19
Vand terenuri intravilan 6400mp
Vând 2 terenuri intravilan in com. Bărăganul, jud. Brăila. Ideal pentru a construi o casa, grădinărit sau solarii: - Primul teren de 3300 m2 - Al doilea vizavi de 3100 m2 Total suprafață: 6400 m2 Terenurile sunt separate de un drum pe unde trec numai oamenii.