Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
vand casa in Faget, Timis
5
5

vand casa in Faget, Timis

casa este compusă din 3 camere, living, o baie și bucătărie, două curți și o grădină generoasă. încălzirea este făcută pe centrală lemne și peleți

887 EUR/m2 | 124 m2

Faget, Timis

Promovat
Ap.3 cam - pet friendly- Turda Mihalache Averescu, sector 1
8

Ap.3 cam - pet friendly- Turda Mihalache Averescu, sector 1

Inchiriez apartament de 3 camere, semidecomandat, 2 grupuri sanitare, 2 balcoane, bucatarie deschisa, situat la etajul 2, str.Turda 112, sector 1, la 10 minute pe jos, de Arcul de Triumf Parcul Herastrau . Proprietatea se află într-un bloc cu 10 etaje, construit în 1986,reabilitat termic, FARA RISC SEISMIC. ...

70 m2

Turda/Mihalache/Domenii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Casa ideala pt pensiune sau rezidential. 7 camere, 4 bai, 650 mp teren.
10
2

PROPRIETATE IDEALA PENTRU PENSIUNE - AIRBNB sau UZ REZIDENTIAL . Vânzător particular , COMISION 0 pentru cumpărător Localizare excelenta, la 30 metri de strada principala unde se găsesc magazine alimentare, diverse birouri, bănci, spital, statii de autobuz, gradinita sau alte facilități. ...

1184 EUR/m2 | 250 m2

Zarnesti, Brasov

Promovat
Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati
1

Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati

Vand casa in comuna Cudalbi, zona linistita, neinundabila. Teren 1200 mp, curte mare cu spatiu in spatele casei, potrivit pentru gradina sau cresterea animalelor. Casa are 3 camere + dependinte. Utilitati: apa din reteaua localitatii (canal in curte) curent electric Canalizare pe strada. Strada in ...

583 EUR/m2 | 60 m2

Cudalbi, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren700m ptSAD sau casă cu SAD 140.000 str Muntenia colț Padiș,la asfalt,intre case
6
23

Ghiroda( proprietar) : Teren 700mp(18mx39m, pe aliniamentul Nord sud) intravilan, 200euro mp(140miieuro ), la asfalt,str. Muntenia- principală ( între str. Apuseni și Padiș) pt. SAD(și sau casa cu SAD) ,înălțime max. P+2E,+E retras( mansardă )- posibil 8 apartamente,toate utilitățile (apă, canal,curent- ...

700 m2

Ghiroda, Timis

Tm str Grădinarilor, zona Plopi :8340mp intrav.45eur mp,cu utilități,asfalt siCF(6800mp +1540mp )
6
30

Vând 8340mp intravilan 45 euro mp, (392000 euro) proprietar, Timișoara,str.Gradinarilor38a cu toate utilitățile, asfalt ( două Cf-uri alăturate cap la cap :6800mp respectiv 1540mp) Terenul se învecinează cu SC DEPOTM( Grădinarilor 36-38) și e amplasat între str Grădinarilor( cu acces auto lățime ...

8,340 m2

Timisoara, Timis

Casă de închiriat piață Cluj Sibiu
7
1

Casă de închiriat piață Cluj Sibiu

Închiriez casă cu etaj în Piață Cluj din Sibiu, compusă din 3 camere, bucătărie, 2 bai, hol utilată și mobilată complect.casa se afla la 2 min de scoli, grădinițe, parc, magazine alimentare. În curte se mai află o familie complect separată. Nu colaborez cu agenți imobiliare, și nici nu accept animale ...

150 m2

Sibiu, Sibiu

Casa in oras Galati, cu toate utilitatile, proprietate, zona centrala linistita
10
8

Vand casa din caramida in orasul Galati - 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol si 1 baie cu geam - Situata in zona centrala ( langa biserica din piata mare) cu vecini linistiti - Intrare separata - Proprietate teren constructie 61 mp ( suprafata utila 42,4 mp ) , plus o magazie pentru depozitare de 14 mp ( ...

820 EUR/m2 | 61 m2

Galati, Galati

Vand cladire spatii comerciale si birouri in Constanta ! 1500E MP.
10
4

Vand cladire spatii comerciale si birouri in Constanta ! Str Stefan Mihaileanu nr 6 Cladirea dispune de 1117mp de spatiu comercial dispus pe 3 niveluri Demisol, parter, etaj 1 Pretul este de 1500euro pe Metrul Patrat

1 EUR/m2 | 1,117 m2

Central, Constanta, Constanta

Teren extravilan de vânzare   1.600 mp
2

Teren extravilan de vânzare 1.600 mp

extravilan: 1600mp Localizare: Prejmer Brasov

Prejmer, Brasov

casa cabana mihaieni acas
8
37

casa cabana mihaieni acas

living baie bucatarie 2 dormitoare terasa gril magaie util 67mp teren 500mp la 100m de strandul bai termle mihieni apa curent de la retea 130km de cluj,50 de zalau,30 de satu mare

50 EUR/m2 | 1,000 m2

Aghires, Salaj

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Teren intravilan 6

Teren intravilan

Vând teren intravilan în sat Tipări, la 12km de Lugoj. Inf.la nr de tel. .

Costeiu, Timis

Teren extravilan sebes alba 3900mp
7
2

Teren extravilan sebes alba 3900mp

Vând teren extravilan în Sebeș 3900mp cu deschidere 11.5m în zona salane dincolo de calea ferată paralel cu o carmangerie, terenul este plat și drept, drum de acces ușor, intabulat este situat pe partea cu sebeș.

3,900 m2

Sebes, Alba

Închiriez apartament cu o cameră ultracentral Mazepa1 mobilat si utilat complet lux
7

Închiriez apartament cu o cameră Mazepa 1 zonă centrală foarte liniștită, pe faleză superioară a Dunării. În vecinătatea blocului sunt restaurante, școli, grădinițe, parcuri, supermarket, mijloace de transport în comun,parcări.Recent renovată lux.Aer condiționat invertor, mașină de spălat, frigider, ...

30 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
2

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

Teren de vanzare pentru constructii