Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament nou cu 2 camere
5

Apartament nou cu 2 camere

Apartament cu doua camere, situat in complexul Arghezi Residence, Drumul Binelui, et 5 din 7, construcție 2024, centrala proprie, mobilat și utilat integral cu totul nou, aer condiționat, 3 balcoane. Dormitorul are colțar extensibil și spații de depozitare, livingul are canapea de doua locuri neextensibila. ...

85 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de inchiriat Piata Victoriei Bucuresti

Apartament de inchiriat Piata Victoriei Bucuresti

Apartament 4 camere 124mp, Piata Victoriei, la 50 de gura de metrou, cu vedere directa spre cladirea guvernului, etaj 4, 2 grupuri sanitare, aer conditionat, etc. Liber de pe data de 1 iunie 2026. Ideal pentru firme. Paza la poarta.

124 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere 108 mp Grand Kristal Metalurgiei
10
3

Apartament 3 camere 108 mp Grand Kristal Metalurgiei

Apartament 3 camere Grand Kristal Metalurgiei (str Dumitru Brumarescu Drumul Dealu Bradului) - proprietar - construcție 2 mp - 2 balcoane mari - 2 băi spațioase - apartamentul a fost mobilat si utilat cu sprijinul unui designer de interior - loc de parcare inclus - stație RATB la complex - acces ...

2083 EUR/m2 | 108 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie  in Elite City.
10
1

Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie in Elite City.

Apartament 2 camere finisaje premium, gata de mutare Vând apartament deosebit, amenajat cu investiții consistente și atenție la detalii. Compartimentare ideală: 2 camere, bucătărie separată, baie și terasă generoasă de 13 mp. Complet mobilat și utilat cu electrocasnice de top: gamă Bosch (mașină de ...

4364 EUR/m2 | 55 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vânzare proprietate 1

Vânzare proprietate

Proprietatea se află în localitatea Bucecea pe strada Siminiceanu, nr.6 (stradă recent asfaltată), într-o zonă liniștită, ideală pentru o persoană care își dorește să scape de zgomotul și aglomerația orașului, o persoană căreia îi place natura și frumosul făcând legătura între trecut și prezent. Ca și ...

4,600 m2

Bucecea, Botosani

Promovat
Garsoniera de inchiriere  in zona Stefan Cel Mare aproape de metrou
7
196

Garsoniera de inchiriere in zona Stefan Cel Mare aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Stefan Cel Mare aproape de metrou. Garsoniera are o suprafata de 36mp, etaj 3, 5 minute de mers pe jos de metrou, mai multe spatii comerciale. Pentru mai multe detalii sau vizionari sunati la numarul afisat.

36 m2

Stefan%2525252bcel%2525252bMare, Sector 2, Bucuresti

Casa de vânzare în Com. Scrioastea, Jud. Teleorman
10

Casa de vânzare în Com. Scrioastea, Jud. Teleorman

Vând Casa în Com Scrioastea, jud. Teleorman, situată la 5 km distanță de Roșiorii de Vede. Casa este este construita în anul 2003 și este formata din living, 2 dormitoare, 1 camera de zi, baie, bucătărie, 2 holuri. Mansarda situata deasupra are o suprafață de 120 m și poate fi locuita (poate fi compartimentata ...

1071 EUR/m2 | 140 m2

Ro%c8%99iorii+de+Vede, Scrioastea, Teleorman

Casa de vanzare in zona gării 3

Casa de vanzare in zona gării

Vand casa situata pe Colonel Buzoianu nr.123 Casa dispune de toate utiliatile, are garaj beci iar la poarta se afla spatiu comercial( este inchiriat).Suprafata terenului 767mp.Suprafata casei 70 mp.Suprafata spatiului 50 mp. Va astept la vizionari si negocieri.

4429 EUR/m2 | 70 m2

Buzau, Buzau

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Casa si teren Corbii de Piatra
7
24

Casa si teren Corbii de Piatra

Vând teren, casa batraneasca si hambar, comna Corbi, Judetul Arges, la circa 11 km de Nucsoara. Suprafata teren 860 mp, intabulat. Curent si apa.

Corbi, Arges

Casa Ocna Mures 90450 euro
4
2

Casa Ocna Mures 90450 euro

Casa este construita in anul 1970, situata pe strada Memorandumului, nr 94 si are 72 mp suprafata utila, 1000 mp teren. Utilitati: - curent electric - apa - gaz - racordata la canalizare. Este locuibila, are bucatarie, baie functionala, camara, 2 camere, hol (nelocuita de 14 ani). Toate taxele sunt ...

1256 EUR/m2 | 72 m2

Ocna Mures, Alba

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2
7

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament luminos cu 2 camere semidecomandate(circular), suprafața utilă de 49 mp, centrală termică, geamuri termopan, 2 balcoane , geam baie,orientare nord vest, etaj 6 din 9, în cartier Tiglina 2, str. Constructorilor Preț 65000 EUR . Blocul este în proces de reabilitare termică ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Teren intravilan 3.000 mp   parcelabil, Sat Bălteni (Scrovistea), Com. Periș   locație premium
7
2

Teren intravilan 3.000 mp parcelabil, Sat Bălteni (Scrovistea), Com. Periș locație premium

Teren intravilan 3.000 mp parcelabil, Sat Bălteni (Băteni), Com. Periș locație premium, în mijlocul naturii Vând teren intravilan, cu suprafața de 3.000 mp (parcelabil în loturi de min. 1.000 mp), situat în Sat Bălteni (Băteni), comuna Periș, într-o zonă deosebită, în cadrul Satului Brâncovenesc ...

Balteni, Ilfov

Apartament 2 camere Deva
5
31

Apartament 2 camere Deva

Apartament 2 camere în circuit Deva ST 51,45 mp + balcon 4 m bloc de caramida geam la baie, centrala termica, termopan peste tot inclusiv balconul, parchet stejar, izolat exterior cu polistiren 10 cm. Preț 55.000 EUR.

57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva
10
28

Apartament 3 camere mobilat și utilat Deva

Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.

100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

casa de vanzare Rediu
6
4

casa de vanzare Rediu

vând casă în satul Rediu la 19 km de Cluj Napoca.Casa are 50 mp și este construita pe un teren de 304 mp. Ca și utilități dispune de curent,apa și posibilitate de racordare la rețeaua de gaze.Casa este situată într-o zonă liniștită și cu o priveliște frumoasă.Pentru mai multe informații vă rog să mă ...

700 EUR/m2 | 50 m2

Rediu, Cluj

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna
5
32

Teren pentru casă Rapolt-Bobalna

Teren pentru casă ST 6000 mp FS 25 m dublu acces auto, pădure în spate, priveliște frumoasă, apă trasă pe teren. A fost și casa dar sa demolat. Merita văzut. Preț 6 EUR mp.

6,000 m2

Bobalna, Hunedoara

Promovat
Ofer spre închirie apartament cu 3 camere cu centrala proprie pe gaz
5
2

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere , zona Alunișului , apartamentul deține centrală proprie pe gaz , aer condiționat și are îmbunătățiri . Se află la etajul 4 cu pod .

55 m2

Tulcea, Tulcea

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea