Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
INCHIRIEZ Garsoniera Totul Nou Militari Uverturii Orsova Ajustorului
10

Garsoniera este decomandata si are 35 mp, clasa energetica A, complet mobilata cu ajutorul unui designer. Utilitati: espressor, frigider, cuptor electric, plita pe gaz, hota de mare putere, vesela si ustensile de bucatarie, aer conditionat, smart TV, masina de spalat rufe cu uscator, cablu TV, internet ...

35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Închiriez apartament 2 camere  doar cuplu de FAMILIȘTI soț și soție
8

Închiriez apartament 2 camere doar cuplu de FAMILIȘTI soț și soție

PREȚ UȘOR NEGOCIABIL Închiriez apartament cu două camere. Bulevardul Brăilei 14 bloc 14. Lângă Gerald. Se închiriază doar cu contract pe PE LUNGA DURATĂ.300 euro ușor negociabil.Apartamentul se dă în primire mobilat Ap. este dotat cu termopane centrala proprie și apometre. Pentru informații contactațimă ...

1 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
Vand apartament 3 camere ,renovat
9
1

Vand apartament 3 camere ,renovat

Se ofera la vanzare apartament cu 3 camere situat pe strada Plopilor numarul 4, intro zona linistita si accesibila din orasul Campia Turzii Are o suprafata de 65 mp, + 1 balcon si este situat la etajul 2 intr-un imobil cu 4 nivele. Compartimentarea se prezinta astfel: 3 camere 2 holuri 1 bucatarie 1 ...

1383 EUR/m2 | 65 m2

Campia Turzii, Cluj

Promovat
Închiriez apartament 3 camere complet mobilat și utilat cu parcare subterana și gradina proprie
4

Închiriez apartament 3 camere complet mobilat și utilat cu parcare subterana și gradina proprie în Ghimbav-Brasov. Mai multe detalii în privat.

84 m2

Ghimbav, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren extravilan de vanzare
12

teren extravilan de vanzare

teren arabil extravilan,4500 m.p. aflat in lunca Argesului,pod Cateasca-Leordeni,deschidere 20m,iesire la drum pietruit.Pretabil orice cultura,legume,arbusti,depozitare stupi albine(in jur sant culturi rapita si altele).Pretul este de 2euro/m.p.

Cateasca, Arges

inchiriez garsoniera craiova
4
1

inchiriez garsoniera craiova

Inchiriez garsoniera cu centrala proprie + loc parcare , totul nou Zona Cornitoiu str. Constantin Brancoveanu nr.98 Se poate inchiria si pe perioada lunga sau regim hotelier Doar apel telefonic sau watsapp

34 m2

Craiova, Dolj

propietar vînd apartament cu 3 camere decomandat in vilă etaj 1 din2 zonă centrală Hala Traian
5
5

Propietar vînd apartament cu 3 camere decomandat în vilă etaj 1 din 2 cu 3 balcoane 2 întrări suprafață 107mp, separat cameră la subsol, pod ,contorizat separat apă gaze curent centrală propie nouă 2 aer condiționat 33% propietate din toată vilă + 50mp teren separat

1869 EUR/m2 | 107 m2

Calea Calarasilor, Sector 3, Bucuresti

Propietar închiriez garsonieră

Propietar închiriez garsonieră

Proprietar închiriez garsonieră în vilă confort1 În Pantelimon oraș mobilată utilată contorizată intrare separată pe termen scurt,mediu sau lung preț în funcție de perioadă

30 m2

1 Decembrie, Ilfov

teren de vanzare  centura Gaesti
5
2

teren de vanzare centura Gaesti

Vând teren Dn 61 langa centura Găeștiului .Suprafata de 7.148 m .din care 1.067 intravilan si 6.081 arabil

7,148 m2

Petresti, Dambovita

Vand teren 3000m
5
1

Vand teren 3000m

Vand teren cu o suprafata de 3000m. Deschidere: 23m Intravilan: 278m Extravilan: 2722m Acces la toate utilitatile. Zona: Sat Luncani, Strada Rosca Coordonate: 46.612866, 26.768268

