Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De închiriat apartament și garsonieră.
8

De închiriat apartament și garsonieră.

De închiriat apartament 3 camere și garsonieră etj 3.in comuna Feldioara la 15 min de aeroportul Ghimbav. Se află lângă terenul de sport,se dă mobilat,electrocasnice,internet,cablu tv. Chirie 1500 lei plus utilități.La garsonieră chiria e 700 plus utilități. Telefon

6 EUR/m2 | 50 m2

Feldioara, Brasov

Promovat
Proprietar, inchiriez apartament cu 2 camere, Antiaeriana, sector 5
6

Direct proprietar, inchiriez apartament cu 2 camere, decomandat in Sector 5, strada Antiaeriana, nr 115, etaj 2 4. In apropiere se afla Carrefour Alexandria, kaufland si Lidl, mijloace de transport in comun, la 3 min de mers pe jos statia de tramvai 32, in fata blocului se afla statia de Autobuz si troleibuz. Bloc ...

48 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Închiriez apartament 3 camere Rogerius
5

Închiriez apartament 3 camere Rogerius

Apartamentul este decomdat, se afla la etajul 3, la 2 minute de piata Rogerius si Liceul nr 11 Este spatios, complet mobilat si utilT

88 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Pensiune de vânzare în Cheia Prahova , 12 camere , 1000 mp teren , complet utilata
22

Se vinde vila spațioasă , perfecta pentru pensiune turistica , casa de vacanta sau azil de bătrâni Suprafața construită 487 mp + 200 mp dependințe , teren 1000 mp . Compartimentare : 12 camere , 8 bai , 6 balcoane , terasa închisă , foișor + grătar ( închis cu termopan ) garaj ptr 2 mașini cu acces ...

1232 EUR/m2 | 487 m2

Cheia, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Direct proprietar apartament 2 camere Reșița
10
29

Direct proprietar apartament 2 camere Reșița

Apartamentul este mobilat și utilat

55 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Vand casa cu teren Pipera
10
1

Vand casa cu teren Pipera

Casa cu teren 580 mp, deschidere 24,7 m , adancime 23,3 m! Toate utilitățile functionale( curent,apa, canalizare,gaze) . Pretabil pt diferite construcții. ( mai ales pentru deschiderea mare) .Toate actele în regula. Proprietar persoana fizica. Strada foarte linistita! Pret 290.000 euro !

1611 EUR/m2 | 180 m2

Voluntari, Ilfov

Apart 2 camere ETAJ 1, bl 16,scA,Blaj, recent renovat (lângă CecBank)
8

Apartament de vânzare Blaj, Str.Eroilor, ETAJ 1 , bloc16, sc A (lângă CecBank) TEL Preț 73.000 euro,Negociabil Situat în zona ultracentrală a orasului, într-un bloc de cărămidă, la etajul 1, este renovat și finisat recent, apartamentul fiind luminos și uscat. Este amplasat în zona de intersecție ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Central, Blaj, Alba

Vand teren intravilan+extravilan Codaesti, Vaslui
3

Vand teren intravilan+extravilan Codaesti, Vaslui

Vand teren in sat com. Codaesti, jud. Vaslui, punctul "Lupoaica" avand o suprafata totala de 12.704 m.p. din care intravilan (1000 m.p.) si extravilan (11.704 m.p.), compacte intr-o singura suprafata de teren. In actul de vanzare-cumparare terenul extravilan este strucurat astfel: 3.768 m.p. arabil, ...

12,704 m2

Codaesti, Vaslui

Agenție imobiliară la cheie
1
3

Agenție imobiliară la cheie

Agenție imobiliară la cheie , acte pt agenție imobiliară, modele de contracte, planuri de afaceri, hărți imobiliare, peste 1000 de fișiere

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera de vânzare
2
1

Garsoniera de vânzare

Direct de la propietar!!!Vând garsoniera în Blascovici cu o suprafață de 22 mp ,este situata la etajul 1 . Garsoniera este izolata interior si renovata ,clima ,geam termopan ,rulou ,ușa metalica . Se vinde mobilata si utilata numai bună de mutat imediat sau pentru investiții.

1909 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, etaj 2, 70 mp,, Zona Centrala
10

Vând apartement 3 camere, decomandat confort 1, situat în zona Central, str Corneliu Coposu. Detalii proprietate: 3 camere decomandat (2 dormitoare si un living) Bucatarie spațioasa si utilată Băi - două Balcon - două Debara Acces în toate camerele din hol Etajul 2 4 Suprafață totală 70,25 m2 Stare ...

1871 EUR/m2 | 70 m2

Central, Targu Jiu, Gorj

Vind duplex în Lugoj ,merita luat în considerare.
6
2

Vind duplex în Lugoj ,merita luat în considerare.

Vind duplex deosebit in Lugoj,4 dormitoare, 2 bai, living și bucătărie open space.Imobilul beneficiaza de toate utilitățile si este situat pe strada Decebal în zona spitalului municipal.Suprafata este de 120 mp utili constructie și teren 365mp,balcon și terasa,pretul de 185000euro TVA 21%inclus poate ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Lugoj, Timis

 Casa P+1+Pod+Beci Metrou Dimitrie Leonida ( 400m)
7
8

Casa P+1+Pod+Beci Metrou Dimitrie Leonida ( 400m)

Casa P+1+Pod+Beci situata pe o strada privata cu porti actionate electric. Face parte dintr-un complex de 4 vile insiruite, construita in anul 2014. Amprenta casei este de 50m, curte libera 70m. Este situata la 400m (5 minute mers pe jos) de statia de metrou Dimitrie Leonida, 3 minute Parc Drumul ...

