Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand apartament in Beius
5

Vand apartament in Beius

Apartament 2 camere de vânzare Beiuș Se oferă spre vânzare apartament decomandat, situat în localitatea Beiuș, la etajul 2 din 2. Compartimentare: - dormitor - living - baie - bucătărie spațioasă - cămară Dotări și avantaje: - geamuri termopan - încălzire geotermală - loc de parcare inclus - ...

1250 EUR/m2 | 56 m2

Beius, Bihor

Promovat
inchiriez garsoniera
5

inchiriez garsoniera

inchiriez garsoniera i zona liceului eminescu

27 m2

Botosani, Botosani

Promovat
ÎNCHIRIEZ laborator cofetărie   producție alimentară, 80 mp   complet amenajat   Coiciu, Constanța
8
1

ÎNCHIRIEZ laborator cofetărie producție alimentară, 80 mp complet amenajat Coiciu, Constanța

Spațiu comercial stradal, cu vizibilitate buna. Spațiul a funcționat mai mulți ani ca laborator de cofetărie și se predă amenajat pentru activitate alimentară, cu dotările existente: vitrine, cuptoare, mese de lucru, frigidere, mobilier și compartimentare specifică fluxului alimentar. Compartimentare: ...

80 m2

Coiciu, Constanta, Constanta

Promovat
Spațiu comercial productie birouri 23 august, garii catelu, republica, laminor
5
1

Se închiriază spatiu comercial, birouri, producție, nou renovat , situată în București, zona Republica Strada Lupsanu nr. 3-7, ideală pentru birou, spatiu comercial, atelier sau mică producție. Caracteristici Suprafață: 157 mp Compartimentat 4 camere 2 băi ...

157 m2

23 August, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa 3 camere zona Damaroaia
18
11

Casa 3 camere zona Damaroaia

DE VÂNZARE casă cu 3 camere,locuibilla, in zona Dămăroaia-Bucureștii Noi, constructie caramida, an 1922, modernizata treptat in ultimii 10 ani. 3 camere mari, spatioase, plus o pivnita care se poate folosi drept camera sau spatiu depozitare. Suprafata totala 174mp, suprafata utila Spatiu sanitar cu ...

1786 EUR/m2 | 84 m2

Damaroaia, Sector 1, Bucuresti

Vând teren intravilan Parța - 2574 mp
10
12

Vând teren intravilan Parța - 2574 mp

Vând teren intravilan cu o suprafața totala de 2574 mp, in comuna Parța, județul Timiș - la 14 km vest de Timișoara (ieșirea pe Calea Șagului) Terenul este proprietate personala, liber de orice sancțiuni/dispute etc, acte in regula etc (fisa fiscala in 5 minute) Suprafața terenului pe care o dețin ...

Parta, Timis

Casa si teren Comuna Fagetelu
10
49

Casa si teren Comuna Fagetelu

Casa cu teren curte intravilan 1280 mp + teren gradina 6471mp, în comuna Fagetelu, Sat Isaci, județ Olt. Curentul electric este tras in casa, apa potabila in curte cu contorizare. Casa este batraneasca,( anul 1950),are 3 camere,construita din lemn + paianta. Terenul este drept,gradina in continuarea ...

14 EUR/m2 | 1,280 m2

Fagetelu, Olt

Teren cu doua corpuri casa - 35500 eur
10
7

Teren cu doua corpuri casa - 35500 eur

35.500 eur ******* De vanzare proprietate situata in sat Razoarele- comuna Ileana judetul Calarasi-acte la zi la 50 km distanta din Bucuresti, Acces facil A2 si DN3. -200 m fata de salba lacuri si zona pescuit - teren intravilan 1485 mp -sol calitativ excelent pt legume -1 corp casa batraneasca foarte ...

24 EUR/m2 | 1,485 m2

Razoarele, Calarasi

 !! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere   RESITA 64

!! 33000 euro!! Confort 1,Apartament 2 camere RESITA

Apartament 2 camere , confort 1 semidecomandat ,zonă bună Centrală termică, calorifere noi Instalație cupru gresie Geamuri termopan, podele laminate Cotorizare utilitati ușa metalica tel --zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

589 EUR/m2 | 56 m2

Resita, Caras-Severin

Teren Lidl Energia
2

Teren Lidl Energia

Teren Kamsas - LIDL Energia Constanta Vand teren 840 mp (compus din 2 parcele: 715 mp+125 mp, invecinate si cu hotar comun) in zona Kamsas Constanta, in spate LIDL Energia. Pret 277.200 eur sau echivalentul in lei la cursul BNR. Deschidere 36 m. Negociabil, schimb cu spatiu de depozitare, casa sau apartament ...

840 m2

Kamsas, Constanta, Constanta

Hală si  teren. vânzare.
10
9

Hală si teren. vânzare.

