Teren 1000 mp gherghita
TEREN 1000 MP INTRE CASE, UTILITATI LA POARTA, DOUA INTRARI, TOATE ACTELE LA ZI.
1,000 m2
Gherghita, Prahova
ieri 15:36
Anunțuri promovate – Vezi toate
1,000 m2
Gherghita, Prahova
ieri 15:36
Casă de vânzare Cartier Aluniș, Drobeta Turnu Severin Proprietate complet amenajată, cu două locuințe și anexă, la 800 m de centru Proprietatea se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii. Vând proprietate situată pe strada Vasile Alecsandri, între străzile Bahna și Semenic, în ...
1447 EUR/m2 | 186 m2
Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
14 mai
Proprietar propun spre vânzare un apartament deosebit, cu un potențial excelent, ideal pentru cei care își doresc mai mult spațiu și versatilitate. Inițial configurat ca apartament de 2 camere, acesta a fost renovat complet acum 2 ani și inteligent recompartimentat oferind în prezent 3 camere cu o suprafață ...
1829 EUR/m2 | 70 m2
Prelungirea%2bGhencea, Sector 6, Bucuresti
10 mai
Un apartament spatios si luminos Mobila facuta pe comanda menita sa ofere mult spatiu de depozitare in hol, bucatarie, living, dormitor cu dressing walk-in Electrocasnice noi 2 bai - cada si dus Ideal pentru familie sau cuplu care lucreaza remote Se poate mobila extra, la cerere Loc de parcare Se cauta ...
81 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
12 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Teren intravilan+ extravilan in com Manoleasa, sat Zahoreni - intravilan 5110mp: casa batraneasca 54mp, vie si livada -extravilan 5000mp arabil -extravilan 10200mp arabil -extravilan 6300mp arabil -extravilan 12000mp arabil Terenurile se vand doar impreuna intravilan+extravilan!!!
Zahoreni, Botosani
azi 20:48
ap 2 camere situat pe Aleea Trandafirilor Bl 4 .sc A.ap 20.. acoperit posibilitate de mansardă...zonă liniștită
1302 EUR/m2 | 43 m2
Falticeni, Suceava
azi 20:47
Oportunitate investiție. Doua pensiuni turistice de vânzare în com Runcu Jud Dâmbovița. Un imobil construcție la roșu D+P+1E+M cu suprafața construită de664mp și teren 1500mp cu preț din expertiza 147986euro vindem cu 30000euro și 60000euro construcția. Al doilea imobil construcție D+P+1E+M cu suprafața ...
Runcu, Dambovita
azi 20:47
Anunt de la proprietar. Se vinde jumătate de duplex situat într-o zonă liniștită din Dumbrăvița, aproape de Socar, ideal pentru familie. 130 mp utili + 300 mp teren 5 camere | 3 băi (una poate fi dressing) 2 terase acoperite + acces pod Încălzire în pardoseală Cărămidă Porotherm + izolație ...
1608 EUR/m2 | 130 m2
Dumbravita, Timis
azi 20:47
Ofer cazare in camere si casute, la 350 metri de plaja. Pret casuta noapte 2 pers.= 120 lei, pret casuta noapte 3 pers.=150 lei. Pret camera noapte 2 pers.= 200 lei, pret camera noapte 3 pers.= 250 lei, pret camera noapte 4 pers.= 300 lei. Multumim.
39 m2
Costinesti, Constanta
azi 20:47
teren intravilan de 431mp in Sateni, comuna Aninoasa, Jud. Dambovita, la 7 km de Targoviste pe drumul spre Sinaia. 15 mp usor negociabil
431 m2
Sateni, Dambovita
azi 20:47
De vânzare urgent Casă , Ilfov, Călugăreni,1500 mp,( Brăniștari ),30 km distanță de București(Șos.Călugăreni-Comana),Cadastru și Intabulare,4 camere , curent electric,2 puțuri de apă,spații de depozitare, deschidere 120 metri la Șos Călugăreni-Comana, cadastru și intabulare, PREȚ : 36.000 euro și tot ...
480 EUR/m2 | 75 m2
Branistari, Giurgiu
azi 20:47
De vânzare urgent teren intravilan, Ilfov , Călugăreni,(Brăniștari, Șos Călugăreni-Comana),1500 mp, deschiderea 120 metri la șoseaua principală, curent electric, 2 puțuri de apă, spații de depozitare,etc,Preț: 36.500 euro,cadastru și intabulare, PROPRIETAR !!! și tot urgent teren extravilan(agricol),Ilfov, ...
1,500 m2
Branistari, Giurgiu
azi 20:46
casa de vânzare com colceag sat colceag.casa este compusa din 4 camere baie și bucătărie + altă clădire făcută din lemn anul trecut.este racordata la apa+ canalizare și put in curte.
500 EUR/m2 | 100 m2
COLCEAG, Prahova
azi 20:46
Închiriez apartament cu doua camere decomandate,in Militari Rezistent.Apartamentul este mobilat modern cu centrala proprie, aer condiționat,Tv Smart, wifi,canapea extensibila in living și pat matrimonial in dormitor.Mai multe detalii la telefon:
45 m2
Sector 6, Bucuresti
azi 20:46
Persoana fizica ofer spre vanzare un teren de 4300 m2 situat in comuna Corbu, judetul Constanta, la pretul de 60 Eur m2, negociabil. Terenul se afla in apropiere de plaja, cu utilitati.
4,300 m2
Corbu, Constanta
azi 20:46
! CONAC - Casa boiereasca -LA PRET DE APARTAMENT! Ocazie, unicat! Breaza - cartier Nistoresti, acces imediat 20 m din DN1 Conac - casa boiereasca, crama, anexe, livada T=1900, Sc=500, Acte OK. Necesita reparatii renovare. Acces Fonduri Europene. Pretul a fost deja redus! EVENTUAL Schimb cu apt Bucuresti ...
300 EUR/m2 | 500 m2
Breaza, Prahova
azi 20:45
Teren situat în centrul orașului Berbești, cu deschidere de 26 m la strada Principală si deschidere de 26 m la strada secundară Parcelă plană, ideală pentru dezvoltare comercială: centru comercial, supermarket, spații comerciale sau parcare publică. Zona beneficiază de trafic constant și proximitate ...