Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez spatiu comercial Pitesti
1

Inchiriez spatiu comercial Pitesti

Inchiriez spațiu comercial Pitesti,are vad auto-pietonal.Este amenajat recent.

60 m2

Pitesti, Arges

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
pațiu pentru panou publicitar   zonă cu trafic intens, Timișoara, vizibilitate 24 7
1

pațiu pentru panou publicitar zonă cu trafic intens, Timișoara, vizibilitate 24 7

Ofer spre închiriere spațiu ideal pentru amplasarea unui panou publicitar, situat în Timișoara, pe Calea Girocului Str. Mareșal Alexandru Averescu. Dimensiuni spațiu: Lățime: 7 m Adâncime: 4 m Înălțime: 0,7 m Avantaje: Zonă cu trafic auto și pietonal intens Vizibilitate excelentă inclusiv pe timp de ...

28 m2

Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
9

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere decomandat
7
4

Apartament 2 camere decomandat

- zona sens, Mangalia - tip: decomandat - etaj 2 din 3 - centrala proprie pe gaz - 54 mp - boxa 8 mp - an constructie: 1985 (bloc cu sobe, dar demontate toate din apartament) - loc de parcare gratuit in fata blocului sau platit la primarie in parcarea din cartier - balcon de serviciu comun pe etaj (folosit ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Mangalia, Constanta

Teren intravilan
1
9

Teren intravilan

Vând teren intravilan in suprafață de 3090 metri pătrați. Dealul Malului.

3,090 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
 Teren intravilan 15  mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță   investiție turistică
6

Teren intravilan 15 mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță investiție turistică

Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...

4,138 m2

Babsa, Timis

Vand casa in Ciupercenii Noi,judetul Dolj
10
3

Vand casa in Ciupercenii Noi,judetul Dolj

Vand casa in Ciupercenii Noi,judetul Dolj situată pe un teren de 2500 m cu un front stradal de 50 de metri. Casa se afla la strada principala asfaltată,la 11 km de Calafat si 100 de km distanta de Craiova. Casa este racordată la reteaua de apa potabila,electricitate,internet si cablu tv. In curte se ...

438 EUR/m2 | 80 m2

Ciupercenii Noi, Dolj

Teren 1980 mp intravilan, com. Stefan cel Mare, jud Arges vand   schimb cu garsoniera plus diferenta
7
11

Teren 1980 mp intravilan, com. Stefan cel Mare, jud Arges vand schimb cu garsoniera plus diferenta

Proprietar ofer spre vanzare teren intravilan situat in jud. Arges, com. Stefan cel Mare, str. Dinicu Golescu (linia a 11 a), 1.980 mp (D: 17X73), deschidere front stradal 27,39 mp, plan drept, chiar in proximitatea targului ce are loc in fiecare joi. Se accepta si schimb contra unei garsoniere in ...

1,980 m2

Stefan cel Mare, Arges

De vânzare  teren
12
44

De vânzare teren

Teren de vânzare extravilan 2600 metri pătrați,accept și garsonieră la schimb.

Poiana Marului, Brasov

Teren intravilan de vânzare   Săcălaz, Str. Ceferiștilor   1017 mp   20 ml front   utilități
3
3

Teren intravilan de vânzare Săcălaz, Str. Ceferiștilor 1017 mp 20 ml front utilități

Teren intravilan de vânzare situat în Săcălaz, pe strada Ceferiștilor, poziție foarte bună la intrarea în localitate, cu acces rapid către Timișoara. Suprafață: 1017 mp Front stradal: 20 ml Teren drept, ușor de construit Ideal pentru casă individuală sau duplex Utilități: gaz, curent, apă ...

1,017 m2

Sacalaz, Timis

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina
10

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, exact așa cum se prezintă în poze. Apartamentul este situat la etajul 11, într-un imobil cu lift (acces până la etajul 10), oferind o vedere frumoasă spre oraș. Locuința beneficiază de centrală proprie pe gaz, asigurând confort ...

1214 EUR/m2 | 49 m2

Cartier Vest Blocuri, Tulcea, Tulcea

Teren + fundație + toate utilitățile | gata de construit | Cataloi
8
1

Teren intravilan cu fundație și utilități în Cataloi Vă propunem spre vânzare un teren intravilan situat în sat Cataloi, comuna Frecăței, județul Tulcea, într-o zonă rezidențială nouă, amplasată în spatele școlii din localitate. Caracteristici proprietate: Suprafață teren: 795 mp Teren intravilan, pretabil ...

795 m2

Cataloi, Tulcea

Ocazie  Casa noua Corbeanca  Tamasi
6

Ocazie Casa noua Corbeanca Tamasi

Corbeanca - cartier rezidențial My Corbeanca O casa in afara orasului la pretul unui apartament in Bucuresti! Casa dumneavoastra noua in cartier rezidential My Corbeanca la pretul de 160.000 Euro (TVA inclus). Un Cartier organizat la 13km de Bucuresti cu o infrastructura adecvata - drumuri asfaltate ...

1633 EUR/m2 | 98 m2

Corbeanca, Ilfov

Teren intravilan
1
2

Teren intravilan

Se vinde teren in comuna Padureni din județul Timiș, terenul este situat chiar la întrarea in sat, șosea asfaltata,apa curentă,canalizare,curent electric. Suprafața 2650 mp

2,650 m2

Padureni, Timis

TEREN intravilan Podari jud Dolj
4

TEREN intravilan Podari jud Dolj

Teren intra vilan 370 m2 comuna Podari jud Dolj deschidere 21 m utilitatile sunt la coltiul strazii strada este privata pretul este negociabil in limita bunului simt

Podari, Dolj

Închiriez garsoniera 2

Închiriez garsoniera

Închiriez garsoniera în zona Tiglari , bloc G2 . 750 de lei + taxe .

15 m2

Sibiu, Sibiu

Vând apartament 2 camere ,Răcădău
10
16

Vând apartament 2 camere ,Răcădău

Vând apartament decomandat,2 camere,situat la parterul înalt al unui bloc tip vilă,strada Jepilor,cartier Răcădău. Suprafața utilă 55 mp,incluzând balcon de 5 mp,an construcție 1983. Acces facil la mijloace de transport,supermarketuri,școli,grădinițe ,etc. Dețin beci si loc de parcare. Preț 122000 euro ...

2218 EUR/m2 | 55 m2

Valea%2525252525252bCetatii, Brasov, Brasov

Vând teren cu casă renovabilă demolabilă , str. Făinari 53 , sector 2 2

Vând teren cu casă renovabilă demolabilă , str. Făinari 53 , sector 2

Vând teren cu casă renovabilă demolabilă , 223m2 , str. Făinari , 53 , sector 2 , apă , canal , curent , gaze la poartă , deschidere mică 2m , (alee de servitute) , acte în regulă . Tel. . Sunați după ora 14.30 .

223 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Vand teren cu casa renovabila zona fainari-lizeanu 57

Vand teren cu casa renovabila zona fainari-lizeanu

Vand teren cu casa renovabila demolabila zona fainari-lizeanu s.t.223m2, unic proprietar, toate actele, curent, apa, canalizare, gaze la poarta, 170000euro . Sunati dupa ora 14.30

762 EUR/m2 | 223 m2

Sector 2, Bucuresti

Casa & teren de vanzare zona centrala Costesti Valcea
4
45

Casa & teren de vanzare zona centrala Costesti Valcea

Total teren intravilan 1260 si extravilan 2555 cu un total 3815 mp, deschidere larga la drum (18 m). De asemenea este o casa veche cu un grajd. Terenul se preteaza la construirea unei pensiuni si camping, a unui local pentru evenimente, sala de sport sau chiar motel. Zona este de exceptie, cu un potential ...

1064 EUR/m2 | 47 m2

Costesti, Valcea

Vând  teren  extravilan, holboca,jud. iași,  4  euro, negociabil 16

Vând teren extravilan, holboca,jud. iași, 4 euro, negociabil

VÂND TEREN EXTRAVILAN, VALEA LUNGĂ, COMUNA HOLBOCA, JUD. IAȘI, 7300 MP, TARLAUA 8, 4 EURO MP, NEGOCIABIL,TELEFON .

7,300 m2

Iasi, Iasi

CASĂ de vanzare in ORAVIȚA
9
13

CASĂ de vanzare in ORAVIȚA

Vând casă locuibilă în Oravița, la 5 min. de magazin, 3 min. de liceul Dragalina, 2 min. de primărie și 1 min. de grădiniță. Casa este dispusă în 4 camere, 2 holuri, baie, bucătărie și o terasă termopan. Încălzirea este cu lemne (teracote); baie boiler pe lemne. Geamurile și ușile exterioare sunt ...

407 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Oravita, Caras-Severin

Casa cu teren de vanzare in Tautii-Magheraus - 58 Ari
10
3

Casa cu teren de vanzare in Tautii-Magheraus - 58 Ari

Se vinde direct de catre proprietar Nu se plateste TVA la achizitie Casa cu teren 58 Ari situata in orasul Tautii-Magheraus, str 52 Suprafata totala teren 58 Ari = 5800 mp. Parter + etaj + mansarda Amprenta la sol de 240 mp. Casa si terenul sunt intabulate, cu impozitele platite la zi. Se poate parcela ...