Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Persoana fizica, ap.2 cam,Iași, parter, zona Podu de fier, bloc nou, parcare, gradina,utilat complet
9

Persoana fizica, ofera spre inchiriere ap 2 cam, Zona Podu de Fier (Spital Pascanu), parter, aprox 40 m, bloc nou (constr. 2020), parcare, gradina proprie, utilat si mobilat complet. EXCLUS animale de companie. Zona f linistita, între case, chiria lunară 390 euro, usor negociabil + 1 luna garanție. Detalii, ...

Podul%25252bde%25252bFier, Iasi, Iasi

Promovat
Teren casa Moara Grecilor
6
1

Teren casa Moara Grecilor

Direct proprietar Vând teren intravilan cu suprafața de 1150 mp, situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, unde s-au construit și se construiesc în continuare locuințe noi. Ideal pentru construcția unei case familiale sau investiție sigură. Localizare excelentă: Suburbia Moara Grecilor, ...

1,150 m2

Moara Grecilor, Vaslui

Promovat
Inchiriez spatiu comercial Principala Mosnita Noua
7
1

Inchiriez spatiu comercial Principala Mosnita Noua

Inchiriez spatiu comercial in Mosnita Noua, str Principala nr 880. Spatiul este situat la parterul cladirii si are 420mp. Suprafata minima de inchiriat este 75mp urmand a se compartimenta dupa nevoi. Accesul in spatiu se face din parcarea situata la drumul principal.

418 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
inchiriez pe termen lung apartament  in Arad ,zona Podgoria
7
3

inchiriez pe termen lung apartament in Arad ,zona Podgoria

Persoana fizica inchiriez in arad ,zona Podgoria apartament cu 2 camere decomandate mobilat,cu toate utilitatiile incalzire proprie,climatizare,bucatarie dotata cu electrocasnice,masina de spalat ,masina se spalat rufe etc.

60 m2

Podgoria, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vânzare apartament
10

vânzare apartament

Vând apartament 3 camere, 2 băi, 2 locuri de parcare, 2 boxe, 64,2 mp, Brașov, cartier Noua. parter înalt, recent renovat. Nu doresc colaborare cu agenții!! Nu doresc vizite inutile! Tel

1765 EUR/m2 | 68 m2

Brasov, Brasov

2023, Apartament 2 camere
7

2023, Apartament 2 camere

Apartament modern, construit 2022, 53,2mp, Et 3, 2 camere, la 3 min de stația de tramvai Toporasi

2830 EUR/m2 | 53 m2

Sector 4, Bucuresti

Teren lac Techirghiol
5
8

Teren lac Techirghiol

Se vinde proprietate de 7ha si 6145mp teren extravilan pe malul lacului Techirghiol. Direct proprietar.

76,145 m2

Tuzla, Constanta

Vand teren agricol in com Mihai Bravu ,jud.Giurgiu

Vand teren agricol in com Mihai Bravu ,jud.Giurgiu

Teren in extravilanul comunei,parcela 44,teren intabulat cu nr.cadastral 31757.

14,884 m2

Mihai Bravu, Giurgiu

Spațiu de închiriat   potrivit pentru brutărie, patiserie, producție sau alte activități comerciale
10
1

Spațiu de închiriat potrivit pentru brutărie, patiserie, producție sau alte activități comerciale

Se oferă spre închiriere spațiu situat în com. Recea, sat Recea, str. Izvorul Rece, nr. 1, având o suprafață utilă de 66,95 mp și o suprafață construită de 96 mp. Spațiul este compartimentat în mai multe încăperi și dispune de zonă de lucru, spații de depozitare, holuri, grup sanitar, duș și vestiar. ...

