Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 1.  Casă + teren 2.044 mp la DN67   Călnic, Gorj   construcție la gri
7

1. Casă + teren 2.044 mp la DN67 Călnic, Gorj construcție la gri

Casă de vânzare în comuna Călnic, jud. Gorj teren 2.044 mp, construcție la gri.Oportunitate ideală pentru cei care caută liniște, natură și acces facil! Vând casă situată în comuna Călnic, județul Gorj, într-o zonă liniștită și verde, lângă pădure, cu acces direct din DN67 ideală ca locuință permanentă ...

685 EUR/m2 | 84 m2

Calnic, Gorj

Promovat
Decebal - apartament 3 camere de inchiriat
10
2

Decebal - apartament 3 camere de inchiriat

Proprietar, ofer spre inchiriere apartament de 3 camere, in Bd.Decebal, stradal, vedere mixta, situat la et.2 din 8. Apartamentul este foarte spatios si luminos si este situat in zona centrala a capitalei. In zona se afla magazine, restaurante, cafenele, spitale, institutii, metrou la 5 min (Piata Muncii), ...

84 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Promovat
inchiriez Garsonieră
4
1

inchiriez Garsonieră

închiriez garsonieră in Calea Buziasului,la preț 200 +250 garanție,complect utilată și ocupabila rapid

18 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 2200 mp,Prahova, Com.Gornet, Sat Cuib
2
6

Teren intravilan 2200 mp,Prahova, Com.Gornet, Sat Cuib

Vând teren intravilan, 2200 mp, ideal pentru casa de locuit. Asfalt, curent electric la parcela

2,200 m2

GORNET, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de inchiriat

Teren de inchiriat

Teren disponibil pentru închiriat . 500mp. Locatia Sanmihaiul German.

500 m2

Timisoara, Timis

 Vand Spatiu comercial 2

Vand Spatiu comercial

Vând spațiu comercial în suprafață de 120 mp cu următoarele dotari: -curent trifazic; -gaze; -apa și canalizare branșate individual. -termopane; -multiple îmbunătățiri, în special pentru domeniul horeca. În incinta spațiului, pe o suprafață de 45 mp este amenajat un apartament cu doua camere. Restul ...

1250 EUR/m2 | 120 m2

Mioveni, Arges

Spatiu  omercial

Spatiu omercial

VIND SPATIU COMERCIAL ,IN SPATELE GARI PIATRA OLT JUD OLT . SUBSOL,PARTER,ETAJ 1 + MANSARDA.

607 EUR/m2 | 140 m2

Piatra-Olt, Olt

vand teren glina 353 metri lot casa ,deschidere de 33 metri drum acces 7 metri  s+p+2 et la 26500
1
1

vand teren glina 353 metri lot casa ,deschidere de 33 metri drum acces 7 metri s+p+2 et la 26500

vând teren Glina pozitie superba 353 mp fs 32 ml, regim tehnic p+1+m, cut 1.05 ,pot 30% ,h 10m pret 26500 euro telefon WhatsApp +40724180018 +40741112600 +40722642255

353 m2

Glina, Ilfov

Apartament 2 camere de inchiriat Timpuri Noi | Mobilat | AC | Balcon | Aproape Metrou | Parcare opti
7

Inchiriez apartament 2 camere situat in zona Timpuri Noi, aproape de metrou Timpuri Noi, Parcul Tineretului si Universitatea Titu Maiorescu. Apartamentul este luminos, spatios, complet mobilat si utilat, ideal pentru cuplu, tineri profesionisti sau studenti. Detalii apartament: 2 camere 50 mp utili ...

50 m2

Timpuri Noi, Sector 4, Bucuresti

Vând apartament Centru

Vând apartament Centru

Vând apartament 2 camere centrala noua IMMERGAS izolație exterioara 10 cm Centru bloc.A1

1640 EUR/m2 | 50 m2

Medgidia, Constanta

vand casa 3 camere snagov 70 metri teren 325 la 109000 euro
5
3

vand casa 3 camere snagov 70 metri teren 325 la 109000 euro

vand casa 3 camere snagov 70 metri teren 280 la 109000 euro centrala gaze caldura baie cada fonta apa canal

1557 EUR/m2 | 70 m2

Snagov, Ilfov

Promovat
vand teren glina cu utilitati 353 m com cernica la 26.000 eu
1
4

vand teren cu utilitati 353 metri comuna cernica la 26.000 euro

353 m2

Glina, Ilfov

Promovat
Vand teren pallady glina 353 mp  regim tehnic cut 1.05 ,pot 30% ,h 10m pret 29000
1
4

Vand teren pallady glina 353 mp regim tehnic cut 1.05 ,pot 30% ,h 10m pret 29000

Vand teren pallady glina 352 regim tehnic p+1+m, cut 1.05 ,pot 30% ,h 10m pret 26000 euro telefon WhatsApp +40724180018 +40741112600 +40722642255

353 m2

Glina, Ilfov

Se vinde ap 2 cam, 29 mp, în Gheorgheni, la 5 min de Iulius Mall.
6
3

Se vinde ap 2 cam, 29 mp, în Gheorgheni, la 5 min de Iulius mall. Apartamentul este complet finisat, mobilat, utilat, imobilul este reabilitat termic, geamuri termopan, cheltuieli foarte mici la întreținere. Stații de troleu, stații taxi, magazine, piețe, farmacii, la 2 minute de proprietate. Se află ...

4200 EUR/m2 | 29 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
9

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand teren langa Disney Dracula Snagov 1300 mp deschidere 17 ml la 15900 euro la apa lac
20
6

vand teren intravilan Langa Disney Dracula Park Snagov 1300 mp deschidere 17 metri liniari la 15900 euro deschidere la opa lac snagov

1,300 m2

Snagov, Ilfov

vand ,teren ,pallady ,titan ,nou pozitie superba 353 mp fs 32 ml
4
2

vând ,teren ,pallady ,Glina ,titan ,pozitie superba 353 mp fs 32 ml, regim tehnic p+1+m, cut 1.05 ,pot 30% ,h 10m pret 26000 euro telefon WhatsApp +40724180018 +40741112600 +40722642255

353 m2

Glina, Ilfov

Promovat
vand teren disnei dracula snagov casa 1300 m la 15.900 euro metru pătrat cu deschidere de 17 metri
14
5

vand teren snagov 1300 metri la 15.900 euro metru pătrat cu deschidere de 17 metri liniari spre lac si super pozitie pădure si autostrada București Brașov

1,300 m2

Snagov, Ilfov

De inchiriat garsoniera
7
7

De inchiriat garsoniera

Decomandata centrala proprie nemobilata , demisol, bloc nou , cu 2 etaje situat în spate la Billa

34 m2

Brestei, Craiova, Dolj

Garsoniera de inchiriat
5

Garsoniera de inchiriat

Inchiriez garsoniera in Sector 4, zona Apărătorii Patriei situată la parter, mobilata complet și utilată cu centrala proprie. în proximitate se regăsesc piața, metrou, stb, facultate preț 300 1 luna plus 1 luna garanție contact