Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
vand vila snagov p+1 cu 6 camere 2 bai 250 metri utili si 400 teren la 210000 euro
9
5

525 EUR/m2 | 400 m2

Ciofliceni, Ilfov

Promovat
Casa Giroc 180000 euro
6
6

Casa Giroc 180000 euro

Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de închiriat
10
1

Garsonieră de închiriat

Închiriem garsonieră în Galata etaj 1 bloc nou, loc de parcare, acces cu barieră , terasă spațioasă priveliște deosebita în apropiere se găsesc magazine Profi ,Kaufland și stații de transport public.

30 m2

Centru, Iasi, Iasi

Promovat
Vanzare teren intravilan
7

Vanzare teren intravilan

Vand teren intravilan in Budeasa Mare , aproape de Șoseaua principala, plaja Budeasa si Primăria Budeasa . Aproape de padure, cu o vederea minunata catre Barajul Budeasa In imediata vecinătate a terenului sunt disponibile utilitati: gaz, curent , apa, canalizare . Terenul este situat intr-o zona cu ...

500 m2

Budeasa Mare, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă și curte ( 30 ari) de vânzare în comuna Fărcasele, sat Ghimpați, jud. Olt
7
6

. Casa este compusă din cinci dormitoare, sufragerie, bucătărie, pivniță, garaj și două băi. Proprietatea dispune de posibilități multiple de încălzire, atât cu sobe cât și cu calorifere, având două centrale, una pe lemn și cealaltă pe gaz. Totodată, curtea are mai multe dependințe care oferă posibilitatea ...

542 EUR/m2 | 120 m2

Caracal, Olt

Vanzare teren Vaslui
7
12

Vanzare teren Vaslui

Vand teren 10000mp in zona Moara Greci .Terenul se intinde din str. Ion Adam front stradal 12.60m in str. Dimitrie Cantemir front stradal 12.74m. Cei 10000 mp sunt despartiti de un drum de exploatatie de 241m,formandu-se astfel 2 loturi de teren ,fiecare cu cadastrul lui,unul de 4795mp si altul de ...

Vaslui, Vaslui

Vând casă
10
13

Vând casă

Vând casă complet mobilată în Ineu Arad, cartier Traian. Casă este racordată la apă, canalizare și gaze. Suprafața terenului este de 1440 mp, iar suprafața construită de 280 mp. Casă este compusă din 2 corpuri, într-unul din corpuri există și aparat de aer condiționat. Nu răspund la mesaje. Mai multe ...

286 EUR/m2 | 280 m2

Ineu, Arad

Casa de vanzare in Pecica 3

Casa de vanzare in Pecica

Casa de vanzare 3 camere,1 baie ,1 bucătărie,1camara si hol încălzire centrala pe gaz ,aer condiționat

48 EUR/m2 | 1,245 m2

Pecica, Arad

Promovat
Vanzare teren Intravilan ,oportunitate de Investitie
9
16

Vanzare teren Intravilan ,oportunitate de Investitie

Vand teren intravilan cu deschidere la doua strazi,utilitati langa,intre vile aproape de drumul national,investitie sigura,posibilitate de departajare in doua loturi de case,la 20 de km de Constanta.Am proiect si autorizatie. Doar 2 km pana la mare si lacul Techirghiol,si centrul Statiunii Techirghiol Autorizatie ...

400 m2

Techirghiol, Constanta

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Hala 342 mp,  acces TIR, str. Republicii nr.188 , Bacau
4
5

Hala 342 mp, acces TIR, str. Republicii nr.188 , Bacau

Spatiu de depozitare suprafata de 342 mp , situat in Bacau, str. Republicii nr.188 stradal - pretabil pentru aproape orice activitate (logistica, depozitare, comert,productie, etc.) - utilitati: current trifazic, apa, canalizare, central termica- birouri , inaltime 5m la streasina si 7m la coama, - ...

0 EUR/m2 | 342 m2

Bacau, Bacau

Teren DN1 Mohu Vestem
2
3

Teren DN1 Mohu Vestem

Teeren arabil 2400 mp la DN1, front 24 ml, ETERA, liber de sarcini conform CF.