67 m2

Sat+Recea, Recea, Maramures

De închiriat spațiu comercial   zonă centrală Băilești
8

De închiriat spațiu comercial zonă centrală Băilești

SPAȚIU COMERCIAL ULTRACENTRAL BĂILEȘTI VIZAVI DE PIAȚĂ Str. Tabacari nr. 37 220 mp gata pentru afacerea ta Locație TOP trafic intens, vizibilitate maximă Vitrină mare: 7 m + 4 m pe colț Compartimentat în 2 spații (flexibil) Baie + vestiar Apă, canalizare, curent trifazic ...

220 m2

Bailesti, Dolj

Apartament 4 camere de vanzare in Sibiu,zona City Residence.
5
3

Cristina Hodorcas-Consultant Imobiliar Telefon: Pret:307900Euro,negociabil. Ofer spre vanzare apartament cu 4 camere,2 Terase si 2 Locuri de parcare in Sibiu,zona City Residence(Balanta) Apartamentul este situat intr un imobil constructie 2021,la etajul 4 retras 4,bloc cu lift. Apartamentul este ...

2566 EUR/m2 | 120 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament. PB .Cu.Doua Camere De.VinzareVizavid De Spitalul De Copii.In.Oradea
9

Apartament Cu 2...Camere De.Vinzare.In.Oradea.Vizavid De Spitalul.De Copii.Etajul..4 Cu Acoperiș.Din Țiglă.Pret...88.500..Euro.Usor.Negociabel.100 Metri Plina La Statia De.Tramvai.Llnga Piata Din Rogerius.Firmele.De Imobiliare.Sa Se Abțină.Comision O.La.Cumparator..

1752 EUR/m2 | 51 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Teren Dorohoi - 23000 mp - Sau - Parcele 1000mp, 900mp, 1500mp, etc.
10
1

Se oferă spre vânzare teren intravilan extravilan, situat peste drum de Restaurantul Dealul Morii, pe Strada Baraj, în Comuna Sendriceni, Județul Botoșani, într-o zonă liniștită, dar foarte bine conectată. - Suprafață totală: 23.400 mp - Regim: mai mult de jumătate intravilan, restul extravilan - Distanță: ...

23,400 m2

Dorohoi, Botosani

Închiriez apartament cu o cameră strada Martirilor nr. 80, etaj 1
8

Apartament cu o cameră 35 mp, strada Calea Martirilor,nr 80, etaj 1, apartament 2.

35 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

se inchiriaza casa
5
1

se inchiriaza casa

se inchiriaza casa de 100 mp plus curte interioara ,parter ,5 camere ,2 bai ,acces stradal in zina 13 Septembrie -Trafic greu ,pe strada raditei nr 8 ,sector 5 ,BUCURESTI .caut persoane juridice ,activitati economice ,casa nu este mobilata ,este renovata integral .pretul este de 750 euro ,contract inregistrat ...

95 m2

Sector 5, Bucuresti

Pipera-Apartament de vanzare, Complex Liziera
10
1

Pipera-Apartament de vanzare, Complex Liziera

Proprietar, persoana fizica ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in Ansamblul Rezidential Liziera. Apartamentul este situat la etajul 3 si beneficiaza de o suprafata totala de 112.21 mp, respectiv suprafata utila de 97.39 mp. Este compus din doua camere, dormitor si ...

2526 EUR/m2 | 97 m2

Voluntari, Ilfov

apartament de vanzare
5
1

apartament de vanzare

Vand apartament cu 2 camere ,cu suprafata de 40mp,plus balcon 8mp,alcatuit din bucatarie dormitor si baie si balcon.Blocu e cu 4 nivele si lift,apartamentu se afla la et 1.Anu constructiei 2020Se afla in Floresti,str Urusagului nr

2300 EUR/m2 | 40 m2

Floresti, Cluj

Dascalu-Creata 54 ml Deschidere
7
8

Dascalu-Creata 54 ml Deschidere

1,3 Ha,54 m DESCHIDERE LA ASFALT in T66, LA DRUMUL SPRE CREATA, APROAPE DE NODUL A-0-A 3,PARCELABIL INTRAVILAN - INDUSTRIAL REZIDENTIAl CONF PUG, SITUAT in Jud.ILFOV, DASCALU, LA Circa 10 minute de CENTURA, dupa STEFANESTI approx 25 min de BUCUR OBOR. Aprox. 400 m de sursa electrica. Zona IN PLINA ...

