Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ofer spre închiriere cabinet stomatologic
5

Ofer spre închiriere cabinet stomatologic

Ofer spre închiriere tura in clinica stomatologica situata in zona Balcescu cu toate autorizatiile si aparatura necesara pentru desfasurarea activitatii.Pret:300 euro.Tel.:

40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casă batrineasca  de vânzare
5
7

casă batrineasca de vânzare

casă batrineasca la 40 km de pitesti cu toate utilitățile apa rețea lumina puț grădină pruni vita de vie solar cu gard ciment în comuna Stolnici sat vlascuta județul Argeș casă este locuibila este situată la strada cu vecini stinga dreapta

0 EUR/m2 | 3,800 m2

Stolnici, Arges

Promovat
Metrou C Brancoveanu - inchiriez apartament 2 camere cu boiler - 500     lună
5

Metrou C Brancoveanu - inchiriez apartament 2 camere cu boiler - 500 lună

Inchiriez ap 2 camere, B-dul C Brancoveanu,, 7 minute de statia de metrou si Parcul Tineretului Oraselul Copiilor. Apartamentul este la etajul 3 din 10, bloc din 1992 reabilitat. Blocul este la bulevard insa apartamentul are vedere pe spate, are lift nou, este reabilitat (termopane noi). Apartamentul ...

50 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
inchiriez garsoniera condomeniul ONIX Pipera
8

inchiriez garsoniera condomeniul ONIX Pipera

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata complet si modern, in zona Pipera, in condomeniul ONIX, aproape de mijloace de transport in comun, ideala pentru cei care lucreaza in cladirile de birouri din Pipera. Incalzirea se face prin pardoseala cu centrala proprie. Este totul nou.

Voluntari, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vanzare
1
6

Teren de vanzare

Vand 14 ari de teren la Chiuza in lunca Somesului!!! Teren foarte bun pt.orice fel de cultura inclusiv legume!! Somesul aproape se poate iriga sau uda!!, suprafata totala: 1400

1,400 m2

Chiuza, Bistrita-Nasaud

Teren intravilan in satul Saradis, Feleacu
1

Teren intravilan in satul Saradis, Feleacu

De vanzare 5600 mp teren intravilan in satul Saradis, pozitionat la 700m de iesirea la centrura Valcele-Apahida (aprox 10km distanta din Cluj), intr-o zona aflata in plina dezvoltare. Terenul are o forma optima pentru dezvoltari imobiliare cu un front generos, si parau la marginea proprietatii, ideal ...

Saradis, Cluj

Vand teren intravilan 2400 m2 in loc Iara
1
4

Vand teren intravilan 2400 m2 in loc Iara

Teren limitrof cimitir si DJ!07M

Cluj-Napoca, Cluj

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan cu suprafata de 31 arii in Loc. Viseu de Jos ,in apropiere de Casa de apa,Jud.Maramures,

Viseu de Jos, Maramures

Vand3.21ha teren calea sagului intravilan ,PUZ  APROBAT, ZONĂ INDUSTRIALĂ+ Sport si agrement.
3
9

Vand3.21ha teren calea sagului intravilan ,PUZ APROBAT, ZONĂ INDUSTRIALĂ+ Sport si agrement.

  VAND 3.21HA TEREN CALEA SAGULUI ,INTRAVILAN CURS CONSTRUCTII,FSA 80mlx404ml IN SPATE LA GENERAL BETON,APROAPE DE INELUL DE CENTURA SUD.NOU!!!!!PUZ APROBAT!!!!!SE VAND ȘI PARCELE DE APROXIMATIV 7500 mp., suprafata totala: 32100 mp.Terenul aparține de comuna Șag.

32,100 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare
5

Apartament de vânzare

Proprietar vând apartament cu doua camere, 43mp et3 7,curat ,proaspăt zugrăvit, pregătit pentru mutare imediata, este situat la adresa str.Serg Ilie Petre nr86 bl5,cu intrare și din strada Stelelor aici fiind bl 1,cu stația STB lângă bloc, având în apropiere magazine farmacii și bineînțeles capătul STB. Apartamentul ...

1512 EUR/m2 | 43 m2

Chiajna, Ilfov

 Teren Dealu Mare HD
7
16

Teren Dealu Mare HD

Teren pentru casă Dealu Mare județul Hunedoara ST 8000 mp FS 60 m curent peste drum acces auto ușor 50 m de la asfalt. Merita văzut. Preț 4 EUR mp.

8,000 m2

Dealu Mare, Hunedoara

Vand 32100 mp calea sagului , PUZ APROBAT, zona de sport și agrement+ industriale
2
7

Vand 3.21 ha teren,calea sagului ,scos integral din circuitul agricol,fs 80ml.Nou!!!!!PUZ APROBAT .SE VAND Și PARCELE ,de aprox 7500 mp ., suprafata totala: 32100, Front stradal: 80 ml.Terenul aparține de comuna Șag.

32,100 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera
10
4

Apartament cu 1 camera

Apartament cu 1 camera, alexandru pod bancila et 1 pe mijloc bloc din caramida,decomandata scara curata cu interfon,camere supraveghere, complet renovata, instalatie electrica si sanitara noua, bucatarie, balcon, baie ,hol,usa metalica,centrala noua cu 4 calorifere,balcon inchis cu pvc,masina de spalat, ...

2500 EUR/m2 | 23 m2

Iasi, Iasi

Teren Scheia - Suceava 8,6 ari
8
3

Teren Scheia - Suceava 8,6 ari

De vânzare 8,6 ari de teren situat în intravilanul comunei Șcheia, înscris în Cartea funciară nr.41684 a U.A.T. Scheia,utilitati la limita terenului (gaz,curent). Zona este în plină dezvoltare, așezarea terenului cu panta în partea din capăt a proprietății favorizează construcția unei case astfel încât ...

9 m2

Suceava, Suceava

Vânzare teren extravilan în comuna Brâncoveni județul Olt 1

Vânzare teren extravilan în comuna Brâncoveni județul Olt

Vând trei terenuri situate în extravilanul comunei Brâncoveni județul Olt cu suprafețele de 10.025m2 , 15.773 m2 și 8.527m2 Terenurile se pot cumpăra și separat și au toate actele la zi . Prețul este de 0,60 euro m2 .

Brancoveni, Olt

Proprietar, inchiriez jumatate de duplex in Mosnita Noua, langa Kaufland
10
1

inchiriez jumatate de duplex,nemobilat, in Mosnita Noua, cartier Europa. parter: living cu bucatarie, open space, dormitor sau birou, baie cu dus si debara. etaj: doua dormitoare, baie cu cada, hol, acces in pod. teren curte 300mp

110 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa la pret de apartament la 35 de km.de Oradea
10
3

Casa la pret de apartament la 35 de km.de Oradea

Casă spațioasă, eficientă energetic, cu grădină generoasă acces rapid din E60 la doar 35 km de Oradea. Dacă îți dorești liniște, spațiu și costuri reduse la întreținere, această proprietate este exact ce cauți. Casa este amplasată pe o stradă laterală, recent asfaltată, cu acces facil din Drumul ...

567 EUR/m2 | 180 m2

Lugasu de Jos, Bihor

Apartament 2 camere de vânzare
7
1

Apartament 2 camere de vânzare

Apartament 2 camere semidecomandat 43.m etaj 2 vizavi de liceul 2 Danubius se vinde exact cum arată în poze are tot ce trebuie aragaz,frigider, mașină de spălat, aer condiționat, televizor, rulouri la geamuri foarte calduros iarna ,gata pentru mutare. Preț 54000 negociabil . .

1256 EUR/m2 | 43 m2

Calarasi, Calarasi

Vând livada de pomi fructiferi
4
12

Vând livada de pomi fructiferi

Vindem livadă tânără in plina producție cu pomi fructiferi: 220 meri, 850 peri ,1300 gutui pe suprafață de 5h, cu sistem de irigatii prin picurare si foraj ,gama de utilaje folosite in pomicultura si tractor,livada este ingradită pe intreaga suprafață. ,livada o vindem din cauza problemelor de sanatate.Livada ...

500,000 m2

Crivobara, Timis

Vand inchiriez spatiu depozitare (boxa)
1

Vand inchiriez spatiu depozitare (boxa)

Vand spatiu depozitare (boxa depozitare) in complex Sun Residence, str.Veche nr.73, la partierul blocului, in suprafata de 3,46 mp. Spatiul este intabulat si vanzarea cumpararea se face la notar. Pentru cei interesati, il pot oferi si in chirie, pe o perioada de minim 1 an. Mai multe detalii se pot oferi ...

Iasi, Iasi

Spatiu de procesare carne de inchiriat

Spatiu de procesare carne de inchiriat

De inchiriat spatiu de 240 mp special amenajat pentru procesul de productie - procesare carne, in comuna Cobadin, judetul Constanta. Pentru informatii suplimentare va rog sa ma contactati telefonic.

240 m2

Cobadin, Constanta

Vand teren extravilan loc. Visagu, Jud. Cluj
1

Vand teren extravilan loc. Visagu, Jud. Cluj

Teren extravilan aprox. 13.600 mp. Acces la drum si curent electric, impadurit. Zona linistita.

Visagu, Cluj

Teren intravilan de vanzare in Valu lui Traian Constanta

Teren intravilan de vanzare in Valu lui Traian Constanta

Teren intravilan de vânzare Valu lui Traian Preț: 40.000 Vând teren intravilan pentru construcții, situat în Valu lui Traian, dincolo de calea ferată, într-o zonă liniștită aflată în plină dezvoltare, în apropierea cartierelor de case. Proprietatea se află în partea de sud a intersecției străzii ...

Valu lui Traian, Constanta

Apartament 2 camere Centru
5
4

Apartament 2 camere Centru

Ocazie! Ultracentral, apartament doua camere decomandate, etaj 2, incadrat, pozitionat pe sud, centrala pe gaze, pozitie excelenta. Pentru mai multe detalii va rog sa suntati.

1977 EUR/m2 | 43 m2

Constanta, Constanta

Pensiune la cheie LUX 3* ULTRACENTRAL Iasi -ROI <10 ani
10
4

Pensiune la cheie LUX 3* ULTRACENTRAL Iasi -ROI <10 ani

Se vinde afacere la cheie: Pensiune 8 camere complet mobilate, plus apartament tip PENTHOUSE cu terasa de 130mp. Total suprafata utila 400mp. Pensiunea este formata din: 1 x apartament 65mp 1 x camera 35mp 2 x camera 17 mp 2 x camera 45mp 1 x camera 60mp 1 x camera 50mp 1 x apartament penthouse ...

3256 EUR/m2 | 430 m2

Ultracentral, Iasi, Iasi

Teren deschidere 40 metri liniari, Pasaj Centura Ploiesti Vest
2

Vând teren cu deschidere 40 metri liniari la DN72 Ploieşti-Târgovişte, situat în zona Pasajului Centura Ploieşti Vest, 5000mp, posibil extindere la 10.000 mp.

5,000 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere
5
2

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere,etaj unu, parțial mobilat,centrală termica,izolatie exterioara,AC,cartier linistit cu umbra,magazin la parter

1267 EUR/m2 | 45 m2

Slobozia, Ialomita

Teren de vanzare
1
2

Teren de vanzare

Teren de vanzare in Dărăști-Ilfov mai exact pe Lunca la strada principala 2300m preț 16 negociabil mai multe detali la telefon

2,300 m2

Darasti-Ilfov, Ilfov

Apartament de închiriat zona Hlincea Iași
4

Apartament de închiriat zona Hlincea Iași

Persoana fizică, închiriez apartament într-o zonă deosebită. Apartamentul dispune de un balcon de 10 mp cu priveliște spre lac. Zona curată, liniștită cu vecini familiști. Pentru mai multe detalii sunați

40 m2

Iasi, Iasi

Teren de vânzare
1
2

Teren de vânzare

Teren de vanzare 1600m la sonde între Măgurele si Dărăști-Ilfov prețul 9E mereu negociabil mai multe detali la telefon

1,600 m2

Darasti-Ilfov, Ilfov

Casă P+1 com. LIVEZI jud. Bacău
7
2

Casă P+1 com. LIVEZI jud. Bacău

Vand Vila P+1la DN11,(Livezi, Bacău)in suprafata utila de 150 mp , teren4300 mp , compusa din living ,bucătărie, 3 dormitoare,2 bai, 2 holuri,2 terase, camara, plus anexe! In apropiere magazin universal si Peco! Toate utilitatile,inclusiv gaze,se poate vinde mobilata si utilata ! Detalii la telefon ...

