Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ap 2 Camere | Bl. Gheorghe Sincai | 4 min metrou si parc | bloc 1982
7
4

Proprietar, vând apartament două camere, situat pe Bl Gheorghe Sincai, al doilea bloc de la colt, la doar 4 min de mers pe jos de stația de metrou Tineretului si 9 min de Timpuri Noi. Este compartimentat în: Hol, Bucatarie, Living, Dormitor, Baie, Balcon și Debara; Suprafață de 54 mp. Orientare bilaterala, ...

2776 EUR/m2 | 54 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol, apusuri superbe
5

Apartament 2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol. Poziție premium lângă Universitatea Ovidius și Taverna. Caracteristici de luat in considerare: - Etajul superior ofera percepție de siguranță și intimitate, priveliste agreabila neobstructionata, lumină naturala optima, zgomot redus. - ...

2042 EUR/m2 | 48 m2

Universitate, Constanta, Constanta

Promovat
Casă și teren intravilan
8
1

Casă și teren intravilan

Casă de vânzare și teren intravilan in suprafață de 1370 mp, în comuna Slobozia, Giurgiu, la o distanță de numai 3 minute cu mașina de la ieșirea din Giurgiu, în apropierea portului giurgiuvean, casa poate avea și destinatie de vacanță. Langă casă se află și stația de autobuz. Casa are 4 camere, ...

585 EUR/m2 | 82 m2

Slobozia, Giurgiu

Promovat
Ofer spre inchiriere apartament  cu 2 camere   in baia mare
8

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in baia mare

persoană serioasă , ofer spre închiriere un apartament cu 2 camere în Baia Mare , cerem și oferim seriozitate!

56 m2

Vasile Alecsandri, Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Spatiu birou de inchiriat - Constanta (centru)
3
2

Spatiu birou de inchiriat - Constanta (centru)

Inchiriez spatiu ideal pentru birou, cu suprafata utila de 40mp. Este situat la parter, pe strada General Manu (langa bulevardul Mamaia). Centrala proprie pe gaz Aer conditionat Se inchiriaza doar pe termen lung. Utilitatile se achita separat. (Trotuarul a fost deja asfaltat) Pentru detalii suplimentare ...

40 m2

Central, Constanta, Constanta

Garsoniera decomandata Brazda

Garsoniera decomandata Brazda

Garsoniera decomandata Brazda, complet utilata, zona linistita

30 m2

Brazda lui Novac, Craiova, Dolj

Casa la roșu în Sânpetru
8
7

Casa la roșu în Sânpetru

Vând teren in Sânpetru, strada Morii, intravilan, PUZ, suprafață 520 metrii pătrați la care se mai adaugă o cotă parte de drum. Terenul este împrejmuit cu un gard din plasa bordurata și stâlpi metalici, iar toate cele 4 laturi ale gardului aparțin terenului (vecinii au gard doar pe care 3 laturi) Pe ...

800 EUR/m2 | 50 m2

Sanpetru, Brasov

Promovat
casa de vanzare in Hunedoara
10
4

casa de vanzare in Hunedoara

Casă complet renovată în 2026,acoperiș,termosistem,instalație de termoficare,apă caldă și rece,geamuri termopan,bai,îngrădiri,toate noi în garanție. Suprafață construită 172 mp pe două niveluri,teren 275 mp,zona frumoasa și liniștită pe str.Primaverii in Hunedoara. Compartimentare moderna și funcțională. Parter ...

1041 EUR/m2 | 172 m2

Hunedoara, Hunedoara

Propietate  cu 3 constructii in zona Fundeni
5

Propietate cu 3 constructii in zona Fundeni

Proprietate cu 3 construcții din cărămidă zona Fundeni 588 mp teren preț 360.000 negociabil Proprietar, vând proprietate compusă din 3 construcții individuale, toate din cărămidă, intabulate, situată în zona Fundeni, într-o zonă liniștită și bine dezvoltată. Teren total: 588 mp C1 clădire ...

765 EUR/m2 | 588 m2

Sector 2, Bucuresti

Casa si teren de vanzare in Pucioasa, Dambovita, B-dul trandafirilor, bulevard principal. 39500 Euro
10
47

Casa parinteasca din caramida acoperita cu tabla - care necesita renovare si este formata din 2 corpuri (Partea de sus formata din hol, 2 camere si dresing si respectiv partea mai recenta formata din o camera, hol, baie, bucatarie, pivnita ), toate mobilate. Suprafata utila= 85mp, suprafata desfasurata ...

