Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa la tara de Vanzare! Zona de vis
8
26

Casa la tara de Vanzare! Zona de vis

Se vinde casa batraneasca cu 3 camere curte, grajd si 2 anexe cat si 2 livezi in fata respectiv spatele casei intr-o zona de vis unde linistea e la ea acasa. Casa este situata in Rm Valcea, Galetofani -Nicolae Balcescu . Pretul este de 24 900 eur negociabil.

311 EUR/m2 | 80 m2

Mazararu, Valcea

Promovat
Vand afacere salon la cheie
5

Vand afacere salon la cheie

Oportunitate rară salon de înfrumusețare la cheie, gata să producă din prima zi! Îți dorești propria afacere în domeniul beauty, fără bătăi de cap cu amenajarea, autorizațiile sau investițiile inițiale? Acesta este momentul potrivit. Se vinde cedează firmă complet funcțională, cu toate autorizațiile ...

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Casă de vânzare la cheie   Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț
10
34

Casă de vânzare la cheie Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț

Casă de vânzare la cheie Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț Preț fix: 25.000 Euro Se oferă spre vânzare casă locuibilă, complet mobilată, situată într-o zonă liniștită din Comuna Traian. BONUS inclus în preț: teren extravilan cu pădure situat în apropierea ...

238 EUR/m2 | 105 m2

Traian, Teleorman

Promovat
Teren  de casa Aradul nou Toscana Rezidence
9
6

Teren de casa Aradul nou Toscana Rezidence

Vind 2 parcele 392 mp 13m front alipite se pot unifica zona buna supr ideale pentru constructia unei case cartier frumos nou dezvoltat Aradul Nou Cartier Toscana Rezidence cu cf individual certificat de urbanism linga podul nou peste Mures zona de case noi locuite acces rapid spre centru orasului ...

392 m2

Aradul%2525252525252525252525252525252525252525252525252525252bNou, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex de vânzare Bucovăț ( Remetea Mare )
9
8

Duplex de vânzare Bucovăț ( Remetea Mare )

De vânzare casă de tip duplex,cu 3 camere ,situată în Bucovăț ( Remetea Mare ). Suprafață utilă :70mp+pod pentru depozitare sau mansardare, cu placă de beton... Teren 250mp Compartimentare :2 dormitoare,living cu bucătărie open space,baie,hol acces. Dotări : complet mobilată,centrală termică,mașină ...

1427 EUR/m2 | 70 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Apartament nou, mobilat si utilat complet, cu incalzire in pardoseală, în Chișineu-C
7
3

Apartament de vânzare cu 2 camere, la etajul 2, în bloc nou, cu lift. Acest apartament luminos oferă o vedere panoramică spectaculoasă. Caracteristici principale: 46 mp, 2 camere, baie, balcon Amplasare în bloc nou, recent finalizat Lift modern pentru acces facil Vedere panoramică deosebită Design ...

1261 EUR/m2 | 46 m2

Chisineu Cris, Arad

Vand garsoniera 2

Vand garsoniera

Imobil în perfecta stare de funcționare cu toate utilitățile incluse centrala proprie geamuri termopan bloc anvelopat termic la parter în Resita.

1316 EUR/m2 | 19 m2

Resita Mica, Caras-Severin

Teren Doja Rimler Karoly 584 m2
10
5

Teren Doja Rimler Karoly 584 m2

Vând teren intravilan cu suprafața de 584 m, front stradal 9,8 m pe strada Rimler Karoly. La 300 metri de asfalt și utilități.

584 m2

Oradea, Bihor

Închiriez spațiu
1
1

Închiriez spațiu

Închiriem spațiu 60 mp pentru mic atelier ,depozitare.Zona Agronomie str Câmpia Islaz.Chirie 1700 lei.

