Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat Pitesti
7
108

Garsoniera de inchiriat Pitesti

Închiriez garsonieră in Prundu la curte, mobilată și utilată. 1 băiat750 RON chirie

28 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Hale de inchiriat . Acces rapid la autostradă.
4
2

Hale de inchiriat . Acces rapid la autostradă.

Oferim spre închiriere hale noi în dezvoltare, situate în zona industrială Ovidiu (jud. Constanța), la doar 700 m de autostradă. Proiectul este ideal pentru activități de producție, logistică, depozitare sau servicii. Suprafețe disponibile: 80 mp 120 mp 160 mp 290 mp 580 mp 1.160 mp ...

100 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament zona Aradului Iulius Mall
5
10

Apartament zona Aradului Iulius Mall

Spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona aradului in apropiere de Iulius Mall Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Incalzire de la colterm , urmeaza sa se monteze si centrala proprie Este compus din: -camera -baie -balcon Pentru ...

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan (lotul 1)
5
3

Teren intravilan (lotul 1)

Vând teren intravilan. Strada Dealului Sat Dămienești. Comuna Dămienești. Jud. Bacău.

1,150 m2

Damienesti, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriez apartament
10

Închiriez apartament

Închiriez apartament in Best Residence Florești . Imobilul are o suprafață de 60 m patrați....compus din: bucătărie+ loc de masă + living, 2 dormitoare, baie și balcon . Bucătăria este dotată cu tot ce este necesar ( frigider, plită electrică inducției, hotă, centrală proprie, mașină de vase , televizor. ...

60 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere in proximitatea sensului giratoriu - Primarie Floresti
4
2

PF vand apartament 2 camere in proximitatea sensului giratoriu - Primarie Floresti si a scolii gimnaziale Gheorghe Șincai Florești.

1704 EUR/m2 | 54 m2

Floresti, Cluj

Vând teren intravilan in Bucureasa 2000m2
6

Vând teren intravilan in Bucureasa 2000m2

Se vinde teren intravilan in Bucureasa (str. Peret) suprafață de 2000m2 cu dublă deschidere fiind amplasat într-o intersecție de drumuri, Preț 105000 negociabil, Tel

2,000 m2

Bucureasa, Targu Jiu, Gorj

Chirie 2 camere Micalaca
4
2

Chirie 2 camere Micalaca

Închiriez apartament semidecomandat 2 camere spațioase, balcon, bucătărie si baie. Nu are centrală proprie. Se oferă si loc de parcare.

56 m2

Arad, Arad

Apartament 2 camere de inchiriat
5

Apartament 2 camere de inchiriat

PF inchiriez apartament 2 camere in proximitatea scolii gimnaziale Gheorghe Șincai Florești. Ocupabil imediat.Nu se accepta muncitori emigrati din alte tari, fumatori si animale de companie

54 m2

Floresti, Cluj

Apartament 2 camere Stejarilor Residence Lunca Cetățuii
8
1

Apartament 2 camere Stejarilor Residence Lunca Cetățuii

Persoană fizică, vând un apartament practic și bine compartimentat, cu o suprafață de 38 mp, situat la etajul 1, ideal atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție. Imobilul este compus din dormitor, living, bucătărie separată cu acces direct către balcon, baie și beneficiază de loc de parcare ...

1816 EUR/m2 | 38 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Apartament 2 camere
9
3

Apartament 2 camere

PF inchiriez apartament 2 camere.Apartamentul este localizat in imediata apropiere a magazinelor Profi Grigorescu, Mega Image si la 10 minute de statia de mijloace de transport in comun. Nu se accepta muncitori emigrati din alte tari, fumatori si animale de companie.

54 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Inchiriez garsoniera Hipodrom 1350
7

Inchiriez garsoniera Hipodrom 1350

Inchiriez pe termen lung ,garsoniera etaj2 ,bloc cu lift ,modern utilata și mobilata.Pentru început se percepe 1+1 chirii.Nu răspund la mesaje.Multumesc!

27 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Casa de vanzare ultracentral, 4 camere
5
8

Casa de vanzare ultracentral, 4 camere

Vand casa ultracentral, 4 camere, baie si bucatarie, suprafata construita 130 mp, dependinte 40 mp, beci, teren 325 mp. Constructie din caramida acoperita cu tabla. Utilitati: apa, canalizare, gaze si curent electric.

