Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vânzare Imobil Vâlcele, județul Covasna

Vânzare Imobil Vâlcele, județul Covasna

Proprietate cu arhitectură deosebită şi frontispiciu de fost conac, pretabilă pentru pensiune sau Hotel boutique. Casa are 240 mp , iar terenul aferent este de 2300 mp. Este situată în comuna Vâlcele băi, județul Covasna. Casa are 4 camere la parter şi 3 camere la mezanin( mansard ). Necesită renovare. Zona ...

579 EUR/m2 | 240 m2

Covasna, Covasna

Promovat
Inchiriez apartament 3 camere Tomis Nord
10
1

Inchiriez apartament 3 camere Tomis Nord

Inchiriez apartament 3 camere,66 mp, etaj 2 din10, zona Tomis Nord, termen lung. Este recent renovat,mobilat si dotat complet (centrala termica,aparat aer conditionat, masina de spalat, 2 televizoare) Nu se accepta animale de companie.De preferinta nefumatori. Plata lunara, in avans o luna garantie.Contract ...

66 m2

Constanta, Constanta

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Investitie DN28 Iasi -Spatiu Comercialsi Casa P E M  Vad Comercial format Parcare    299000 Euro
10
3

Investitie DN28 Iasi -Spatiu Comercialsi Casa P E M Vad Comercial format Parcare 299000 Euro

Razboieni-Ion Neculce- Iasi-Deschidere directa DN 28 Proprietate ideala pentru investitie sigura sau afacere de familie Se vinde cladire mixta Comercial si Rezidential P E M, locatie cunoscuta in zona sub numele "La Rusu"cu vad comercial stabil format de peste 30 de ani. Vizibilitate excelenta ...

838 EUR/m2 | 357 m2

Razboieni, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu openspace plus dormitor Poitiers,30 mp
10
10

Apartament cu openspace plus dormitor Poitiers,30 mp

Persoana fizica vând apartament compus dintr un openspace plus dormitor , 30 mp, situat pe Bd Poitiers , aproape de Continental ,lângă stația de autobuz, mobilat și utilat nou ,renovat recent , bloc după 80 ,etaj 4 cu pod deasupra utilizabil, preț 62000

2067 EUR/m2 | 30 m2

Iasi, Iasi

Apartament cu o cameră Baza 3 bloc nou
6
8

Apartament cu o cameră Baza 3 bloc nou

Apartament cu o cameră,situat la Baza 3, intr -un bloc nou, mobilat și utilat nou ,preț 260 euro.

30 m2

Iasi, Iasi

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu 300000 euro
1

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar

500 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

teren intravilan suceagu baciu 6MII MP
3

teren intravilan suceagu baciu 6MII MP

ideal pt constructie vila azil,motel,firma,ferma,etc 6mii mp intravilan front de85m cu impozit aproape zero-f mic

Cluj-Napoca, Cluj

Vand teren Lugoj
4
8

Vand teren Lugoj

Vand teren in Lugoj, pe str. Zorilor (zona Buziasului) dupa firma Weidmuller, 15.185 mp.

Lugoj, Timis

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București
15
8

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București Vând Container 20 mp Utili , pereți de 7cm grosime pereți exteriori din tabla galvanizata ,vata sticla de 5cm ,cadru de lemn de jur împrejur și tavan ,pal melaminat , podeaua din OSB de 2.5cm ,linoleum trafic ,mocheta trafic intens noua , polistiren ...

280 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro
1

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro se poate sapa la 20 metri adancime ,deschidere de 500 metri la dn 1,București..pitesti

300,000 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
vand casa modulara cu teren intravilan zona Mixta deschidere 14.57x 30,57 cu dubla deschide
20
1

vand teren intravilan zona Mixta deschidere 14.57x 30,57 cu dubla deschidere la doua strazi (privată 7m și primărie 11 m )regim de înălțime P+3 +M,teren. împrejmuit pentru Casă sau comercial etc la ângă Bucuresti aproape de(A 0 )Suprafață 450 mp intravilan inciude și drumul de acces platit .Este o zonă ...

2526 EUR/m2 | 19 m2

Bacu, Giurgiu

Teren intravilan
10
3

Teren intravilan

Vând teren intravilan, intabulat, în suprafață de 866 mp, plantat cu vita de vie(200 butuci) și pomi fructiferi(70 buc.)

966 m2

Pauca, Sibiu

Loc de veci proprietate si cavou Cimitir Eternitatea, Roman, Neamt
4
3

Vand loc de veci proprietate si cavou in cimitirul Eternitatea din Roman, Neamt, pozitie foarte buna, in fata capelei cimitirului, la aleea principala. Cavoul are trei cripte si este cladit din granit in anul 2018. Parcela de teren dintre acest cavou si aleea principala este concesionata de proprietarii ...

Roman, Neamt

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,700ha 4600E ha,Timisoara 1300 ha 7000 euroha,Brașov 500 ha
1

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, ...

200,000 m2

Sector 3, Bucuresti

vand casa cu teren 10000mp
5
29

vand casa cu teren 10000mp

vand casa cu teren 10000 mp, extravilan , comuna Sivita, langa Prut, constructie casa un nivel + mansarda 2 camere cu scara interioara, supraf 36 mp nuci fructiferi 100 buc pe rod si 100 buc adolescenti salcami copaci 800 buc cu diametrul 70-250 mm teren imprejmuit, 4000 mp cu gard sarma galvanizata, ...

3 EUR/m2 | 10,000 m2

Galati, Galati

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro mp
1
1

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro metru pătrat etaj 3.4.5.6.7.8.9 fiecare etaj se vinde si are cate 500 mp +600 mp + 700 mp + 800 mp

1 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro met
3
1

1000 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

PF vând o parcele de 600 mp teren extravilan (grădina), in Valea Fanatelor, spre Pădureni, Cluj-N
1

PF vând o parcele de 600 mp teren extravilan (grădina), in Valea Fanatelor, spre Pădureni, Cluj-Napoca, in zona la Amillaria Kids. CF la zi. Front la strada 15 m. Drumul la care parcela front are 15 m lățime, pentru 2 sensuri de mers, trotuar pe ambele părți, parcari de-o parte și de alta a drumului ...

600 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand plantatie de Paulownia in suprafata de 2,14 ha(teren intabulat)
1
1

Jumatate din plantatie este infiintata in anul 2014 si cealalta jumatate in 2015. Diametrul copacilor este, in cea mai mare parte, intre 25 si 32 cm(2014) si cca. 20-25 -cm cea din 2015 și o înălțime între 4 și 6 m.

21,400 m2

Pauca, Sibiu

Promovat
vand teren cernica cu utilitati 353 m com cernica la 26.000 eu
1
3

vand teren cu utilitati 353 metri comuna cernica la 26.000 euro

353 m2

Cernica, Ilfov

Vând casă
10
11

Vând casă

Vând casă în comuna Dănești Vaslui strada principala 23 Casa construita din paiantă cu 2 camere baie bucătărie vara și iarna beci 5 magazii teren 2180 apa stradală internet prin fibra optica, curent electric,fosă ecologica se vinde cu tot ce este în interiorul casei, plus animale domestice , strada asfaltata, ...

376 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea