Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ap  51mp.ultra  central, parcare subteran, propietara, curte interioar
5
5

Ap 51mp.ultra central, parcare subteran, propietara, curte interioar

Locatia apartamentului este ultra central, Str. Lunga, langa Piata Cibin, 5 min pe jos pana in Piata Mare Util 51mp, Complet renovat, totul nou Vila 3 etaje an 2013 Curte interioara inchisa, poarta cu telecomanda Loc de parcare subteran Balcon inchis si izolat termic Este utilat cu: Masina spalat haine Masina ...

51 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Loturi de teren
10
8

Loturi de teren

Vand 4 loturi de teren zona Cozia , jud. Hunedoara la 5 km de Deva. Primul lot 1888m2 din care 450m2 intravilan , utilitati in proximitate(apa ,canal, electricitate), al doilea lot 4700m2 , inca doua loturi separare de un drum , unul cu suprafata de 1720m2 si altul m2. Pret negociabil in functie de suprafata ...

1,888 m2

Cozia, Hunedoara

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
4

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ocazie  Casa noua Corbeanca  Tamasi
6

Ocazie Casa noua Corbeanca Tamasi

Corbeanca - cartier rezidențial My Corbeanca O casa in afara orasului la pretul unui apartament in Bucuresti! Casa dumneavoastra noua in cartier rezidential My Corbeanca la pretul de 160.000 Euro (TVA inclus). Un Cartier organizat la 13km de Bucuresti cu o infrastructura adecvata - drumuri asfaltate ...

1633 EUR/m2 | 98 m2

Corbeanca, Ilfov

Teren intravilan
1
2

Teren intravilan

Se vinde teren in comuna Padureni din județul Timiș, terenul este situat chiar la întrarea in sat, șosea asfaltata,apa curentă,canalizare,curent electric. Suprafața 2650 mp

2,650 m2

Padureni, Timis

TEREN intravilan Podari jud Dolj
4

TEREN intravilan Podari jud Dolj

Teren intra vilan 370 m2 comuna Podari jud Dolj deschidere 21 m utilitatile sunt la coltiul strazii strada este privata pretul este negociabil in limita bunului simt

Podari, Dolj

Închiriez garsoniera 2

Închiriez garsoniera

Închiriez garsoniera în zona Tiglari , bloc G2 . 750 de lei + taxe .

15 m2

Sibiu, Sibiu

Vând apartament 2 camere ,Răcădău
10
16

Vând apartament 2 camere ,Răcădău

Vând apartament decomandat,2 camere,situat la parterul înalt al unui bloc tip vilă,strada Jepilor,cartier Răcădău. Suprafața utilă 55 mp,incluzând balcon de 5 mp,an construcție 1983. Acces facil la mijloace de transport,supermarketuri,școli,grădinițe ,etc. Dețin beci si loc de parcare. Preț 122000 euro ...

2218 EUR/m2 | 55 m2

Valea%2525252525252bCetatii, Brasov, Brasov

Vând teren cu casă renovabilă demolabilă , str. Făinari 53 , sector 2 2

Vând teren cu casă renovabilă demolabilă , str. Făinari 53 , sector 2

Vând teren cu casă renovabilă demolabilă , 223m2 , str. Făinari , 53 , sector 2 , apă , canal , curent , gaze la poartă , deschidere mică 2m , (alee de servitute) , acte în regulă . Tel. . Sunați după ora 14.30 .

223 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Vand teren cu casa renovabila zona fainari-lizeanu 57

Vand teren cu casa renovabila zona fainari-lizeanu

Vand teren cu casa renovabila demolabila zona fainari-lizeanu s.t.223m2, unic proprietar, toate actele, curent, apa, canalizare, gaze la poarta, 170000euro . Sunati dupa ora 14.30

762 EUR/m2 | 223 m2

Sector 2, Bucuresti

Casa & teren de vanzare zona centrala Costesti Valcea
4
45

Casa & teren de vanzare zona centrala Costesti Valcea

Total teren intravilan 1260 si extravilan 2555 cu un total 3815 mp, deschidere larga la drum (18 m). De asemenea este o casa veche cu un grajd. Terenul se preteaza la construirea unei pensiuni si camping, a unui local pentru evenimente, sala de sport sau chiar motel. Zona este de exceptie, cu un potential ...

1064 EUR/m2 | 47 m2

Costesti, Valcea

Vând  teren  extravilan, holboca,jud. iași,  4  euro, negociabil 16

Vând teren extravilan, holboca,jud. iași, 4 euro, negociabil

VÂND TEREN EXTRAVILAN, VALEA LUNGĂ, COMUNA HOLBOCA, JUD. IAȘI, 7300 MP, TARLAUA 8, 4 EURO MP, NEGOCIABIL,TELEFON .

7,300 m2

Iasi, Iasi

CASĂ de vanzare in ORAVIȚA
9
13

CASĂ de vanzare in ORAVIȚA

Vând casă locuibilă în Oravița, la 5 min. de magazin, 3 min. de liceul Dragalina, 2 min. de primărie și 1 min. de grădiniță. Casa este dispusă în 4 camere, 2 holuri, baie, bucătărie și o terasă termopan. Încălzirea este cu lemne (teracote); baie boiler pe lemne. Geamurile și ușile exterioare sunt ...

407 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Oravita, Caras-Severin

Casa cu teren de vanzare in Tautii-Magheraus - 58 Ari
10
3

Casa cu teren de vanzare in Tautii-Magheraus - 58 Ari

Se vinde direct de catre proprietar Nu se plateste TVA la achizitie Casa cu teren 58 Ari situata in orasul Tautii-Magheraus, str 52 Suprafata totala teren 58 Ari = 5800 mp. Parter + etaj + mansarda Amprenta la sol de 240 mp. Casa si terenul sunt intabulate, cu impozitele platite la zi. Se poate parcela ...