Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vilă cu 5 camere + cabană + 2 foișoare + teren 3150 mp în Breaza (Prahova)
10
6

Vila reprezinta o casa rezidentiala sau de vacanta, in care veti regasi tot confortul, petrecand timp pretios cu cei dragi. Zona este spectaculoasa, situata în Breaza, jud. Prahova, pe Str. Tălii, unde veti putea respira un aer curat, bogat in ioni negativi si foarte bine ozonificat. La 7 km se află ...

1534 EUR/m2 | 163 m2

Gura%2bBeliei, Breaza, Prahova

Promovat
Dau in chirie pentru sediu firma sau birou
3
1

Dau in chirie pentru sediu firma sau birou

Situat la etaj, 60 mp, cu balcon , bucătărie, baie, centrala pe gaz separat, contor de apa separat,panouri solare pe clădire izolat termic,colt Fabricii de Zahar cu str.Campina deasupra la magazin Deko Doors

60 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
 Vand urgent ,Casa cu vedere la Dunare , zona turistica 3 km moldova noua jud caras Severin
10
4

De vanzare casa cu vedere panoramica la dunare ( zona turistica, noi am vrut sa facem pensiune) Vindem casa deoarece ne-am mutat inapoi in belgia , casa 200 mp amprenta la sol ce contine 5 camere ,living 60 mp ,hol plus bucatarie 60 mp,beci ,2 bai , mansarda ne terminata plus teresa, panouri solare off- ...

240 EUR/m2 | 300 m2

Moldova Veche, Caras-Severin

Promovat
Apartament deosebit spatios si luminos 93 mp utili
6
3

Apartament deosebit spatios si luminos 93 mp utili

Vând apartament primitor și bine compartimentat, potrivit pentru o familie care își dorește un spațiu generos și liniște, într-o zonă accesibilă din Sector 2. Locuința are o suprafață utilă de 93 mp (105 mp total) și este decomandată, oferind intimitate și confort în fiecare cameră. Dispune de 4 camere, ...

2022 EUR/m2 | 93 m2

Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan Moara Domneasca 5456mp cu vedere panoramica spre lac pe toata lungimea de 180m
9
10

Deschiderea terenului la strada este de 32 metri si are o lungime de 180 metri langa Lac Pasarea Ganeasa. Vedere panoramica asupra lacului pe toata lungimea de 180 metri. Proprietar vand teren intravilan 5456 mp in localitatea Moara Domneasca la 15 km de Universitate, o zona foarte frumoasa pentru a ...

5,456 m2

Moara Domneasca, Ilfov

Proprietar,vand teren Giroc chisoda, asfalt toate utilitatile, pozitie excelenta
2
5

Proprietar,vand teren chisoda, asfalt toate utilitatile (apa, canal, Gaz, curent), pozitie excelenta, intre barierele de acces in Giroc Chisoda. pe str. Strugurilor. Este a doua parcela de la colt, Front stradat15,3m. Suprafata totala 591, Regim P+1+M, zona de case, fara blocuri construite in zona!

591 m2

Chisoda, Timis

Teren intravilan
1

Teren intravilan

Intravilan 1600m2 cu ,utilitătile la limita proprietăti 13 km de orași posibilitate de a fi parcelat

1,600 m2

Simnicu de Sus, Dolj

Depozit Ortisoara direct proprietar
6
3

Depozit Ortisoara direct proprietar

Ocazie ,constructie solida cu boltari la doar 100 euro metrul patrat , teren intravilan la 40 euro metrul patrat . Depozitul se afla inainte de intrarea in Ortisoara, in incinta fostelor ferme Avicola.Suprafata teren 427m patrati , aflati in proprietate cu CF . Constructia 392 m patrati. Are curent ...

145 EUR/m2 | 392 m2

Ortisoara, Timis

Apartament de vanzare 2 camere
8
3

Apartament de vanzare 2 camere

Apartament de vanzare 2 camere decomandat

1778 EUR/m2 | 54 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere de vanzare
8
5

Apartament 3 camere de vanzare

Persoana fizica vand apartament cu 3 camere aproape de autogara. Etaj: 1 Bloc din caramida. Usa metalica cu interfon. Bloc izolat termic. Geamuri termopane, Centrala termica. Balcon cu debara. Bucatarie renovata.

1480 EUR/m2 | 50 m2

Gherla, Cluj

Proprietar, vand
4
11

Proprietar, vand

Vand in Caransebes, Sesul Rosu,(doar la acest nr sunati )apartament cu o camera . Neamenajat recent, necesita renovare . Incalzire cu lemne. 26mp.

540 EUR/m2 | 25 m2

Caransebes, Caras-Severin

inchiriez Spatiu comercial 350 mp

inchiriez Spatiu comercial 350 mp

Spatiu Comercial de sine statator, nou la prima inchiriere, Dumbravita 350 mp, 12 euro mp

350 m2

Dumbravita, Timis

Apartament de vânzare în Caransebeș
6
3

Apartament de vânzare în Caransebeș

Apartament de vânzare în Caransebeș, Al.Liliacului la parter( inalt). Blocul este din cărămidă și este compus din 3 camere mari,2 băi( cu scurgere separată),2 balcoane,bucătărie spațioasă cu debara,hol mare + boxa la subsol.Suprafața este de 85 m pătrați. Preț 80000 euro.Nr de telefon .

85 m2

Caransebes, Caras-Severin

4,5 ha, pretabil teren industrial sau parc fotovoltaic, la 50 km de Bucuresti 1

4,5 ha, pretabil teren industrial sau parc fotovoltaic, la 50 km de Bucuresti

Vand 4,5 ha teren in Dambovita, com. Nucet, sat Ilfoveni. Are o deschidere de 110 m la DJ 711B, drum asfaltat si 400 m pe adancime. Se afla la 500 m de D.N.71 Bucuresti Targoviste si este potrivit pentru un parc fotovoltaic, in zona fiind o linie de medie tensiune la 900m sau 500m pana la una de inalta ...

45,000 m2

Sector 1, Bucuresti

Teren Gulia, jud. Dambovita
4
1

Teren Gulia, jud. Dambovita

Proprietar, 4423mp, 2 iesiri, asfalt, utilitati gaz, curent, canalizare in executie, acte la zi, cadastru actualizat e-Terra, intabulare, vandabil imediat, pret usor negociabil.

4,423 m2

Gulia, Dambovita

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere in zona Rogerius, Oradea
5

Apartament decomandat cu 2 camere in zona Rogerius, Oradea

Apartament cu 2 camere, bloc PC, decomandat, etaj 4 din 4 acoperit cu tigla, orientare NV-NE, construit in 1980. Este compus din: 2 camere, 1 bucatarie + 1 cămară, 1 baie cu geam, 2 balcoane inchise, 1 debara, 1 hol. Dispune de incalzire de la CET, usa de siguranta, geamuri termopan. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 54 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

inchiriere apartament 2 camere

inchiriere apartament 2 camere

se inchiriaza 2 camere mobilat ,utilat, etaj2 semidecomandat zona H. Botev.tel.

56 m2

Central, Braila, Braila

Teren Gulia Jud. Dambovita