Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare
10

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare Suprafata teren 200mp Compartimentare Parter: Living+Bucatarie, Birou, Grup sanitar, Etaj: 3 dormitoare, hol, Grup sanitar Imobil de tip duplex, compus din doua unitati locative, despartite printr-un perete dublu, cu vata minerala in interior pentru izolare ...

3030 EUR/m2 | 99 m2

Cumpana, Constanta

Promovat
De Închiriat
5

De Închiriat

Se închiriază apartament cu doua camere situat in vecinătate spitalului de psihiatrie Alexandru Obregia.La 7 min de mers pe jos de Piața Străduinței și la 5 minute de Kaufland Emil Racoviță.Bloc situat in bulevard, vis a vis este market PROFI.Bloc anvelopat, liniștit.Apartamentul este renovat,și deține ...

52 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere | balcon mare 9 mp | parcare proprietate privată | zona Grand Arena | bloc nou
10
2

Ai la dispozitie un apartament modern, de 52 mp, construit după anul 2020, cu compartimentare semidecomandată. Pardoselile sunt din laminate, iar bucătăria open space are blat din laminate și aparate electrocasnice. Exista centrala proprie. Baia include cadă, cabină de duș și chiuvetă simplă. Camera ...

1819 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand garsoniera noua, in complex Viva Residence Metalurgiei
5
1

Vand garsoniera noua, in complex Viva Residence Metalurgiei

Proprietar VAND garsoniera decomandata, 2023 in complex VIVA RESIDENCE , cu supraf. 37 mp, cu balcon tip logie, cf. 1, mobilier nou, centrala termica proprie, AC, contoare gaze, apa individuale, internet, interfon, gresie, faianta, parchet, revizii facute la zi.Statie metrou Aparatorii Patriei la 15 ...

2263 EUR/m2 | 38 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Parcele de teren de vanzare Munții Apuseni, Valea Ariesului, județul Alba.
7
4

De vanzare 4 parcele de teren intravilan în Munții Apuseni pe Valea Ariesului comuna Salciua județul Alba. Terenurile au la limita toate utilitatile (apa de rețea, curent electric si drum asfaltat.). Zona turistica cu peisaj frumos la 200m distanta de case.pretul e :parcela de 1706m2 la 16 euro m2 parcela ...

500 m2

Salciua de Sus, Alba

Teren cu autorizatie pentru Galerie Comercială,arteră pricipală în Giroc suprafață2681mp
2
7

Teren de vânzare în Giroc ,cu suprafață de 2681mp ,destinației comercial cu autorizatie pentru Galerie Comercială. Poziționare -la artera principală -vizibilitate maximă -acces facil Detalii tehnice și urbanistice: Suprafață teren 2681mp Fronturi stradale ...

2,681 m2

Giroc, Timis

teren intravilan

teren intravilan

vând teren intravilan in suprafata de 5560 de m patrati,situat la dj 411. deschidere de 25 m patrati prețul este de 8 euro pe m patrat ușor negociabil

5,560 m2

Singureni, Giurgiu

Teren de vânzare 4000 mp ,cu utilități și stradă asfaltată  ,la 17 km de Timișoara 6

Teren de vânzare 4000 mp ,cu utilități și stradă asfaltată ,la 17 km de Timișoara

De vânzare parcelă de teren intravilan în suprafață de 4000mp . În fața parcelei ,la stradă este canalul,apa ,curentul. Facilități - Transport în comun din Timișoara și spre Timișoara -Școală, grădiniță -magazine -farmacie, cabinet medical Preț 40 euro ...

4,000 m2

Albina, Timis

Zero Restrictii!370mp Comerciali fara vecini rezidentiali-Libertate totala de business in P Neamt
10

spatii de 370 mp in complex:Linistea de a face zgomot,nu ai apartamente deasupra,nu ai vecini sensibili,nu ai reclamatii,poti functiona non stop 600 euro mp:un pret sub pragul de rentabilitate al constructiilor noi practic cumperi la pret de constructie la;ROSU" un spatiu la cheie Constructie solida:ziduri ...

608 EUR/m2 | 370 m2

Piatra Neamt, Neamt

Zonă centrală Take Ionescu-Tipografilor de vânzare apartament mobilat si utilat 2 camere
5
5

De vânzare apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la parter în zona Take Ionescu-Tipografilor. Ca și compartimentare avem bucătărie, hol,spațiu depozitare, living, hol,baie ,dormitor. Suprafață 45 mp Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Localizarea este favorabilă și facilă fiind aproape ...

2644 EUR/m2 | 45 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Vand Duplex (2 case in oglinda) Rezidential sau Comercial,6 camere 130 mp const+400 mp teren,P.Neamt
3

Investitie sigura!Se Vand impreuna cu 92000 euro sau cine doreste doar una pret 52000 euro 2 case in oglinda(duplex) separate pe Cadastru!! 65 mp(3 camere) fiecare(130mp total) Teren 400 mp total utilitati separate gaz apa curent Locatie super Zona 1 mai,Cartier Gara Veche,bvd Marasesti nr 27 Zona linistita,Pe ...

230 EUR/m2 | 400 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan zona ind.est 7

Teren intravilan zona ind.est

Vand teren intravilan Sibiu zona ind.est langa autostrada 2900mp cu 20 euro mp negociabil cu certificat de urbanism., suprafata totala: 2900

2,900 m2

Industriala Est, Sibiu, Sibiu

Se vinde casă + gradină
10
6

Se vinde casă + gradină

Se vinde, o casa minunata,in Sarmasel Gara, jud Mures. Desi nu este complet renovata inca, ai in ea tot ce e nevoie: gaz,curent,apa,faianta,parchet intr'o camera, gresie, usi si geamuri termopan. Cu o suprafata de 98 mp, are : hol,baie, 2 dormitoare, o camara, bucatarie cu living,terasa cu priveliste ...

459 EUR/m2 | 98 m2

Sarmasel-Gara, Mures

Apartament 4 camere de închiriat
8

Apartament 4 camere de închiriat

**De închiriat apartament spațios cu 4 camere Mănăștur, Aleea Vidraru Cluj-Napoca** Îți dorești un cămin generos, bine poziționat și ideal pentru familie sau colegi? Acest apartament decomandat cu 4 camere este alegerea perfectă! **Detalii principale:** * 4 camere decomandate spațiu și intimitate ...

95 m2

Cluj-Napoca, Cluj

 Tomis III  Apartament 2 camere decomandat langa MEGA IMAGE Vedere Bd Tomis Gaze
4
7

Tomis III Apartament 2 camere decomandat langa MEGA IMAGE Vedere Bd Tomis Gaze

Apartament 2 camere decomandat la Tomis III langa lMEGA IMAGE cu Vedere la Bd Tomis Are incalzire proprie cu gaze si toate utilitatile

50 m2

Constanta, Constanta

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere Rovinari
10
1

Apartament 4 camere Rovinari

Apartament 4 camere,situat la parter,bloc recent anvelopat. Vedere trilaterala,subsol igienizat,placat polistiren Izolat interior si exterior,gresie,faianta,parchet,centrala termica Posibilitate spatiu comercial,fiind situat la 50 m de scoala Bl.E1.Sc.4 Apartamentul se vinde gol. Toate actele la zi. ...

662 EUR/m2 | 71 m2

Rovinari, Gorj

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Apartament 2 Camere Central Str.George Cosbuc
10

Apartament 2 Camere Central Str.George Cosbuc

NU colaborez cu agenții! NU închiriez cu ziua! Apartament renovat și complet utilat perfect pentru locuit sau investiție! Proprietate situată pe Str. George Coșbuc nr. 32, într-o zonă liniștită și accesibilă. Apartamentul este decomandat, renovat în 2025 și se vinde cu toate electrocasnicele și ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Central, Baia Mare, Maramures

Hala industriala
5

Hala industriala

Vand hala industriala situata in Ploiesti. Acces cu auto TIR. Suprafata 500 mp. Lungime 42m latime 12m inaltime 6m.

290 EUR/m2 | 500 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Teren Predeal-Sărari Prahova
10

Teren Predeal-Sărari Prahova

Evadează în Natură: Terenul perfect pentru casa ta, la doar o oră de București! Cauți locul acela unde să auzi doar greierii seara și să bei cafeaua cu vedere la dealuri, fără să renunți la confortul civilizației? Te așteptăm la Predeal-Sărari, într-o zonă care îmbină perfect aerul de munte cu accesul ...

4,000 m2

PREDEAL SARARI, Prahova

Salvează căutarea