3,000 m2

Luncani, Bacau

1600mp aproape de Primaria Stefanesti 1

1600mp aproape de Primaria Stefanesti

Vand 1600mp teren intravilan in orasul Stefanesti, Arges, aproape de Primarie. Deschidere 9.5m. Toate utilitatile in vecinatate. Pret 40 Euro mp. Pretabil constructii case, camine de batrani, sedii si activitati de firme.

stefanesti, Arges

Garsoniera de inchiriat Grivița Basarab
8

Garsoniera de inchiriat Grivița Basarab

Ofer spre închiriere garsoniera situata in zona Basarab - Grivita, str. Petru Rareș nr. 5-9. La 2 minute de mers pe jos de stația metrou Basarab. An finalizare bloc: 2019 Etaj: 3 din 7 Suprafața: 35mp interior + logie (balcon interior) 6mp. Încălzire in pardoseală, centrala gaze proprie, mașina spalat, ...

35 m2

Grivitei, Sector 1, Bucuresti

Teren Intravilan Racsa Vii
3
2

Teren Intravilan Racsa Vii

Vand teren intravilan, 32 arii in localitatea Racsa Vii

Racsa-Vii, Satu Mare

Teren pt. construcții individuale
1
11

Teren pt. construcții individuale

Vînd teren intravilant in Bacău str triumfului 800mp dimensiuni 28ml 30ml cu toate utilitățile la stradă ,preț 49 euro mp relații tf

Bacau, Bacau

Vand teren intravilan  comuna Călarasi
2
3

Vand teren intravilan comuna Călarasi

Vand teren intravilan in comuna Călarasi sat Călarasi in suprafata de 1260 mp.(12,6 ari).Terenul se afla la o distanta de 12km de Turda si 47 km de Cluj drum asfalt pana la 50 metri de teren. Se afla intr.o zona liniștită aproape de centru.Terenul se afla intre case este INTABULAT si inscris in ...

Calarasi, Cluj

Închiriere apartament la casa
10
38

Închiriere apartament la casa

Închiriez apartament cu 1 camera de 22 mp, bucătărie, baie pentru 1-3 persoane, de preferat persoana care se pricepe la construcții pentru a-l întreține în contul plății chiriei. Se va plăti o garanție de 150 Euro, cât ar fi chiria pe o luna.

44 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Apartament 3 camer
10

Apartament 3 camer

Apartament 3 camere et 1 recent renovat tot intreriorul este nou !Geam termopan , parchet,centrală . merita văzut!Carter foarte liniștit magazine ,stație autobuz la 5 minute !

1373 EUR/m2 | 51 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare
8
1

Casa de vanzare

Casa este situată în Comuna Ciucurova, jud. Tulcea Dimensiunea terenului total este de 3843 mp, suprafața casei 90mp, cu beci de aceeași dimensiune. Are 3 camere, hol și baie. Casa este situată la Str. Principala. Țin să menționez ca este nelocuită de 5 ani, și necesită renovare (chiar și demolare) ...

280 EUR/m2 | 100 m2

Ciucurova, Tulcea

 Apartament 2 camere de inchiriat Radauti
7

Apartament 2 camere de inchiriat Radauti

Apartamentul este complet utilat si mobilat, gata pentru mutare imediata, in stare excelenta si se afla la 2 minute de centrul orasului si diverse supermarketuri, farmacii, etc. Tel Aer conditionat Pat matrimonial 160x200 (+spatiu depozitare) Samsung SmartTV 4k montat in dormitor Canapea extensibila ...

38 m2

Radauti, Suceava

Urgent teren de vânzare, negociabil 2

Urgent teren de vânzare, negociabil

Teren de vânzare, zona Schela

910 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Ocazie-De vânzare apartament cu 3 camere decomandat
3
1

Ocazie-De vânzare apartament cu 3 camere decomandat

De vânzare apartament cu 3 camere,decomandat,suprafată utilă.67 mp.Apartamentul este mobilat ,are balcon închis cu termopan și ușă metalică la intrare.Se află pe Aleea Primăverii ,într-o zonă liniștită.

746 EUR/m2 | 67 m2

Brad, Hunedoara

Casa de vanzare.
10
2

Casa de vanzare.

