Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere+ balcon de vanzare,Drobeta Turnu Severin,proprietar ! 16

Apartament cu 3 camere+ balcon de vanzare,Drobeta Turnu Severin,proprietar !

Apartament 3 camere plus balcon,lângă stomatologie,etaj 1 in bloc de cărămidă (anvelopat),suprafață utilă de 70 mp,pentru mai multe detalii la telefon vă rog, nu am timp de mesaje.

1086 EUR/m2 | 70 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Vand garsonieră confort 3
6
3

Vand garsonieră confort 3

Vând garsonieră decomandată confort 3 renovat complet, 11mp, etaj parter, strada Romană nr 37A. Pentru mai multe detalii puteți contacta nr

1909 EUR/m2 | 11 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Vând CASĂ  cu Anexă,  cu o Suprafață de Teren Intravilan de 555 mp, în Luncani,  Bacău
1
8

Vând CASĂ cu Anexă, cu o Suprafață de Teren Intravilan de 555 mp, în Luncani, Bacău

Vând CASĂ cu Anexă, cu o Suprafață de Teren Intravilan de 555 mp. Casa și Anexa au izolație termică exterioară, are Gard Nou de jur împrejurul întregii proprietăți, fântână, curent electric, telefon și internet, fosa. Prețul este 49000 euro FĂRĂ AGENȚI IMOBILIARI SAU INTERMEDIARI, VĂ ROG!!!

544 EUR/m2 | 90 m2

Luncani, Bacau

Promovat
Proprietar, vând apartament 4 camere plus garaj
10

Proprietar, vând apartament 4 camere plus garaj

Acest apartament de 4 camere, situat la parter înalt, în zona Revolution Residence, Vasile Alecsandri, are o suprafață utilă de 82 mp. Este decomandat, oferind intimitate și confort. Interiorul este finisat cu materiale de calitate, iar pereții sunt vopsiți în alb. Apartamentul este potrivit și pentru ...

1488 EUR/m2 | 82 m2

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vânzare
10
23

Casa de vânzare

Casa de vânzare cartier chercea

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

Vând Apartament 3 camere
7
9

Vând Apartament 3 camere

Apartament semidecomandat , etaj 2 , structura beton si caramida , finisaje pardoseli : parchet si gresie ,peretii : tapet superlavabil , faianta ,vopsea lavabila ; ferestre termopan , usi PINUM , Climatizare BEKO , calorifere aluminiu cu repartitoare de caldura , balcon Logie inchis cu termopan , loc ...

2109 EUR/m2 | 64 m2

Sector 2, Bucuresti

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie
20

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, apa, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Vănd apartament cu 2 camere
7

Vănd apartament cu 2 camere

Vănd apartament cu 2 camere decomandat 54 m2 parter inalt ,renovat (instalație electrică noua),utilat.Cu posibilitate deschidere o afacere.Str.Ec.Teodoroiu.

1667 EUR/m2 | 54 m2

Dej, Cluj

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere
13
1

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, etajul 1, loc de parcare, încălzire centrală termică prin pardoseala, mobilat, utilat, clima, ocupabil imediat. Zona Giroc sat. Preț : 380 euro + garanție + comisionul agenție

55 m2

Timisoara, Timis

Teren 1000 mp, intravilan,  Baicoi, Liliesti
3
84

Teren 1000 mp, intravilan, Baicoi, Liliesti

VAND TEREN 1000 MP intravilan, IN BAICOI,. Pret= 20 Euro mp. Informatii la telefon .Amenajare strazi: luminat stradal, STRADA ASFALTATA.

1,000 m2

Baicoi, Prahova

Vând teren pentru construire casă
9
5

Vând teren pentru construire casă

Vând teren de 1811 mp, în intravilanul comunei Clinceni, situat pe strada Sabarului și iesire la râul Sabar. Locul este superb, cu foarte multă vegetație: salcami, nuci vita de vie. Localitataea este în plină dezvoltare, cochetă și curată. Există școli, grădinițe, after school, liceul cu program sportiv ...

Clinceni, Ilfov

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
15
1

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2