13,000 m2

Dascalu, Ilfov

Închiriez Spațiu Comercial
1
10

Închiriez Spațiu Comercial

Proprietar, închiriez modul spațiu comercial Stradal cu vad foarte bun pt orice activitate Zona intre Spitalul Județean Bacău și Liceul Pedagogic TEL Contact

13 m2

Bacau, Bacau

Casa de vanzare Sacadat Bihor
5
1

Casa de vanzare Sacadat Bihor

Casă familială +Anexe în curte Suprafață casă: 100 mp Suprafață teren aferent: 2000 mp Număr camere: 3 Stare imobil: Foarte bună Teren aferent: Intravilan Utilități: Apa, Canalizare, Curent electric Acces: Asfaltat, Iluminat stradal Preț : 117000 EUR Se află la 14 km de Oradea

1170 EUR/m2 | 100 m2

Sacadat, Bihor

Proprietar, închiriez 2 camere dec ULTRACENTRAL
8
39

Proprietar, închiriez 2 camere dec ULTRACENTRAL

Proprietar -Închiriez apartament doua camere decomandate ultracentral în spatele Benzinăriei Mol -Bloc Nou construit in 2010 -Complet mobilat și utilat Living generos, Dormitor matrimonial 2 holuri mari -Costuri mici la utilități Suprafata totala 92 mp Utila 77 mp Priveliste deoasebita catre lac ...

77 m2

Bacau, Bacau

Apartament 2 camere Micro 1
4
1

Apartament 2 camere Micro 1

Proprietar vand apartament 2 camere semidecomandat in Micro 1 ,etajul 1 Centrala proprié,geamuri si instalatie electrica noua, zugravit recent si rénovat partial,suprafata utila 57 M2, este liber Pret 52900 euro neg.

928 EUR/m2 | 57 m2

Lugoj, Timis

apartament 3 camere pe 2 niveluri, de inchiriat
6
1

apartament 3 camere pe 2 niveluri, de inchiriat

Ofer spre închiriere apartament 3 camere, situat pe 2 niveluri (et 3 și mansarda) în Otopeni, Ilfov, zona centrala, dar liniștita. Apartamentul este compartimentat astfel: la primul nivel dispune de living, dormitor, bucătărie inchisa și baie mansarda cu acces prin scara interioara este spatioasa ...

100 m2

Otopeni, Ilfov

Vand teren 5300m lângă viile Ciumbrud
1
2

Vand teren 5300m lângă viile Ciumbrud

Vând teren de 5300m2 lângă viile domeniul Ciumbrud, între Ciumbrud și Păgida. Acte la zi, cu CF

Ciumbrud, Alba

Apartament de vânzare Bumbești-Jiu
3
2

Apartament de vânzare Bumbești-Jiu

Vând apartament în Bumbești-Jiu, 2 camere, decomandat, etaj 3 3, Strada Trandafirilor, fără îmbunătățiri. Preț 20.000 .

556 EUR/m2 | 36 m2

Bumbesti-Jiu, Gorj

Apartament 3 camere  Zona Girocului
8
3

Apartament 3 camere Zona Girocului

De vânzare apartament 3 camere et 5, 63mp + 3mp terasa - zona Girocului. Detalii la telefon

1587 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

PF Casa Miroslava, P+1, Complet mobilata si utilata
10
2

PF Casa Miroslava, P+1, Complet mobilata si utilata

P. F. Vand Casa individuala moderna, situata intr-o zona linistita si bine conectata ( transport public 200m distanta, magazine-Family Market , Lidl 1km distanta). Imobilul dispune de : -3 dormitoare spatioase -living generos -bucatarie complet mobilata si utilata, cu acces pe terasa acoperita - dressing - ...