2433 EUR/m2 | 90 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

 Casă P+M 169 mp utili(teren 747 mp)   Sânandrei (lângă Timișoara)
7
1

Casă P+M 169 mp utili(teren 747 mp) Sânandrei (lângă Timișoara)

DESCRIERE GENERALĂ Casă spațioasă, bine compartimentată, aflată într-un stadiu care permite personalizarea completă a finisajelor și instalațiilor(la gri). Ideală pentru cei care vor să-și configureze locuința exact după propriile preferințe sau pentru investiție. --- DETALII PROPRIETATE * Suprafață ...

941 EUR/m2 | 169 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Ap 3 camere zona Girocului
12
2

Ap 3 camere zona Girocului

Spre inchiriere apartament cu 3 camere in zona Girocului Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -2 bai -2 balcoane deschise Pentru alte detalii nu ...

80 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar vand 1 2 duplex Mosnita Noua - Kaufland
9
2

Proprietar vand 1 2 duplex Mosnita Noua - Kaufland

Proprietar vand 1 2 duplex situat in Mosnita Noua in proximitatea magazinului Kaufland strada Teregova Apartamentul are 122 mp utili compusi din: 1. Parter - Living generos cu bucatarie ce se poate inchide si un acces pe o terasa acoperita mare - Birou - Baie cu dus - Camera tehnica 2. Etaj - Dormitor ...

1639 EUR/m2 | 122 m2

Mosnita Noua, Timis

apartament doua camere
10
5

apartament doua camere

Ofer spre inchiriere apartament 64 mp complet utilat si mobilat,ideal pentru un cuplu,compus din doua camere,bucatarie,baie,hol,balcon,boxa,in bloc nou izolat termic,expus la S-E, (avantaj facturi),dotat cu ascensor si parcare individuala.Locatie Cartier Tei.Se inchiriaza pe termen lung (minim un an) ...

64 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 3 camere
10
8

Apartament cu 3 camere

De vânzare un apartament cu 3 camere decomandat situat în Reghin, pe strada Iernuțeni, județul Mureș . Imobilul, se află la etajul 4 și este compus din: 3 camere, bucătărie, baie, hol , 2 balcoane și cămară. Se află într-o zonă liniștită, aproape de școli, grădinițe, biserică banci și magazine . Se vinde ...

846 EUR/m2 | 65 m2

Reghin, Mures

Inchiriez Apartament 3 camere Zhero Residence Zalau
7
1

Inchiriez Apartament 3 camere Zhero Residence Zalau

Dau in chirie apartament situat la etajul 2 in imobil de 4 etaje, situat in centrul orasului ZALAU. Imobilul este finalizat in anul 2022, este o cladire de clasa energetica A, izolata perfect cu vata minerala de 20 cm. Apartamentul in suprafata de 77 mp este compus din hol de acces,living+bucatarie ...

77 m2

Ultracentral, Zalau, Salaj

Teren, vie pe rod,intravilan,extravilan, Urlati-Maruntis, Prahova
1
5

Vand teren vie situat in Urlati-Maruntis jud Prahova, are iesire la DJ 102 Urlati-Ceptura. Parcela 3000 mp vie pe rod,cabernet , merlot,din care 950 mp intravilan. Facilitati: zona case cu acces gaze naturale, energie electrica, carte funciara. Pentru vizionare, telefon

3,000 m2

Maruntis, Prahova

Închiriez apartament cu 2 camere
8

Închiriez apartament cu 2 camere

Propietar, închiriez apartament cu două camere, decomandat, bloc nou, construcție 2025, situat în Chiajna strada Weiner Palada, acces rapid spre București. Apartamentul este la prima închiriere, mobilat, are centrală proprie, aer condiționat. Suprafață utilă este de 49 de m2, situat la etajul 3 7 ...

48 m2

Chiajna, Ilfov

terenuri în Dăbuleni
2

terenuri în Dăbuleni

terenuri în Dăbuleni:intravilan în jurul a 1500mp și extravilan,aprox. 17500mp(arabil,vie,pădure) ,la pachet la prețul de 25 mii euro negociabil.Terenul intravilan 10 euro mp,terenul extravilan 1euro mp

20,000 m2

Dabuleni, Dolj

Teren intravilan 1.650 mp in Pantelimon - Cernica, construibil imediat
1
13

Vand teren intravilan situat in Pantelimon - Cernica in suprafata de 1.650 mp cu deschidere 42 ml direct la strada Plantelor. Terenul este imprejmuit in totalitate cu gard de beton. Terenul are o pozitie foarte buna fiind amplasat aproape de soseaua principala Soseaua Cernica si dispune de toate utilitatile, ...

Pantelimon, Ilfov

Pentru investitie, apartament inchiriat, cu dotari de lux, curte proprie imensa, zona OMV Giurgiului
10
18

PRET EVALUARE APARTAMENT 115.000 EURO OFERTA SPECIALA: REDUCERE LA PLATA INTEGRALA 10.000 EURO. PRET FINAL 105.000 EURO APARTAMENTUL ESTE INCHIRIAT PE TERMEN LUNG. SE VINDE CU PASTRAREA CHIRIASILOR, DACA SE DORESTE. Proprietar, ofer spre vânzare un apartament de lux de 2 camere decomandate in bloc ...

1250 EUR/m2 | 84 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea