Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
6

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan,construibil, utilitati, bine pozitionat, 2325 mp, 30 euro mp, Lunca Calnicului
10
1

Persoana fizica, proprietar, vând 2 loturi de teren intravilan, unul in suprafata de 2325 mp si celalalt in suprafata de 4650 mp, situate in centrul localitatii Lunca Calnicului, pe Strada Scolii, in apropiere de Caminul cultural, scoala, gradinita. Terenurile dispun de toate utilitatile la limita ...

2,325 m2

Brasov, Brasov

Promovat
Cazare muncitori tunari
7

Cazare muncitori tunari

Scriere Cazare în Tunari, Ilfov camere în regim hotelier, ideal pentru muncitori, delegații sau persoane în tranzit Oferim cazare în regim hotelier într-o casă situată în Tunari, Ilfov, într-o zonă liniștită, cu acces rapid către Otopeni, Pipera, Voluntari și nordul Bucureștiului. Locația este potrivită ...

60 m2

Tunari, Ilfov

Promovat
Teren intravilan de vânzare   Dumbrava, Ciurea, Iași
4
1

Teren intravilan de vânzare Dumbrava, Ciurea, Iași

Localizare excelentă sat Dumbrava, la doar 1 minut de Centura Iași Vaslui Suprafață: 1.725 mp Deschidere la 2 străzi asfaltate Zonă centrală și liniștită, ideală pentru casă sau investiție Utilități: Stâlp de curent pe teren Racord apă Gaz în vecinătate Internet disponibil La doar 3 minute ...

1,725 m2

Dumbrava , Dumbrava (Ciurea), Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, zona Catedralei, Podgoria
7
3

Apartament 3 camere, zona Catedralei, Podgoria

#IN_ARAD Apartament de vanzare in zona Podgoria Zona Catedralei 3 camere, bucatarie, baie, 2 holuri, balcon, camara de alimente. 71 mp, semidecomandat Etaj III Apartamentul este NEAMENAJAT, ideal pentru persoanele care doresc sa amenajeze de la zero. Geamuri termopan, inclusiv balconul inchis cu termopan, ...

1042 EUR/m2 | 71 m2

Podgoria, Arad, Arad

Promovat
Vilă, pensiune lângă plajă. Mamaia nord. Str D14 Nr.7A. 11 camere, dotată pentru cazare.
10
5

Vilă-Pensiune langa plajă. 399000 euro. Mamaia nord, Năvodari Str D14 Nr.7A. S+P+1E+M .11 camere,12 băi.450 mp.desfășurat. 185 mp construiți la sol .2 terase .Curtea placată cu piatră naturală,bucatarie profi .lenjerie, mobilier,aere condiționate,frigidere..etc etc. Utilități-Electricitate, Gaze, Apă, ...

790 EUR/m2 | 500 m2

Navodari Tabara, Constanta

Vând casă 3 dormitoare în Tășnad
3
7

Vând casă 3 dormitoare în Tășnad

Vând casă 3 dormitoare în Tășnad, bucătărie, baie, beci, 100 mp utili, teren 20 ari, vis-a-vis de P-ța Mare, preț 77.500 euro negociabil. Telefon:

775 EUR/m2 | 100 m2

Tasnad, Satu Mare

Vând teren intravilan 4

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan în Chinteni -cj , puz la 150m ingradit 981mp deasupra străzi Fierului preț neg

981 m2

Chinteni, Cluj

Casa de Vanzare la Munte
10
1

Casa de Vanzare la Munte

Casa de vanzare intr-o zona superba de munte in Dambovicioara, Arges, pe culoarul Rucar-Bran, la o distanta aproximativa de 29km de Castelul Bran. Casa se vinde la cheie, complet utilata; a fost foarte bine intretinuta si a beneficiat de imbunatatiri permanente de-a lungul timpului. Casa contine 3 ...

1686 EUR/m2 | 86 m2

Podu Dambovitei, Arges

vand garaj zona Pacea nr 55
10
21

vand garaj zona Pacea nr 55

zona Pacea.garajul are o suprafață de 22m patrati cu beci.proprietate,intabulat.

Botosani, Botosani

Vând teren Intravilan
4
2

Vând teren Intravilan

Teren Intravilan la 14 km de Cluj în Feiurdeni cu puz , bucatarie de vară , poiata , livadă pomi fructiferi 2984mp Acces către Apahida preț neg 25 mp

2,984 m2

Feiurdeni, Cluj

Vilă în mijlocul naturii cu un peisaj încântător și liniște deplină!  PRETABILA PENTRU PENSIUNE!
7
31

Vilă în mijlocul naturii cu un peisaj încântător și liniște deplină! PRETABILA PENTRU PENSIUNE!

