Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere cu utilitati incluse in pret
10
1

Apartament 2 camere cu utilitati incluse in pret

închiriez apartament cu doua camere în zona stadion in apropiere de delfinariu, city park mall ,universitatea ovidius de pe bdul Mamaia situat la mansarda in vila. Este compus din dormitor matrimonial, living cu canapea extensibila și bucătărie open space și baie proprie. Este mobilat și utilat complet. ...

45 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Garsoniera de inchiriat Dristor, PROPRIETAR
8
1

Garsoniera de inchiriat Dristor, PROPRIETAR

Descriere apartament Sector 3, 10 min metrou Dristor 10 min parc IOR 10 min Park Lake Garsoniera decomandata, bloc reabilitat recent Vedere spate sud, luminos, ferit de zgomot si praf, vecini linistiti Complet mobilat si utilat Masina de spalat rufe Aspirator Frigider Plita+cuptor TV Internet Canapea ...

30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vând teren intravilan construcții Galicea, Vâlcea
8
10

Vând teren intravilan construcții Galicea, Vâlcea

Proprietar ofer spre vânzare un teren intravilan cu suprafața totală 828 mp, deschidere 30 m.l. situat in Com. Galicea, Jud. Vâlcea.Utilitatile zonei. Terenul este perfect plat, la stradă secundară, zonă liniștită, este și o construcție pe teren de aproximativ 10 mp.Se poate parcela. Alex

828 m2

Galicea, Valcea

Promovat
Metrou C Brancoveanu - inchiriez apartament 2 camere cu boiler - 500     lună
5

Metrou C Brancoveanu - inchiriez apartament 2 camere cu boiler - 500 lună

Inchiriez ap 2 camere, B-dul C Brancoveanu,, 7 minute de statia de metrou si Parcul Tineretului Oraselul Copiilor. Apartamentul este la etajul 3 din 10, bloc din 1992 reabilitat. Blocul este la bulevard insa apartamentul are vedere pe spate, are lift nou, este reabilitat (termopane noi). Apartamentul ...

50 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vînd apartament 4camere, parter zona Central în orasul Însurăței Brăila.
5

Vînd apartament 4camere, 3dormitoare mobilate ,o camera de zi utilata ,2balcoane utilate,un balcon utilat cu o bucătărie mică, celălalt balcon utilat cu balansoar pentru relax ,ușile interioare din lemn de cireș lăcuite, suprafață 65m.p.plus balcoanele, o baie, apartamentul are vedere în ambele părți ...

10 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, insuratei, Braila

Lot 6,3 ha acces direct DN6,Remetea Mare - PUZ in lucru-linga viitorul sens giratoriu
5
7

Proprietar persoana fizica vind parcela 6,3 ha cu PUZ,ZONA UNITATI INDUSTRIALE, DEPOZITARE,SPATII SERVICII SI ZONA PENTRU ACTIVITATI SPORTIVE SI DE AGREMENT. Parcelarea si dezmembrarea se poate face conform PUZ, la cerere. Situata pe Calea Lugojului,la limita Ghirodei cu Remetea Mare, proprietatea se ...

63,725 m2

Remetea Mare, Timis

Vand teren Fermelor 9

Vand teren Fermelor

Teren intravilan Fermelor - intrare in str. Calugarului, deschidere 23 m - 3880 mp 50 euro/mp

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Vand casa de locuit sau vacanta  la munte
10
22

Vand casa de locuit sau vacanta la munte

Vand casa de vacanta sau locuit in zona deosebita,la poalele padurii si margine de parau.Compusa din 3 camere,sufrqgerie,bucatarie,2 holuri,2 bai ,terasa inchisa,bucatarie de vara,garaj care se poate transforma in casa mică, cu mansarda( locuibil-mobilat,incălzit),2 terase exterioare,2 curți,drum judetean+drum ...