Vestem, Sibiu

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Teren Intravilan Baltenii de jos
6

Teren Intravilan Baltenii de jos

Vând teren intravilan in Băltenii de Jos, 8140 mp , deschidere 56 m la strada și canal. Utilități : branșamente la energie electrică și apă potabilă. Preț : 15 euro mp.

8,140 m2

Baltenii de Jos, Tulcea

Inchiriez garsoniera confort 3
5
1

Inchiriez garsoniera confort 3

Închiriez garsonieră confort 3, situată în zona Cati si Sile, cu acces facil la mijloacele de transport si supermarketuri. Spațiul este compact și eficient, ideal pentru o persoană singură sau student, elev. Locuinta dispune de frigider, televizor si cuptor cu microunde. Garsoniera nu are bucatarie separata. ...

14 m2

Cartierul%2bNord, Ramnicu Valcea, Valcea

vand teren intravilan 2245 mp ,Maracineni

vand teren intravilan 2245 mp ,Maracineni

Vand teren intravilan in suprafata de 2245mp,comuna Maracineni,sat Argeselu,terenul se afla langa padure in vecinatatea pensiuni Diana,un loc linistit.Detalii la telefon

Maracineni, Arges

Proprietar - Apartament 2 camere - Vila Tposcana Ronat
10

Proprietar - Apartament 2 camere - Vila Tposcana Ronat

Exclus agenti! Propriertar - de vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Ronat Str. Bruxelles. Locuința are o suprafață utilă de 42 mp si balcon de 16 mp și este amplasată la etajul 2 din 4 etaje, în cadrul Complexului Toscana construit in 2011. Apartamentul este complet mobilat și utilat, ...

2143 EUR/m2 | 42 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Spatiu de închiriat
5

Spatiu de închiriat

spatiu de inchiriat pentru depozitare fost magazin stradal chiar la sosea 8 metrii lungime pe 4 metri latime si inaltime 210. 200 de euro lunar zona metrou Republica mai multe detali la tel zona liniștită și supravegheată video

30 m2

Republica, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat
10
9

Garsoniera de inchiriat

Proprietar închiriez garsoniera Frumoasă pentru O Singură Fată,nefumătoare și fără alte vicii.Se închiriază pt o perioadă de minim 7 luni iar la închiriere se va plăti și o garanție foarte Mica de doar 159 Euro. Exclus băiețași sau familii. GARSONIERA este decomandată cu suprafața micuța - 25 Mp,este ...

24 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Casa de vânzare
7
20

Casa de vânzare

Vând Casă de locuit, anexa și teren situată în Polovragi, Sat Racovita. Proprietatea beneficiază de utilitățile zonei:apa potabila, canalizare, curent electric. Pentru cei interesați mai multe detalii la telefon.

360 EUR/m2 | 125 m2

Polovragi, Gorj

Vând garsonieră
4

Vând garsonieră

Vând garsonieră confort 1 complet utilată, in Târgu Jiu, Str. 9 Mai, bl. 81, et. 4, judetul Gorj.

1857 EUR/m2 | 28 m2

9 Mai, Targu Jiu, Gorj

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

OPORTUNITATE TEREN INTRAVILAN 6457 m2 - CARANSEBEȘ, zonă centrală, construcție case de tip duplex
10
10

De vânzare teren Intravilan situat în Județul Caraș-Severin, Localitatea Caransebeș,în zona Aeroport, Strada Cetății, cu continuarea drumului public între casa cu număr 2 și 4 de 6,1 metri lățime. Se poate vinde și parcele începând de la 1000 mp până la 6457 mp pentru construirea de case de tip duplex, ...

6,457 m2

Central, Caransebes, Caras-Severin

Vând Teren 18.813 mp Caransebeș - Zona Teiuș, Ideal pt casa de vacanță și ecologice .
10
30

Vând Teren Extravilan 18.813 Mp. în Caransebeș, cu o suprafata totala de 18.813 Mp în zona Teiuș din Caransebes, pentru construirea de case de vacanță mobile. Într-o zona retrasă de orice zgomot și aer curat de munte. Avantajele oferite de vânzător sunt: 1. Terenul Extravilan trecut în cartea funciară ...

18,813 m2

Central, Caransebes, Caras-Severin

Salvează căutarea