Casa de vanzare in Sf.Gheorghe zona linistita, este compusa; parter, terasa mare cu gril ,living,bucatarie, sufragerie,camara bucatarie mica,baie,si camera cu centale termice pe gaz si pe lemne. La etaj,living,patru camere baie terasa. Casa are 355 mp, si terenul aferent 900 mp,in curte este un garaj ...

1090 EUR/m2 | 355 m2

Sfantu Gheorghe, Covasna

inchiriez spatiu in strada sf ioan nr 9
2
3

inchiriez spatiu in strada sf ioan nr 9

inchiriez spatiu depozitare cu o suprafață de 50mp cu toate utilitățile apa curent centrala

50 m2

Iasi, Iasi

vand teren intravilan

vand teren intravilan

DE VÂNZARE Teren intravilan 600 m Ruși (aproape de Sibiu) Suprafață: 600 m teren intravilan Amplasare: loc. Ruși Toate utilitățile sunt aproape (curent, apă, gaz, canal) Acces facil la DN14 Distanță de Sibiu: 20 km Teren ideal pentru casă investiție. Zonă liniștită, cu ...

600 m2

Centrul Civic, Sibiu, Sibiu

Apartament cu 4 camere in Metropolitan Viilor, supr. totala 109 m.p., parcare subterana pt. 2 masini
10

Inchiriez apartament nou cu 4 camere situat pe soseaua Viilor in ansamblul Metropolitan Viilor, finalizat in 2023, etaj 2 din 12. Are suprafata utila de 93 m.p. la care se adauga 2 balcoane totalizand 16 m.p.. Apartamentul detine 2 bai si bucataria (ca parte din living) utilate complet, incluzand mobilier, ...

93 m2

Sector 5, Bucuresti

Ofer gazda 2

Ofer gazda

Familie serioasa de pensionari, pimesc in gazda doua fete(gimnaziu sau liceu). Ofer conditii de apartament, acces bucatarie(utilata modern), Internet, cablu, incalzire centralizata. Ofer si astept seriozitat

80 m2

Central, Barlad, Vaslui

Teren de vânzare com. Aiton
8
2

Teren de vânzare com. Aiton

Se vinde teren intravilant cu utilități aproape terenulie ușor în pantă se poate construi ori ce terenul are 2200 m2mai multe informații la telefon acte pe teren

Aiton, Cluj

Teren intravilan,  2000 mp, in localitatea Cerghizel
2

Teren intravilan, 2000 mp, in localitatea Cerghizel

Se ofera spre vanzare un teren intravilan, 2000 mp, situat în localitatea Cerghizel, jud. Mureş, într-o zonă accesibilă. Suprafața: 2000 mp Utilități la poart : apă, gaz, canalizare, curent Se află la drumul principal Terenul este la 10 km de Târgu Mureș, la 5 km de aeroport, intrarea pe autostradă. ...

2,000 m2

Targu Mures, Mures

Proprietar închiriez apartament 3 cam. (112 mp), bloc NOU, zona SPA, Elisabetin
10
2

Apartamentul face parte dintr-un ansamblu cu destinație rezidențial+birouri, construit in anul 2010 (35 de apartamente), fiind situat la etajul al 3-lea și dispunând de o suprafață de 112 mp utili din care: 1. Apartament cu o suprafață de 97 mp; 2. Terasă generoasă cu vedere panoramică asupra cartierului ...

97 m2

Timisoara, Timis

Casă bătrânească de vânzare , din zonă rurală
4
8

Casă bătrânească de vânzare , din zonă rurală

Casă bătrânească de vânzare în sat Alexandru cel Bun, comuna Vlădeni, jud. Iași. Proprietatea dispune de teren mare, ideal pentru construcție sau activități agricole. Imobil racordat la curent electric, situat într-o zonă liniștită, cu acces facil. Potrivit pentru locuință sau investiție. Mai multe ...

8 EUR/m2 | 2,129 m2

Vladeni, Iasi

Casa si teren  POTMELȚU  ( CRAIOVA )1200 MP , la strada
10
1

Casa si teren POTMELȚU ( CRAIOVA )1200 MP , la strada

Proprietar vand casa si teren intravilan la POTMELȚU 20 km de CRAIOVA . Terenul este la strada principala 100m de biserica . Are deschidere mare 20m . Casa are curentul racordat plus panouri solare de 7000 euro. DOUA sere in curte terenul de 1200 m este in curte . Fantana, cu apa proaspata cu analize ...

