Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + balcon tip logie), poziționat pe colț, cu lumină naturală pe tot ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare teren Intravilan ,oportunitate de Investitie
9
16

Vanzare teren Intravilan ,oportunitate de Investitie

Vand teren intravilan cu deschidere la doua strazi,utilitati langa,intre vile aproape de drumul national,investitie sigura,posibilitate de departajare in doua loturi de case,la 20 de km de Constanta.Am proiect si autorizatie. Doar 2 km pana la mare si lacul Techirghiol,si centrul Statiunii Techirghiol Autorizatie ...

400 m2

Techirghiol, Constanta

Promovat
Încheierea garsonieră
9

Încheierea garsonieră

Persoana fizică închiriez garsonieră 21 mp, situată în Sibiu, str. Oțelarilor, nr.64, et.1, ap.19. Garsoniere este amenajată modern, cu mașină de spălat haine cu uscător, cuptor, plită, cuptor cu microunde, hotă, televizor etc. Un loc de parcare sub geam. Blocul are lift și este nou.

21 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Casa  in Dumbravita
12

Casa in Dumbravita

Agentia imobiliara CAT Estate va propune catre inchiriere o casa superba situata in Dumbravita Casa dispune de o suprafata generoasa de 140 mp fiind compartimentata astfel: -Living spatios cu bucatarie openspace -2 bai -3 dormitoare -dressing -camera tehnica Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul ...

145 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Ludești, județ Hunedoara

Teren Ludești, județ Hunedoara

Vănd teren pentru casă pensiune Ludești, lângă utilități Energie Electrică și Apă, 1231 metrii pătrați preț 16 euro pe metru pătrat,

1,231 m2

Ludestii de Jos, Hunedoara

De vanzare apartament 2 camere Kaufland Vlaicu
5
4

De vanzare apartament 2 camere Kaufland Vlaicu

De vanzare ap de 2 camere situat,69 m2 constuit, pe strada Hateg in spate la Kaufland Vlaicu ,pozitie Parter din 4 etaje,zona foarte linistita cu spatii verzi si aproape de toate necesitatiile Apartamentul este renovat instalatii sanitare refacute,parchet masiv restaurat,centrala ,geamuri termopane , ...

1275 EUR/m2 | 60 m2

Arad, Arad

De inchiriat Zona 0 Spatiu Comercial   Hala   Showroom   Spatiu Depozitare
6
3

De inchiriat Zona 0 Spatiu Comercial Hala Showroom Spatiu Depozitare

SE INCHIRIAZA: Spatiu Comercial Hala Showroom Spatiu Depozitare. LOCALIZARE: Cladirea este situata in zona centrala cu vad comercial mare, perfect pentru orice tip de activitate, fiind vis-a-vis de Shopping City Ramnicu Valcea ( zona cu dezvoltare imobiliara ridicata, sunt aprobate spre construire ...

420 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Teren ferma, langa ERBALACT Nucet, Dambovita
1
2

Teren ferma, langa ERBALACT Nucet, Dambovita

9195 mp, ideal ferma, langa S.C. Erbalact S.R.L. Nucet, Dambovita, asezat pe malul raului Ilfov, langa padure si manastire Nucet; utilitati: electricitatea, gaze, apa, pret negociabil, suprafata totala: 9195

9,195 m2

Nucet, Dambovita

Terenuri vanzare Nucet. Dambovita
1
1

Terenuri vanzare Nucet. Dambovita

4129 mp, 2500 mp, 5000 mp, ideal culturi agricole, 5,5 EUR/mp, pret negociabil, terenurile se vand separat sau impreuna, suprafata totala: 11629, Front stradal: 50

11,629 m2

Nucet, Dambovita

Teren zona Trafo

Teren zona Trafo

Vand teren extravilan in suprafata de 4004 mp situat in Filiasi, T 18, P 24 zona Trafo , avand o deschidere 9,5 m la DN 66 . Pt mai multe detalii- Telefon- .

Filiasi, Dolj

Promovat
 apartament de inchiriat
5

apartament de inchiriat

Proprietar, închiriez apartament cu doua camere, decomandat, mobilat și utilat, zona soarelui. Preț 370 plus garanție.