1000 EUR/m2 | 130 m2

Braila, Braila

Teren intravilan Valea Doftanei,sat Tesila, Prahova
6
8

Teren intravilan Valea Doftanei,sat Tesila, Prahova

Teren intravilan Valea Doftanei, Sat Teșila,2142 mp, cu deschidere la str. Frasinului, care este asfaltată. Terenul este plat, ideal pentru construcție casă, casă de vacanță etc. Terenul se află pe un platou mai ridicat și oferă o priveliște superbă. Este o oportunitate de investiție având în ...

2,142 m2

VALEA DOFTANEI, Prahova

Inchiriez apartament 3 camere
1
2

Inchiriez apartament 3 camere

Închiriez ap 3 camere, semidecomandat , etj. 4 din 4 in bloc de cărămida, acoperiș acoperit cu tabla, zona micro II, lângă scoala Ioan Opris (scoala generala nr 8), in apropierea grădinița , magazin lidl, biserica ortodoxa etc. Ap. Se închiriază semi-mobilat și utilat. Este dotat cu cuptor+plita electrica ...

62 m2

Turda, Cluj

casa Fieni dambovita aproape de padure
9
69

casa Fieni dambovita aproape de padure

Fieni- casa constructie BCA+ caramida, amprenta la sol 77mp, 5 camere, baie, bucatarie, hol, camera tehnica, dressing, beci, camera baie , balcon, izolata exterior , centrala termica pe gaz, toate utilitatile: apa curenta si fantana cu hidrofor, energie electrica, gaz, canalizare, teren 2539mp, deschidere ...

955 EUR/m2 | 110 m2

Fieni, Dambovita

Vanzare casa+teren in Nasaud
8

Vanzare casa+teren in Nasaud

Vand casa veche și suprafață mare de teren intravilan in Năsăud, str.Tudor Vladimirescu nr.19 informații: tel.

7,703 m2

Nasaud, Bistrita-Nasaud

Casa Pucioasa
6
63

Casa Pucioasa

Pucioasa- casa din caramida, amprenta la sol 74 mp, 3 camere, baie, bucatarie, CT pe gaz, canalizare, apa curenta, energie electrica, teren 300mp, situata la numai 10 min de mers pe jos pana la piata, pret 55000Euro

705 EUR/m2 | 78 m2

Pucioasa, Dambovita

Vând apartament 2 camere Târnăveni
8

Vând apartament 2 camere Târnăveni

Vând apartament confort I în Târnaveni, cartier Victoriei, 2 camere, etaj 4, centrală, termopane, aer condiționat, balcon închis. Se vinde semi-mobilat (fără mobila din camera mare), are o suprafață de 53 mp. Merită văzut. Mai multe informații la tel: (

981 EUR/m2 | 53 m2

Tarnaveni, Mures

casa Fieni
10
93

casa Fieni

Fieni - casa 3 dormitoare, living+ bucatarie, 2 bai, beci, izolata exterior, constructie 2003, imobilul dispune de toate utilitatile, apa curenta si fantana proprie, teren 800 mp, zona pitoresca, linistita, pret 124000Euro

689 EUR/m2 | 180 m2

Fieni, Dambovita

 vanzare apartament 2 camere Fieni
10
42

vanzare apartament 2 camere Fieni

Fieni- vand apartament 2 camere, bloc constructie 2003, SC-94mp, Su- 72,38mp, balcon 4,89mp, boxa -5mp, centrala termica, parchet lemn, termopan , pret 48.500Euro

674 EUR/m2 | 72 m2

Fieni, Dambovita

casa zona gradina romei
4

casa zona gradina romei

vând casă zona gradina romei amprenta la sol 155mp util 100mp 2 camere living bucatarie open space baie casa este izolat interior exterior polistiren și vata minerala cu folie aluminiu instalație electrică Smart purificator de aer suprafață teren 500MP 5 ari acces auto preț 230.000euro

2300 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vind loc de veci
3
2

Vind loc de veci

Vind loc de veci cimitir mixt Calea Lipovei in spatele casei funerare ,alee principala.

1 m2

Timisoara, Timis

Vând teren intravilan
1
9

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan, loc pentru casă, 1400mp, în localitatea Bodo, comuna Balinț, județul Timiș. Mai multe informații la numărul de telefon Preț 15.000 euro

1,400 m2

Bodo, Timis

Salvează căutarea