Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriere 3 Camere Vedere Piață Alba-Iulia
10
1

Inchiriere 3 Camere Vedere Piață Alba-Iulia

PIAȚA ALBA IULIA DECEBAL Apartament 3 camere 85 mp! Situat în zona Piața Alba Iulia Decebal, una dintre cele mai apreciate locații centrale din București. Locuința este amplasată într-un imobil solid, construit în anul 1990, bine întreținut, disponibil la etajul 5 din 10. Apartamentul dispune de ...

85 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand teren langa Disney Dracula Snagov 1300 mp deschidere 17 ml la 18000 euro la apa lac
20
6

vand teren intravilan Langa Disney Dracula Park Snagov 1300 mp deschidere 17 metri liniari la 18000 euro deschidere la opa lac snagov

1,300 m2

Snagov, Ilfov

Promovat
Inchiriere ap. 2 camere
10
1

Inchiriere ap. 2 camere

Inchiriere ap. 2 camere, decomandat, mobilat, utilat (aer conditionat,boiler) la 5 min de statia de metrou Constantin Brancusi sau Romancerilor. Pret 370 euro luna+o luna de garantie.

55 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Dau în chirie spațiu comercial ultracentral
2

Dau în chirie spațiu comercial ultracentral

Dau în chirie spațiu comercial ultracentral ,renovat,încălzire,utilități,grup sanitar 25 mp format din 2 incaperi

25 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vanzare  schimb casa 1

vanzare schimb casa

vand casa in loc. Ivesti, situata in centru, suprafata totala 1.000 m2, vie, livada, toate utilitatile, sau schimb cu apartament 2 camere centru Galati, sau alta zona rezidentiala

60 EUR/m2 | 1,000 m2

Galati, Galati

Domeniu de poveste în Breaza: Vilă cu 6.200 mp teren si vedere panoramică
1
1

Bucură-te de liniștea deplină și aerul curat al Brezei pe o proprietate cu totul specială. Situată în zona liniștită Gura Beliei, această vilă (P+E) reprezintă refugiul ideal pentru o familie care își dorește spațiu generos, intimitate totală și un contact autentic cu natura. Cel mai mare atu al proprietății ...

1050 EUR/m2 | 200 m2

Gura Beliei, Prahova

Duplex 127 mp P+E, 5 camere, mobilat și utilat, zona benzinăria ESO, direct de la proprietar
19
12

De vânzare 1|2 duplex direct de la proprietar, 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lângă benzinăria ESO, la intrare în Giroc pe strada Vânătorilor, 100 metri de strada Anton Pavlovici Cehov din Timișoara. Casa se vinde mobilată și utilată, după cum se vede în imagini. Confortul termic se realizează ...

1709 EUR/m2 | 127 m2

Giroc, Timis

Teren cu deschidere 55ml la DN65
5
2

Teren cu deschidere 55ml la DN65

Proprietar, vand teren. Suprafața totală 13383 mp din care intravilan 2674 mp și extravilan 10709 mp. Se vinde nedezmembrat și poate fi trecut ca intravilan în totalitate de către noul proprietar. Amplasare in sat Brosteni, oras Costesti, la 3 km de nodul care leagă DN 65A de Drumul Expres Craiova-Pitesti, ...

Brosteni (Costesti), Arges

Vând loc de veci in Cimitirul Central
2
8

Vând loc de veci in Cimitirul Central