Apartament 2 camere,Metrou Tudor Vladimirescu
apartament renovat complet,2 camere,la 1 min de metrou Tudor Vladimirescu,utilat complet,et 7 9.
56 m2
Sector 6, Bucuresti
7 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
56 m2
Sector 6, Bucuresti
7 mai
Spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Kaufland Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -dormitor, -baie -terasa cu gratar -2 locuri de parcare Pentru alte ...
60 m2
Dumbravita, Timis
azi 16:49
Proprietar, închiriez apartament cu doua camere, decomandat, mobilat și utilat, zona soarelui. Preț 370 plus garanție.
60 m2
Timisoara, Timis
8 mai
Vând apartament 2 camere Dobroești, Ilfov Complex construit în 2011, renovat în 2020 Date utile: Zona: Dobroești (lângă București acces rapid Colentina Fundeni Voluntari) Etaj: 3 din 4 Suprafață totală: 71.77 mp Suprafață utilă: 64.30 mp Camere: dormitor + living + bucătărie + baie + debara Ce ...
1875 EUR/m2 | 64 m2
Dobroesti, Ilfov
9 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând 2 locuri de veci în cimitirul Dorobantiei,în Craiova.( preț 4500 ron)Telefon: .
Craiova, Dolj
azi 21:29
Numar cadastral: 309848 Suprafața 1083 m2 U.A.T. Păuliş Categoria folosință: Arabil Lățime - 18.48 m (front stradal) Lungime - 59.32 m Acces direct la drumul principal Terenul este situat pe Valea Cladovei aproape de intrarea in satul Cladova jud Arad
1,083 m2
Cladova, Arad
azi 21:29
Proprietar inchiriez garsoniera cu baie proprie,9 mp,etajul 1,la o casa,la 500 m de UVT si Politehnica,pret 1100 lei lunar cu toate cheltuielile incluse si 800 lei garantia.Garsoniera este mobilata,are televizor,frigider,internet wireless,acces la o bucatarie comuna,dotata cu aragaz si la o masina de ...
9 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
azi 21:28
De vânzare teren intravilan zona Marcus, Câmpulung Argeș. Posibilitate racordare energie electrica, apa, gaze. Acces la drum comun cu vecin: 3m lățime, 10m lungime.
Campulung, Arges
azi 21:28
Teren intravilan de vanzare situat in satul Dealu Nou, com. Sarata, jud. Bacau
Buhusi, Bacau
azi 21:27
Vanzare garsoniera confort 1 decomandata, in suprafata de 27 mp, cu balcon pe bucatarie, cu mici imbunatatiri (tamplarie PVC, gresie, faianta), situata la etajul 3 al unui bloc constructive 1983, langa blocurile rezidentiale de pe strada Targovistei. Acte la zi. Pretul de vanzare este de 29000 euro usor ...
1074 EUR/m2 | 27 m2
Vest, Ploiesti, Prahova
azi 21:27
închiriez apartament cu 2 camere în cartierul Visoianu, suprafață de 45 mp la parter, nemobilat pentru mai multe detalii la numărul de telefon
45 m2
Lunca Cetatuii, Iasi
azi 21:27
Apartamentul este situat lângă Stadionul Giulești, compus din 3 camere spațioase și dressing separat. Este situat la etajul 5 8, în bloc vechi, neanvelopat. Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Nu se poate achiziționa cu credit bancar deoarece este încadrat din 2018 cu Rs2.
2000 EUR/m2 | 75 m2
Giulesti, Sector 6, Bucuresti
azi 21:27
Vând Teren 2350 mp. Prahova La limita dintre Târgșorul Vechi+ Stăncești+Strejnic 6 euro mp.Tel minute cu mașina Ieșire la Autostradă În zonă sunt construcții și livezi.
2,350 m2
Ramnicu Sarat, Buzau
azi 21:27
Ap. este situat în Dâmb, blv. 1848, et. 4. Ap. este aproape de magazine, școală, gradinița, piață și statia de autobuz, într-o zonă liniștită. Ap. confort 1 este compus din: 4 camere decomandate, bucătărie, 2 băi, 2 balcoane (unul închis), cămară și hol mare. Ap. are geamuri termopan, parchet din ...
1211 EUR/m2 | 90 m2
Dambu+Pietros, Targu Mures, Mures
azi 21:27
Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...
1500 EUR/m2 | 100 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 21:26
Teren intravilan 2400 mp Baile, comuna Balta Alba Deschidere la strada 34 ml Lungime 71 Mai multe detalii in privat! Pret 9 mp
2,400 m2
Ramnicu Sarat, Buzau
azi 21:26
Proprietar, vand apartament cu 2 camere gata de utilizare, utilat si mobilat, curat, balcon, bucatarie separata, etaj 2 din 3, bloc 2013, Colentina Fundeni, in apropiere de spitalul Fundeni. Nu a fost dat in chirie. Te muti direct in el. Dotari: masina spalat rufe, aer conditionat Daikin 12000 btu, uscator ...
1929 EUR/m2 | 56 m2
Sector 2, Bucuresti
azi 21:25
Închiriez apartament în Sibiu (72 mp) zona Piața Rahovei (Interex-Pepco) compus din 3 camere (living + bucătărie open spece) + 2 dormitoare, baie și balcon de 4,5 mp. Apartament modern și complet utilat, totul nou, bloc din cărămidă, izolat exterior. Parcare se găsește la liber.Preț 500 euro. Tel. ...
7 EUR/m2 | 72 m2
Centrul Civic, Sibiu, Sibiu
azi 21:25
Vand 4000 metri pătrați cu CF separate pentru 7 terenuri de casă cu drum privat.Terenul se află vis a vis de casele deja licuite( zonă cu utilitati) la circa 400 m de Mall.Insorit , priveliste .5 minute de Centrul orasului Buzau.
Orizont, Buzau, Buzau
azi 21:24
Apartament 2 camere de închiriat de la particular, situat la etajul unu în vila cu 5 locuite. Mobilat, utilat complet. Masina de spălat, frigider, 2 aere condiționate, TV cablu, centrala proprie gaze. Zona liniștită pe strada Constantin Bălcescu nr 30. Preț negociabil 475 euro. Tel. Marian Valentin. ...
74 m2
Gara de Nord, Sector 1, Bucuresti
azi 21:24
Vand apartament cu doua camere, confort 2, mobilat. Apartamentul este situat la etajul 3, blocul 40, scara 1 si este alcatuit din hol, baie, doua camere si o bucatarie. Pretul este de 23.000 euro negociabil.
575 EUR/m2 | 40 m2
Moldova Noua, Caras-Severin
azi 21:24
Doresc sa achizitionez apartament cu 2 camere in Bucuresti, aproape de metrou. Anul de constructie sa fie dupa 1980, iar sectoarele de interes sunt: 1,3,4,6. Rog sa fiu contactat doar de proprietari.
2000 EUR/m2 | 50 m2
1+Decembrie, Sector 3, Bucuresti
azi 21:24
Teren intravilan de inchiriat , 540 mp si cel de pe colt 510 mp, in sacalaz , pret 400 euro pe luna . Utilitati : apa , gaz si curent
540 m2
Sacalaz, Timis
azi 21:24
depozit fabrica ferma sau depozit pret 1.200.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ,platforma betonata 4000 mp ...
300 EUR/m2 | 4,000 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 21:24