910 EUR/m2 | 150 m2

Livezi, Bacau

Casa noua de vanzare
5

Casa noua de vanzare

Casa noua de vinzare cu teren la sosea cu toate utilitatile necesare Apa , put forat plus apa stradala hazna plus canalizare stradala camere de luat vederi performante ! pentru mai multe detali sau schimb cu apartament 2 camere la slobozia sau fetesti !!

489 EUR/m2 | 92 m2

Saveni, Ialomita

Vând casă la curte
9
3

Vând casă la curte

Vând casă în județul Călărași ,comuna Gurbănești!casa are utilități apa,curent și fosa septica! Prima casa este alcătuită din 4 camere fara baie!A doua casa este alcătuită din bucătărie ,baie și încă o camera!Casa și terenul are o suprafață de 2570 mp.Langa casa avem balta de peste de la Gurbănești pentru ...

19 EUR/m2 | 2,500 m2

Sector 3, Bucuresti

Vând apartament cu 4 camere renovat TOTAL + Garaj
9

Vând apartament cu 4 camere renovat TOTAL + Garaj

Vând apartament cu 4 camere, 103 mp utili, renovat TOTAL cu finisaje PREMIUM, mobilat și utilat complet te muți imediat. Etaj 4 din 5, an construcție bloc 1998-2000, str. Herculane nr. 7, bl. 7, Marghita, jud. Bihor. La 1 min de mers pe jos de centru și 5 min de Lidl și Penny. Ce include: ...

1049 EUR/m2 | 103 m2

Marghita, Bihor

De Vanzare Apartament 3C
10
1

De Vanzare Apartament 3C

Apartament 3 came , orientare sud est , calduros , centrala proprie , aer conditionat , dormitor matrimonial cu baie proprie , bucatarie inchisa , mijloace de transport in comun la 50m utilat mobilat

2867 EUR/m2 | 75 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Teren 9H in arenda

Teren 9H in arenda

Dau teren in arenda cultivat cu Lucerna anul 1 relații suplimentare la telefon Marin

90,000 m2

Bizighesti, Vrancea

Casa cu gradina si teren extravilan in Mănăstire-Birda
4
1

Casa cu gradina si teren extravilan in Mănăstire-Birda

Vând, în sat Mănăstire, com. Birda, jud. Timis, casă 3 camere, verabda închisă, bucătărie, baie, camara de alimente, foisor, 2 magazii, cu gradina în suprafață de 1417 mp, complet mobilata și utilata cu electrocasnice, strada Principala nr.27, pret 40000 euro negociabil și teren extravilan de 2000 mp ...

444 EUR/m2 | 90 m2

Manastire, Timis

Vand teren 22 ari+ casa veche cu 4 camere + gradina 600 mp
10
1

Vand teren 22 ari+ casa veche cu 4 camere + gradina 600 mp

De vanzare 22ari teren cu casa veche, terenul are deschidere la 2 strazi, 22m in fata, 18m in spatele terenului la strada asfaltata, zona neinundabila, curte, livada, bonus gradina de 600mp, in acte, ingradit si stalpi beton. Com. COROD, Jud Galati. Str Ciresilor, nr. 29. Tel . Pret promotional 30.000 ...

Corod, Galati

Teren Agricol Timiș
1
7

Teren Agricol Timiș

De vânzare 8ha teren extravilan agricol în Timiș la drum asfaltat ,aproape de sat,stâlp de electricitate la drum.8700e ha

78,000 m2

Timisoara, Timis

 Teren Mosnita noua langa Kaufland
1
11

Teren Mosnita noua langa Kaufland

Proprietar vând teren extravilan în Mosnita noua langa intrarea de la Kaufland sunt 2 parcele vezi poza Parcela 1 are o suprafață de 15.612 Parcela 2 are o suprafață de 11.188 Posibilitatea de parcelare gaz apa curent in apropiere. La cere pot trimite nr cadastral pentru un studiu. Pretul este negociabil ...

Mosnita Noua, Timis

Prima inchiriere ap 2 cam si loc parcare Prima Ubana3
1
1

Prima inchiriere ap 2 cam si loc parcare Prima Ubana3

Pozitionat foarte bine, aproape de centru orasului, magazine Prima Shops, malul crisului Repede, Parcul Barcaului, magazinele Penny si Lidl in fata blocului, scoli, gradinite, etc. Apartament la prima inchiriere (disponibilitate aproximativ din 01.06.2026, este in curs de amenajare), dispune de dormitor, ...