Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriere ap. 2 camere
10

Inchiriere ap. 2 camere

Inchiriere ap. 2 camere, decomandat, mobilat, utilat (aer conditionat,boiler) la 5 min de statia de metrou Constantin Brancusi sau Romancerilor. Pret 370 euro luna+o luna de garantie.

55 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vând apartament 2 camere
5

Vând apartament 2 camere

Apartament nou cu doua camere, situat in complexul Arghezi Residence, Drumul Binelui, et 5 din 7, constructie 2024, centrala proprie, mobilat si utilat integral cu totul nou, aer conditionat, 3 balcoane. Dormitorul are coltar extensibil si spatii de depozitare, livingul are canapea de doua locuri neextensibila. ...

1688 EUR/m2 | 85 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol.
5
1

Apartament 2 camere, etaj 5, vedere spectaculoasă la Lacul Siutghiol. Poziție premium lângă Universitatea Ovidius și Taverna. Caracteristici de luat in considerare: - Etajul superior ofera percepție de siguranță și intimitate, priveliste agreabila neobstructionata, lumină naturala optima, zgomot redus. - ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

Universitate, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Sagului
6

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Sagului

Proprietar ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort1, cu bucatarie mare, etaj 4 (din 4), acoperis din tigla, langa Piata Doina (Calea Sagului). Apartamentul este proaspat renovat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, aer conditionat, balcon inchis cu termopan. Pret ...

54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
31

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

CASA SINGUR CURTE, Colentina,100mp teren,3 cam,80mp, renovata 2024
9
9

Casă singur în curte, Zona Colentina, parc Motodrom, Carrefour Colentina la 5 min, teren 100 mp, 3 camere,80 mp, parțial mansardată, termopane, centrală nouă , totul renovat în 2024, termoizolata , curte liberă betonată , preț de ap Nu se acceptă credit ipotecar

1500 EUR/m2 | 80 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

PUZ in lucru   Teren intravilan pentru dezvoltare rezidențială     Bucovăț
2
1

PUZ in lucru Teren intravilan pentru dezvoltare rezidențială Bucovăț

Teren intravilan pentru dezvoltare rezidențială Bucovăț, la câteva minute de Timișoara! Oportunitate excelentă de investiție într-o zonă aflată în plină expansiune rezidențială, foarte aproape de Timișoara. Date principale: Suprafață totală: 37.000 mp se vinde intreaga suprafata , nu se vand ...

37,000 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Colentina,Spital Fundeni, str Smeurei,3 cam 80 mp, 100m teren,2 gr san,singur curte
5
6

Colentina, 3 camere,80 mp, 2 gr sanitare, 2 intrări, 100 mp teren, singur în curte, casa renovată integral în 2020-2023, centrală termică în garanție , Nu se acceptă credit , preț de ap la bloc . Preț negociabil .Se vinde mobilat și utilat

1500 EUR/m2 | 80 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

De vanzare
10

De vanzare

RO: DE VANZARE: Complexul turistic GYOPAR Floare de Colț, din Rimetea Jud. Alba,acreditata, complect utilata si functionala, gata sa primeasca oaspeti si sa genereze profit, este situat în cea mai frumoasă zonă din Transilvania. In pret este inclus constructii 650mp, terenul de 4373mp, toate avizele ...

846 EUR/m2 | 650 m2

Rimetea, Alba

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc
9
19

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc

Ap cu 1 camera de vanzare,etaj 4,in Complexul Studentesc,37 mp,renovat si complet utilat.Are gazul tras in ap.Este o buna investitie.Pret 64900 euro+comision

1754 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Vând casă în Cristești
10

Vând casă în Cristești

Vând casă în Cristești pe un singur nivel, situată într-o zonă liniștită, dispune de o suprafață utilă de 120 mp, plus o clădire de 70 mp, amplasată pe un teren generos de 1200mp, cu drum privat. Proprietatea a fost construită în 2014.

1,200 m2

Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Inchiriez garsoniera la vila Brasov zona centru vechi a orasului
5
4

Inchiriez garsoniera la vila Brasov zona centru vechi a orasului dormitor bucatarie living baie mobilata utilata loc de parcare auto direct de la particular etej 1

80 m2

Bartolomeu, Brasov, Brasov

Garsoniera de vanzare,zona Take Ionescu
6
21

Garsoniera de vanzare,zona Take Ionescu

Garsoniera,et 8 10,Take Ionescu, aproape de Politie si Facultatea de Medicina,mobilat, utilat, pret 76000 euro+comision

3040 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Casa de vanzare cu teren,in Carani,jud Timis
9
7

Casa de vanzare cu teren,in Carani,jud Timis

Casa de vanzare P+M, 5 camere cu teren, 1715 mp in Carani, jud. Timiș Anul construcției 2011,casa este din porotherm, acoperișul de tabla. La parter sunt 2 camere finisate, bucătărie, baie, cămară, camera tehnica toate finisate cu gresie și faianță + living partial finisat. Mansarda este la roșu, planul ...

Parta, Timis

Camera de cămin Dacia Iasi
8
1

Camera de cămin Dacia Iasi

Proprietar vând garsoniera 20 de mp in Zimbru lângă Biserica Catolica parter recent renovata cu baie bucătărie și hol generos libera mutare imediata. Preț 42 000 de euro negociabil

2100 EUR/m2 | 20 m2

Iasi, Iasi

vand teren intravilan
1
5

vand teren intravilan

Teren intravilan de vânzare ideal pentru construcție casă,Comuna Simnicul de Sus,Sat Dutulesti,statia de autobuz este in fața terenului. Cale de acces: 9 metri lățime acces facil și comod fiind amplasat la strada principala! Utilități: apă, canalizare, curent electric,sunt la strada,gazele sunt ...

520 m2

Simnicu de Sus, Dolj

Inchiriez teren ptr depozit materiale sau diverse
1
3

Inchiriez teren ptr depozit materiale sau diverse

Ofer cu chirie 720mp teren pe centura Ploiestiului DN 1A, soseaua Ploiesti-Bucuresti in sat Cocorastii Colt, chiar pe sosea la intersectia cu DJ. Deschidere 25 metri la DN 1A si 32 metri la DJ. Terenul dispune de curent 380V, 220V , apa. Gazele sunt la poarta. Acesta este ideal pentru depozit materiale ...