Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare apartament 2 camere Braytim
9
3

De vanzare apartament 2 camere Braytim

Apartament la mansarda in Braytim cu doua camere decomandat. Apartamentul este format din living, dormitor, hol, baie, bucatarie, balcon si pod cu acces din living. Supra Fara utila 50mp. Suprafata totala 55 mp complet mobilat si dotat cu clima. Un loc de parcare in Cf.

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare la țară! Siguranță și confort!
7
14

Casă de vânzare la țară! Siguranță și confort!

Proprietar vând casă situată într-o zonă rurală pitorească, perfectă pentru cei care caută liniște ,siguranță și aer curat. Detalii:- Se vinde complet mobilata cu electrocasnice incluse. * Suprafață teren: 1250 mp pomi fructiferi * Suprafață casă: 90 mp, 2 camere și dependințe * Utilități: Toate utilitășile ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Camineasca, Giurgiu

Promovat
casa giroc 215000
5
1

casa giroc 215000

Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
vand apartament 2 camere, rezidential Asmita gardens ardens, bucuresti
10

apartament 2 camere decomandat, complex rezidential - Asmita Gardens, vedere panoramica, etaj superior, 2 grupuri sanitare, complet mobilat si utilat. cu posibilitatea achizitionarii unui loc de parcare subteran. gym cu piscina in cadrul complexului, supermarket si locuri de joaca pentru copii pret:215000E ...

3028 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând 3,25 ha teren arabil Ianca Braila

Vând 3,25 ha teren arabil Ianca Braila

Vând 3,25 ha teren agricol Ianca Brăila. Prețul zonei.

Ianca, Braila

Teren de vânzare
1
2

Teren de vânzare

Teren de vanzare 1600m la sonde între Măgurele si Dărăști-Ilfov prețul 9E mereu negociabil mai multe detali la telefon

1,600 m2

Darasti-Ilfov, Ilfov

Teren de vanzare
1
2

Teren de vanzare

Teren de vanzare in Dărăști-Ilfov mai exact pe Lunca la strada principala 2300m preț 16 negociabil mai multe detali la telefon

2,300 m2

Darasti-Ilfov, Ilfov

5000 mp teren in Potoci, Neamt
10
1

5000 mp teren in Potoci, Neamt

Proprietar vand 5000 mp teren in Potoci, Neamt, pretabil pentru agroturism, sau pentru locuit in mijlocul naturii, departe de zbuciumul orasului, cu vedere la lacul Bicaz. Suprafata totala cuprinde 1650 mp fanete intravilan UAT Bicaz si 3350 mp fanete extravilan UAT Hangu. Se afla la circa 100 metri ...

5,000 m2

Potoci, Neamt

Teren de vânzare în Polovragi, Gorj
8
12

Teren de vânzare în Polovragi, Gorj

Se vinde un teren cu o suprafață de 1193 m în Polovragi, vizavi de pensiunea Colţ de Rai. Terenul este cadastrat și intabulat, cu acces la toate utilitățile, fiind ideal atât pentru investiții, cât și pentru construirea unei case proprii sau de vacanță într-un loc liniștit.

1,193 m2

Polovragi, Gorj

Vînd Afacere, Inchiriere
3

Vînd Afacere, Inchiriere

Fast Food de vînzare, inchiriere cu toate autorizațile echipat complect mai multe detali la nr.

71 EUR/m2 | 14 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand teren agricol extravilan
3

Vand teren agricol extravilan

Vand teren agricol extravilan,1 ha, in comuna Văcăreni, judetul Tulcea.

10,000 m2

Vacareni, Tulcea

Teren pretabil construcții intravilan%
1
1

Teren pretabil construcții intravilan%

Terenul se află la ieșirea din loc Șura Mare spre Slimnic pe partea stângă cu acces la DN. Terenul are 2700 mp și este parțial intravilan extravilan (550 mp intravilan).Acces în două părți opuse a laturilor acestuia. Aval și amonte. In viitorul apropiat se va introduce integral in intravilan. Utilități ...

2,700 m2

Sura Mare, Sibiu

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo
5

Vanzare apartament cu 2 camere in Cluj , zona Vivo

De vanzare apartament cu 2 camere in Cluj, zona Vivo, etaj 1, suprafata de 48 mp, mobilat si utilat, 2 parcari proprii, ocupabil imediat, pret vanzare apartament: 105 000 euro.

2333 EUR/m2 | 45 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casa de vanzare, langa oras, mobilata si utilata
2
2

Casa de vanzare, langa oras, mobilata si utilata

Vand casa in Sancraiu de Mures, Str Principala, langa str. Podeni. Situata la 3km de centrul orasului. Construita in anii 1980. Compusa din 8 camere, 2 bucatarii, 2 camari, 2 bai avand 230 m 2. O teresa de 25 m 2. Garaj dublu de 55 m 2. Curtea este betonata, avand un pic de gradina. Suprafata totala ...

957 EUR/m2 | 230 m2

Sancraiu de Mures, Mures

Garaj de inchiriat Olimpia-Ripensia
9
23

Garaj de inchiriat Olimpia-Ripensia

Am garaj de inchiriat vanzare, str. Retezat-Olimpia-Ripensia, garaj caramida in baterie, pt. masini mici,18.00 mp., are curent cu contor individual, nu apa, are groapa,110 euro plus garantie, iar la vanzare 11700 euro CF individual si acte la zi.

18 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Teren de vinzare,Beregsaul Mic
6
43

Teren de vinzare,Beregsaul Mic

Acum, vind in Beregsau Mic teren intravilan gol cu casa de pamant demolabila, drum pietruit, ,intre case ,700 mp,17.000 euro are nr de casa 113.aproape de biserica si centru..18 km de Timisoara apa,curent pe strada

750 m2

Timisoara, Timis

2 camere de vanzare Olimpia Complexul Studentesc
10
25

2 camere de vanzare Olimpia Complexul Studentesc

2 camere de vanzare Olimpia-Complexul Studentesc, str. F.C. Ripensia, termoficare, etaj 10 10, panouri prefabricate, langa gradinita, s utila 55 mp, confort 1 semidecomandat, loc parcare, lift, mobilat utilata modest, 88600 euro.

1611 EUR/m2 | 55 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

spatiu comercial
3
1

spatiu comercial

clădire P+1+M, suprafața construita 1100 mp, parter sala 360 mp, mansardă 250 mp ne compartimentata , et.1 10 camere și o sală. Facilități, gaze la poarta. deschidere la E85, lângă podul de la Mărăcineni.

1,100 m2

Maracineni, Buzau

Inchiriez Hala Sanicolau Mic
12
3

Inchiriez Hala Sanicolau Mic

Imobile Arad va ofera spre inchiriere Hala cu 2 acces TIR in Sanicolau Mic, foarte aproape de autostrada A1. Hala are o suprafata de 700 MP, cu rampa incarcare, doua pentru Tir si doua pentru motostivuitor. Zona de birouri este incalzita cu calorifere formata din 2 incaperi, grup sanitar, dus, vestiar. Pretul ...

700 m2

Sanicolau Mic, Arad, Arad

Vand teren intravilan cu CF in Borsa, Cluj
3
15

Vand teren intravilan cu CF in Borsa, Cluj

Vand teren intravilan cu CF, in comuna Borsa, Cluj, suprafata 1500 mp cu front la strada principala si drum secundar, loc bun pentru constructie casa, utilitati apa si curent electric.

1,500 m2

Borsa, Cluj

Vilă, pensiune lângă plajă. Mamaia nord. Str D14 Nr.7A. 11 camere, dotată pentru cazare.
10
5

Vilă-Pensiune langa plajă. 395000 euro. Mamaia nord, Năvodari Str D14 Nr.7A. S+P+1E+M .11 camere,12 băi.450 mp.desfășurat. 185 mp construiți la sol .2 terase .Curtea placată cu piatră naturală,bucatarie profi .lenjerie, mobilier,aere condiționate,frigidere..etc etc. Utilități-Electricitate, Gaze, Apă, ...

790 EUR/m2 | 500 m2

Navodari Tabara, Constanta

Închiriez sală pentru cursuri, ateliere, repetiții, zona P-ta Romana
10
7

Închiriez sală multifuncțională (ateliere cursuri conferințe repetiții) - zona Pta Romana Caderea Bastiliei Suprafață: 40 m Ofer spre închiriere o sală spațioasă și luminoasă, cu o suprafață totală de 40 m , situată într-o zonă ultracentrală a Bucureștiului Pta Romana. Sala este prevăzută cu parchet, ...

40 m2

Piata%25252525252bRomana, Sector 1, Bucuresti

Giarmata - 10.000 mp. 2

Giarmata - 10.000 mp.

TEREN INTRAVILAN, LOCAȚIE EXCELENTĂ CU TOATE UTILITĂȚILE: APĂ, GAZ, CURENT, ILUMINAT STRADAL, CANALIZARE, ACCES AUTO, PROPRIETAR, EXTRAS CF.

10,000 m2

Giarmata, Timis

GIARMATA - Teren Intravilan 1

GIARMATA - Teren Intravilan

2.260 MP. SAU 1.120 MP. TOATE UTILITĂȚILE, LOCAȚIE DEOSEBITĂ, 3 FRONTURI STRADALE, PROPRIETAR, EXTRAS CF.

2,260 m2

Giarmata, Timis

Salvează căutarea