Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere in zona Torontalului, bloc nou, de inchiriat
5

Inchiriez apartament cu 2 camere frumos, complet dotat, in bloc nou bine izolat. Incalzire in pardoseala cu centrala proprie pe gaz. Climatizare. Cheltuieli lunare mici. Parter inalt cu doua balcoane la living si la dormitor. Loc de parcare in curtea interioara. Zona Torontalului, strada Closca 58, la ...

50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE -  George Cosbuc 42, Baia Mare
2
8

NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE - George Cosbuc 42, Baia Mare

Complexul Rezidențial RIVER TOWER, situat pe strada George Coșbuc nr. 42, îți oferă oportunitatea de a investi sau dezvolta afacerea ta într-un spațiu modern și bine poziționat. Activitatea dvs. profesionala va avea un inceput bun prin achizitia unuia dintre spatiile noastre care s-au facut la standarde ...

Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere
16

Apartament de vanzare cu 3 camere

Apartament 3 camere complet renovat 63 mp + boxă la subsol Se oferă spre vânzare apartament spațios și modern, cu 3 camere, bucătărie, baie și balcon închis, având o suprafață utilă de 63 mp, la care se adaugă o boxă la subsol în incinta blocului. Apartamentul este situat la etajul 1, pe Strada ...

1825 EUR/m2 | 63 m2

Central, Campulung Moldovenesc, Suceava

Promovat
Vând teren agricol
1
1

Vând teren agricol

Vând teren agricol, în satul Comănești, comuna Comănești, județul Suceava, cu ieșire la drumul asfaltat al Solonețului, zona Săliște Beldeanu, granița dintre Comănești și Soloneț.

3,300 m2

Suceava, Suceava

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 2 camere 47mp zona Lamaita
7
2

Vând apartament 2 camere 47mp zona Lamaita

Vând apartament 2 camere zona Lamaita, izolat exterior, ușă metalică la întrare,tâmplărie termopan,actele la zi,etaj 4 fără probleme cu plafonul. 47000euro negociabil

1000 EUR/m2 | 47 m2

Ploiesti, Prahova

Oferta!Teren intravilan+extravilan 1

Oferta!Teren intravilan+extravilan

Se vinde teren 4000 m din care intravilan (540 m ) și extravilan (3460 m ) cu ieșire la strada asfaltata 14 ML. Terenul se afla într-o zona liniștită perfecta pentru cei care vor sa scape de agitația orașului, cu acces la: - energie electrica (stâlpul la limita hotarului) - gaze naturale - apa curenta - ...

4,000 m2

Mihaesti, Valcea

Vând vilă în Sector 2 zona Fundeni
10

Vând vilă în Sector 2 zona Fundeni

Vand vila spațioasă O oportunitate valoroasă în Sectorul 2 zona Fundeni Str. Buridava, aproape de Spitalul Fundeni zonă liniștită, cu acces imediat la mijloacele de transport in comun. Suprafata casei este 290 mp utili , teren 400 mp, P+1+mansarda, an construcție 2005 . La parter regăsim ...

1690 EUR/m2 | 290 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament două camere,aproape de Vivo de vanzare
6
4

Apartament două camere,aproape de Vivo de vanzare

Apartament de vânzare cu curte interioara și parcare la un ansamblu de blocuri cu doua etaje.Apartament de 45m pătrați și balcon.Apartament cu centrala termica,mașină de spălat vase,mașină de spălat haine,aragaz pe gaz și cuptor electric,doua televizoare,aer condiționat,frigider.

1978 EUR/m2 | 45 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera Barlad 4

Garsoniera Barlad

Vand garsoniera confort 3, pe strada Bd. Epureanu, nr. 55, bloc F1, la etajul 3. Garsoniera are 14 MP.

536 EUR/m2 | 14 m2

Barlad, Vaslui

Inchiriez spatiu comercial 100m2
5
3

Inchiriez spatiu comercial 100m2

Închiriez spațiu comercial 100 m2, zona centrala, pretabil orice activitate, spațiul dispune toate utilitatile. Spațiul se află la etajul 1 , al unei cladiri P+1. Spațiul se află pe strada Basarabiei colt cu Domneasca, facultati, liceu, scoala generala in zona.

100 m2

Galati, Galati

vand apartament la  casa ultracentrala Oradea curte comuna
5
4

vand apartament la casa ultracentrala Oradea curte comuna

Casă situată ultracentral în Oradea, pe strada Szigligeti Ede curte comuna Această proprietate este într-o curte comună. Curtea a fost împărțită astfel încât fiecare apartament să beneficieze de curtea sa proprie Compusă din: Antreu, bucătărie, dormitor și magazie + posibila mansardare Datorită ...

1450 EUR/m2 | 40 m2

Oradea, Bihor

Vand casa cu etaj  Săcădat sau schimb cu imobiliare in Oradea !!!
1
1

Vand casa cu etaj Săcădat sau schimb cu imobiliare in Oradea !!!

Persoana fizică,vând casă în Săcădat, suprafață construită parter, etaj ,mansarda ...peste 250 mp, teren 10800 mp , front 20 ml ... 5 camere + 3 camere mansarda , 4 bai , dresing , bucătărie , cămară ,2 balcoane deschise , un balcon închis ... ...alte detalii la telefon . Preț 220 000 mii euro . Variante ...

880 EUR/m2 | 250 m2

Sacadat, Bihor

Casă Mocira - Baia Mare mobilată - utilată
4
2

Casă Mocira - Baia Mare mobilată - utilată

174.000 euro. Vindem casă foarte primitoare, bine structurată și compartimentată, așezată cât mai potrivit pe terenul suficient de generos, în Mocira, cartierul nou, zona străzii Mara, în loc liniștit și aproape de oraș. Accesul în curte se face pe stradă privată, betonată, delimitată de gardurile ...

1289 EUR/m2 | 135 m2

Mocira, Maramures

Închiriez apartament 2 camere Gavana Pitesti
9
2

Închiriez apartament 2 camere Gavana Pitesti

Închiriez apartament 2 camere, Găvana 2, aproape de piata, statie de autobuz. Apartamentul este renovat, etaj intermediar, mobila noua de bucătărie, cablu+internet, mașina de spălat rufe, balcon închis, centrala, circuitul electric schimbatPat mare in dormitor, 180 200 in dormitor, in sufragerie o canapea ...

41 m2

Gavana 2, Pitesti, Arges

Apartament 2 camere de inchiriat, in Floresti
5
2

Apartament 2 camere de inchiriat, in Floresti

Inchiriez apartament 2 camere,complet mobilat,in Floresti, zona BMW, cu parcare subterana,cheltuieli de intretinere mici, luminos , confortabil, lift, balcon la bucatarie.

Floresti, Cluj

Vand teren intravilan Letea Veche
5
3

Vand teren intravilan Letea Veche

PROPRIETAR, ofer spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 2000 m in Letea Veche.Terenul este situat între case,deschidere 26 m,are curent tras cu contract e-on,si restul utilităților la limita proprietații. Vă mulțumesc.

Letea Veche, Bacau

Teren pentru închiriere

Teren pentru închiriere

Dau teren intravilan 75 de arii pentru cultivat porumb grâu lucernă etc Caut persoană care să l muncească Și să păstreze producția fără alte pretenții din partea mea telefon terenul se află în comuna Aninoasa satul groșerea județul Gorj

75 m2

Groserea, Gorj

Vand teren sos. Focsani
3
4

Vand teren sos. Focsani

Vand teren intravilan pe sos focsani, in spate la maritec.312 m2 Fara utilități, zona in dezvoltare. 39 euro m2. Mai multe detalii la.nr tel