60 m2

Craiova, Dolj

Închiriez garsonieră
8

Închiriez garsonieră

Închiriez garsonieră, suprafață 36 mp, situata în cartier Precista, Piatra Neamț, la 2 minute de Carrefour. Preț 180 euro luna sau 900 RON. Persoana de contact: Nely, tel.

36 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Vand teren intravila, constructie casa
2
13

Vand teren intravila, constructie casa

Vand teren in suprafata de 500 mp, situat in Moara Grecilor - Vaslui, strada Gheorghe Rosca Codreanu, cu toate utilitatile.

Moara Grecilor, Vaslui

Vând casă lângă Piața Centrală Câmpulung
3

Vând casă lângă Piața Centrală Câmpulung

Casă este din cărămidă are fațadă nouă acoperiș și geamuri noi. Casa are 100 mp și 250 de m de curte. Este racordată la gaz, electrică și canalizare și se află în spatele pieții mari, o zonă foarte bună și liniștită. Interior nou,instalație apă, curent noi, zidărie placă turnată totul nou! Sunați pentru ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Campulung, Arges

Garsonieră mobilată și utilată(39 mp), etaj 3, de vânzare în Chișineu-Criș
5

De vânzare garsonieră modernă de 39 mp, situată la etajul 3. Apartamentul este complet mobilat și utilat, perfect pentru confortul dumneavoastră. Dispune de aer condiționat, mașină de spălat rufe, balcon pentru relaxare, bucătărie separată și baie individuală. Ideal pentru cei care caută un spațiu funcțional ...

875 EUR/m2 | 32 m2

Chisineu Cris, Arad

Apartment 2 cam semidecomandat et 4 Calea Crangasi nr 27 , la 4  minute de metrou luminous, calduros
7

Apartment 2 cam semidecomandat et 4 Calea Crangasi nr 27 , la 4 minute de metrou luminous, calduros

Apartament de vanzare 2 cam semidecomandat , etaj 2 , 48, 51 mp , luminos, uscat , bine intretinut , bloc civilizat, la sosea , sector 6 - Calea Crangasi nr 27 , la 4 minute de metrou, de tramvai 41, de piata , an constructie 1986, termosistem -anul trecut , ocazie ! Pret 105000 euro . Tel

2143 EUR/m2 | 49 m2

Piata Crangasi , Sector 6, Bucuresti

Spatiu birouri Ultracentral, langa Primarie - Teatrul National
5

Spatiul are o suptafata de 80mp, este amenajat pentru birouri si este dotat : - Centrala proprie; - Incalzire in pardoseala - Aer conditionat; - Chicineta; - Mini frigider; - Grup sanitar.

80 m2

Central, Iasi, Iasi

Casă în curs de construcție, disponibilă cu avans si rate lunare
4

De vânzare Clădire în Construcție cu teren generos. Toate documentele sunt la zi! Se vinde teren cu o clădire în construcție, situată într-o zonă liniștită și accesibilă, ideală pentru dezvoltarea unui proiect personalizat. Clădirea are fundație din beton și pereți din bolțari, fiind pregătită pentru ...

2,975 m2

Socodor, Arad

Casă de vânzare mobilată și utilată, cu interior renovat in anul 2025
10
3

De vânzare proprietate - 2 case în aceeași curte, teren de 1075 mp Vă propunem spre vânzare o proprietate spațioasă, ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și mult spațiu verde sau pentru două familii, datorită celor două corpuri de clădire separate. Suprafață totală teren: ...

312 EUR/m2 | 250 m2

Chisineu Cris, Arad

Vand casa in Sibiu zona Lupeni
10
10

Vand casa in Sibiu zona Lupeni

Vand casa in Sibiu zona lupeni-resita. Casa dispune de 83mp construiți si curte libera de 117mp in total un teren de 200mp. Formata din 2 corpuri unite. Primul corp: - 2 dormitoare - camera mica - bucatarie - baie Al doilea: - dormitor - baie Casa mai are o pivniță separat de 9mp. Casa are toate ...