Vilă de vânzare în Curtea de Argeș. .Demisol:beci spațios din piatra! Parter:bucătărie cu camera de servit,sufragerie, baie,hol spațios și luminos,casă scării! Etaj- 3 dormitoare, baie,balcon,hol mare spațios! (etajul trebuie finisat) Suprafața utilă-152mp Suprafață teren 378mp Utilități:apă, curent,gaze,internet,canalizare,centrală ...

789 EUR/m2 | 152 m2

Curtea de Arges, Arges

Casă modernă de vânzare
10
3

Casă modernă de vânzare

Casă modernă de vânzare 121 mp utili, teren 333 mp, renovată integral, dotări premium Localizare: Alba Iulia An construcție: 2017 Renovare completă: 2021 Suprafață utilă: 121 mp Teren: 333 mp Stare: Dotata si utilata complet, gata de mutare Descriere generală Se vinde o casă modernă, ...

1926 EUR/m2 | 121 m2

Alba Iulia, Alba

vand apartament 2 camere vitan  bobocica
5
1

vand apartament 2 camere vitan bobocica

Ap 2 camere, conf2,(36mp)cu balcon,etaj2 4,bloc 1974 reabilitat termic,geamuri termopan schimbate 2026,balconul a fost schimbat dupa cum se observa in poză și necesita renovare(montare placi rigips și gresie),este situat lângă piața bobocica, 2 minute de Auchan Vitan, ap se vinde mobilat și utilat (mobila ...

1889 EUR/m2 | 36 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Casă nemțească de vânzare 23

Casă nemțească de vânzare

Vănd casă nemțească pe strada Cozia cu intrare comună, 2 camere, suprafață construită 90m, teren 300m, preț150.000euro

1667 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp
10

Vand hala de productie in suprafata de 350mp si teren 800mp

Proprietar vand hala cu multiple destinatii, in suprafata construita de 350 mp, 2300 mp suprafata totala teren din care curtea ingradita are suprafata de 800 mp. Constructia este solida din caramida cu pereti grosi, izolatie termica cu polistiren, geamuri si usi termopan. Hala are curent trifazic si ...

311 EUR/m2 | 350 m2

Ortisoara, Timis

De vânzare teren cu hală 4

De vânzare teren cu hală

Vând teren 1008m pe care e construită o hală de 450m, zona Odobescu, preț 650,000euro

645 EUR/m2 | 1,008 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Urgent! Darmanesti, vind teren intravilan, gaze, apa, lumina la poarta, zona fara inundatii
5
3

Gradina este situata intravilan, cu deschidere la strada de 28 m, lungimea este 250 m, in total 6920 mp, din acestia, 3000 mp sunt trecuti ca intravilan si 3920 mp sunt considerati extravilan. Actele sunt la zi. Se afla pe str. Teilor , aproape de biserica si centrul comunei Darmanesti, la apoximativ ...

Darmanesti, Dambovita

vand teren extravilan
1
1

vand teren extravilan

Vand teren extravilan la intrare in Beregsau Mare, comuna Sacalaz. terenul are o suprafata de 10.000 mp, este la sosea si la o distanta foarte mica de ultimele locuinte din sat, fiind ideal pentru parcelat. pret 10,5 euro mp.

Sacalaz, Timis

Apartament
10

Apartament

Vind apartament 2 camere,str.A.Biruintei,nr4,sc,b,et,4,ap,45,telef. ,loc.sibiu,,

1977 EUR/m2 | 43 m2

Centrul Civic, Sibiu, Sibiu

Teren intravilan 2500 mp   Comuna Sohodol, sat Peleș, județul Alba
3
5

Teren intravilan 2500 mp Comuna Sohodol, sat Peleș, județul Alba

Se oferă spre vânzare un teren deosebit, situat în satul Peleș, comuna Sohodol, județul Alba, într-o zonă pitorească, cu acces facil și priveliști spectaculoase asupra dealurilor și pădurilor din împrejurimi. Așezată în partea nord-vestică a județului Alba, în inima Țării Moților, comuna Sohodol este ...

Sohodol, Alba

De vanzare ap 1 camera
7

De vanzare ap 1 camera