Hala aprox., 346mpc, teren 3024mp, zona Uricani, aproape de soseaua de centura, Parcul Industrial Miroslava, era-iasi.ro, stiintamiroslava.ro; - aprox. 346mpc hala (dintre care 20m*11m hala, iar diferenta sunt birouri si spatii adminsitrative), 3024mp teren (sau mai mult, dupa cererea cumparatorului), ...

559 EUR/m2 | 340 m2

Uricani, Iasi

Casa nouă în zona de deal
5
1

Casa nouă în zona de deal

Casă nouă de vânzare, 3 camere, baie, bucătărie, aproape gata, viitorul proprietar urmând doar să își aleagă gresia, faianță, parchetul, de 100 mp plus 17 mp terasa, cu 660 mp teren intravilan, la doar 19 km de Târgoviște, într-o zonă de deal superbă, în comuna Tatarani.

585 EUR/m2 | 100 m2

Tatarani, Dambovita

Vilă în Pitești,cartier Prundu Mic
10
15

Vilă în Pitești,cartier Prundu Mic

Proprietar vând vilă individuală din cărămidă porotherm de 30 cm,suprafață construită180 mp ,teren 450 mp,în Pitești,cartier Prundu Mic.Parter:1 bucătărie,1 dormitor,1 baie.Etaj:1 dormitor cu baie,2 dormitoare,1 baie,pod.Zonă de barbegue,cameră tehnică cu beci,puț forat la 66 mp,termopane ,gresie,faianță,parchet,încălzire ...

772 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita 32

!! 20990 euro !! Garsonieră amenajata, Resita

Garsonieră amenajata 1 camere, balcon încalzire cu centrala termică în condensare ,ușa metalică, geamuri termopan, gresie, faianță, podele laminate, uși de interior noi zugravit în lavabila Suprafața construită 30 mp.

30 m2

Resita, Caras-Severin

!!35000 euro !!  Apartament 2 camere Mobilat, -Resita 53

!!35000 euro !! Apartament 2 camere Mobilat, -Resita

Apartament 2 camere, confort 2, zonă bună Mobilat -usa noua la intrare contorizare utilități -centrala termica -calorifere noi -instalatie cupru -faianta -parchet

714 EUR/m2 | 49 m2

Resita, Caras-Severin

Vand casa in Zau de Campie jud.Mures
10
1

Vand casa in Zau de Campie jud.Mures

Vand casa 3 camere+bucatarie mare , bucatarie de vara,camara,baie,veranda,pod,beci,casa este din caramida pe fundatie din beton ,este in Loc. Zau de Campie Jud.Mures cu 33 ari teren langa casa. Casa este la soseaua principala(Str.Republicii nr.90),apa,canalizare,cablu-internet,gaz,curent,baie,Centrala ...

473 EUR/m2 | 110 m2

Zau de Campie, Mures

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat  Resita 48

!!!52000euro !!! Apartament 3 camere, confort 1,Mobilat Resita

,Apartament 3 camere confort 1, , suprafata 74 mp situat în zonă bună. Incalzire cu centrala termica usa noua la intrare geamuri termopan Gresie faianță Podele laminate ACTE LA ZI .

703 EUR/m2 | 74 m2

Resita, Caras-Severin

Teren intravilan Bițina-Ungureni
6
3

Teren intravilan Bițina-Ungureni

Teren intravilan 1735 mp in Bițina-Ungureni, intabulat, toate actele pregatite pentru vanzare. Situat la 30 km distanta de Bucuresti terenul este ideal pentru casa de vacanta, zona linistita, vecini ok, drum asfaltat la 300m, magazin in zona. Usor negociabil

1,735 m2

Bitina-Ungureni, Ialomita

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

PROPRIETAR vand duplex in Mosnita, locatie excelenta, toate utilitatile, finalizat
10
1

PROPRIETAR vând 1 2 duplex nou in Mosnita, cartier Serena 3, situat la 500 metri de noul LIDL de pe Drumul boilor. Regim de inaltime P+POD cu placa de beton. Suprafata utila 75 mp + terasa acoperita de 15 mp, teren 315 mp, front stradal 9 ml, acces auto. Constructie noua, finalizat în 2026, caramida ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Mosnita Veche, Timis

10
4

PROPRIETAR vand 1 2 duplex in Mosnita, cartier Serena 3, situat la 500 metri de noul LIDL de pe Drumul boilor. Regim de inaltime P+Pod cu placa de beton. Suprafata utila 75 mp + terasa acoperita de 15 mp, teren 315 mp, front stradal 9 ml, acces auto. Constructie noua finalizat în 2026, caramida Porotherm, ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

 Intravilan 1250 mp Clinceni 80000, 4 rate; 1700mp intravilan Belciugatele la Lac 30000 Euro,3 rate
3
5

-Vând teren intravilan 1250 mp deschidere 9,20 ml, situat in Clinceni zona Olteni Str. Intrarea Ciorogârlei. Utilități: curent, gaze, apa + canalizare, asfalt, zona foarte liniștită, autorizație pentru construcție. -Vand 2 terenuri lipite 1700mp, pe deal la Lacul Belciugatele Calarasi 30000 euro,3 ...