Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan -Domnesti Ilfov-proprietar
2
15

Teren intravilan -Domnesti Ilfov-proprietar

Direct proprietar vand 6 loturi teren, localitatea Domnesti. Suprafata lot 600m-cadastrat si intabulat fiecare lot Pret 25000eur lot

Domnesti, Ilfov

Promovat
Casa cu garaj dublu in Dumbravita
18
3

Casa cu garaj dublu in Dumbravita

Agentia imobiliara CAT ESTATE va propune pentru inchiriere in Dumbravita care se afla in curs de amenajare casa dispune de garaj dublu in spate casa este structurat dupa cum urmeaza PARTER -Living -Bucatarie -Birou -Baie cu cabina de dus -Camera tehnica -Terasa ETAJ -2 dormitoare mobilate cu balcon -Dormitor ...

150 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
PROPRIETAR inchiriez 2 camere decomandat Dorobanti Amman nr.4
10

Proprietar inchiriez apartament doua camere decomandat, Dorobanti, str. Amman nr.4, etaj 7, vedere libera. Complet mobilat si utilat, recent zugravit. Nu colaborez cu agentii.

40 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, parter, Circumvalațiunii
10

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Teren de vanzare
10
8

Teren de vanzare

Vand teren intravilan,in Husi, str.Ana Ipatescu, nr.182. Suprafata: 1186mp. Pomi fructiferi-meri,ciresi,nectarini,gutui,ciresi amari,piersici,caisi,pruni,peri,nuci. Vie nobila=140 butuci. Utilitati:-apa curenta si apa din fantana cu hidrofor; -canalizare; -curent; ...

Husi, Vaslui

Promovat
Duplex de vanzare in Dumbravita
17

Duplex de vanzare in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera cf 1 Micalaca
4

Garsoniera cf 1 Micalaca

Închiriez garsonieră confort 1 situata in Micalaca strada Abrud la etaj 1 mobilată și utilată.

30 m2

Arad, Arad

Vinzare apartanent 2 cam.
10
2

Vinzare apartanent 2 cam.

Apartament 2 camere decomandat pe 2 parti etaj2.. Suprafata utila de 55m2,centrala propie pe gaz.aer conditionat. geamuri termopane,pivnita la demisol,loc de parcare in fata,spatiu verde in spate (gradina). Se vinde mobilat pret 63000 eur sau se poate da la schimb cu aprtament in Timisiara in zona ...

1145 EUR/m2 | 55 m2

Buzias, Timis

Apartament de inchiriat
8
2

Apartament de inchiriat

Apartament de inchiriat pt .cabinet ,spatiu comercial ... cu putine inbunatatiri ..cartier Traian,str. Traian bl. A1 Et. parter ,aproape de liceu si de Spitalul Calafat. pentru mai multe informatii sunati la nr. tel .

40 m2

Calafat, Dolj

Casa de vanzare cu teren 2

Casa de vanzare cu teren

Vand casa cu teren in localitatea Cazasu jud.Braila.Suprafata totala 1923 mp. pret 80000 Eur .

Cazasu, Braila

Vând casă în Baia Mare.
6
9

Vând casă în Baia Mare.

Vând casă pe strada Banului nr 2. Zona foarte bună . Compusă din: - 2 camere - bucătărie - cămară - baie - hol Suprafață totală 267 mp din care 91 suprafață locuibilă. 130000 EURO

1429 EUR/m2 | 91 m2

Baia Mare, Maramures

Vând garsonieră sau schimb cu apartament sau casa plus diferenta in Buzau 4

Vând garsonieră sau schimb cu apartament sau casa plus diferenta in Buzau

Garsonieră confort 1, etajul 10 in micro 3 , spațioasă,, utilată, mobilată la cheie,shopping citty,școală, grădiniță,cămin,magazine la 2 minute .Alte informații la telefon .Rog seriozitate.

1406 EUR/m2 | 32 m2

Micro 3, Buzau, Buzau

Teren Hamba 31

Teren Hamba

Vând teren, în sat Hamba, diverse poziții, pretabil construcție casă sau cabană.

Hamba, Sibiu

inchiriez ap.decomandat 2 camere ,renovat , mobilat ,bl.reabilitat 8 et
6

ap.renovat si mobilat ,gresie ,faianta ,vopsea lavabila, termopane ,bucatarie aragaz ,frigider ,masina spalat , aer conditionat , aflat in spatele pietii Trapezului ,langa statia de metrou 1 Decembrie

Piata Trapezului ,statia de metrou 1 Decembrie ,sensul spre mare ., Sector 3, Bucuresti

Teren 536 mp intravilan în Șimian
6

Teren 536 mp intravilan în Șimian

Teren 536 mp intravilan în Comuna Simian, Calea Hinovei, situat în spatele Pimăriei Comunei Șimian, La Dunăre, asfaltat la Sud, cu o deschidere de 28 m la sud. Unic proprietar, dețin cadastru 59961 și toate actele necesare pentru vânzare. Accesul la utilități (apa, curent, gaz) este în imediata apropriere ...

536 m2

Simian, Mehedinti

Apartament de vanzare 4 camere Caracal 2

Apartament de vanzare 4 camere Caracal

Bună ziua! Propietar, vând apartament în Caracal, județul Olt, 4 camere,2 băi, decomandat,două balcoane, vedere pe față cât și pe spatele blocului,et.2, cu suprafața de 90 mp utili.Apartamentul se află în zona ultracentrală, lângă blocul Turn.Dispune de termopane și centrală termică.Se vinde cu sau fără ...

1000 EUR/m2 | 90 m2

Caracal, Olt

Teren de vanzare

Teren de vanzare

Vând teren in Blidari lângă pensiunea Lostrița, 600 mp. Preț 36 000 euro. Tel

Baia Mare, Maramures

Teren de vinzare
2
1

Teren de vinzare

Primul teren pe albia Riul Alb în localitatea Coroiești de 450 mp cu drum de acces și posibilitate de racord la electricitate , apa și gaz. Al doilea teren tot pe albia riului 2000 mp amonte de sat la aproximativ 300 m cu drum de acces.

450 m2

Coroiesti, Hunedoara

Vand locuri de veci

Vand locuri de veci

Vand doua locuri de veci duble in cavoul familiei din Cimitirul Sfanta Vineri - Bucuresti. Locurile nu contin oseminte. Cavoul se afla foarte aproape de intrare.

Sector 1, Bucuresti

Teren intravilan Mamaia sat Navodari 1000m de vinzare
2
1

Teren intravilan Mamaia sat Navodari 1000m de vinzare

Persoana fizica vind teren intravilan 1000m in zona Mamaia sat Navodari. Pret 200 de mii negociabil.

1,000 m2

Navodari, Constanta

Închiriez apartament
4
7

Închiriez apartament

Închiriezapartament complet utilat.Acesta se află în Burdujeni str.Calea Unirii nr.35 N. Relații la telefon

65 m2

Burdujeni, Suceava, Suceava

Simila teren intravilan
4

Simila teren intravilan

vindem la Simila 4 loturi de teren intravilan .preț 25000 e lotul ..fiecare lot are deschiderea de 18ml la drum.

3,000 m2

Simila, Vaslui

Vand urgent casa in Cozia, jud. Iasi
9
3

Vand urgent casa in Cozia, jud. Iasi

Vand casa in satul Cozia, comuna Costuleni, jud Iasi. Suprafata 435 mp. 25000 euro negociabil. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la nr.

57 EUR/m2 | 435 m2

Cozia, Iasi

Apartament 2 camere de închiriat
3

Apartament 2 camere de închiriat

Se închiriază pe regim hotelier, 2 camere, utilat,parter,aer condiționat.

40 m2

Financiar , Slatina, Olt

Casă nouă de vânzare - persoana fizica, fara TVA pentru cumparator
10
2

Casa este amplasata într-o zona exclusiv de case din zona Palazu Mare, Elvila - la 3 minute de Carrefour TOM. Casa are deschidere pe colt, curte pe 3 laturi si este cuplata pe o latura, cu 2 locuri de parcare amenajate. Teren 200 mp | 99 mp utili | 2 locuri de parcare Compartimentare: Parter: Living ...

2990 EUR/m2 | 100 m2

Elvila, Constanta, Constanta

Teren agricol extravilan

Teren agricol extravilan

Vând 2,14 ha teren agricol în județul Teleorman comuna Slobozia Mândra dețin cadastru și intabulare, preț 6000 euro ha, telefon

20,114 m2

Slobozia Mandra, Teleorman

Teren Cabana - Casă de Vacanță
2
16

Teren Cabana - Casă de Vacanță

Teren extravilan de vanzare zona Vulcan, Colonia 1 Mai. Suprafață totală: 500 MP ( 448 mp + 52 mp drum servitute ). Acesul la teren se face direct din DJ 111 ( Vulcan - Colonia 1 Mai ) Este o zonă liniștită cu acces facil. Ideal pentru cabana, casa de vacanta, gradina sau o investiție într-o zonă ...

500 m2

Vulcan, Brasov

Teren 700mp Mereni de sus Teleorman
3
7

Teren 700mp Mereni de sus Teleorman

Comuna Mereni de Sus, Teleorman la 55 km de București, la 10 km de Oras Videle, împrejmuit, apa.toate actele pe teren se afla o fundație. Apropiere de centrul. Magazin.intre case.. .pret 8