39500 EUR/m2 | 1 m2

Nord, Pucioasa, Dambovita

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere tip Pb mare Rogerius
10
3

Apartament 2 Camere tip Pb mare Rogerius

Vând urgent apartament tip PB mare , la etajul 2 , situat într-o zonă liniștită și "aerisită" a orașului, cu acces imediat din Bulevardul Ștefan cel Mare cu geamul spre curtea interioară a blocului. Apartentul a fost complet renovat anul acesta.Bucătarie cu living open-space 20 mp( plus balconul zona ...

1981 EUR/m2 | 54 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Proprietar Duplex P+M Cochet intrare Remetea , la Cheie - 159.900 Eur
10
2

PROPRIETAR Persoana Fizica !!! FARA COMISION!!! De Vanzare Jumatate de DUPLEX la Cheie , regim de inaltime P+M , situat la intrare in Remetea , vis a vis de Restaurantul Privighetoarea , strada Garii , suprafata construita 132 mp , suprafata utila 111 mp. La parter : living open space cu loc de luat ...

1441 EUR/m2 | 111 m2

Remetea Mare, Timis

teren extravilan cristesti holboca 2

teren extravilan cristesti holboca

se vinde in sat cristesti comuna holboca 2 hectare extravilan separate unu aproape de satul orzeni la vreo 300m de asfalt iar celalalt hectar amplasat in apropierea satului cristesti

20 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Duplex de vanzare in Dumbravita
17

Duplex de vanzare in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

De închiriat_teren stradal intravilan_Mărăcineni_DN73_E574
7
4

De închiriat_teren stradal intravilan_Mărăcineni_DN73_E574

De închiriat în Mărăcineni, Argeșelu, teren cu suprafața de 4 342 m2 intravilan, deschidere: 20, lungime: 217. Imobilul se oferă spre închiriere atât pe termen scurt, între 1 an și 3 ani, cât și pe termen mediu sau lung, între 3 ani și 5 ani însă nu mai mult de 10 ani, cu posibilitatea de prelungire ...

4,342 m2

Maracineni, Arges

Vand  apartament 2 camere  Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea
15
3

Vand apartament 2 camere Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea

58.000 Euro, negociabil DIRECT DE LA PROPRIETAR, se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Piata%252525252bNoua, Tulcea, Tulcea

Casă P+M Magurele, Varteju
10
6

Casă P+M Magurele, Varteju

Casă modernă mobilată complet + bucătărie de vară | Mutare imediată | Măgurele Vârteju Vă propun spre vânzare o casă modernă P+M, complet mobilată și utilată, situată în zona Măgurele Vârteju, ideală pentru o familie care își dorește confort și mutare fără investiții suplimentare. Avantaje ...

1408 EUR/m2 | 120 m2

Magurele, Ilfov

 Teren Extravilan 14.000 mp, Vorovești (Miroslava)   Deschidere Directă la DJ 2047
1

Teren Extravilan 14.000 mp, Vorovești (Miroslava) Deschidere Directă la DJ 2047

Proprietar, ofer spre vânzare teren extravilan în suprafață totală de 14.000 mp, situat în Vorovești, comuna Miroslava. Parcela are o poziționare excelentă pentru activități specifice regimului extravilan sau ca investiție pe termen lung, datorită accesului direct la infrastructura principală. Specificații ...

14,000 m2

Visa vis de ferma liliac, Vorovesti, Iasi

Casa de vanzare, Arad, Sofronea.
9
7

Casa de vanzare, Arad, Sofronea.

OFERTA!!! Vand casa solida din caramida, sapte camere, salon mare, bucatarie mare, dresing, doua bai, terasa mare, pivnita, multi pomi si vie, Sofronea, Arad, peste 1000 m patrati, 149000 euro.

621 EUR/m2 | 240 m2

Sofronea, Arad

vind locuinta unifamiliala
5
3

vind locuinta unifamiliala

Aleea Codrii Neamtului stada privata ,telecamere ,paza ,vând locuinta unifamilial P+2+M situata pe un teren de 500 metri cu deschidere de 14 ,compusa din 3 apartamente de 150 metri (121 utili) pe apartament si o mansarda de 85 metri (utili),realizata din beton si caramida ,tencuita interior exterior ...

957 EUR/m2 | 554 m2

Titan - Balta Albă, Sector 3, Bucuresti

Vind teren intavilan parcelat loturi de 581 mp utili in com.Domnesti Ilfov pe strada Aprodului 11

Vind teren intavilan parcelat loturi de 581 mp utili in com.Domnesti Ilfov pe strada Aprodului

Teren intravilan parcelat loturi de 581 mp utili cu deschidere de 14,5 m pret 60 euro pe mp

581 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea