Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vânzare doua locuri de veci.
3
1

De vânzare doua locuri de veci.

Vând două locuri de veci boltite in cimitirul Nr 1,strada Carpați din localitatea Caracal,jud Olt. Toate datoriile la zi Preț 15000 lei

Caracal, Olt

Promovat
Inchiriez apartament cu 3 camere nou
10
6

Inchiriez apartament cu 3 camere nou

Inchiriez apartament cu 3 camere decomandat in bloc nou, Casa Nobel, strada Nicolae Labis, Brasov. Apartamentul este la 1-a inchiriere. Complet utilat nou si modern, 2 bai, 1 parcare subterana, 2 lifturi. Parc si locuri de joaca copii langa bloc. Statie de autobuz si magazine in apropiere. Zona foarte ...

76 m2

Brasov, Brasov

Promovat
Inchiriez garsoniera, 5 minute de metrou- Ozana, Pallady
5

Inchiriez garsoniera, 5 minute de metrou- Ozana, Pallady

Inchiriez garsoniera 22 mp, la doar 5 minute de metrou 1 Decembrie 1918, si la 3 minute de Lidl. Utilata, mobilata, plita cu inductie, aer conditionat, costuri mici de intretinere atat vara cat si iarna. Prefer pe termen lung, persoane decente, nefumatori. 1 luna garantie.

22 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartment de vanzare
8
1

Apartment de vanzare

escriere Persoana fizica propune un apartament spațios și complet utilat, situat în cartierul Vitrometan: Detalii: - Suprafață utilă: 67 mp - Balcon: 8mp - Etaj: 3 - An construcție: 1984 Compartimentare: Living, Bucatarie, 2 dormitoare, Baie, Hol, acces pe balcon din dormiotorul matrimonial; Avantaje ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Vitrometan, Medias, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Pamant intravilan.

Pamant intravilan.

6503 m.p.intravilan.

Caransebes, Caras-Severin

Teren Extravilan Gherghita 3

Teren Extravilan Gherghita

Ca urmare a construirii Parcului Dracula Land, in Comuna Gherghita 4 Loturi Suprafata 10.000m2 Teren arabil Direct proprietar

10 m2

Gherghita, Prahova

Casa de Vanzare
5
1

Casa de Vanzare

Casa de Vanzare an Comuna Rasca 5camere 3 bai 2 terase plus anexe .Apa din sursa proprie ,fosa saptica curent ,fibra,internet supraveghere video.

288 EUR/m2 | 260 m2

Rasca, Suceava

Terenuri de vânzare în Scărișoara,județul Alba
2

Terenuri de vânzare în Scărișoara,județul Alba

Terenuri de vânzare în Scărișoara, județul Alba Se oferă spre vânzare două terenuri situate în localitatea Scărișoara, județul Alba, ideale pentru construcții sau investiții, amplasate în zone pitorești, cu multă liniște și aer curat. Teren în suprafață de 6.478 mp, situat pe malul râului Arieș, într-o ...

6,478 m2

Scarisoara, Alba

Vând apartament 2 camere, 54 mp.
5

Vând apartament 2 camere, 54 mp.

Vând apartament 2 camere situat la et. 2, suprafață de 54 mp., situat in cartierul sud, Focșani, jud. Vrancea. Apartamentul a suportat renovări, se vinde parțial mobilat, are centrală proprie, aer condiționat. Prețul este de 64.000 euro.

1185 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Focsani, Vrancea

vand garsoniera
8
1

vand garsoniera

garsoniera confort 1 decomandat bloc apartamente etaj 2 4 srada minerva nr 9 zona astra propietar insorita aproape de magazine

29 m2

Brasov, Brasov

Teren de vanzare
2
6

Teren de vanzare

Teren de vânzare-Moara Vlasiei 1377mp ( mai multe detalii la telefon)

1,377 m2

Moara Vlasiei, Ilfov

Ap 1 camera Ultracentral Bd Independentei - Direct Proprietar
8
2

Apartament cu 1 cameră, decomandat, situat pe Bd. Independenței, la intersecția cu Calea Călărașilor, cu vedere către Primărie. Suprafață de 40 mp Etajul 5 din 6. Apartamentul este dotat cu centrală termică. Imobilul beneficiază de două lifturi noi, oferind acces facil și confort. Preț: 49. mp) Necesită ...

1225 EUR/m2 | 40 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere etaj 1

Apartament 2 camere etaj 1

Se oferă spre vânzare apartament 2 camere semidecomandat Zona MV 1, etaj 1. Suprafață totala: 53 mp Compartimentare: 2 camere bucătărie separată baie hol spațios debara balcon închis Dotări și avantaje: centrală proprie, geamuri termopan, apartament izolat, branșament si contorizare individual ...

1311 EUR/m2 | 53 m2

Carei, Satu Mare

Teren pentru camping   rulote   Piatra Fântânele
2

Teren pentru camping rulote Piatra Fântânele

Ofer spre închiriere teren situat în Piatra Fântânele, într-o zonă liniștită, ideală pentru camping, rulote sau corturi Se poate închiria pe termen scurt (weekend câteva zile) sau mai lung.

120 m2

Piatra Fantanele, Bistrita-Nasaud

Teren extravilan ilovita mehedinti 2

Teren extravilan ilovita mehedinti

Vand teren extravilan în ilovita suprafata 28000 mp. Precizez ca se afla o singura parcela cu aceasta suprafata,prețul este de 10000 euro negociabil.

28,000 m2

Ilovita, Mehedinti

Proprietar închiriez 2 camere decomandat - Doamna Ghica
4
2

Proprietar închiriez 2 camere decomandat - Doamna Ghica

Proprietar închiriez apartament 2 camere decomandat, mobilat și utilat complet. Locație:Doamna Ghica et.6 10, zonă liniștită și aproape de mijloacele de transport. Blocul este anvelopat și are repartitoare de căldură! NU COLABOREZ CU AGENȚII IMOBILIARE!!! Preț: 1900 lei Tel:

54 m2

Doamna+Ghica, Sector 2, Bucuresti

Loc de veci
1

Loc de veci

Vând loc de veci cimitirul Reînvierea. 3500 Euro negociabil! pt detalii sunați la numărul de telefon

Sector 2, Bucuresti

Vând casă în Valea Draganului!
2

Vând casă în Valea Draganului!

Casa situata central în Valea Draganului,com.Poieni ,jud.Cj!

59 EUR/m2 | 1,700 m2

Valea Draganului, Cluj

Vand apartament 2 camere tomis nord
10

Vand apartament 2 camere tomis nord

Vând apartament cu 2 camere, 56 mp,decomandat în Tomis nord lângă Rustic. apartamentul este mobilat și utilat complet (toate utilitățile), parcare gratuită în fața blocului, etaj 4 din 10 cu lift. Instalație de încălzire pe gaz cu conducte de cupru, Ac, electrocasnicele sunt relativ noi (1 an), smart ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Vând Închiriez teren intravilan Iasi Barnova toate utilitatile, autorizatie de construire
8

Oportunitate ! Proprietar persoana fizica vand sau închiriez teren intravilan în Bârnova, strada Dafina Doamna, cu suprafața de 300 mp,situat la strada principală, într-o zonă ușor accesibilă . Terenul beneficiază de autorizație de construire emisă recent (acum o lună), ceea ce permite începerea imediată ...

300 m2

Iasi, Iasi

Vand Casa de vacanta comuna Coas, Valea Slav
10

Vand Casa de vacanta comuna Coas, Valea Slav

Vand Casa de vacanta din lemn, an fabricatie 2016, suprafata 56 mp, compusă din living open space cu bucataria, 2 dormitoare si baie. Casa se vinde mobilata si utilata. Casa este izolata la tavan si acoperita cu tabla Bilka montata in 2025. Apa de la retea si fantana, curent, tv si internet prin fibra ...

1125 EUR/m2 | 56 m2

Coas, Maramures

inchiriez sala prezentare
10
4

inchiriez sala prezentare

inchiriez sali evenimente

1 EUR/m2 | 200 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Casa demolabila cu 3000 mp de teren in Fierbinti
9
1

Casa demolabila cu 3000 mp de teren in Fierbinti

Vand teren cu casa demolabila in orasul Fierbinti 3000 m cu deschidere 20.22 m proprietatea se află pe o stradă asfaltată și este bransata la curent, apa si canalizare, în viitorul foarte apropiat urmează bransarea la gaz. . La doar 35 minute de Bucuresti. Pretul este ușor negociabil va rog sa nu deranjati ...

3,000 m2

Fierbinti-Targ, Ialomita

Casa de vanzare in Salistea de Sus, Maramures
4

Casa de vanzare in Salistea de Sus, Maramures

Vând casă de locuit și anexă în intravilanul orașului Săliștea de Sus, str. Câmpul Cailor, nr. 26, județul Maramureș, conectată la utilități. Construcțiile și terenul aferent în suprafața de 1078 mp sunt înscrise în cartea funciară. Preț: 32.000 euro negociabil. Telefon: sau

305 EUR/m2 | 105 m2

Salistea de Sus, Maramures

Vanzare teren intravilan 7.500 mp
3
1

Vanzare teren intravilan 7.500 mp

Teren intravilan cu suprafata de 7.500 mp. Front stradal 45 m. Terenul se afla la granita Jud. Ilfov, Ciorogarla, Darvari (1585 mp) cu Jud. Giurgiu, Tantava (5915 mp), la 15 km de Bucuresti. Terenul este aproape de soseaua principala - drumul judetean 401A si chiar langa Centura A0. Terenul este situat ...

Ciorogarla, Ilfov

Teren de vânzare Amara 812mp
6

Teren de vânzare Amara 812mp

Teren intravilan Amara 812 mp Strada Victoriei colț cu Traian Carte funciară Utilități la stradă Deschidere față 10 metri

812 m2

Slobozia, Ialomita

Vând cărămidă din demolări
1
1

Vând cărămidă din demolări

Vând ân comuna Cărpiniș jud Timiș cărămidă plină din demolări uscată , întreaga și trei sferturi prețul se negociază la fața locului mai multe relații la tel

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Giroc Direct de la Proprietar
9
3

Apartament 3 camere Giroc Direct de la Proprietar

Vand apartament 3 camere 70 mp, Giroc, situat la etajul 1 din 3, 2 bai, 2 locuri de parcare, încălzire in pardoseala cu termostatare individuala pe fiecare încăpere, aer condiționat. Se vinde complet mobilat si utilat. Plus o terasa de 8 mp. Strada asfaltata. Pret 136000 euro. Tel

2000 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

vand apartament in M7
4
1

vand apartament in M7

vând urgent apartament cu 2 camere in M7 str Trandafirilor bl 17 et 10 lift nou bloc recent izolat

500 EUR/m2 | 40 m2

Hunedoara, Hunedoara

Teren arabil 4300 m intravilan Cotu Bai suceava 3

Teren arabil 4300 m intravilan Cotu Bai suceava

Teren arabil intra ilan 4300 m fara deschidere sosea preț 15 Ron metrul patrat .Locația Cotu Bai langa Fălticeni Suceava

Cotu Baii, Suceava

Apartament 2 camere
5

Apartament 2 camere

Pret: 50.000 euro, usor negociabil! Apartament cu 2 camete, luminos, balcon inchis, gaze, centrala, aer conditionat, parchet laminat, gresie, faianta, geamuri termopan, usa metalica la intrare. Mai multe detalii in privat.

1220 EUR/m2 | 41 m2

Medgidia, Constanta

Proprietar vand apartament 3 camere 2 bai 66mp + pivnita Parter inalt. Sibiu str. Rusciorului
5
2

Proprietar vand apartament cu urmatoarea descriere: Pret 122 000 eur negociabil Adresa: Mun. Sibiu, str. Rusciorului, nr. 18, parter Suprafata utila 66mp + 8mp pivnita Apartamentul este situat la parterul inalt al unui bloc termiozolat construit in anul 1982. Compus din 3 camere, 2 bai, bucatarie, pivnita; Mobilat ...