663 EUR/m2 | 120 m2

Zimti, Mures

Vând apartament cu 2 camere in zona republicii
10
5

Vând apartament cu 2 camere in zona republicii

Vând apartament cu 2 camere cu o suprafață generoasă de 55mp2 , pe republicii bloc r24 ,bloc anvelopat acoperiș schimbat și panouri solare pe acoperiș pentru iluminat scarii, cu costuri mici la încălzire , etaj.3 din 4 , camere spațioase , bucatarie mare, renovat recent : geamuri termopan și uși termopan ...

1455 EUR/m2 | 55 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Teren intravilan de vânzare Glina,Ilfov
3
3

Teren intravilan de vânzare Glina,Ilfov

Persoană fizică vând 1000 m2 teren intravilan in comuna Glina, strada Morii,cu deschidere la două străzi,25 m la stradă asfaltată și 50 m la stradă forestieră.Toate utilitățile sunt in fața terenului pe strada asfaltată. Terenul este la 10 minute de stația de metrou Anghel Saligny(Cățelu)și soseaua de ...

Glina, Ilfov

Vând apartament
10
17

Vând apartament

Apartament cu 3 camere 2 bai situat în zona Lidl blvd 23 August nr 2 et 2 peste drum de hotel Armin Eforie Nord 80 mp locuibili.Ap a fost locuit numai pe timp de vară este renovat și utilat complet preț 100000 Euro ușor negociabil tel Solomon Emil

1250 EUR/m2 | 80 m2

Eforie Nord, Constanta

Proprietar   Duplex 3 camere ultra-central Comuna Berceni (Zonă Stadion)
9
2

Proprietar Duplex 3 camere ultra-central Comuna Berceni (Zonă Stadion)

Vând duplex spațios, construcție din anul 2018, situat într-o zonă excelentă și foarte accesibilă. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort și proximitate față de punctele de interes.Compartimentare interioară: 3 camere luminoase,1 baie principală + 1 grup sanitar, balcon și ...

1728 EUR/m2 | 92 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
 Teren intravilan 15  mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță   investiție turistică
7

Teren intravilan 15 mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță investiție turistică

Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...

4,138 m2

Babsa, Timis

Teren Valu lui Traian Zona A
1
10

Teren Valu lui Traian Zona A

Se vinde teren intravilan 500 m în zona A. Zonă neinundabilă, fiind cea mai veche și populată din comună, unde există cel mai rapid acces către punctele de interes, inclusiv la Calea Dobrogei. Terenul se află foarte aproape de: stația de microbuz, piața comunei și numeroase magazine, primărie, școală, ...

500 m2

Valu lui Traian, Constanta

Vand 15.70 ha padure in judetul Arges cu amenajament in vigoare
3
3

Vand 15.70 ha in comuna Cepari judetul Arges cu amenajament facut in anul 2019 fara nici o exploatare. In prezent sunt marcati 830 mc care nu au fost exploatati acesta fiind un mare avantaj pentru viitorul cumparator care va putea recupera in cel main scurt timp parte din pretul de vanzare. Padurea are ...

157,000 m2

Cepari, Arges

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

2 Camere Eso 87000
5

2 Camere Eso 87000

vând apartament cu 2 camere semidecomandat , etaj parter și etaj 3 cu acoperiș si pod suprafața 53 mp plus balcon apartamentul este la cheie toate utilitățile în Giroc în spate la eso preț 87000 euro tel 0727516012

1642 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Casa Giroc 215000 euro
5

Casa Giroc 215000 euro

ofer spre vânzare casă duplex la cheie P+1 , 4 dormitoare , 3 băi , living bucătărie la cheie toate utilitățile , mobilată cu mobila de bucătărie teren 300 mp în Giroc preț 215000 euro teren

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

2 camere Aradului 94000 euro
5
1

2 camere Aradului 94000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012

1709 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

2 camere Girocului 400 euro
5

2 camere Girocului 400 euro

ofer spre închiriere apartament cu 2 camere Cf 2 mobilat și utilat etaj 1 preț 400 euro tel 0727516012

45 m2

Timisoara, Timis

2 camere Dambovita  65000 euro
5
5

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea