Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Caut colegi de apartament, bloc linistit + schita apartament(e ultima poza)
7

Caut colegi colege in Brasov, cartierul scriitorilor (3 cam decomandat, 2 bai, o parcare, et 1). E genul de cartier in care poti face cumparaturile in pijamale ca langa bloc sunt 3 magazine, dentist, frizer, service pc, florarie etc. E la 15 min de mers pe jos de Afi. Centrala noua si aer conditionat ...

90 m2

Scriitorilor, Brasov, Brasov

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere de închiriat- Mihai Viteazu Sibiu
10
4

Apartament cu 3 camere de închiriat- Mihai Viteazu Sibiu

Salutare. Locul unde ne-a fost nouă "acasă" îl transformăm într-un "acasă" pentru cine simte că i se potrivește. Recunoaștem...ne despărțim cu greu de el, din acest considerent este la prima închiriere. Ce oferim? Un apartament cu 3 camere (2 dormitoare, 1 living, 1 bucătărie, 1 baie și o pivniță) ...

70 m2

Mihai+Viteazu, Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament etaj 2 , cu doua camere
8
5

Apartament etaj 2 , cu doua camere

PROPRIETAR - Vand apartament cu doua camere semidecomandat , in Lugoj , Micro 1 , Aleea Castanilor , etaj 2 din 4 . Bloc de caramida izolat la exterior. Centrala termica , senzor de gaz , usa metalica , ferestre termopan. Baie cu vana si geam exterior. Instalatia electrica refacuta in hol , baie si ...

Lugoj, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând Teren intravilan
3
6

Vând Teren intravilan

Terenul este situat in comuna Pericei, Jud. Sălaj, Strada Got. Terenul are o suprafața de 15 arii. Front stradal 18m.Acess la apa, canal,gaz și drum asfaltat. Pentru mai multe informatii va rog sa sunati.

1,500 m2

Pericei, Salaj

Proprietar vand Casa Dorobanti Radu Beller
6
4

Proprietar vand Casa Dorobanti Radu Beller

Apartament 3 camere de vânzare Dorobanți, zona Radu Beller Vânzare apartament situat la parter, într-una dintre cele mai căutate zone din București Dorobanți, în apropiere de Radu Beller. Imobilul este compus din 3 camere, hol, bucătărie și baie, având o suprafață utilă de 49 mp. În plus, beneficiază ...

48 m2

Dorobanti, Sector 1, Bucuresti

OCAZIE! BI 2018 str. Pepinierei 1 Cam-10mp cu baie, mob-utilat
4
10

trimiteți mesaj ... Va prezentam o oportunitate de achiziție a unei camere de 10 mp cu baie în dotare,mobilata,situata la demisolul unui bloc nou din 2018 aflat în capat CUG pe str Pepinierei din Valea Adanca. Camera dispune de contorizare separata la curent și apa și este dotata cu wc și chiuveta cu ...

1650 EUR/m2 | 10 m2

Iasi, Iasi

Vând garsonieră cf 3 Mănăștur
3

Vând garsonieră cf 3 Mănăștur

Pf vând garsonieră cf 3 Mănăștur, preț 40000 euro negociabil. Pt informații sunați vă rog la nr de telefon .

3636 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

VAND Teren intravilan Sat Hagiesti Comuna Sinesti
7
12

VAND Teren intravilan Sat Hagiesti Comuna Sinesti

Vand teren intravilan 1500 mp, racordat la reteaua electrica, imprejmuit cu gard, cu casuta de 12 mp care contine si beci, cu put 40 m adancime si pompa submersibila, bazin apa 1000 litri, instalatie udare cu programator, instalatie de tevi sub pamant cu 5 guri de udare. Terenul contine livada de 50 ...

Hagiesti, Ialomita

Teren Scheia - Suceava 8,6 ari
8
3

Teren Scheia - Suceava 8,6 ari

De vânzare 8,6 ari de teren situat în intravilanul comunei Șcheia, înscris în Cartea funciară nr.41684 a U.A.T. Scheia,utilitati la limita terenului (gaz,curent). Zona este în plină dezvoltare, așezarea terenului cu panta în partea din capăt a proprietății favorizează construcția unei case astfel încât ...

9 m2

Suceava, Suceava

Complex Rezidential Case zona Metro
8
35

Complex Rezidential Case zona Metro

Va prezentam noul proiect rezidential dezvoltat de Arcada Company si localizat in zona Metro, str. Energiei (strada asfaltata). Este locul pe care il cauti pentru a te retrage din agitatia orasului, un loc sigur si confortabil pe care il vei putea numi cu adevarat "Acasa". Ansamblul rezidential este ...

938 EUR/m2 | 160 m2

Galati, Galati

* URGENT* Vând garsonieră 20.000 Euro 16

* URGENT* Vând garsonieră 20.000 Euro

Vând garsonieră Amurgului - Parter , cameră+bucătărie+baie : Centrală Gaz + Calorifere Bucătărie Baie Cameră + Hotă + Termopan + Contor Gaze + Contor Apă + Contor Energie Electrică + Ușă Metalică-intrare , Ușă Baie , Ușă Bucătărie . Str : Amurgului ; Sector 5 ; Bucuresti ) - -

1176 EUR/m2 | 17 m2

Sector 5, Bucuresti

Teren in Bariera  cartier Crang 6

Teren in Bariera cartier Crang

Vând teren cu suprafața de 500 mp, în cartierul Crâng, în spate la Pensiunea Sandra. Menționez ca nu este racordat la utilități, acestea sunt în apropiere. Dețin 2 parcele alăturate fiecare de 500 mp - schimb ambele cu apartament +diferenta Preț bucata 22.000 euro sau ambele 40.000 euro

500 m2

Barlad, Vaslui

Teren de vanzare Lumina(2 Loturi de 250 mp)
9
19

Teren de vanzare Lumina(2 Loturi de 250 mp)

Vand 2 loturi de teren teren in suprafață de 250 de mp fiecare, ideal pentru constructie a doua imobile. Deschiderea este de 24,48 front stradal și 21.25 adâncimea terenului. Utilitățile sunt la strada( curent electric, apa, gaze )Dețin act de proprietate, cadastru, intabulare și certificat de urbanism ...

500 m2

Lumina, Constanta

Persoana fizica, vand teren intravilan 3000mp Loc. Sambateni Jud. Arad
6

Persoana FIZICA, vand teren intravilan cu o suprafata totala de 3000mp si un front stradal de 48m. Terenul se afla situat in localitatea Sambateni, din judetul Arad. Schita cadastrala a parcelei a fost actualizata, finalizata in data de 09.2022 Posibilitate de racordare la utilitati foarte usoara, acestea ...

3,000 m2

Arad, Arad

Teren intravilan de vânzare   1.800 mp + casă demolabilă   Sat Ciorani, comuna Belcești,județul Iași
6
1

Teren intravilan de vânzare 1.800 mp + casă demolabilă Sat Ciorani, comuna Belcești,județul Iași

Se vinde teren intravilan cu suprafața de aproximativ 1.800 mp, situat în satul Ciorani, comuna Belcești, județul Iași. Proprietatea beneficiază de acces facil la drum, într-o zonă liniștită, ideală pentru construcția unei case, gospodării sau investiție pe termen lung. Pe teren se află o casă veche ...

250 EUR/m2 | 60 m2

Belcesti, Iasi

Teren intravilan loc.Corbu Jud Constanta
4
4

Teren intravilan loc.Corbu Jud Constanta

De vânzare teren intravilan situat in loc.Corbu, Jud. Constanta, aproape de plaja Corbu și de campingul Teepee Corbu (parcela A579 20) în suprafață de 507mp, cu deschidere 23,57ml. Preț 45000euro. Pentru mai multe detalii tel.

Corbu, Constanta

Vânzare teren intravilan, Tâncăbeşti-Ilfov, 1207mp pe DN1
3

Vânzare teren intravilan, Tâncăbeşti-Ilfov, 1207mp pe DN1

Vând teren intravilan Tâncăbeşti-Ilfov, 1207 mp, pe DN1, cu deschidere 18,6 m, cu casă 81 mp; - 18,6 m x 71,7 m; - interior localitate; - curent, apă, gaze; - gard nou prefabricate, cu poartă metalică la DN1; - preţ 90 euro mp negociabil.

Tancabesti, Ilfov

Proprietar inchiriez birou 90 mp
10
8

Proprietar inchiriez birou 90 mp

Proprietar inchiriez birou 90 mp , situat la demisol. Va fi nemobilat. Intrarea se face direct din strada. Spatiul are patru incaperi, grup sanitar, Este dotat cu contoare pentru toate utilitatile..Se inchiriaza la 450 euro luna. Infomatii suplimentare doar la la telefon .

90 m2

BARNUTIU, Timisoara, Timis

Vand casa in Zalau
9
6

Vand casa in Zalau

Se vinde casă situată în municipiul Zalău, într-o zonă liniștită și accesibilă, ideală pentru locuit, pe strada Poet Andrei Muresanu. Pret: 135.000 EUR Suprafață teren: 4 arii 200 in total Suprafață utilă casă: 90 mp Compartimentare: 2 camere spațioase, hol, bucătărie, baie, antreu, cămară, beci. În ...

1500 EUR/m2 | 90 m2

Zalau, Salaj

Teren de vanzare Bucuresti Intravilan - Strada Tepes Voda 124
2

Se vinde teren intravilan situat in Sector 2, Bucuresti, pe strada Tepes Voda nr. 124. Terenul are acces direct din strada si beneficiaza de toate utilitatile: apa, canalizare, gaze si curent electric trifazic (380V). Deschiderea la strada este de 11,85 metri. Pe teren se afla doua constructii vechi, ...

354 m2

Sector 3, Bucuresti

Vind inchiriez teren aproape de Vama Albita
7

Vind inchiriez teren aproape de Vama Albita

Vind inchiriez 1 2 ha teren -jumate ha-extravilan zona com Drinceni,la sos principala Iasi-vama Albita(pe teren se afla o veche instalatie de scurgere a apei-canal care loate fi astupat,posibilitate includere in intravilan,la 4 km distanta de vama Albita,pretabil pt spalatorie auto,peco statie de incarcare ...

5,000 m2

Dranceni, Vaslui

Teren agricol extravilan de vanzare, Corabia, jud. Olt 6

Teren agricol extravilan de vanzare, Corabia, jud. Olt

Teren agricol extravilan, 18000mp(comasa)t, cultivat de SOCIETATE AGRICOLA DUNAREA, str. Gheorghe Doja, nr. 3, Corabia, jud.Olt

18,000 m2

Corabia port la Dunare, Olt

Vand teren intravilan
10
37

Vand teren intravilan

Teren intravilan cu destinatie rezidentiala, 4614 mp, in Valea Romanestilor, la 2 Km de de centrul orasului Campulung Arges cu deschiderea la strada 64m, conducta de apa trece prin fata terenului, stalp de curent 380 v la limita de proprietate, cablu tv., vecini stanga, dreapta, pretabil constructie ...