Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
inchiriez Garsonieră
4
1

inchiriez Garsonieră

închiriez garsonieră in Calea Buziasului,la preț 200 +250 garanție,complect utilată și ocupabila rapid

18 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Chirie: Apartament ultra- central, 3 camere in Bacau
10
1

Chirie: Apartament ultra- central, 3 camere in Bacau

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, situat în inima Bacăului (zona Ultra-Centrală), ideal pentru cei care își doresc confort, spațiu și acces rapid la toate punctele de interes ale orașului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 9, într-un bloc sigur, dotat cu lift modern. Dotări și Beneficii: * ...

87 m2

Bacau, Bacau

Promovat
Închiriem spațiu producție.
1

Închiriem spațiu producție.

Închiriem spațiu producție, atelier croitorie dotat cu mașini cusut industriale pentru o persoană interesată în croitorie.Spatiul are toate facilitățile necesare. Menționăm ca mașinile de cusut vor fi folosite gratuit. Atelierul s-e află lângă seminarul teologic 1mai.

70 m2

1 Mai, Ramnicu Valcea, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez apartament în Voluntari!
9
8

Inchiriez apartament în Voluntari!

Inchiriez apartament în Voluntari zona gheață, 3dormitoare decomandat, bucătărie, baie încălzire centrala, apă curentă pentru mai multe detalii mesaj! Rog si ofer seriozitate!

80 m2

Voluntari, Ilfov

Închiriere apartament Magnolia Village Paulești
5
1

Închiriere apartament Magnolia Village Paulești

Închiriez apartament 2 camere, 54 mp+ balcon 12 mp ,etaj 2 3, bloc lift, construcție 2025, mobilat și utilat modern, nelocuit, prima închiriere, loc parcare. Se închiriază pe minim 1 an, o lună avans și una garantie. Detalii la telefon!

54 m2

PAULESTI, Prahova

Casă de vînzare.
5

Casă de vînzare.

Casă de vînzare în com, Radovanu sunt proprietar. Casa nu este locuibilă, are curent, apa și canalizarea este trasă la poartă, asfaltat după cum se vede și în poze, sau la schimb cu un teren mai aproape de Bucuresti. Acte la zi. Pentru m-ai multe informații putem și pe WhatsApp să comunicăm.

313 EUR/m2 | 80 m2

Comuna%2bRadovanu%2b, Calarasi, Calarasi

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
3

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez apartamente in Voluntari!
8
20

Proprietar închiriez apartamente in Voluntari!

Inchiriez apartamente la Curte (Vilă) în Voluntari, cu 2 sau 3 dormitoare, decomandat ,bucătărie baie,living géneros ,balcon, încălzire centrala, apa curenta, spațiu in curte ! In imediata apropiere se găsește școală, grădiniță, Supermarket ca Lidl,Mega imagen ,Kaufland, Metro,Farmacie Piața etc.Pentru ...

80 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Casă la munte cu livadă   Poiana Stampei (12 km de Vatra Dornei)
8
6

Casă la munte cu livadă Poiana Stampei (12 km de Vatra Dornei)

Proprietar, vând casă cu mansardă în Poiana Stampei, cu acces direct din strada principală. Interior: 3 camere la parter + living și cameră la etaj (mansardă). Exterior: Teren de 1.170 mp cu grădină și livadă proprie. Utilități & Anexe: Apă potabilă la îndemână (sursă proprie + rețea primărie), garaj ...

250 EUR/m2 | 144 m2

Vatra Dornei, Suceava

Vânzare apartament Magnolia Village Paulesti
5

Vânzare apartament Magnolia Village Paulesti

Vând apartament 2 camere, 54 m.p.+ balcon 12 mp ,etaj 2 , bloc cu lift, loc parcare propriu, bucătărie open space, încălzire în pardoseală cu centrală termică proprie, aer condiționat centralizat dormitor și living , baie dus walk in , mobilat și utilat, nelocuit.! În complex; Magazin , Sala fitness, ...

2519 EUR/m2 | 54 m2

PAULESTI, Prahova

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
12

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Vând teren extravilan Berceni ilfov
1
1

Vând teren extravilan Berceni ilfov

Vând teren extravilan in Berceni ilfov, 4000 mp . Pentru detalii mesaj.

4,000 m2

Voluntari, Ilfov

Vand Garsoniera Bloc N1 ,Motru
4
2

Vand Garsoniera Bloc N1 ,Motru

Vand Garsoniera in Municipiul Motru, Bloc N1, Sc 4, Parter

630 EUR/m2 | 27 m2

Motru, Gorj

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez birouri individuale 35 mp !
14
19

Inchiriez birouri individuale 35 mp !

INCHIRIEZ birouri cu intrari separate 35 mp dotate cu toaleta separat și sistem climatizare ! Preț 350 euro

500 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Închiriezi Birouri individuale 35 mp
14
15

Închiriezi Birouri individuale 35 mp

PROPRIETAR INCHIRIEZI trei birouri cu intrari separate dotate cu sistem climatizare și intrari separate se poate închiria individual câte un birou !

89 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 Camere SEDAKO   Parcare inclusa   Complet Utilat
10
1

2 Camere SEDAKO Parcare inclusa Complet Utilat

Apartament 2 camere modern SEDAKO Armoniei 52 mp + balcon 10 mp Etaj 8 11 luminos, view plăcut Complet mobilat și utilat (TV, frigider, cuptor, mașină de spălat etc.) Parcare inclusă (chiar la intrarea în bloc) Locație excelentă aproape de British International School, zona Aradului ...

52 m2

Aradului%2525252525252525252bVest, Timisoara, Timis

Persoană fizică-Închiriez apartament 2 camere Zona Podu Roș
8

Persoană fizică-Închiriez apartament 2 camere Zona Podu Roș

Persoană fizică, dau spre închiriere apartament cu două camere. Zona este foarte bună, la bulevard (acces la stație), cu vedere în spate beneficiind de liniște. Apartamentul este situat la et.2 din 4, fiind mobilat și utilat complet! Fără risc seismic! Apartamentul ca utilități are: centrală termică, ...

60 m2

Podul Roș, Iasi, Iasi

Vând casă și teren aferent 4500 mp
1
21

Vând casă și teren aferent 4500 mp