Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Închiriez garsonieră ultracentrală
8
3

Închiriez garsonieră ultracentrală

Închiriez garsonieră, complet mobilată și utilată, situată ultracentral- zona Primăriei. Garsoniera oferă o vedere deosebită cu multă lumină naturală datorită balconului generos, are aer condiționat, și mașină de spălat . Este amplasat într-o zonă liniștită, cu acces rapid la restaurante, cafenele, parc, ...

28 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apartment 3 camere, decomandat, zona Lămâița 63mp
9
2

Apartment 3 camere, decomandat, zona Lămâița 63mp

Apartament 3 camere, confort 1, decomandat (DIRECT PROPRIETAR) Anul construcției 1976 Etaj P 10 Suprafață utilă 63,26mp Dispune de separație de gaze și de canalizare Zona Lămâița- vizavi de Parc Lămâița, aproape de Școala Gimnazială George Emil Palade, grădiniță și creșă; La 3 minute de mers pe jos ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
vand apartament la casa
5
9

vand apartament la casa

vând apartament la casa ( curte comuna ) compartimentat :3 camere , baie , bucătărie , hol trebuie renovat complet , este exact ca în poze preț fix

443 EUR/m2 | 90 m2

Arad, Arad

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez  teren de Servicii in Dumbravita pe Ion Creanga pe colt cu Liviu Rebreanu 3

Inchiriez teren de Servicii in Dumbravita pe Ion Creanga pe colt cu Liviu Rebreanu

Inchiriez tren de Servicii in Dumbravita pe Ion Creanga pe colt cu Liviu Rebreanu.Pe termen lung.758m2. Terenul are doua fronturi stradale, unul pe Ion Creanga iar celalant pe Liviu Rebreanu. Ideal pentru o afacere.....

Dumbravita, Timis

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Casa de vânzare Mizil
10
15

Casa de vânzare Mizil

De vânzare casa Mizil zona gării teren de 225 mp casa construita pe 62 mp cu o anexa lângă de 22 mp Casa este dotata cu mobila dispune de centrala pe gaze apa curenta și electricitate Casa este formata din 3 camere 1 sufragerie bucătărie baie Detalii la tel

536 EUR/m2 | 84 m2

Mizil, Prahova

Apartament in casa in centrul istoric Brasov.
3
5

Apartament in casa in centrul istoric Brasov.

Apartament la parter in casa la Poarta Schei, strada principala. Suprafata locuibila 110 MP, ziduri groase de caramida 90 cm. Camere inalte 3,5 M, geamuri mari 2m, pivnita 27 MP, pod 60 MP. Parchet de stejar adevarat, 3 camere, bucatarie, baie, WC separate mari Structura inelara cu 2 intrari. Curte ...

1800 EUR/m2 | 110 m2

Brasov, Brasov

2 Case si teren de vanzare in Comuna VARTOP DOLJ
10
29

2 Case si teren de vanzare in Comuna VARTOP DOLJ

Vand doua case mobilate ( 22 mp + 59 mp), situate in aceeasi curte (prima casa - constructie 1982, renovata in anul 2024, a doua casa - constructie 1968), ambele situate pe un teren intravilan de 1150 mp, avand cadastru, doua deschideri, magazie, sopru, fantana, vita de vie pe spalieri, livada, in comuna ...

519 EUR/m2 | 81 m2

Vartop, Dolj

Vand casa sau schimb cu apartament in Tasnad
2

Vand casa sau schimb cu apartament in Tasnad

Vand casa sau schimb cu apartament, in Tasnad. Casa are usi si geamuri termopan, curte, garaj, beci, gradina, cf pe proprietar. Pret 80.000 de euro negociabil. Mai multe informatii la nr.de telefon .

667 EUR/m2 | 120 m2

Tasnad, Satu Mare

Vând teren  Năvodari
4
2

Vând teren Năvodari

Vând teren extravilan Năvodari,langa cartierul de vile,pe str Prelungirea Muzicii, aproape de intravilan și la 150 ml de B-dul Năvodari , dj 226 Navodari - Lumina. Terenul este pe colț, cu deschidere la prelungirea str Muzicii și drum pietruit. Suprafața terenului este 500 mp din care 460 mp lotul si ...

500 m2

Navodari, Constanta

Vand casa Carcea
6
21

Vand casa Carcea

Propietar vand casa Carcea, str.Aeroportului, an constructie 2021, suprafata teren 380m2 cu toate utilitatile. Casa are suprafata construita 250m2, din care 162m2 suprafata utila. Parterul este compus din terasa de 34m2, living 40m2, hol 10m2, birou 14m2 si baie 5,40m2. La etaj are dormitor matrimonial ...

920 EUR/m2 | 162 m2

Craiova, Dolj

vanzare
5
12

vanzare

Vila Georgiani Costinesti la 50m de plaja 15cam cu baie proprie utilități boilere solare presurizate boilere electrice curent electric trifazic gaze la poartă izolat termic telefon

787 EUR/m2 | 380 m2

Costinesti, Constanta

Particular,vand teren intravilan Mamaia Sat,str M20-Constanta
9

Vând doua loturi de teren intravilan a câte 1000 m2 pe str.M20 ,Mamaia Sat în zona foarte buna. Terenul este împrejmuit cu plasa de sarma și stâlpi metalici prinși în beton.Strada este asfaltata recent și toate utilitatiile sunt în fata terenului.Se poate vinde separat fiecare parcela de câte 1000m2 ...

Mamaia Sat, Mamaia-Sat, Constanta

Teren intravilan
5
3

Teren intravilan

Particular, vând teren intravilan în suprafață de 1000 mp., în loc. Bod (Bod Sat), jud. Brașov. Pe partea cu terenul, la 2 hotare (în dreapta și în spate) din cele 3 posibile, sunt deja vecini, iar în partea din față, peste drumul de acces, sunt de asemenea vecini, așa cum se poate vedea din poze. ...

Bod, Brasov

Casă batraneasca 3 cam + teren 1.056 mp cu iesire la lac, Petrachioaia
7
56

Casă batraneasca 3 cam (necesită reparații majore) + teren 1.056 m cu iesire la lac, sat Petrăchioaia. Locație: Strada Brebeneilor, Com Petrachioaia, Sat Petrachioaia, jud Ilfov Preț: 44.000 EUR Teren: 1056 m Suprafață Utilă Casă: 70 m Stare: necesită reparații majore Situată într-o zonă liniștită, ...

629 EUR/m2 | 70 m2

Petrachioaia, Ilfov

vand parcela
3

vand parcela

Vand parcela in Daia comuna Rosia ( Daia noua ) Terenul are o suprafata de 450 de m2 -utilitati racordate apa canalizare curent ( trifazic) terenul este intravilan asfalt la poarta

450 m2

Sibiu, Sibiu

Vand casa, Coltau (8 km de Baia Mare)
10

Vand casa, Coltau (8 km de Baia Mare)

Vand casa in Colt u, zona noua, linistita, cu putine case in zona, curte mare, perfect pentru relaxare si LINISTE. - Teren de 800mp, (lungime 34 metri, latime 24 metri aproximativ) - garaj mare de 2 masini (lungime 8 metri X latime 7,5 metri) - terasa mare deschisa, cu baie, tv, bucatarie, chiuveta, ...

2338 EUR/m2 | 80 m2

Coltau, Maramures

Garsonieră renovată Tei | lângă Facultatea de Construcții | 49.900   | investiție
10
1

Garsonieră renovată Tei | lângă Facultatea de Construcții | 49.900 | investiție

DIRECT PROPRIETAR! BLOC FARA RISC SEISMIC.(1974) etaj 6 10 2 lifturiTOATE ACTELE PREGĂTITE PENTRU VÂNZARE. EXCLUS COLABORARE CU AGENȚII IMOBILIARE! Strada Teiul Doamnei nr. 108, bloc 15, scara 2 una dintre cele mai bine cotate zone din Sector 2, cu acces rapid către centru, campusuri universitare, ...

24 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Casa batraneasca in Casin, 3200 mp
2

Casa batraneasca in Casin, 3200 mp

Casa batraneasca la strada principala in Casin, 3200 mp suprafata totala, gradina generoasa, casa tip grajd de 100mp, beci, bucatarie, cadastru facut, se poate vinde oricand. Pret 25 euro mp negociabil, 75.000 euro. Pentru detalii sunati la '

750 EUR/m2 | 100 m2

Casin, Bacau

Proprietate cu 2 case, livadă, vie și teren 1450 mp
10
1

Proprietate cu 2 case, livadă, vie și teren 1450 mp

Vând proprietate situată în satul Doba, comuna Pleşoiu, într-o zonă liniștită, la aproximativ 20 de minute de Slatina. Detalii proprietate: Casă principală compusă din 4 camere + hol A doua casă mai mică: 2 camere + beci Teren total: 1450 mp Curte spațioasă + grădină Livadă cu pomi fructiferi Vie Utilități ...

27 EUR/m2 | 1,450 m2

Doba, Olt

Proprietar,vand apartament cu 4 camere decomandat
9
13

Proprietar,vand apartament cu 4 camere decomandat

Vand in Oravita,str.Zona Garii, etajul IV, apartament cu 4 camere,98 mp, decomandat. Imobilul avand vedere pe ambele parti ale blocului,ofera intimitatea si confortul unei locuinte extrem de primitoare datorita compartimentarii , a camerelor spatioase si dispune de multiple imbunatatiri ,cum ar fi: -apartamentul ...

429 EUR/m2 | 98 m2

Oravita, Caras-Severin

Vand casa Ianca sau schimb cu un apartament in braila
5

Vand casa Ianca sau schimb cu un apartament in braila

Bună ziua vand casa in Ianca Jud Brăila sau schimb cu un apartament in braila acest anunț este pentru cei care doresc sa faca un schimb cu o casa la tara Pentru mai multe informati bas ruga sa ma contactati aici cu un mesaj

8 EUR/m2 | 1,000 m2

Centru , Ianca, Braila

teren de vânzare
5

teren de vânzare

vând teren intravilan in suprafață de 865m, cu deschidere de 26,5 m și lungime de 33,5m, in Hagiești IL, la 25 de km de București, o zona superbă și liniștită, cu cadastru și carte funciară, acte la zi, mai Bălți de pescuit in zonă.,pentru detalii vă rog să sunați la . doar pentru cei interesați. ...