39 EUR/m2 | 1,100 m2

Craiova, Dolj

Vând casă în serbia jasa tomic
10
7

Vând casă în serbia jasa tomic

Vând casă de cărămidă în Jasa Tomic (Serbia) casa dispune de 2 dormitoare, baie, bucătărie, cămară,doua anexe în curte, casă este prevazuta pentru etaj. Teren de 1862mp Preț 25000 negociabil

238 EUR/m2 | 105 m2

Peciu Nou, Timis

Vand apartament 4 camere, Lujerului, Militari Sector 6
6
3

Vand apartament 4 camere, Lujerului, Militari Sector 6

Vand apartament de 4 camere la etajul 9 din 10 in bloc din 1977 reabilitat termic 2024 in zona Lujerului, Militari. Apartamentul este zugravit si igienizat recent si se da partial mobilat si partial utilat. Lift nou Schindler. Are suprafata utila de 80mp + 17mp balcon complet inchis. toate termopanele ...

1713 EUR/m2 | 80 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Inchiriez apartament, 2 camere, zona ICIL Policlinica II
10
6

Inchiriez apartament, 2 camere, zona ICIL Policlinica II

Inchiriez apartament 2 camere, renovat recent, etaj 10 10. La cerere pot adauga anumite piese de mobilier sau un televizor. Apartamentul are si loc de parcare.

57 m2

ICIL, Constanta, Constanta

Teren de vanzare 7

Teren de vanzare

Vand teren pentru comert industrial,hale,fabrica,benzinarie,spalatorie auto,cimitir,cimitir masini,casa de nunti,drumu sacalazului imediat dupa fabrica de tigari,a lui Zaher,1.5 ha frs 47 ml.pe spate se pot construi si case

11,500 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare
5
1

Casa de vanzare

Proprietar, vând casa în comuna Corbu jud. Constanța, casa se vinde la roșu, teren 400 mp, din care 105 mp construcția. Are mansarda, acte în regula, zona bună la 100 m de lacul sudghiol. Preț fix 65 000 euro!

619 EUR/m2 | 105 m2

Corbu, Constanta

Inchiriez garsoniera in regim hotelier
6
2

Inchiriez garsoniera in regim hotelier

Închiriez garsonieră

51 m2

Calafat, Dolj

Vând casă în Câmpina la prețul de 170.000.
2

Vând casă în Câmpina la prețul de 170.000.

Acoperișul este din lindab refăcut integral în 2015 construcție din cărămidă și cu placă de beton între niveluri.direct propietar

971 EUR/m2 | 175 m2

Campina, Prahova

Închiriere apartament (et.1)-COMPLEX ROTAR
5

Închiriere apartament (et.1)-COMPLEX ROTAR

DIRECT PROPRIETAR! Închiriez un apartament luminos și primitor, cu 2 camere, situat la etajul 1 al unui bloc rezidenâial, îngrijit și liniștit. De asemenea, și loc spațios de parcare!Spațiul este bine compartimentat, oferind confort și funcționalitate pentru o persoană, un cuplu sau o familie mică. Livingul ...

60 m2

Sector 6, Bucuresti

Ofertă specială 2026
5
1

Ofertă specială 2026

Garsoniera Full -Options, Green Electric, mobilată complet, tv, aer condiționat inverter, gresie, faianță, parchet, Geamuri PVC, ușă metalică,net fibră 500 MB tv full HD, doar persoane fizice, exclus Agenții.

1800 EUR/m2 | 38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat Militari Residence
6
1

Garsoniera de inchiriat Militari Residence

Ofer spre închiriere garsonieră confortabilă, situată în Militari Residence (Chiajna) pe strada Weiner Palada, într-un imobil construit în 2018. Locuința este ideală pentru o persoană sau un cuplu și este complet mobilată și utilată, gata pentru mutare imediată. Dispune de centrală proprie, oferind ...