Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand casa in statiunea turistica Murighiol
3
1

Vand casa in statiunea turistica Murighiol

Vând casa de vacanta in stațiunea turistica Murighiol, jud.Tulcea, cu iesire la lac, suprafata teren 2360 mp , suprafata utila 170 mp, P+1

1059 EUR/m2 | 170 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
BUCUREȘTI, Piața Romană, PF, Apart. 2c decom, 2018, mobilat si utilat complet, 354.900 euro neg.
10
1

Se propune spre vânzare, fără schimburi, ca oportunitate de investiție sau locuință, un apartament deosebit cu 2 camere decomandate, amplasat ideal, într-un bloc solid, construit pe cadre în anul 2018, poziționat în zona Eminescu Polonă, la circa 5 minute de mers pe jos până la Piața Romană, într-o ...

4328 EUR/m2 | 82 m2

Piata%252525252bRomana, Sector 2, Bucuresti

Promovat
vand sau schimb.casa cu 4 camere.zona petrosilea
5
3

vand sau schimb.casa cu 4 camere.zona petrosilea

vald sau schimb casa cu 4 camere living 2 bai din caramida ln velita cu tabla lindab cu apa.canalizare cu 1000 mp terern deschidere 18 m cu.pomi. casa este noua este zugravita la vara gard metalic .pentru casa de vacanta pentru linste si aer curat este pe drumul vinului petrosilea sau schimb cu apartament ...

667 EUR/m2 | 120 m2

Buzau, Buzau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 3 camere 78 m
5
1

Vând apartament 3 camere 78 m

Acest apartament cu 3 camere are o suprafață de 78 mp. Este situat la etajul 6 al unui bloc construit între 1977 și 1990. Compartimentarea este semidecomandată, iar finisajele sunt de înaltă calitate. Livingul este luminos, iar dormitoarele au pereți albi și pardoseală din laminate. Apartamentul se ...

78 m2

Vulcan, Hunedoara

Apartament  Dr Taberei locatie ideala, la intersectia liniilor de metrou, tramvai si autobuz
8
4

Apartament Dr Taberei locatie ideala, la intersectia liniilor de metrou, tramvai si autobuz

Direct de la proprietar: Apartament 2 camere semidecomandat, nemobilat, curat, gata de renovare dupa gustul cumparatorului, in bloc vechi de caramida ( an constructie -1964),reabilitat energetic, etaj 9 din 10 (cu spalatorie deasupra) Locatie ideala - Acesibil tuturor mijloacelor de transport in comun, ...

1882 EUR/m2 | 51 m2

Drumul%25252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vând cinci parcele de teren in comuna Vedea, județul Argeș
9
17

Vând cinci parcele de teren in comuna Vedea, județul Argeș

Vând patru parcele de teren in Vețișoara-Burdufi, județul Argeș, in suprafață totală de 4181 mp.Sunt trei parcele de teren și una cu pădure.O parcelă de teren intravilan este in suprafață de 1276 mp, cea de-a doua suprafață de teren extravilan este de 575 mp, a treia suprafață de teren extravilan este ...

Vetisoara, Arges

Teren intravilan centura de vest Ploiești
4
9

Teren intravilan centura de vest Ploiești

Vand teren intravilan arabil, situat pe centura vest Ploiești, deschidere la DN1 de 36 m, suprafața de 9336 mp. Terenul este situat pe partea dreaptă în sensul de mers București - Brașov în zona sensului giratoriu de la Rompetrol Vă prezentăm un teren intravilan arabil cu potențial excelent de investiție, ...

9,336 m2

Ploiesti, Prahova

vînd apartament 4camere, parter zona Central în orasul Însurăței Brăila.
5

Vînd apartament 4camere, 3dormitoare mobilate ,o camera de zi utilata ,2balcoane utilate,un balcon utilat cu o bucătărie mică, celălalt balcon utilat cu balansoar pentru relax ,ușile interioare din lemn de cireș lăcuite, suprafață 65m.p.plus balcoanele, o baie, apartamentul are vedere în ambele părți ...

10 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, insuratei, Braila

Lot 6,3 ha acces direct DN6,Remetea Mare - PUZ in lucru-linga viitorul sens giratoriu
5
7

Proprietar persoana fizica vind parcela 6,3 ha cu PUZ,ZONA UNITATI INDUSTRIALE, DEPOZITARE,SPATII SERVICII SI ZONA PENTRU ACTIVITATI SPORTIVE SI DE AGREMENT. Parcelarea si dezmembrarea se poate face conform PUZ, la cerere. Situata pe Calea Lugojului,la limita Ghirodei cu Remetea Mare, proprietatea se ...

63,725 m2

Remetea Mare, Timis

Vand teren Fermelor 9

Vand teren Fermelor

Teren intravilan Fermelor - intrare in str. Calugarului, deschidere 23 m - 3880 mp 50 euro/mp

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Vand casa de locuit sau vacanta  la munte
10
22

Vand casa de locuit sau vacanta la munte

Vand casa de vacanta sau locuit in zona deosebita,la poalele padurii si margine de parau.Compusa din 3 camere,sufrqgerie,bucatarie,2 holuri,2 bai ,terasa inchisa,bucatarie de vara,garaj care se poate transforma in casa mică, cu mansarda( locuibil-mobilat,incălzit),2 terase exterioare,2 curți,drum judetean+drum ...

663 EUR/m2 | 120 m2

Zimti, Mures

Vând apartament cu 2 camere in zona republicii
10
5

Vând apartament cu 2 camere in zona republicii

Vând apartament cu 2 camere cu o suprafață generoasă de 55mp2 , pe republicii bloc r24 ,bloc anvelopat acoperiș schimbat și panouri solare pe acoperiș pentru iluminat scarii, cu costuri mici la încălzire , etaj.3 din 4 , camere spațioase , bucatarie mare, renovat recent : geamuri termopan și uși termopan ...

1455 EUR/m2 | 55 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Teren intravilan de vânzare Glina,Ilfov
3
3

Teren intravilan de vânzare Glina,Ilfov

Persoană fizică vând 1000 m2 teren intravilan in comuna Glina, strada Morii,cu deschidere la două străzi,25 m la stradă asfaltată și 50 m la stradă forestieră.Toate utilitățile sunt in fața terenului pe strada asfaltată. Terenul este la 10 minute de stația de metrou Anghel Saligny(Cățelu)și soseaua de ...

Glina, Ilfov

Vând apartament
10
17

Vând apartament

Apartament cu 3 camere 2 bai situat în zona Lidl blvd 23 August nr 2 et 2 peste drum de hotel Armin Eforie Nord 80 mp locuibili.Ap a fost locuit numai pe timp de vară este renovat și utilat complet preț 100000 Euro ușor negociabil tel Solomon Emil

1250 EUR/m2 | 80 m2

Eforie Nord, Constanta

Proprietar   Duplex 3 camere ultra-central Comuna Berceni (Zonă Stadion)
9
2

Proprietar Duplex 3 camere ultra-central Comuna Berceni (Zonă Stadion)

Vând duplex spațios, construcție din anul 2018, situat într-o zonă excelentă și foarte accesibilă. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort și proximitate față de punctele de interes.Compartimentare interioară: 3 camere luminoase,1 baie principală + 1 grup sanitar, balcon și ...

1728 EUR/m2 | 92 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
 Teren intravilan 15  mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță   investiție turistică
7

Teren intravilan 15 mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță investiție turistică

Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...

4,138 m2

Babsa, Timis

Teren Valu lui Traian Zona A
1
10

Teren Valu lui Traian Zona A

Se vinde teren intravilan 500 m în zona A. Zonă neinundabilă, fiind cea mai veche și populată din comună, unde există cel mai rapid acces către punctele de interes, inclusiv la Calea Dobrogei. Terenul se află foarte aproape de: stația de microbuz, piața comunei și numeroase magazine, primărie, școală, ...

500 m2

Valu lui Traian, Constanta

Vand 15.70 ha padure in judetul Arges cu amenajament in vigoare
3
3

Vand 15.70 ha in comuna Cepari judetul Arges cu amenajament facut in anul 2019 fara nici o exploatare. In prezent sunt marcati 830 mc care nu au fost exploatati acesta fiind un mare avantaj pentru viitorul cumparator care va putea recupera in cel main scurt timp parte din pretul de vanzare. Padurea are ...

157,000 m2

Cepari, Arges

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

2 Camere Eso 87000
5

2 Camere Eso 87000

vând apartament cu 2 camere semidecomandat , etaj parter și etaj 3 cu acoperiș si pod suprafața 53 mp plus balcon apartamentul este la cheie toate utilitățile în Giroc în spate la eso preț 87000 euro tel 0727516012

1642 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Casa Giroc 215000 euro
5

Casa Giroc 215000 euro

ofer spre vânzare casă duplex la cheie P+1 , 4 dormitoare , 3 băi , living bucătărie la cheie toate utilitățile , mobilată cu mobila de bucătărie teren 300 mp în Giroc preț 215000 euro teren

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea