Vand păstrăvărie si restaurant
Vând păstrăvărie pe sistem circular,in hala ,cu toate avizele in funcțiune,35T capacitate pe an,cu restaurant la etaj ,sub prețul pieței,la 30 km lîngă Cluj sau schimb cu proprietate în Cluj.
Finisel, Cluj
28 aprilie
Anunțuri promovate – Vezi toate
Finisel, Cluj
28 aprilie
Spre inchiriere apartament cu 3 camere in zona Girocului Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -2 bai -2 balcoane deschise Pentru alte detalii nu ...
80 m2
Girocului, Timisoara, Timis
11 mai
vald sau schimb casa cu 4 camere living 2 bai din caramida ln velita cu tabla lindab cu apa.canalizare cu 1000 mp terern deschidere 18 m cu.pomi. casa este noua este zugravita la vara gard metalic .pentru casa de vacanta pentru linste si aer curat este pe drumul vinului petrosilea sau schimb cu apartament ...
667 EUR/m2 | 120 m2
Buzau, Buzau
11 mai
Proprietar! Braytim-PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, strada asfaltată,parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două ...
1732 EUR/m2 | 75 m2
Giroc, Timis
azi 09:20
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând apartament situat în spate la Intim având magazine aproape de piață, școli, spital. Apartamentul se afla la et. 3 din 10 cu lift nou și balustradă nouă. Este anvelopat recent de o luna. Si exterior și interior. Schimbată instalația electrică, termică și sanitară. Apartamentul este renovat recent, ...
1140 EUR/m2 | 50 m2
Resita Mica, Caras-Severin
azi 14:23
Doua locuri de veci, foarte central: in dreapta si putin in spatele Capelei.
Targoviste, Dambovita
azi 14:23
Teren intravilan de vânzare Feurdeni, Comuna Chinteni, jud. Cluj Accesibil și în imediata apropiere a satului Câmpenești. Coordonate exacte: 46 52'25.3"N, 23 41'15.9"E Nr. cadastral: 77845 Suprafață: 3.480 mp Preț: 12 euro mp Descriere generală Se oferă spre vânzare un teren intravilan, ...
3,480 m2
Cluj-Napoca, Cluj
azi 14:23
garsonieră de închiriat! Zona bularga, et1, 21 mp, centrală proprie. Mobilată și utilată complet. Chirie 265 pe lună plus o lună garanție. Detalii la nr
21 m2
Baza 3, Iasi, Iasi
azi 14:23
Camera de Comert si Industrie Bihor , cu sediul in Oradea, str Mihai Eminescu nr 25A ofera spre inchiriere o suprafata de 280 mp , in cladirea situata la adresa: Oradea str Roman Ciorogariu nr 65 etaj II corp B Facilitati: Cladirea este amplasata in zona centrala a municipiului Oradea la aprox ...
280 m2
Central, Oradea, Bihor
azi 14:22
Localizare: Se află în interiorul perimetrului oras Brezoi. Infrastructură: Beneficiază de utilități precum apă, canalizare și electricitate, necesare pentru dezvoltarea urbană. Destinație: Este destinat construirii de clădiri rezidențiale, comerciale, industriale cum ar fi fabrici sau pentru alte scopuri ...
36,781 m2
Brezoi, Valcea
azi 14:22
Se închiriază apartament cu 2 camere confort 1 etaj 3 in zona buzaului foarte spatios si luminos.Nu accept animale de companie.Locație excelentă, aproape de zone comerciale, stații de transport, școli. Zonă sigură și liniștită.Cer si ofer seriozitate.
60 m2
Braila, Braila
azi 14:22
Vând apartament cu 2 camere situat in Giroc, Str. Neptun, cu o suprafață utilă de 49 mp + un balcon de 5,31 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 și este compartimentat astfel: - 1 dormitor; - living + bucătărie open space; - 1 hol acces; - 1 baie. Situat la strada principala la 1 minut distanță ...
1771 EUR/m2 | 49 m2
Giroc, Timis
azi 14:22
Vand teren intravilan arabil, situat pe centura vest Ploiești, deschidere la DN1 de 36 m, suprafața de 9336 mp. Terenul este situat pe partea dreaptă în sensul de mers București - Brașov în zona sensului giratoriu de la Rompetrol Vă prezentăm un teren intravilan arabil cu potențial excelent de investiție, ...
9,336 m2
Ploiesti, Prahova
azi 14:22
Apartament cu 2 camere, semidecomandat Zona centrală Strada Nouă, Nr. 3, Etaj 3 aproape de școală, grădiniță, magazine Suprafață utilă: 33 mp Centrală termică, geamuri termopan Zonă liniștită, cu spații verzi Apartamentul se află într-un bloc curat și liniștit Se vinde cu tot ce este in el. Detalii ...
1667 EUR/m2 | 33 m2
Campia Turzii, Cluj
azi 14:22
Acest apartament cu 2 camere plus balcon, are o suprafață de 50 mp, situat la etajul 3, bloc izolat, geamuri termopan noi. Finisajele sunt de calitate înaltă,apartament complet renovat în anul 2025, instalație electrică nouă, instalație de încălzire nouă, trasă prin pereți, tavane coborâte , electrocasnice ...
1700 EUR/m2 | 50 m2
Turda, Cluj
azi 14:22
Apartament 2 camere bloc nou 65 metri doua balcoane parter liber 1 iunie
65 m2
Botosani, Botosani
azi 14:22
L accept cats! Bloc nou cu parculet, Drumul Binelui, et.1, lift, centrala proprie, aer conditionat, mobilat, utilat. In apropierea parcului Tudor Arghezii. Zona comerciala diversa. Exclus colaborarea cu agentii.
45 m2
Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 14:21
Vand casa in centrul Resitei situata pe strada Independentei, vis-a -vis de Scoala Generala nr. 2 și Posta veche. Are curte spatioasa de aproximativ 250 mp. Casa necesita mici renovari. Pretul fix 75000 euro. Nu sunati pentru negocieri, schimburi. Nu colaborez cu agentii imobiliare!!!! Rog sa fiu sunat ...
1364 EUR/m2 | 55 m2
Centrul Civic, Resita, Caras-Severin
azi 14:21
Zona centrală, lângă piața, grădinița, școală. Apartamentul se vinde mobilat fără electrocasnice
1271 EUR/m2 | 59 m2
Mioveni, Arges
azi 14:21
Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala termica,aer conditionat ,simplu ,vedere pe doua parti doua apartamente pe nivel ,plus GARAJ pret 76 000 euro
1134 EUR/m2 | 67 m2
Tiglina+2, Galati, Galati
azi 14:21
Apartamentul se afla pe sos. Bucuresti, deasupra fostului magazin Orient Junior cofetaria ARGO, cu vedere stradala. Tavanul este izolat cu pluta de 5 cm si rigips, avand rupere termica de 2-3 cm. Toate ferestrele, inclusiv balconul, au termopan Rehau cu 5 camere si rulouri exterioare din aluminiu, iar ...
1291 EUR/m2 | 67 m2
Giurgiu, Giurgiu
azi 14:21
Vând Casă sau Schimb cu Apartament sau Garsoniera în Pitești sau Bucuresti sau schimb cu Auto Suv + diferență ( depinde de auto ) Casa se află în Lunca Corbului jud Argeș, casa este din cărămidă și învelită cu tablă . Mai multe anexe în curte, 1 Garaj , 2 beciuri , 1 bucătărie de ...
450 EUR/m2 | 120 m2
Lunca Corbului, Arges
azi 14:21
De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418
1444 EUR/m2 | 54 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 14:21