1848 EUR/m2 | 66 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

CASA cu LIVADA incepe o noua afacere sau conecteaza-te cu natura!!!
9
13

Casă spațioasă de vânzare în Cândești, zona Voinești, Dâmbovița Ideală pentru pensiune sau centru de recuperare Vă propunem spre vânzare o proprietate generoasă, cu potențial imens, situată într-o zonă liniștită și verde din comuna Cândești, la doar câțiva kilometri de Voinești, județul Dâmbovița. Caracteristici ...

563 EUR/m2 | 240 m2

Voinesti, Dambovita

Vind casa  judetul Calarasi
1

Vind casa judetul Calarasi

Vind casa si teren aproximativ 400mp cu 5 camere cu bucatarie si wc in casa,utilitati anexe preț 90000 euro ușor negociabil.

225 EUR/m2 | 400 m2

Calarasi, Calarasi

Închiriez spațiu comercial
6
2

Închiriez spațiu comercial

Spațiu comercial de închiriat Brăilița Se oferă spre închiriere spațiu comercial cu o suprafață de aproximativ 25 mp, situat în zona Brăilița, pe strada Cezar Petrescu. Locația este foarte bine poziționată, în apropiere de: - Școala nr. 19 - Biserica Sf. Mucenic Dimitrie cel Mare, Izvorâtorul ...

25 m2

Braila, Braila

Teren intavilan 3

Teren intavilan

Vand teren 1300 m.p. intravilan, toate utilitatile, in Domnesti Arges, semicental, stadal, orientare E-V, si casa 3 camere din piatra si caramida, acoperita cu tigla(necesita amenajare), conectata la electricitate si apa curenta. Pret 22500 euro.

Domnesti, Arges

proprietate in Pitesti 20

proprietate in Pitesti

Casa trei camere, parter, din caramida si boltari, invelita cu tabla si dependinte, electricitate, gaze si apa, teren plat, intravilan, la asfalt, zona fostul CPL( zona plina de vile case)curte si gradina 1200 m.p., 110000 euro, negociabil.

1467 EUR/m2 | 75 m2

Pitesti, Arges

Vând teren intravilan
10
1

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan in Orașul Hațeg,in vecinătatea stației de alimentare SMART.Mai multe informații la telefon .

2,900 m2

Hateg, Hunedoara

Vand teren intravilan 3

Vand teren intravilan

Vand 8800 mp teren intravilan pe str.Narciselor , intabulat ,Targu Jiu 26 m latime. tel. pret 20 euro mp negociabil poate fi parcelat se poate construi orice.se afla în prelungirea cartierului Pandurasul

8,800 m2

Targu Jiu, Gorj

Vând Teren Extravilan 1

Vând Teren Extravilan

Vând Teren Extravilan, cu o suprafață de 5000 mp situat în Lilieci județ Ialomița, chiar la intrarea în Ialomița, la 25 km de București, lângă sat. Foarte aproape de șoseaua principala. Terenul se vinde cu 1,5 euro pe mp,negociabil. Pentru detalii sunați la telefon.

5,000 m2

Lilieci, Ialomita

Teren extravilan   intravilan, sat Bâcu , com. Joița , 4900 mp
4

Teren extravilan intravilan, sat Bâcu , com. Joița , 4900 mp

Teren extravilan intravilan in suprafata de 4900 mp , la 15 minute de intrarea in Bucuresti , in apropierea centrului logistic Emag, a ansamblului Spring Residence si autostrazii A0. Terenul reprezintă o oportunitate excelentă pentru investiții în diverse proiecte comerciale sau industriale.

Bacu, Giurgiu

Teren de vanzare intravilan 788 mp in Amara , Ialomita.
3
4

Teren de vanzare intravilan 788 mp in Amara , Ialomita.

Teren de vanzare , strada Marasesti Nord 788 mp deschidere 10.33m Carte funicara, utilitati la strada gaz,apa,canalizare,curent