60 m2

Timisoara, Timis

Terenuri agricol Nucet. Dambovita 5

Terenuri agricol Nucet. Dambovita

2500 mp, langa paraul Ilfov, ideal culturi agricole, pret negociabil, suprafata totala: 2500

2,500 m2

Nucet, Dambovita

Teren Pitesti casa/complex turistic 5

Teren Pitesti casa/complex turistic

2226 mp, 8443 mp, ideal casa vacanta/pensiune/complex turistic, asezat pe deal, cu deschidere mare la izvor si padure, utilitati: electricitate, apa, situat la 30 km de Pitesti si A1, pret negociabil, terenurile se vand separat sau impreuna, suprafata totala: 10669

10,669 m2

Pitesti, Arges

Teren intravilan de vânzare!
1

Teren intravilan de vânzare!

Vând teren intravilan 30 ari in sat Blânzi, comuna Corod, județul. Galați, terenul este situat la strada principala care duce spre sat Carapcesti in apropiere de iaz si are ieșire la parau. Este potrivit pentru construcție casa, fiind situat într-un cartier de tineret.

3,000 m2

Corod, Galati

Garsoniera de vanzare Marghita
8

Garsoniera de vanzare Marghita

Descriere Garsoniera de vanzare Marghita! Str. Garoafei, nr.1, etajul 4! Este situata in apropierea strandul vechi.Lângă clădire se află un magazin mint, cabinet stomatologic și coafor. Nr.tel:

1000 EUR/m2 | 25 m2

Marghita, Bihor

Teren Mociu, Ghirisu Roman
1
9

Teren Mociu, Ghirisu Roman

Vand doua terenuri in comuna Mociu sat Ghirisul Roman : Fanate 5800 mp ( 6 euro mp ) Pământul Fanate are următoarele facilitați : -Drum pietruit -Iluminat public -La momentul actual se introduce rețeaua de apa -Rețea electrică : trifazat Razoare 5800 mp ( 2 euro mp ) Terenurile detin CF Pentru ...

Ghirisu Roman, Cluj

Vand 3 camere  etaj 2 simplu 63000  euro
10
29

Vand 3 camere etaj 2 simplu 63000 euro

va propun spre vanzare 3 camere semidecomandate in zona micro 19 Prețul este de 63000 euro Nicoleta Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

940 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat
10
201

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat

Alex si Nyky Imobiliare va propune pentru inchiriere un apartament situat in Galati,zona centrală Apartamentul are termopan,centrala si se va inchiria mobilat si utilat complet. Pozitionarea blocului va permite acces rapid la statii bus,scoala, piata,spital, supermarket, farmacii si alte puncte de interes. Pret ...

50 m2

Galati, Galati

Teren Mosnita (exact pe drumul Boilor) de la Proprietar pt DUPLEX
4
9

Proprietar, vand 3 Parcele de teren pentru proiect de duplex situat in Mosnita Noua, in imediata apropiere a Timisoarei, la 3.5 km de oras, pe strada Gurghiu, exact pe drumul Boilor. Suprafata este de 600 mp, 687 mp si 619mp cu un front stradal de 21,35 m, 23.3 m si 21.35m. Terenul este pe strada GURGHIU. ...

Mosnita Veche, Timis

Teren constructie casa 8

Teren constructie casa

Se vinde Teren apt pt. orice tip de constructie.Zona noua.Utilitati in apropiere.Util pt proprietarii de mașini de mare tonaj ,sau tiruri.Zona de parcare.

960 m2

Capatanesti, Buzau

Vand apartament 2 camere
6
48

Vand apartament 2 camere

Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1073 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg
1
37

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg

VA PROPUN SPRE VANZARE 2 CAMERE SITUATE IN Micro 21 APROAPE DE PIATA, SCOLI, GRADINITE MARKETURI .PRETUL ESTE DE 44900 EURO NEG REL LA TEL

847 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Închiriez apartament   mobilat
10
118

Închiriez apartament mobilat

Va propun spre inchiriere o imonil mobilat si utilat in micro 17 Pret 2000 lei luna Este situat in zona linistita, stradal, in apropiere de piata, scoala, liceu si este dotat cu centrala termica, bransament individual de apa, izolatie termica. Rel la tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte ...

60 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere Calea București-Rotonda str.Nanterre
10
23

Apartament 3 camere Calea București-Rotonda str.Nanterre

Apartament cu 3 camere decomandate,intr-o zonă foarte bună, 68 mp, construit pe cadre din beton și zidărie din cărămidă, etaj 2 . Apartamentul are 2 balcoane. Zonă centrală, la câteva minute de centrul Craiovei, strada Nanterre, școlile 22 și 24 în vecinătate, ideal pentru familiile cu copii, dar și ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

Craiova, Dolj

Salvează căutarea